IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

aby
22. mar 2011

@tinasc čo sa aj tešíš??? ja sa moc bojím nemocníc asi od vtedy čo som tam prišla o ten jeden vaječník 😖
no nie nie nebolo s toho nič boli slabé no nič , keby sa nedalo inak tak zas by sme podstípili to isté no nejdem predbiehať. A po laparke inak ako?

@zuzancek22 aspon by ste mali žiadosť v rukáve no a čo ak až v septembry? dáš si antiku na preliečenie či sa budete snažiť. Neviem kto vymyslel tú pľuhu endošku sviňucha jedna 😒 😉

zuzancek22
22. mar 2011

@tinasc ak ti mam pravdu povedať, tak sa mi nechce čakať, ale čo už narobím 4 roky nič, a hlavne ide o to že dr. mi povedal že mame skusiť po tej konizácii aspon 3 cykli normálne či sa náhodou nezadarí.

tinasc
22. mar 2011

@aby no neteším... ale idem súkromne na laparku cez centrum, nie cez nemocnicu 😉 a podpisovala som súhlas s vykonaním priechodnosti a tam bolo, že keby bol zlý vajcovod, tak o neho prídem... no čo už... a to je škoda, že nemáte mrazáčikov, no ale nič to, teraz to vyjde 🙂

aby
22. mar 2011

@tinasc tak to je iné 😉 vieš čo to nevadí že nemáme uvidíme toto muselo klop,klop,klop.
Vieš aj tak pri zamrazení je šanca 80% že budú snehuliaci použiteľný 😒 no a keďže nám zostali len 2embijka sa rozhodlo že sa dajú obe 😀 😀 😀

petuska123
22. mar 2011

@jalanecek dako dlho vybavujes.co to???

tinasc
22. mar 2011

@aby jasne to je logické... a dúfam, že keď už idem cez centrum, tak to bude oveľa lepšie ako v nemocnici a lepšia starostlivosť 😉

tinasc
22. mar 2011

@petuska123 sme netrpezlivé čo? 🙂

zuzancek22
22. mar 2011

@aby ved presne , kto si vymyslel tu sprostu endošku, aspon keby šla odstrániť a viac by sa ku mne nevracala 😠 , no a antiku nebudem brať vysadím ju, ak sa rozhodneme pre september tak to určite budeme skušať, a ja verím že sa nam zadarí prirodzene, ale mam takého pokušiteľa v sebe že si začnem v máji vybavobať žiadosť, aby som mohla v juni dať injekcie a pak IVF.

aby
22. mar 2011

@zuzancek22 držím pršteky, no jasné treba vypnúť a nemyslieť na to vtedy sa to podarí a na pjeknú dovolenku ísť užiť si a všetko čo k tomu patrí 😉 😉 😉
Musí sa to podariť neboj 😉 😉 😉 😀

petuska123
22. mar 2011

@tinasc a riadne a nas tu natahuje 😀

katy33
22. mar 2011

@jalanecek No mojenko, čo je ????? Ty nas tak tu natahuješ 😵 ....ja sa asi ani nedočkam, musim ist teraz preč a vratim sa až poobede, tak dufam, že už tu budu svietit tvoje // , jasneeeeee 😉 ...zlatko, držim pästičky 😉

aby
22. mar 2011

@tinasc tak to pridaj to určite hej neboj držím prsty 😉 😉 😉

tinasc
22. mar 2011

@aby ďakujem 🙂 už aby bolo po tom 😉

dzuli08
22. mar 2011

@zuzanka7834 A ty si sa nám kam stratila? Dávno si sa neozvala. 😎

strelicia
22. mar 2011

ahojte,

tak uz veselo pichame Decapeptyl uz piaty den. da sa to, no sem tam to stipe. V tychto dnoch ocakavam mrchu a potom pridavam injekcie Gonal. Vsetkym vam drzim palce, inak musim povedat ze ako sa chystam na IVF tak som uplne v pohode oproti IUI....teraz uz ani neviem ze sa snazime :D
no a asi o dva tyzdne ideme na TO.

petuska123
22. mar 2011

no teda ziadne infosky??? 😒

jalanecek
22. mar 2011

ahojte kocky som tu len som jeste netstla pojdem za chvilku len cakam kym budem potrebovat na wc skusala asom ale nejde kupila som si baby test s citlivostou 20 co myslite je dobry???? 😒 😒 😒

petuska123
22. mar 2011

@jalanecek huraaaaaaaaaaaaaaaaaaa tak sup na WC 😀

jalanecek
22. mar 2011

cakma kym budem potrebovat akosik sa mi ta moc nechce nazbierat no neviem co mam od toho cakat asi len to dobre ??? 😒 😒

petuska123
22. mar 2011

@jalanecek potlac na silu.....ty si uz mala dostat mrchu??

jalanecek
22. mar 2011

to sa neda bola som skusat ano v piatok 18 marca som mala dostat preco??/

petuska123
22. mar 2011

@jalanecek no tak uz ti meska a nemas ziadne spinenie???tak to mas vyhrate

jalanecek
22. mar 2011

@petuska123 ako0 vies ,ze vyhrate to jeste nevieme nie spinenie som nemala vobec len som stael unavena a bolia ma bradavky tot asi vse z toho ako sa citim no dnes som 13 dpo a 34 dc 😉 😉 😉

petuska123
22. mar 2011

@jalanecek myslim ze to bude pozitivne. ked ti uz vtedy vyslo tak teraz sa to potvrdi

jalanecek
22. mar 2011

@petuska123 kez by vtedy vyslo al elen slabulinko pozitivny okom malo viditelny vtedy som mala citlivost 10 a teraz mam citlivost 20 no uvidime idem do seba nieco hodit jest a potom testnem snad sa nieco nazbiera...za chvilku pisnem

petuska123
22. mar 2011

@jalanecek ok ja idem cikat

miriamka
22. mar 2011

@jalanecek...drzim palce.Len mi nejde do hlavy,ze menzes si mala dostat uz v piatok 18/3 a pises ze dnes si 13DPO.

jalanecek
22. mar 2011

@miriamka no preto ja mam asi neskoru ovulaciu mne robili iui na 20 dc tak sa mi zda a cyklus mam 30 dnovy

petuska123
22. mar 2011

@miriamka asi jej neskor robili iui

miriamka
22. mar 2011

Lebo ak si 13DPO,tak si urcite nemala v piatok dostat menzes 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre