IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

aby
3. nov 2010

@katy33 som 11deň, ale nechcem ešte testovať počkám na víkend by tam mohlo byť čosi vidno, aj keď nejak pochybujem . 😒 Ale radšej počkám 😀

@zuzancek22 presne to ja som toľko testov urobila a potom som bola strašne sklamaná 😒

Sakriš ešte ma aj prsa bolia fuuuu

katy33
3. nov 2010

@aby Len nech pekne bolia, aj vrackat by si mohla - tak trošičku - pre radost, to by už bol taky jasnejší naznak 😀 Mavaš taketo pocity aj pred ms? Presne tak, vyčkaj s tym testikom, i ked budeš v pokušeni 😝

aby
3. nov 2010

@katy33 heh zas tak nie, stačí ked som videla program o varení som to musela prepnúť bueee 🤐
no až taketo nie, ale pripisujem to aj utrošu lebo sa nejak zvláštne aj cítim a chvílu teplo potom zima 😖
píšem už ako tatar heh 😀

zuzancek22
3. nov 2010

@katy33 no ja keď to tak počítam tak asi 15 by som mala isť na IUI, to bude 15 den cyklu, takže uvidíme.

katy33
3. nov 2010

@aby To si potom už skoro ako v prechode 😀 😝 A utroš ti nasadili hned po IUI - papaš ho, al. ,,inštaluješ,, 😀 Kedy vysadiš, až po teste? Utroš som ešte nemala, tak vyzistujem 😅

katy33
3. nov 2010

@zuzancek22 Tak ma asi ubeháš, ja mavam ovulku, teda ak Pan Božko da, tak až na 17-18DC, ja som cela nejaka oneskorena 😀 Ozaj, bravaš clostil presne po určitych hodinach, či to je jedno?

aby
3. nov 2010

@katy33 jj presne to aj si tak niekedy pripadám heh 😉
,,inštalujem" jj dali mi ho hneď po 2x2 , jj chcem vysadiť tak po teste. Ani mangelíkovi nejdem hovoriť, že budem testovať lebo ked to nevíde bude sa na mňa hnevať keď ma bude vidieť bučať 😖

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzancek22
3. nov 2010

@katy33 ten costil beriem ako si spomeniem 😀 , ja sa nenabehám, lebo do olomouca pojdem len na to IUI, všetky soná mi robi moj doki, po folikulometrii zavolám vodičkovi a on poviem že kedy mam prísť.

zuzancek22
3. nov 2010

@jankaknm takže ideš podstúpiť 3 IUI ako ja ?

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katy33
3. nov 2010

@jankaknm Tak to je potom možno PCT test, mne ho robili ešte v PN, robili mi ho z hlienu na krčku maternice - po styku, či tam mužíčkove spermiky prežili, al. su dead 😅 Spermiky tam boli, no zistili, že z clostilu sa mi robi hrozne husty hlien, cez ktory oni možno neprejdu, tak preto teraz IUI 😕

katy33
3. nov 2010

Babule a pri akej velkosti vajka pichnu pregnyl? Mne ho dr. dala vždy až ked mali 20mm a to som mala potom z toho prezrete vajka 🙄

zuzancek22
3. nov 2010

@katy33 mne doki povedal že od 18 mm sa už pichá pregnyl

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzancek22
3. nov 2010

@jankaknm to som rada že som ťa namotivovala, tak asi pojdeme narovnako, 😀 ale veď po pregnyle do 36 hod by mala prísť ovulka ved nato sa pichá , a smermie tam počkajú dlhšie

strelicia
3. nov 2010

@katy33 mne dali pri velkosti 22mm. asi to tiez bola chyba.

strelicia
3. nov 2010

dnes je ale den...migrena, nechut do jedla (dnes som zjedla iba druhy actimel a nic ine), unava a ani ta hnusna mrcha nechodi stale, asi som ju uriekla. Ja uz chcem druhe IUI.

petuska123
3. nov 2010

@strelicia tak pri akej velkosti sa dava pregnyl??

strelicia
3. nov 2010

to netusim. mozem ti len potvrdit, ze mne ho dali pri velkosti 22mm a IUI nevysla.

zuzancek22
3. nov 2010

@strelicia no ako som písala tak mne doki povedal že pregnyl sa pichá od 18 mm

fomarik
3. nov 2010

@katy33 ja mám isť 15-teho na krv, ale asi pojdeme až 16-teho.

fomarik
3. nov 2010

@petuska123 mne dávali už aj pri 16mm ale aj pri 23mm

makovicka53
3. nov 2010

Ahojte zienky.bola niktora z vas na IUI aj napriek zlej morfologii spermii?

elienocka
3. nov 2010

@apolenka6 dnes som citala ze si z topolcan.aj ja som byvame tu 3 a pol roka.byvas dlho v topolcanoch?

v555
3. nov 2010

Ano ja som bola.@makovicka53,treba vyskušať všetko,šťastie nespí a daš za to 100€/ak chodíš do Heliosu lebo tam to toľko stojí/ a čo keď sa to podarí,ved predsa potrebuješ len jednu jedinú.Zatiaľ kym budeš čakať na súhlas od poisťovne skuste IUi i napriek všetkému 😉

renka1801
3. nov 2010

@makovicka53 aj ja som bola presne ako piše v555 ked sme čakali na schválenie žiadosti na IVF. Moj mal zlu morfologiu a aj pohyblivosť, skúsili sme 1. x IUI ale nevyšlo .

apolenka6
3. nov 2010

@elienocka jéé dalšia žochárka aj katy33 je topoľčianka priamo v TO bývam 4roky,ale bývala som na dedine a ked som sa vydala tak sme si kúpili bytík a ty si sa od niekal pristahovala?alebo ako ja 😉

elienocka
3. nov 2010

@apolenka6 ano ja som sa tiez pristahovala z dediny. smer piestany.20 km od topolcan.aj my mame kupeny byt .a mama clena rodiny psika maltezaka.

apolenka6
3. nov 2010

@elienocka ja smer nitra 15km od TO tak máte doma nejakú potechu asi deti nemáš ked si na tomto fore snažilky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre