IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
20. mar 2011

@fomarik
@katy33 ked pôjdeme z MT a budem mať sono, krv až neskôr tak vám napíšem sms nech to dopadne akokoľvek 😨 Viem ,že budete silno na mňa myslieť!!! už som nám spravila na cestu bagetky niečo na zahryznutie ,nech mám rano viacej času

tinasc
20. mar 2011

@apolenka6 držím silno palce 🙂

apolenka6
20. mar 2011

@tinasc Júj dakujem budem ich potrebovať!!! 😉 😉 😉

apolenka6
20. mar 2011

@tinasc Ja som dnes bola,len v kostole potom sme spravili menší nákup a šup domov 😵 necítila som sa dobre a o 12hoh. som si išla ľahnúť .Tak ty si mala prechádzku to dobre padne tiež 😎

tinasc
20. mar 2011

@apolenka6 treba sa občas vyvetrať, však treba mi pohyb 😀

tinasc
20. mar 2011

@jalanecek aj tebe držím palce, hneď ako budeš môcť daj vedieť 🙂

apolenka6
20. mar 2011

@tinasc Zajtra v práci budem mať pohybu až,až !! 😠 😠 a skoro ráno vstávam o 4hod 🙄 😝 a domov prídem pred šiestou večer 😖

fomarik
20. mar 2011

@apolenka6 Zlatko moje, nenormálne budem na teba myslieť. Možno si dnes bola ja psychicky vypätá zo zajtrajška, preto ti bolo zle. ja som si dne tiež poobede kvalitne zdriemla, zase som cítila niečo neurčité, zvláštne, tak som to riešila horizontálnou polohou ležiaceho strelca. Aj som si nechtíky ostrihala na to zajtrajšie držanie všetkých prstíkov, nielen palcov. A nech je aj sliznica pekne veľká!!!!!!! a hcg aspon 50... no ale ťažko hádať.
Inak ja vždy už za Zvolenom v aute bagetkujem, bo by ma vykrutilo od hladu.

fomarik
20. mar 2011

@tinasc aj ja som mala dnes chut na prechádzku, kedže mm je výnimočne doma. No zase ma zabrzdili tie neopísateľné stavy, takže celý den som strávila v posteli, na gauči, v kresle.

pici
20. mar 2011

@apolenka6 drzime palceky

apolenka6
20. mar 2011

@fomarik Ja v nedeľu mám vždy siestu aj ked mi je fajn 😀 😀 to mne patrí ku nedeli 😵 no som zvedavá 😨 a ako budem spať túto noc asi nie dobre 😒 Ja budem zajtra určite cestou naspäť až jesť ked pôjdeme tam mi nebude chutiť od zvedavosti a strachu 😕 😵 Veru sliznica mi to hned napovie ako som dopadla....

dzuli08
20. mar 2011

@fomarik Ďakujem ďakujem krásne je to fakt super pocit. Aj tebe prajem krááásne tehulkovanie. A hlavne už žiadne znepríjemňovačky týchto krásnych dní.:DDD

dzuli08
20. mar 2011

@apolenka6 Ja som mala stále teplotku v začiatkoch tehotenstva, takže tfuj tfuj tfuj :D:D:D:D

tinasc
20. mar 2011

@apolenka6 no tak to budeš mať poriadne nabitý deň... a riadne dlhý... tak nech ti rýchlo prejde 🙂

tinasc
20. mar 2011

@fomarik nech tie divné stavy prejdú 🙂

apolenka6
20. mar 2011

@pici
@dzuli08
@tinasc Dakujem dievčatá moje 😵 😉

apolenka6
20. mar 2011

Dnes sa lúčim ešte mrknem na telku a pôjdem spať skoro vstávam!!!pekný večer ešte prajem

tinasc
20. mar 2011

@apolenka6 aj tebe, dobre sa vyspi 🙂

petuska123
21. mar 2011

bre rano este nik nenapisal?? 😖 pekny pondelok prajem a pozitivne spravy cakame 😉

petuska123
21. mar 2011

no kde ste???? ☹

andy175
21. mar 2011

@apolenka6 tak držím päste!!! nech sa už začne sypať vrece s tehotnými!!! 😉

aby
21. mar 2011

Dobré ránko bambulky,
no tak mi ideme na 10tu do helíku budeme mať nachystané 2embriijka 😀 😀 😀
inak koľko sa tak bude uhniezdovať ak sa zadarí, neviete??? no asi sa aj opýtam ak nezabudnem, lebo budem v rozpakoch heh
Hádam sa zadarí držím si prsty 😉 😀 😀 😀

@apolenka6 moc moc som zvedavá tak rýchlo daj vedieť

yasminne
21. mar 2011

@aby ahojky tak nech vsetko dobre dopadne a o 12 dni budes vediet vysledok 😉 pripravena na dvojicky? 😀 drz sa!

aby
21. mar 2011

@yasminne kujem,vieš čo ani neviem asi hej 😀 , nooo my sme s mm moc hyperaktívny tak myslím, že to zvládneme len nech všetko dobre dopadne 😀 😀 😀

tinasc
21. mar 2011

@aby moc a moc ti držím palce, nech to vyjde a uhniezdia sa obidve 🙂 všetko zvládnete, neboj, bodaj by ste mali takú krásnu odmenu za všetko to čo ste podstúpili 🙂

fomarik
21. mar 2011

@aby no teda, tak ty nám už dnes budeš polovičatá mamina! Ja len viem, že po prenose ti spravia sono a aukážu ti fazuľky v maternici. asi tak o 12 dní budeš mocť 100% testnúť, či sa uchytili. Dufam, že áno a pod vianočným stromčekom budú krásne bábiky!!!!!!!!!!!!!!! DRžkaj sa!

petuska123
21. mar 2011

@fomarik ahoj ako sa mas???ako ste vikendovali???

petuska123
21. mar 2011

@jalanecek @apolenka tak ako baby????pribudli nove tehulky do temy,??

tinasc
21. mar 2011

@petuska123 no veru kde sú, aj ja som zvedavá, priam horím zvedavosťou 🙂

fomarik
21. mar 2011

@petuska123 no, dnes je to lepšie. Ziadne stavy, žiadne bolesti. Víkendovali sme v papučovej kulture pri telke. Dnes sa chystáme n aprechádzku, niečo dobre ukuchtiť a oddychovať. Netrpezlivo den po dni odpočítavam, kedy už bude 4.apríl...idemem na sono a ked budem vidieť bábiku, všetky zlé pohcybnosti prejdú. Tie divné stavy budem považovať za normálny sprievodný jav pri tehu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre