IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
27. mar 2011

@tinasc jááj, ved sa sledujem ako taký sup. Mm ma počúva fonendoskopom či náhodou nebude počuť ♥ bábiky 😀 . Aspon máme srandu. No druhé... prešťastná budem aj za toto prvé len nech je zdravé. Stehy sú už von?

@zuzana151 presne ako si písalal. Od 16 mi mrchu začali vyvolávať. Aby som ju mala pravidelnú, brala som antikoncepsiu triquilar, ale potom ma museli operovať kvoli cystám. Sama od seba mrcha prišla si tak raz za pol roka ale bolo to anovulačné. Aj ked som brala duphaston, mrcha síce prišla na tretí den po dobratí poslednej tabletky, ale aj napriek tomu boli cykly anovulačné. Nám pomohlo IUI...na tretí pokus a k ovulácii mi pomohl clostilbegyt, ktorý som užívala 3x1 9 mesiacov, ale ja som si posledné dva cykly zvýšila sama dávku na 1-1-1-1 a pomohlo, pri 3IUI som mala 3 vajká!!!!!!! 😀

tinasc
27. mar 2011

@fomarik nie ešte nie sú, idem vo štvrtok 🙂 no tak aspoň máte zábavku 🙂

fomarik
27. mar 2011

@tinasc a vážne ved dnes je nedeľa aj si mi písala, že vo štvrtok ideš. ja ani neviem ako dni idú. Mne je to teraz šuma-fuk, ked som stále doma. Som zvedavá, aky bude váš další plán..myslím, čo vám doky navrhne.

tinasc
27. mar 2011

@fomarik no veď aj ja som si hovorila, ako tie dni utekajú... ešte nedávno som sa bála, že idem na laparku a vidíš už je po tom, v podstate si to už ani poriadne nepamätám, ako som išla na operačku 🙂

alibabaa
27. mar 2011

@aby sa teda este aj pobavia.. a take roztocene potom vedia aj trafit?? 😉

alibabaa
27. mar 2011

@hope2011 vcera rano som bola na iui.. tak som nevedela ze ci je to normalne alebo nie.. a problem je v zlom spg. 😖 vitaminmi sa to casom lepsilo ale potom sme to nechali tak a teraz sme sa rozhodli ze bud hop alebo trop.. ved ked to ma prist tak to pride a ak nie, tak to pride inokedy na iny krat. snazim sa mysliet pozitivne aj keby to nemalo vyjst. mm mi hovori, ze az prilis som sa tesila,ze budem potom zbytocne sklamana a smutna.ono nam totiz volali z centra, ze mame prist v sobotu o 7,00 co je 12.dc. bolo tak ze som papala clostil 5 dni ako povedali a 11. den na krv a utz.. doktorka sa uz vtedy zmienila ze sliznaca z clostilu nad ocakavania a folik tiez v pohode. a poobede mi volali,ze uz nemam ani nic pichat (pregnyl) ze hned rano naklusat.. koho by to nepotesilo. ja sa injekcii vseobecne bojim, pichnut nech pichnu ale len ked je to nutne.. radsej spapam tabletku.

alibabaa
27. mar 2011

@fomarik no vcera som pekne lezala 🙂 lebo som si povedala, ze si to aj tak zasluzim. som totiz uctovnicka a teraz mame danove priznania. robila som cely marec ako drak do noci.. a veru prespala som skoro cely den okrem toho casu co som stravila na MK. 🙂 zaspala som vcera asi o 21,00 a dnes ma mm zobudil o 10,00 ci uz budem vstavat, ci mi prinesie ranajky 🙂 😀 .. a teraz uz zasa sedim v praci a snazim sa cosi aj urobit.. aby som mohla cim skor domov oddychovat 🙂 ale prvy je MK . studujem co sa tu vsetko stihlo udiat 😎

hope2011
27. mar 2011

@fomarik dakujem za super radu...urcite kupime co treba, hlavne nech sa to troska zmeni....ja len verim, ze nam to prve IUI vyjde a ak nie, tak nech stihneme co najviac posilnit spg na dalsie kolo 🙂

aby
27. mar 2011

@fomarik keď ja neviem joj jj prsa ma boleli už týždeň no dneska ani moc nie 🙂 heh tak docela fajn konečne pôjdem dneska za potvorkami včera mi bolo blbje aj ma zaha pálila, ale to sa mi sem tam stáva 😒
ale akosi veľa sladkého som začala jesť 😀 to sa často nestáva heh 😀 😀 😀 budem ako guľa , zemeguľa 😀
@alibabaa jj sa im s toho hlávka zatočí alebo sa im to vytočí s hlavy heh 😀

hope2011
27. mar 2011

@alibabaa tak to ta chapem s tymi injekciami, mna ta od pregnylu pekne bolkala este do vcera a to mi ju pichali v utorok vecer...ale to som mozno ja, ine baby to znasaju mozno podstatne lepsie a inak. a hlavne ti budem moc, moc drzat palce, nech IUI vyjde, mne to robili vo stvrtok, tak to sme skoro na tom podobne, budeme cakat len na pozitivny vysledok...jasne, ze tam je nejaka rezerva v mojom mysleni, ze co ak to nevyjde...ale ak by sa to aj stalo, co sa nestane 🙂 tak pojdeme dalej...vsak kazdy mesiac uz rok aj tristvrte boli sklamania u nas....to uz si psychika myslim zvykne.....ale teraz budeme dufat, ze to jednoznacne vyjde.....a ako si prezivala IUI? zvlastny pocit, ked to tam pustali, vsak???? a mne dali az dve davky🙂 a vam????

alibabaa
27. mar 2011

@hope2011 veru tiez som mm na toto 1 iui nepripravovala ale zacala som mu davat ten profertyl keby to nevyslo nech mame vybavu na 2x 😉 a ako pise formarik hned zajtra naklusem do lekarne a kupim karnitin a ten terestris. od teraz nechcem nechat nic na nahodu. a ty si sa ma pytala ako prebiehalo IUI?alebo si to s niekym mylim?

jalanecek
27. mar 2011

@tinasc ahojte takze ked som si robila testik tak som na wc nic nevidela doniesla som ho do kuchyne mm kukala a hovori presiel som po nom prstom a je tam aj druha a ja ale nie uz nicomu neverim..lebo mne uz kedysik ukazal test tehu a nebola som tehu zatial tie hleny nevychadzaju len ma boli podbrusko tak ze test je aj dnes pozitivny ale zda sa mi ze jednako ako ten minuly no neviem budem volat zajtra do caru nech daco robia to sa neda takto cakat ci to dopadlo ale bo nie ved uz mi 9 den meska mrcha ja uz sa nicomu nechapem... 😒 😒 😒

alibabaa
27. mar 2011

@jalanecek je to fakt na hlavu to cakanie.. ze co.. hlavne ked meska a mas vsetky priznaky. ja uz by som rozmyslala ze ci si to len nenahovaram a podobne.. viem byt aj velmi pesimisticka. ale tebe zo srdiecka prajem aby vam to vyslo a strasne drzim palceky 🙂

alibabaa
27. mar 2011

@hope2011 a to ti povedali ze davaju dve davky? ja neviem teraz.. ale asi len jednu. lebo iba raz ma to malo "zastipat" ako povedal doktor.. a spominala sestricka nieco o 20milionoch ci co.. ale to neviem k comu patrilo...

jalanecek
27. mar 2011

@alibabaa ze ci si nenahovaras co mojo to tehu ci tie priznaky mozno ja nebyvam vo strese ale toto ma akosik dostava do stresu niesom si nicim jista kedysik som si robila tiez test vysiel mi pozitivny bola som uz gynekologa povedal mi ze mam sliznicu vyskou ci co ze pockame aj u neho som robila test a tiez vysie pozitivne a potom ked som prisla o tyzden nebolo tam nic sliznica uz spadla dolu a bez priznakou takze ja moc testom neverim a hlavne neviem cemu mam verit vy jste zlaticka hodne ma podporujete a to my pomaha.... 😉 😉

petuska123
27. mar 2011

@jalanecek ahoj....nechcem ta sklamat ale mne sa to tiez tak zacalo najprv presne taky hnedy vytok kusocek cca 3 dni som to mala a potom bum mrcha,,,tak neviem viac ti neporadim ja som ale pozit.test nemala.

petuska123
27. mar 2011

moj mm sa somnou nerozprava lebo som si nespravila test vsak a naco???dnes je 28 en cas na kramy tak naco si kazit den bud pridu alebo nie. 😒

petuska123
27. mar 2011

@jalanecek ty si vies nahmatat ten krcok?? 😲 ja neviem kde to mam hladat...porad 😀

jalanecek
27. mar 2011

@petuska123 neboj nesklames ma ja testom neverim najistejsie budde ked pojdem do centra ja som nemala hnedy vytok to bol len kusok ako zilka nieco take a lepkave a teraz zasa nic len ma boli podbrusko ale ved zajtra zavolam do mt a uvidim co povedia... 😉 😉 😉

jalanecek
27. mar 2011

@petuska123 no ked si davam utros tak si ho nahmatam sice nie moc dobre ale vcera ked som sa okupala potom co som nasla na toaletnom paiery to hnede tak bol riadne tvrdy a strasne vysoko...

petuska123
27. mar 2011

@jalanecek a ako to vyzera na dotyk???

petuska123
27. mar 2011

@jalanecek tam ze je daka jamka ??cico??

hope2011
27. mar 2011

@alibabaa nie, nie, ja som sa ta to pytala.....ze ako si sa pri tom citila,???? pre mna to bolo dost zvlastne....

hope2011
27. mar 2011

@alibabaa no, moj muzicek dal az na dve davky🙂🙂🙂 takze mi to davali az na dva krat.....

hope2011
27. mar 2011

@jalanecek no tak vidis...je tam ta druha ciarka...daj si ju do albumu, nech to vidime aj my, dobre???? a hlavne bude v kludne,. nebud taka nervozna, vsak je vsetko dobre a malicke je urcite v brusku...nebojkaj!!!!

alibabaa
27. mar 2011

@hope2011 aha.. a a nevies nahodou ako je to s vytokmi? to mozem alebo nemala by som mat??

hope2011
27. mar 2011

@alibabaa no, aj ja ich mam, ale len od vcera...take uplne priezracne, ale to je asi z tych vkĺadov do posvy...lebo mne to veru troska vytecie vzdy, hlavne ten ranny vklad...a vcera troska, aj dnes sa k tomu pridal vytok...tak asi je to normalne.....

hope2011
27. mar 2011

@fomarik ahoj, ak sa smiem opytat, pri tych predchadzajucich IUI si mala kolko vajok? a gratulujem ze to vyslo....kazdej ktorej to vyslo to moc prajem a dufam, ze sa aj onedlho budem moct s vami radovat z tehu 🙂

alibabaa
27. mar 2011

@hope2011 mne nepovedali kolko mam vajok .. vajko sa nazyva ako odborne?

hope2011
27. mar 2011

@alibabaa no neviem presne ako sa to povie odborne, ale oni sleduju folikuly, to ti naozaj nepovedali, ze kolko ich mas pred zakrokom???? to mne presne pred tym ako mi to isli robit urobil dr sono a presne mi povedal v akom su stadiu, ze pekne praskli ze je najlepsi cas na stretnutie sa s spg.....a kolko som ich mala dozretych som vedela uzz dva dni pred zakrokom....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre