IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

viki186
22. apr 2016

@alexslovakia ale ja pregnyl nemam

kudusko
22. apr 2016

@viki186 je to tam iste len uz teraz nech je vsetko ok drzim palceky🙂

zuzsat
22. apr 2016

@lenkakrpcek no co som sa tu docitala tak samotne IVF ti preplati poistovna, ale lieky na stimulaciu sa vedia vysplhat od 400-1000eur... niekedy aj vyssie zavisi od toho aky protokol ti lekar nariadi

lenkakrpcek
22. apr 2016

@zuzsat Protokol??? Fúha...to znie tak vážne. 😕

alexslovakia
22. apr 2016

@viki186 tak je to tam,gratulujem. Teraz pekne čakaj aby zosilneli čiarky. Určite si ďalšia ktorej sa zadarilo. Držím palčeky

22erik
23. apr 2016

@viki186 ahoj mne tie správy dako blbnu 😁Ako sa mas ?

viki186
24. apr 2016

@22erik ahoj uz som ti pisala dva krat mam sa celkim fajn len som nervozna v pondelok som bola na KET a stale negativny tehit. Test mam tak neviem.. A ty ako?

viki186
24. apr 2016

Baby prosim na ktory den vam ukazal teh.test pozitivny po KET? JA som 7 den a je cisto biely a som dost nestastna z toho po ET mi ukazal na 7 dem uz pozitivny

123tana123
24. apr 2016

12 den po IUI negativny test... ☹

janca2262
24. apr 2016

@123tana123 to ešte nič neznamená, ja som ho mala tiež negatívny a o pár dní bola krv pozitívna... 🙂 budem držať prsty... 🙂

22erik
24. apr 2016

@viki186 ahoj vôbec nezatazuj psychiku s testami a počkaj na krv ...ja uz dobre ale urcite si dam trosku pauzu kým pojdem na druhy pokus

alexslovakia
24. apr 2016

@22erik pocula som ze je dobre ist hned na druhy pokus.ja som tiez po prvom bola sklamana a povedala som si ze uz nie ale dala som sa hned dalsi mesiac prehovorit a vyslo to.skus uvidis ale vypusti to uplne z hlavy tak som to urobila aj ja.

22erik
24. apr 2016

@alexslovakia ahoj a čo stalo po prvý krát ak možem vediet ? Mne najprv tvrdili ze sa dieťatko prestalo vyvíjať kedže na štrnásty den som mala HCG len 60siat no tri dni nato som maňana kontrolnom 120a cely tyzden mi klesalo pomalí Vi štvrtok 100 v piatok 98 a v sobotu som sa vyčistila následne v pondelok 15 môj gynekológ to uzavrel ako tehotenstvo neznámeho pôvodu keby som sa nevycistila tak som uz mala naplánovanú laparoskopiu preto neviem ci je dobre hneď buduci mesiac a tiež mam uz len jedneho mraziacika tak nechcem nic podceniť som po ivf ...

alexslovakia
24. apr 2016

@22erik prepáč ja som myslela ze si po iui.

bedova
26. apr 2016

Ahojte dievcata,mam jednu otazku,tie ktore ste boli na IUI v Marine ISCARE.Ja idem teraz 6.5 na sono,vychadza to na piatok.Robia IUI aj cez vikend?

lenkakrpcek
26. apr 2016

@bedova Ahoj, mne kázali prísť 12 deň cyklu a vyšlo mi to na nedeľu. Tak som tak volala a oni mi povedali, že môžem prísť aj v nedeľu ráno medzi 7:00 až 7:30 tuším....možno aj dlhšie robia to sono. My sme prišli pred siedmou a bolo ešte zamknuté, tak sme čakali. Ale boli sme prví, tak to bolo šup-šup.....

lenkakrpcek
26. apr 2016

Dievčatá, chcela som sa vás spýtať, či mávate bolesti svalov na nohách? Neviem totiž či to je z tých všetkých hormónov a liekov čo beriem, alebo je to niečo iné..... 😕

bedova
26. apr 2016

@lenkakrpcek Dakujem,si ma potesila ,hned som troska kludnejsia.

andy_krumpalova
26. apr 2016

@bedova Ahojte dievčatá, pripojím sa. Chodíme do Iscare Reprofit v BA. Sestra ma s nimi tiež bohaté skúsenosti v Martine (MUDr.Galo). Zatiaľ sme veľmi spokojní. Snažíme sa totiž už dva roky. Pred rokom sme skúsili aj kliniku v Čechách, ale neúspešne. IUI nám robili v sobotu (cca 2 týždne dozadu), prístup lekárov bol skvelý. Priestory lepšie ako v ČR kdekoľvek. Môžem určite iba odporúčať. Je vidieť, že aj v tejto oblasti na Slovensku napredujeme...Dokonca mám pocit, že už sa zadarí, tak držte palce 😀

bedova
26. apr 2016

@andy_krumpalova Ahoj,dakujem za pozbudenie.My sa s priatelom snazime uz 2,5 roka.Teraz prvy krat ideme na IUI,tak dufam ze nam to uz konecne vide.Drzim palce a potom prosim napis ci vam to vyslo.

zuzsat
30. apr 2016

babu ktore pili inofolik pred IUI. videli ste rozdiel pri merani folikul? idem vo stvrtok cize 12ty den na meranie a sa bojim aby nebolo uz neskoro kedze s inofolikom mam ovulku cca 15den ale kedze teraz beriem clostylbegit aby sa to zasa neposunulo skor

alexslovakia
1. máj 2016

@zuzsat ja som mala ovu o dva dni skôr aj vajíčko bolo väčšie

zuzsat
1. máj 2016

@alexslovakia uff tak dufam ze to nepresvihneme

alexslovakia
1. máj 2016

@zuzsat ved citis kedy ti začína ovu? Ak sa to rozbehne choďte

zuzsat
1. máj 2016

@alexslovakia praveze neviem... prestala som poznavat svoje telo zaciatkom roka.... myslim ze to bude akurat teda dufam.... pri prvom iui som bola na 10.den na kontrole a foliky mali 11mm.na 13.den mali 19mm a bolo iui na dalsi den... preto mam teraz v protokole ze mam prist na 12-13dc lebo predtym to bolo tak akurat.lene teraz ked beriem inofolik sa to podla mna posunie... ale zasa mozu byt vacsie foliky este a to by bolo asi lepsie.... vo stvrtok napisem 😀

alexslovakia
1. máj 2016

@zuzsat tak držím palce.no ja som hneď vedela ze je to posunuté tak som hneď utekala a bola som rada ze to bolo cez týždeň a nie cez víkend lebo by mi to nemal kto spraviť

zuzsat
1. máj 2016

@alexslovakia tak v BA robia tusim aj cez vikendy resp. jeden den cez vikend.. ved uvidim co a ako bude v ten stvrtok rano

alexslovakia
1. máj 2016

@zuzsat centra ano ale mne iui nerobili v centre.my sme tam ani nechodili

zuzsat
1. máj 2016

@alexslovakia ano viem ze tebe to robil tvoj gynekolog co ti uprimne zavidim.... predsa len on najlepsie vie a naozaj sa snazi... moj pracuje aj cez vikendy len bohuzial iui nerobieva ☹ tak jedine CAR

alexslovakia
1. máj 2016

@zuzsat hmmm mal by to robiť každý gynekológ.moj robí všetko v ambulancii má aj operacku. Je dobré mať niekoho takeho. Ja som nesmierne spokojná a hlavne ze nám to vyšlo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre