IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
30. apr 2011

@aby tak nech mrcha ani nechodí 😀 😀

oknosmas
30. apr 2011

@tinasc aspon z nich mame radost....je to naozaj uzasne mat zvieratko..a celkom to potesi, ked je cloveku nanic... my sme si boba zaobstarali aj preto, lebo mm chodil na sluzby...casto bol aj cely vikend prec a mne bolo smutno doma..tak nam jedna pani ponukla maciatko...malo 4 tyzdne a bolo roztomile...a kedze som videla, ze sa da chovat aj v malom jednoizbaku (ved ona mala macku a maciatka asi 4), tak som suhlasila. tiez som dievca z dediny a mavali sme rozne zveri na dvore...v dome ziadne....a teraz ked sme v byte, tak mi bolo otupno....a niekedy mi je smutno, ze nas bobuso nebude chodit do zahrady, lebo ziadnu nemame, ale zasa sa snazime, aby mi bolo co najlepsie, aj ked nas niekedy nahneva. 😉 je to nas poklad...kym nemame babatko, tak nam ho nahradza...a aj manzel si ho veeelmi oblubil...niekedy obaja vymyslaju, ze sa idem rozpucit od smiechu 😀

hope2011
30. apr 2011

@oknosmas ahojky, takze ty uz zajtra testujes????? moooooooooc drzkam palce....a co, citis nieco co by nasvedcovalo tehu????? dufam, ze zajtra budu krasne // 🙂

aby
30. apr 2011

@tinasc asi som bola na to stvorená ani svokra nechápe že čo také iné na mne tie zvieratá vidia keď sa ku mne inak správajú a rozhodla som sa že sa zamerám na ne čo sa týka aj roboty teda na 100% 😀 😀 😀
asi mi to strašne pripomína keď sme chodili k babke ako krpatý a lomozili po stromoch, nikto nás nevidel celý deň, vtedy mám pocit uspokojenia 😀 😀 😀

hope2011
30. apr 2011

@aby ahooooj, tak to je super spravaaaa......tak mrcha nech sa ani nechysta.....ziadna nech uz na 9 mesiacov ani nie je, oki????? krasny dnik vam vsetkym prajem🙂🙂🙂

tinasc
30. apr 2011

@oknosmas no len my by sme chceli niečo malé, takže jedine vo vnútri by sa dalo, ale mm nechce... takže neskôr bude psíček alebo mačička vonku... ale s tým sa už nedá tak stále maznať ako keby boli vo vnútri 😉

oknosmas
30. apr 2011

@hope2011 nie, nic take..brucho sem tam pobolieva na mrchu....prsia su mierne citlive..ako vzdy pred mrchou...dokonca aj chut na sex prisla, ako vzdy pred mrchou 😉 tak si nemyslim, ze by nieco zajtra bolo.... uz sa pripravujem na iui.... a dalsie... a potom umele....tak som sa dako uz s tym zmierila...

aby
30. apr 2011

@fomarik ani ju moc nechcem no neviem neviem skôr si myslím, že je v tom niečo iné 😒 no nejdem maľovať čerta na stenu . Mňo a vy ako niečo nové a ako sa cítiš mamina 😉 😀 😀 😀 ja viem som moc zvedavá 😉 😀

tinasc
30. apr 2011

@oknosmas držím palce na zajtra 🙂

hope2011
30. apr 2011

@oknosmas ale no, no!!!!! ziadne negativne myslienky....co ty vies.....to ze ta na ms boli to je aj pre tehulky normalne....takze ziadne take a zajtra chceme len krasne //, oki??????

oknosmas
30. apr 2011

@tinasc to hej....aj my sme si brali daco malicke....do dlani sa mi vosiel ten nas maznak....a teraz, ked mierne podrastol 😀 , tak je to aj tak stale nase male maciatko 😉

aby
30. apr 2011

@hope2011 zlatá si ja ju nechcem, len toto isté som zažila raz po prvom IUI keď neprišla mrcha tak aj preto si myslím či to nieje to isté no bojím sa čo zas bude ďalej 😒 Vieš bol by to tiež zázrak keby to bolo pozitívne, len neviem či si to nevsugerúvam a preto mi aj tak je 😖 😉

fomarik
30. apr 2011

@aby ale zlatko, snád je všetko v poriadku. A mrcha nechodí z jedného jediného dovodu...z toho najlepšieho.
My sa máme fajn, ráno mi tak rozkošne kopkala, že som ani nechcela vstať z postele. Hrali sme sa. Dala som si na bruško zhúžvanú servítku a malá mi ju vykopla. Takže z postele som sa zkrochmelila až po 9. V piatok ideme na 4D tak sa veľmi teším. Nebolí ma nič, nič mi nerobí problém, len občas z nosa mi ide krvička, ale to je úúúplne normálne.

oknosmas
30. apr 2011

@hope2011 jasneeeee 😉

aby
30. apr 2011

@oknosmas ježkove krásavec počky prídem na to ako to vložiť a tiež niečo pošlem heh 😀 😀 😀

tinasc
30. apr 2011

@oknosmas jeeeej zlatá mačička, teda mačičiak 😀

oknosmas
30. apr 2011

@fomarik to je kraaaasne....uz sa tesim na taketo pocity... 😅

oknosmas
30. apr 2011

@tinasc 😵 🙂 😵

fomarik
30. apr 2011

@oknosmas Zlatko, príde to...uvidíš. Len treba pozitívne mysliwť, alebo nemyslieť na to vobec. U nás sa to vyplatilo. Pri predchádzajucich neuspechoch som to prežívala tragicky, s nervami. Od samotnej stimulky, cez zákrok a až po čakanie na vysledok som len celý čas totálne stresovala. Pred tou uspešnou IUI som sa tak pozitívne naôladila, že by ma nikto nebol presvedčil, že to nevyjde!!!!!!! Zo srdca vám všetkým želám tehulkovstvo.

oknosmas
30. apr 2011

@fomarik no, ja som tiez stresovala....a teraz to proste prestavam az tak riesit... som realista...a viem, ze prirodzene to asi nepojde...ale clovek nikdy nevie...a tak cakam... ale nerutim sa, ked to nevyjde.. i ked to iste zamrzi... bude dalsi pokus... snad uz uspesny, no nie? 😉

pici
30. apr 2011

@hope2011 ahoj... jasne... ty a katy ste najvacsie optimistky...

aby
30. apr 2011

ja som našla v compe len túto v druhom kompe ich mám 1 000 000 😀
chytila myšičku 😀 😀

tinasc
30. apr 2011

@aby hehe mačka a myš, super fotka 🙂

aby
30. apr 2011

@fomarik vieš nechcem sa zas namotávať tak stojím nohami na zemi 😉 😀
supeeer potom jasné že chceme vidieť maličkú 😉 😀 😀 😀
kamarátka sa tiež minule sťažovala, že jej kope do mechúra tak stále na wécku bola 😀 😀 😀 chúdzatko

aby
30. apr 2011

@tinasc to vieš jej prvá a asi aj posledná 😀 😀 😀

fomarik
30. apr 2011

@dzuli08 tak mojenko už máš výsledky z tých tripple testov? Dúfam, že su negatívne. Tak ty máš 3,5kg viac? Skvelé, ved to je tak akurát. Ja si myslím, že v stredu ( to idem do poradne) už budem mať o čosi viac ako doteraz. Cítim sa byť taká velká, ale to mi vobec ale vobec nevadí. V 23tt som spozorovala, že mi bruško postupilo dopredu a už mám problém aj s nosením spodného prádla.najlepšie mi je, ked mam gacarky zrolované uplne pod pupkom, inak mi tlačia na bruško a nemám pri tom dobrý pocit a vlastne ani mala Livča nie 😉 . Ja som tehu oblečenie začala riešiť od 16tt, dovtedy mi nebolo treba. U nás je veľký problém zohnať niečo tehotenské, vlastne vobec. Niečo mám po švagrinej, niečo mi mm kúpil v BB. Ale už ide byť dosť teplo, takže budem riešiť už len šatičky a niečo velmi volné, nohavice nie...ked tak, tak len nejaké trištvrťové. Doma behám len v gacarkách, neznesiem na sebe nič...dokonca ani podprdu.
To už ideš na poradnu v 20tt? To by ti už aspon zbežne mali odhadnuť pohlavie babuliatka, aj ked nie na 100%, aspon na 80%. No ale ked máš chlapčekovské bruško...tak hádam to bude chlapček. Ja mám také gulate a ide mi aj do bokov. Ved hodím foto.

oknosmas
30. apr 2011

@aby 😀 😀 😀

fomarik
30. apr 2011

@mrnous @zuzana151 @mirus11 dievčatá tak na vás myslím., Co máte nové? A čo vaše babuliatka????

tinasc
30. apr 2011

@aby 😀 😀 😀

aby
30. apr 2011

@oknosmas
@tinasc cibuľky a smejte sa veľa veľa 😀 😀 😀
aká som ja trúba zas kukám na tú svadbu a zas bučím 😒
búúúúúúúúúúúúúú 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre