IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
26. mar 2011

@martina172 Ahoj, vitame ta tu - u nas čakateliek 😉 Tak mne testy ako hormonalny profil robila ešte moja dr......nasadila mi clost....skušali sme prirodzene, hned na to v auguste som bola na LSK , kde mi robili aj prefuky...a od sept. sme začali chodit do car...tam som priniesla všetky - celu dokumentaciu od mojej dr. + spravu z nemocnice a dokonca aj mm mal urobeny sperm. u svojho urologa, čiže my , ked sme prišli do car, už nam žiadne testy nerobili, ani stery 😕 ....ale asi preto, že som v auguste bola na tej laparke a boli tam všetky predoperačne a tam su aj stery, tak asi preto 😉 ....Tak budeme vam silno držat palčeky, aby vaša 1.IUI bola uspešna....a mala si v brušku vytuženu fazulku
A ak sa môžem spytat, aky je u vas problem? Aj už stimuluješ na IUI?

jalanecek
26. mar 2011

@katy33 ahojte kocky a jeste nieco merala som bazalnu teplotu v posve jeste pretim ako som si dala utros a teplota je 37,5 je to normalne nieje nejaka vysoka??? 😉 😉 😉

hope2011
26. mar 2011

@jalanecek si naozaj velmi zlata...aj ja tebe prajem aby malicke krasne v brusku rastlo a aby ste si v stredu odniesli uz aj nejaku fotocku vaseho buduceho pokladiku.....takze aj ja na vas myslim....a naozaj ako som uz napisala si pre mna obrovskou motivaciou a az takou svetlicou, ze aj nam sa to moze za podobnych okolnosti podarit ako vam.....🙂🙂🙂

jalanecek
26. mar 2011

@hope2011 neboj mojko ono sa to podari musis verit,a predstavovat si ze babetko uz mas je to velmi ucinkujuce jana teba budem mysliet a dokonca ak som dobre citala predosle stranky tvoje prispevky tiez nam to robili v iscare v martine takze jsme na tom jendako drzim pesticky a odkial jsi???ak sa smiem spitat???

jalanecek
26. mar 2011

kocky poradte ako je to s tou bazalnou teplotou je to v poriadku????? 😉 😉 😉

tinasc
26. mar 2011

ahojte všetci, čo ste mi držali palce, dnes mi je o kus lepšie, vyspala som sa v noci, dokonca sa mi dalo spať aj na boku 🙂 a ráno som dlho potiahla 😀 ďakujem za podporu... po najbližšej mrche ideme zas na to 😉

hope2011
26. mar 2011

@martina172 ahoj, aj ja som tu nova, mne robili IUI teraz vo stvrtok. mne robili vsetky hormonalne krvne testy najprv ako sme prisli hned prvy den do centra, potom mm robili spg a potom az za mesiac mi nasadili clostyl a od desiateho dna mi zacali sledovat folikuly, co si myslim, ze budu urcite robit aj tebe.....mne nechceli nejako dozrievat, tak som dlhsie cakala, uz sa aj zdalo, ze IUI nam tento mesiac nevyjde, ale nakoniec mi zobrali krv na 19 den cyklu a zistili ze ovu este nebola, tak mi pichli na pohotovosti pregnyl a potom na obden mi robili IUI. myslim, ze v centre ta budu urcite sledovat a mozno aj krv nakonice zoberu🙂 ako dlho sa snazite a aky mate problem????

tinasc
26. mar 2011

@jalanecek už si daj pokoj s BT už nemeraj 🙂

katy33
26. mar 2011

@jalanecek Mojenko, je to uplne vporiadku, teplota sa v tehu zvyšuje - bazalnaa byva nad 37.00.....a aj telesna teplotka sa ti môže zvyšit 😉

jalanecek
26. mar 2011

@tinasc ahojky som rada,ze sa dnes citis lepsie mam z teba radost ja viem ale to som len tak skusila aka bude a bola 37,5 😀 😀 😀

hope2011
26. mar 2011

@jalanecek ano, mas pravdu, velmi si to obaja s manzelom prajeme, prihovarame sa brusinku uz teraz a verime naozaj, velmi pozitivne myslime...ja som priamo z MT a ty odkial?

jalanecek
26. mar 2011

@jalanecek kocky a myslite ze ked je tak vysoka ze som isto tehu ja mam ale otazocky vsak nemozem sa dockat stredy uz nech je streda uz nech je streda... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jalanecek
26. mar 2011

@hope2011 ja som z hornej oravy az od polskych hranic ale jinak pochadzam z krkonos v cechach tu som sa pristahovala pred v septembri bude 7 rokou mala som 17 a dva tyzdne jsme sa spoznali mm si po mna po 14 dnoch prisiel do ciech a uz som tu ostala....a jsme spolu az do teraz
😀 😀 😀

tinasc
26. mar 2011

@fomarik ďakujem aj tebe... no tie štichy mi už hádam nedajú tak zabrať 🙂 ešte budem cez víkend polihovať a oddychovať 😉

tinasc
26. mar 2011

@jalanecek moja neboj do stredy to utečie a ty si budeš na istom, neboj sa 🙂 🙂 🙂

jalanecek
26. mar 2011

@tinasc ved ja viem ale ved dneska sa meni cas takze jedna hodinka sa hned niekde strati nedela prejde ako vodaa v pondelok asi testnem zasa nech je silnejsia a v utorok volat do mt a vstredu snad uz mt....ak sa daco nezmeni...vari nie ked som vydrzala do etraz vydrzim uz do stredy no nie?????

hope2011
26. mar 2011

@jalanecek tak to je krasne...vidis, osudova laska🙂🙂🙂 a teraz este babatko k tomu...to bude naozaj krasne....vy ste sa ako dlho snazili??????

tinasc
26. mar 2011

@jalanecek no vidíš ešte aj čas stojí na tvojej strane 🙂 🙂 🙂

jalanecek
26. mar 2011

@hope2011 mi jsme v 2005 v maji v 7 tyzdni prisli o babetko a od tej doby do teraz jsme sa snazilkovali je to dlha doba ale snad to stalo vsetko za to no veru osudova laska s velkou farmou a kopou roboty ale ja milujem zvieratka takze som rada ze mame tolko zvieratok doma...

jalanecek
26. mar 2011

@tinasc ved ved stoji ono to utecie a ty pekne odychujj a nic nerobkaj mna nahana svokra stale nieco robit ale som jej povedala,ze dneska chcem mat odychovy den a mooocinky sa jej to nevidelo no ale co narobime musime na seba davat pozor...

tinasc
26. mar 2011

@jalanecek no odteraz ťa nebude môcť toľko naháňať však keď máš v brušku fazuľku, tak by si mala teraz oddychovať a hladkať bruško a nie sa naháňať okolo hospodárstva, tak sa neprepínaj 🙂

jalanecek
26. mar 2011

@tinasc veed sa ani nebudem prepinat ale ona rano vstane a uz cloviecik pocuva co treba vsetko robit ako ze ja rada porobit ved som tieto posledne dnibola v jednom kole ale dnes si chcem odychnut aj ked sa jej to asi videt nebude ale mm mi vzdy povie nech si to nevsimam takze si to nevsimam to je nalepsie....

hope2011
26. mar 2011

@jalanecek boze to mi je strasne luto, ze ste prisli o babatko...moja, to si si musela vytrpiet. boze ja ked toto pocujem,mne to je tak strasne luto, ja to niekedy tak intenzivne aj za druhych prezivam. ale teraz uz sa to zmeni...uvidis...ste uz tehu, babatko je uz u vas a onedlho sa budete tesit na ten najkrajsi batoztek na svete...a vy mate farmu???? no to je uzasneeeeeee. to sa budem mat s kym babo hrat.....🙂🙂🙂

aby
26. mar 2011

@katy33 bré ránko , mno cca nás to vyšlo 1000€ no keĎ počítam aj benzín na cestu a všetko dookola.
Vieš čo ani som nemohla spať teda večer som zaspala kolo pol jednej a ráno už som bola o 6tej hore ani nechcem ísť , lebo v noci zas nebudem. Dneska príde ešte návšteva s bábatko mm sesternica narodil sa den po mm narodeninách heh 😀 a má 3mesiačiky 😀 😀 😀 hám ich teda stihnem
Sa mi ani variť nechce fuuu ach jo . Inak tak sme sa minule s mm rozprávali, že keby sme vedeli tak by sme neboli išli ani na druhé IUI a ušetrili by sme, no dosť to stojí ale ty si platíš hlavne lieky a nejaké tie úkony v helíku 😉 ostatné prepláca poisťovňa. No len sa bojím ak to nevišlo a budem musieť podstupovať toto isté tak to bude docela že husté 😖 😖 😖
No a ešte naučiť mm pichať injekcie 😉

jalanecek
26. mar 2011

@hope2011 to ano s kravami a byckami sabude hrat a mozno aj s prasiatkami 😀 😀 😀 😀 😀 no bolo to tazke ja spom nevedela ze som tehotna tehdy som bola v cehcach a sestra sa starala o kone a ja som si strasne chcela zahjazdit a tak som si zajazdila tym sposobom ze som z neho spadla tehdy som zacala kravacat ale som si myslela ze mi prisiel ms tak som to nechala tak a ono to preslo trvalo to iba tak 2 hodinky a potom ked som dosla tu na slovak tak som vozila drevo byvalo mi rano zle a test ssom mala tiez pozitivny takz som vedela ze som tehotna aked som vecer lehala do postielky hovorila som mm nieco sa stane mam zly pocit a presne aj do rana po kolena skrvavena a hned sup do nemocnice tam mi robili ultrazvuk 7-8 tyzden tehu ja som polakala ako mala celu dobu a ked ma jeste zobrali na slau na ultrazvuk pred zakrokom tak oktor robil ultrazvuk este raz a hovori ale mi by jsme urobili hlupost ved vasmu babetku bije srdiecko pustil mi to nahlas a ja sa rozplakala ako mala bol to ten najkrasji zvuk na svete ale potom som vecer dostala velke bolesti a babetko odislo do nebicka..teraz uz by malo asi 6 rockou ale snad sa nam vratilo a uz sa neopovazi odist az v 9 mesiaci ked budem rodit..tak toto je moj pribeh ...

hope2011
26. mar 2011

@jalanecek naozaj mi je to strasne lutoooo...to sa neda opisat ako moc s tebou citim.....ale teraz treba byt veselou, pozitivne mysliet, nemysliet na nic negaticne, hlavne vela oddychovat a malemu stale pripominat, ze nech tu ostane pekne az do 9 mesiaca a nech sa uz na vas rodicov poriadne tesiiiiii......a teraz ti byva zle??? si pisala,ze mavas uz take ranne nevolnosti....v ktorom tyzdni by si mala byt?????

tinasc
26. mar 2011

@jalanecek teraz sa vám váš anjelik vrátil, takže prosím ťa nerob ťažké práce hlavne okolo hospodárstva, pekne si fazuľku chráň a nech si ťa mm chráni pred celým svetom aby to dobre dopadlo a fazuľka bola v brušku celých 40 týždňov a aby sa vám narodilo krásne, silné a zdravé dieťatko 🙂 len sa pekne opatruj 🙂 🙂 🙂

jalanecek
26. mar 2011

@hope2011 moja neboj ja verim,ze vsetko bude v poriadku...Ja ani neviem ako sa to pocita ci od dna zakroku ale bo ako vobec neviem ak odo dna zakroku tak mi to robili 9 marca tak pozitaj kolko ja fakt neviem kocky neviete niektora ako sa to pocita??? 😉 😉 😉

hope2011
26. mar 2011

kocky chcem sa vas opytat...tie co uzivate utragestan, byva vam po nom zle???? ja som vcera s nim zacala, takmer nic mi nebolo, ale dnes mi je dost tak divne..toci sa mi hlava, som taka malatna...viem, ze vo vedlajsich priznakoch to spominaju, ale nemyslela som si ze by mi mohlo byt takto....myslite ze to po case prejde?????

tinasc
26. mar 2011

@aby a ako sa ty cítiš? nejaké príznaky? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre