IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
11. apr 2011

@pici vyplach posvy?? aj to sa robi?? kokooos to co vsetko nas este caka??? jemineee. dufam ze sa iui podari a nebudeme musiet ivf.. uz teraz mam z toho riadne bobky....
zajtra ti uz bude urcite lepsie.. dnes este nema preco, telo si este nezvyklo, ze to co tam bolo naviac, uz je prec..

oknosmas
11. apr 2011

@pici ako to vlastne prebieha?

pici
11. apr 2011

@alibabaa ano vyplach posvy, a ze tri krat. no konec. skoro som na stenach lozila.. hovorim a toto mi akoze nemozete urobit v narkoze? ze o to dlhsie by som spala... no som si myslela ze a co? no prezila som to...

alibabaa
11. apr 2011

@pici so si myslim ze by to bolo lepsie keby ze to prespis... ale asi maju normu kolko mozes spat pri tej narkoze.. alebo co.. inak si to neviem vysvetlit preco to tak robia... lebo uz len tymi injekciami a bolestami predtym je baba vytrestana uz dostatocne.. a potom este aj vyplach.. brrrr

zuzancek22
11. apr 2011

@pici no takže už to maš za sebou, budem moc držať pršteky aby sa zadarilo.

pici
11. apr 2011

@oknosmas rano som prisla s muzom, ten dal spermie. potom som pockala isla do denneho stacionara, prezliekla sa pekne do kosela a lahla do postele a cakala, dosla anesteziologicka, napichla zilu a cakali sme. potom sa vycikat. isla som potom na kozu, uviazali mi nohy, tri krat vyplachli posvu a uz som spala. prepichli pukncnou ihlou stenu vajecnikov a odsali tekutinu :D potom doniesli na izbu a 3 hodky som si polezala, dosla gynekolocika dala pokyny, embryologicka povedala kolko kto mal a ako postupujeme dalej a potom sestra dosla a dala instrukcie. dosla mama s kamoskou, podpisali ze ma beru , dostala som lieky na transfer a isla domov

pici
11. apr 2011

@alibabaa hej presne, ze narkoza je nastavena tak, ze akurat co to stihnu spravit. tak preto. hovorim dik za krasne rano..

pici
11. apr 2011

@zuzancek22 dakujemee

oknosmas
11. apr 2011

@pici uaaaaa....hroza, co vsetko si musi prezit jedna zena, ked tuzi po babatku...

pici
11. apr 2011

@oknosmas hej. ale treba sa tomu postavit celom :D a nelutovat sa. takto to je... a ked je to cesta k babatku tak ju podstupi s akoukolvek bolestou kazda...

oknosmas
11. apr 2011

snad budem mat raz tolko sily.. 😔

hope2011
11. apr 2011

@alibabaa no tak vidis...to su slova....sa mi paci, ze si taka optimisticka...naozaj....som rada, ze to tak beries a nie si nejako moc smutna....vidis, ja som uplne zabudla ze idu sviatky, neviem, ci mi to aj tam nevychadza IUI, takze mozno stimulujem zbytocne...ale tiez sa nezblaznim, ak by to aj tak malo byt.....🙂

tinasc
11. apr 2011

@pici bože to bol ten výplach až tak nepríjemný? a to akým spôsobom robili?

pici
11. apr 2011

@oknosmas ale zlatko... co to co to? jasne ze budes... a stale mas... jasne ze bohujem a placem ked to nevide. ved som z masa a kosti... ale neprestavam verit

pici
11. apr 2011

@tinasc nie vyplach bol len studeny... zvonka ti oliali susurku takym roztokom a znutra vysurovala.. a to ma bolelo lebo po tolkych injekciach tie vajecniky su tri krat vacsie ako u normalnej zeny.. tak to bolo bolestive...

tinasc
11. apr 2011

@pici aha, bože ja som tu už katastrofálne scenáre myslela, no ale aj tak to je nepríjemné... skoro sa mi odnechcelo ísť do celého ivf 😀

pici
11. apr 2011

@tinasc ale nesmies to brat ako relevantnu informaciu, kazda sme ina, kazda inak znasame injekcie, zasah do tela, proste vsetko. baby ani jednu IUI nebolelo ja som tam revala jak mala. moja kamoska po odbere bola fit a ja tu skapinam .... zazijes si sama na sebe... a vobec to nemusi byt take hrozne...

tinasc
11. apr 2011

@pici aaaaa tak to dúfam 🙂 ale zajtra bude lepšie...

pici
11. apr 2011

@tinasc jasne ze bude.. dneska sa jej moja kolegyna pytala na behanie... no neviem ale ja by som dnes vecer beh, sex, skakanie na svihadlo povazovala za disciplinu ktoru by mi musel niekto velmi dobre zaplatit inak si to neviem ani predstavit...

hope2011
11. apr 2011

@pici ahoj, tak som dnes na teba myslela, no ako ti to dopadlo???? citam, ze sa necitis moc dobre....ach, jaaaj, vari bude do zajtra lepsie...urcite mi napis, ako si to prezivala, dobre????

pici
11. apr 2011

@hope2011 DALO sa... vyplach neprijemny a bolestivy, narkoza fajn . celkovo super. pocity zle sa citim

aby
11. apr 2011

@pici presne si mi tou žravkou pripomenula ako som sa ja po odbere najedla heh a čínu som zbodla že môj mm čumel heh 😀 😀 😀
inak aj tým že si mala dosť vajok aj preto ťa to bolelo vieš roztiahnuté všetko, ale krásna úroda 😉
daj si niečo od bolesti mne aj ponúkali, ale nebolo mi tam až tak zle 😉
no mávam horšie bolesti či pri mrche lebo keď mám ovu mňo a ešte stále teraz mávam, neboj bude dobre 😉
a ešte niečo berieš???

tinasc
11. apr 2011

@pici pekne oddychuj 🙂

hope2011
11. apr 2011

@pici tak to ta obdivujem, ze si to tak zvladla...aj narkoza??? ako dlho si myslis ze si bola uspata???? a ako si sa citila po prebudeni??? lebo mna len raz uspali a strasne zle som to znasala....a vyplach, to myslis tym to iste ako bolo pred IUI? ze ta vo vnutri dezinfikuju???? drzkaj sa....

oknosmas
11. apr 2011

@pici mna iui veeeelmi bolelo...a boli ma kazda prehliadka u lekara...neznasam stery, to ako by mi skrabali zvnutra...som asi veeelmi precitlivela na kazdu bolest tam dole.. juj, no neviem, ako by som to znasala ... rajbanie tam dole ... auuuuuuuuuuuu 😲

fomarik
11. apr 2011

@strelicia mojenko, tak sa mi zajtra drž! veľmi ti držím palce! Velkosť vajok je super a tá sliznica... jednotka s hviezdičkou!!! Teším sa s tebou. Nech ti všetko dobre dopadne!!!!!!!! Zelám ti to z celeho srdca.

kaaaty
11. apr 2011

@pici ahoj to je super...len tak dalej 🙂 , ako sa po tom odbere citis?

pici
11. apr 2011

@hope2011 narkozicka bola tak do 15 minut, po prebudeni super. ibaze si nepamatam co som splietala tam babene co bola so mnou/ tie ostatne spali / a volala som muzovi, lekarovi, a pindala som preco ma uz zobudili ze to bolo super
no pri IUI mi len oplachli susurku a toto bolo aj zvnutra takym niecim na palici... ble... bolelo to lebo vajecniky boli na prasknutie
@oknosmas aspon niekoho... myslim v dobrom lebo si pripadam jak drblina ze nikdy nikoho nic neboli a ja placem od bolesti...

pici
11. apr 2011

@kaaaty citim sa na hovno :D ale zajtra to bude urcite super

fomarik
11. apr 2011

@pici ty naša hrdinka!!!! Hlavne že si to prežila a máš to za sebou. Si šikulka. tEraz uz len čakať... anech je embryjok čo najviac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No, teraz nám pekne oddychuj a teš sa na transfer :0)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre