IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
25. apr 2011

@pici ....ja pôvodne z TT, ale teraz byvam v TO, ale dost často chodievavam do TT, mam tam maminu, brata, neterku, kamaratky.... 😉 ...a niekedy ak ideme do BA, tak chodievavame cez Senec...

katy33
25. apr 2011

@zuzancek22 Ahoj, mojenko, takže zrelaxovana, oddychnuta, jaaaj, paradička, bolo krasne, aj ste si nejake tury urobili 😕 ...ja sa tiež snažim sem každy den nakuknut, lebo to tu toho potom byva ojojoooooj 🙂 ....

pici
25. apr 2011

@zuzancek22 prdky prdky.. pekne citaj :D mna ide tiez o zem hodit ked tu pol dna nie som co tu baby popisu :D

pici
25. apr 2011

@katy33 jaaaaaaaaaaaaaaj u teba mam este kolac , nezabudla som mojenko... ja mam zase kamosku v to, takze si nemysli ze sa mi budes vyhybat :D

katy33
25. apr 2011

@pici 🙄 ..no tak aky maš rada - kolač 😀 😝 .....ja sa veeelmi potešim, ked napišeš, že sem ideš na navštevu 😉 ....no počkat, ale to bude musiet byt maxikolač pre mamu a dve fazulky 😀 😀 😝

zuzanka7834
25. apr 2011

@pici @katy33 srdienka drzim Vam zajtra velke palceky, tfuj tfuj tfuj, nech mate krasne vysledky obe 😵 😵 😵 Cmuky cmuk a letim pozerat ruzoveho pantera 😀 Katarinka potom sms 😉

pici
25. apr 2011

@katy33 kozenka :D

pici
25. apr 2011

@zuzanka7834 jasne.. aj ja to kukam... dakovala...

katy33
25. apr 2011

@zuzanka7834 Dakujem, srdienko moje , za palčeky, bude ich treba, určite dam vediet 😉 .....ideme aj my na ruž.pantera 😉

pici
25. apr 2011

@katy33 to je neskutocna pi.ovina... sak to sa neda kukat...

katy33
25. apr 2011

@pici 😀 😀 😀 ...aj mne to mm prepal na stv2 a pozera nejaky staaaaaryyy film...idem sa odšuchtat do spalne niečo si tam najst na dobru noc 😉

pici
25. apr 2011

@katy33 ja som si nalakovala nechty a trochu si citam... dam sprchu a idem do pelechu :D

apolenka6
26. apr 2011

Dobré ránko! ách jo... ☹ ako bolo doma dobre ,človek si hned privykne 😵 počasíčko tu je usmoklené 😕 to bude deň?!snád bude fan 🙂
@pici
@katy33 dnes na vás myslíme!!! včera som sa musela odpojiť nešla mi "mrcina" inernet 😠 bola asi preťažená sieť ... 😕 tak ked prídem z práce tak ma tu budú čakať najsamlepšie správičky 😉 😉 😉

pici
26. apr 2011

@apolenka6 akujem 😀

aby
26. apr 2011

Dobré ránko cibuľky,
@katy33
@pici bambule dneska len dobré správy chceme počuť držím prsty. 😉 😀
My sme sa objednali do Helíku na 5.5. 😀 😀 😀

zuzancek22
26. apr 2011

@pici no tak dík, takže mam večer čo robiť, ale viem že dnes mas ist na krv, tak ukrutánsko držím päste.
@katy33 a aj tebe dnes držím päste nech HCG je veliké. ja som si oddýchla riadne, bolo to to pravé orechové musela som už vypnuť. pochodili sme toho dosť, aj trošku adrenalínu bolo. 😀 , len škoda, že dnes som už musela do práce, vo štvrtok čaká mrchu a v piatok hajde do BA na HP. nech sa môžem niekam pohnuť.

katy33
26. apr 2011

@zuzancek22
@aby
@apolenka6 Kuriatenka moje, dakujem mooooc, no neviem, či sa k dr. dostanem, ja sa tak bojim, že ma od rana prehana 😕 😀 ....dufam, že nebudem musiet liezt na kozenku, lebo to sa potom fakt nalakam 😝 ...idem sa nachystat, nech to už mam za sebou 😉 ...ste zlatunke, moje 😲
@aby ...supiš-pupiš, takže z teba nam bude tehulka majovka-junovka 😉

aby
26. apr 2011

@katy33 mňo to si ešte počkám dúfam že aspoň žiadosť vyplníme a pošleme 😒 🙂 lebo boh vie kolko budeme čakať

hope2011
26. apr 2011

@pici ahojky, tu soooom......no vcera bol u nas blazninec, takze som nemala vobec cas prist sem....ale ty ako???? dnes je velky den...som strasne moc zvedava na vysledok z krvicky....taaaaaaaaaak mooooooooooc drzim palce🙂

hope2011
26. apr 2011

@katy33 ahojky....tak ako???? neviem sa dockat vyledku🙂 drzkam moc palce!!!!!

alibabaa
26. apr 2011

@katy33 akurat som sa pozerala do tabulky a zistila som ze mame skoro rovnaky vekovy rozdiel od nasich poloviciek 😀
DRZIM PALCISKA...

hope2011
26. apr 2011

@adikasala ahojky, nebojkaj..ver si...ak si citila nieco ine v sebe...tak tomu ver, ze sa to podarilo a neriad sa len bolestou prs...mna nikdy nebolia...takze ti ani neviem povedat..ze ci raz bolia a potom nie....kedy teda budes testovat???? drzkam moc palce

oknosmas
26. apr 2011

@pici som zvedava 😅 na tie dobre spravy...to sa asi nedozvieme este, ci budu dve? juuuuj....drzim palec

oknosmas
26. apr 2011

@katy33 drz sa, nech ti lekar povie len a len dobre spravicky...a tej kozenky sa neboj, vsetko pre nase male fazulky 😉

fomarik
26. apr 2011

@katy33 @pici dievčatá moje držím vám palce, silno, silno, silno!!!!!!!!!! Nech vám to pekne krásne vyjde!!!!!!!!!! A pekne nám napíšte len tie najsamlepšie správičky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fomarik
26. apr 2011

@adikasala zlatko mna prsia boleli iba v noci, aj to nie vždy. Inokedy som si ich ani necítila. tak sa neboj Nie každu tehuľku musia bolieť prsia! Mna nebolia ani teraz, vobec, vobec.

@aby jeeej, vy ste objednaní na 5.5 a my o den neskoršie. No, mohli sme sa vychytať :0). Držím vám palčeky!!!

aby
26. apr 2011

@fomarik mňo škoda by som sa potrebovala nakaziť 😀 😀 😀
no som zvedavá aj mrcha by mala prísť tak zajtra 😉

fomarik
26. apr 2011

@aby tak toto je len pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT a ešte TTTTTTTTTTTTTTTTTTT...nech ti pomožu!!!!

fomarik
26. apr 2011
fomarik
26. apr 2011

Niečo z našich jarných fotiek.Tvárime sa ako debílkovia :0)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre