IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
3. nov 2010

@katy33 tak už máš mršku? 😉 tak začneš stimulovať ja aspom raz sa teším na mrchu a začnem aj ja 😝 ja som vyššia ale až tak moc nie 170cm tak to ťa obdivujem mať také dlhé vlasy 😵 tak budem pozerať v meste babenky s drdlíkom len ked chodíš málo domesta... 😒 ja zas nosím stále vlasy v cope a som tiež bruneta.No trošku som si pospinkala ked chodím na 9hod,ale zas som v ráci do pol6 😠 a už teraz je tma a chodím cez tie železné schody kde je prechod na vlastné riziko 😔

katy33
3. nov 2010

@apolenka6 Chaaa, tak to sme všetky pristahovalkyne 😀 Ja som sa tiež pristahovala od Trnavy a som tu 4 roky, baby , tak toto je teda sila a byvame tiež na bytiku - na Juhu 😅 No ja mam len o 4cm viac, takže pozerame celkom zvysoka na zem 😝 Juj, ja som tak rada, že tu mam take spriaznene dušičky 😵 Ja mam tiež strach chodit večer, tak to ti, mojenko, teda nezavidim 😔 Jo a ja už mrškujem, ten tvoj receptik s červenym vinkom pomohol 😀

katy33
3. nov 2010

@elienocka Tak ahoj, Topolčanka 😀 Mne sa tu hrozne zle zvykalo, ale už je dobre. Juj, psíka vam zavidim, my by sme tiež hrozne chceli chlpača - milujeme zvieratka, no naša praca nam to zatial nedovovluje 😔 Musel by byt pol dna na byte sam, a to by sme nechceli ☹

apolenka6
4. nov 2010

@katy33 tak ty si tvrdá Trnaváčka 😀 😀 ja zas bývam od teba na opačnom konci na sídlisku F ja by som aj psíka chcela,ale mužíček moc nie 😒 a tak isto ako ty práca i ani nám to nedovoľuje tak to hlavne rozhodlo.Ja ti neviem ja némám iba jarnú únavu,ale asi aj jesennú 😠 aj ked taka nie je asi týžden som strááášne rozbitá jááá ti neviem čo to je?a k tej mrške ešteže ti prišla ked máš s nou taký problém 😉

zuzancek22
4. nov 2010

ahojte, takže idem nato 3 IUI a povedala som si, že do tretice všetko dobré , od soboty začínam s costilom, takže asi 16 pôjdem na IUI, bolo by to fajn lebo potom 17 je sviatok , tak by som oddychovala doma.

zuzancek22
4. nov 2010

@fomarik ty ako ? aj ideš na nejaké kontrolne sono či prebehla ovulka?

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzancek22
4. nov 2010

@jankaknm ano pojdeme, a víde to . 😀

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katy33
4. nov 2010

@apolenka6 No, to maš ešte celkm fajn ,,len,, jarnu a jesennu unavu, to ja mam celoročnu 😀 😀 😀 To sidlisko F, viem zhruba kde je, no ja stale niektore miesta tu ani nepoznam. Keby sa ma chcel drahy zbavit a vyvezie ma na mravenisko, tak minimalne mesiac ma pokoj, lebo by som sa tam nevedela vysomarit 😅 Máš to tak ako ja? - pristahovala si sa sem za mužíčkom 😎 Dlho som si tu nemohla zvyknut na ludi - oni musia všetko vediet, do všetkeho sa starat - teda my sa dost zdržiavame v Prašiciach, a tam je to teda 😠 Ale už som si zvykla - ved všade su aj zli ludia 😔 Pritahujem ,,tlkov,, , ale treba sa obklopit dobrymi ludmi a z nich čerpat energiu, citim, že aj ty patríš k nim - k mojej krvnej skupine 😀 😝 A nechodievate sem-tam niekde do mesta-akože napr. na kavičku, čajik?

strelicia
4. nov 2010

@zuzancek22 mne tiez uz mrcha pomaly prichadza, takze tiez ratam tak, ze asi od vikendu zacinam s clostilom. zeby sme isli na IUI v rovnaky cas? 🙂

zuzancek22
4. nov 2010

@jankaknm no presne ako ty, vôbec som si neuvedomovala, že také niečo môže škodiť, umývanie schodov a hned som si napustila aj 10 litrové vedro plné vody, veď nech je čisto , a vláčila som ho po celom dome. Z obchodu vlečiem k autu karton minerálky, lebo som darebná vracať potom košík tak to vláčim ručne. Ale toto skončí, nechám si mesiac oddychu.

strelicia
4. nov 2010

@zuzancek22 kolkeho si bola na poslednom IUI? ja 18.10.

katy33
4. nov 2010

@zuzancek22
@jankaknm Dobre ranko, babulky.... No tak to vyzera, že pôjdeme na IUI všetky tri zaraz 😅 Už by teda tento november mohol byt plodny, nič by sa nestalo 😕
@jankaknm Jani a nechceš ist na IUI, aj ked nebud ešte vysledok z protilatok, treba risknut, ono to vyjde. Neviem, kolko môže trvat, než budu vysledky 😕 A aj berieš niečo na stimulaciu, či máš to štastie a vajka sa ti tvoria same 😉

zuzancek22
4. nov 2010

@strelicia no mohlo by to byť , takže už ideme 3 na iui v približne rovnaký termín, a to by v tom bol čert keby to nevyšlo, dáme silu do toho, a vyprosíme si to !!! 😎

zuzancek22
4. nov 2010

@strelicia ano bola som 18.10.

katy33
4. nov 2010

@zuzancek22 Presne tak moja, žiadne velke nakupy a ani vedra sa konat nebudu, ja som tiež pripravena, teda ak to vyjde - tak po IUI zostat chvilu doma s labkami hore 😝 Lenže to je to, že ani si neuvedomime, že robime niečo, čo by sme ani nemali - ale na druhej strane chceš, aby ti utiekol čas, tak stale dačo robiš 😕

zuzancek22
4. nov 2010

@katy33 presne presne nevuvedomujeme si to, tak to je aj s kávou , snažím sa nepiť ani kávu, ale občas sa mi stane, že si objednám to moje siné expreso, a potom ho aj vypijem , lebo som nikomu nepovedala (teda okrem drahého ) že sa snažilkujeme o babatenko.

katy33
4. nov 2010

@zuzancek22 Joj, tak od kavy som si tiež velmi dlho odvykala, ked som nemala ráno kávu, nebola so mnou reč - som bola otapena cely den 😕 Až nakoniec som sa naučila cuckat Caro 😀 Pretože to je ako s fajčenim, ráno musiš mat šalku v ruke 😅 A vraj káva chlapom pomaha - vraj zrychluje pohyp spermii, si predstav 😀

zuzancek22
4. nov 2010

@katy33 no tak toho môjho prinútim piť kávu, lebo on vôbec nepije kávu žiadnu

aby
4. nov 2010

@jankaknm
@zuzancek22 držímvám baby prsty pfuj, pfuj, pfuj 😉 😀

@katy33 tiež som kedysi na susedou hľadela ked dristali a vravela čona to povedia susedia , ale teraz na to kašlem riadim sa pravidlom ,, nerob to čo nechceš, aby robili tebe"
treba sa cez to preniesť povedať si ako ich máš na háku a môže ti byť ich názor v ..... 😀
inak dneska som stretlA bývalú susedku a že ako sa mám a ako sa nám býva a tak sme pokecali, zdvorilostne taká trošku zaostalej pani, ale čo mi na koniec zadrela ,, a ty nechceš mať deti" nejak mi s pusy vypadlo,, a čo mám nakopať bociana " ani neviem ako mi to napadlo heh
klebeteniu sa vyhýbam nemám to rada 😖

Jáj a kávu nepite heh mňa mengelík odnaučil ju piť, ani on ju nepije 😀
teda sem tam si dám ľadovú v krabičke heh 😅
dokonca aj fajčiť ma odnaučil, teraz mi to moc vadí 😀

elienocka
4. nov 2010

@katy33 cauko.ja som si este nezvykla mne sstrasne chyba dvor,lesy okolo ,ked chodim na navstevu k nasim ked idem busom stale vyzeram srnky a orli lebo tu vidim naokolo len same cinziaky a ta nasa potvorka tiez byva v byte sama a ked prideme domov z roboty tak v momente musi ist na ruky potom nas vyoblizuje a skace jak maly sinter.jednoducho si uz ani neviem predstavit zivot bez psa ,to je taky maly dobijac energie.a tesis sa ked ho zbadas po narocnom pracovnom dni.

zuzancek22
4. nov 2010

babenky dnes som bola v cegyse v Trenčíne. vôbec ale vôbec ma to neohúrilo. už len ten vstup do tej budovy. 😝 a čakáren taká mala, že tie tehotné som normálen ľutovala, bolo ich tam cca 10 a to jedna povedala že bola objednaná na 11:30 a bolo 13- preč a ešte nebola vnútri. (ja som tam bola s kamoškou bola na sone) tiež sme čakali riadne dlho , a tak ked som tam už s nou bola vnutri tak som sa spýtala na insimináciu, tak ma odbil, že vlastne ani neviem čo mi povedal, ale tak som potom rozmýšlala že vlastne kde je tam nejaký labak, prípadne miestnosť kde sa odovzdávajú spermie. teda , kde vyčistia spermie. pripadalo mi to taká normálna ambulanica. takže som sa už radne rozhodla že síce Trenčín mám cca 30 km a stojí to tam 40 € , ale kašlem nato a idem do Olomouca.

zuzancek22
4. nov 2010

@jerryjanka ty si tuším prísala že ti vyšlo IUI v Trenčíne, ako to tam na teba pôsobilo?

jerryjanka
4. nov 2010

no ja som bola zvyknuta na helios - a toto mi pripadalo - no nič moc
ale dôležite bolo žte to vyšlo a že to bolo lacnejšie 😉

zuzancek22
4. nov 2010

@jerryjanka no presne nič moc vobec ma to neohurilo, a ten doktor bol taký odmeraný 😒 , a je tam aj nejaká miestnosť kde si ides s mužíckom odovzdať spermiky?

makovicka53
4. nov 2010

@v555 ....mas pravdu skusim aj napriek odhovaraniu doktora...uvidim co mi povie

jerryjanka
4. nov 2010

@zuzancek22 jasne miestnosť tam je 😉

fomarik
4. nov 2010

@zuzancek22 áno, idem, toho 15-teho na sono aj na krv. to ty sa už budeš pripravovať na 3 IUI 😉

zuzancek22
4. nov 2010

@fomarik samozrejme a čakám že mi pošleš tehu vírusíky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre