IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
30. apr 2011

babulky.. pekny vikend vam prajem. idem sa bicyklovat kym je pekne... tesim sa coskoro na dobre spravicky....

oknosmas
30. apr 2011

@aby trdlo 😵

aby
30. apr 2011

@pici uži si to a vypni 😉 😀

tinasc
30. apr 2011

@aby na akú svadbu? jáááj to aj opakujú?

oknosmas
30. apr 2011

@pici aj tebe krasny vikend, rozmyslam aj ja nad mojim bikom....ale uz sa tu zmrakava od zvolena, uaaaaaaaaaa....

aby
30. apr 2011

@oknosmas jaaa ee ja som také malé trdielko heh 😉 😀 😀 😀

aby
30. apr 2011

@tinasc ale na jojke zo včera opakujú , aj včera som bučala 😀 😀 😀

tinasc
30. apr 2011

@aby aaaale, neplač 🙂

tinasc
30. apr 2011

@pici pekný víkend aj tebe, ja práve rozmýšľam čo s načatým dňom, čo vlastne podnikneme 🙂

aby
30. apr 2011

@tinasc to vieš homróny 😀 😀 😀

fomarik
30. apr 2011

@aby ja som včera tiež pri tej svadbe plakala, umývala som okná a revala som ako blbá. Teraz si to radšej ani neprepnem, lebo som rozcítená. Mne stačí raz do týždna Modré z neba a som vyplakaná na celý mesiac.

pici
30. apr 2011

@tinasc mne sa nic nechce, vyvesim pracku.. a idem von :D

oknosmas
30. apr 2011

@fomarik 😀 😀 😀 no, to aj ja sa vzdy poriadne rozprsim pri takychto veciach...radsej to nepozeram...uz...inak minule som si pozrela film A moment to remember.... som revala ako male dieta skoro cely film... fakt pekny....

aby
30. apr 2011

@fomarik si hviezdy môžme ruky podať 😀 😀 😀
strašný doják a pritom ja také obyčajne neprežívam heh ja hustá na horory a krváky a teraz pri tomto sa rozbučím 😀
Joj modré z neba som minule kukala aj a mm ty kokos on nechápal 😀 😀 😀

oknosmas
30. apr 2011

a uz je tu mala hrmavica...nemam rada burky..ale tato je slabucka...a ticha...

aby
30. apr 2011

burka v šerbľu??? 😒

hope2011
30. apr 2011

@pici no jasneeee, ze sme....vsak tak sa zije lepsie, s optimizmom🙂 tvoji snehuliacikovia uz na teba cakaju....a tesia sa na maminku.....ktora si bude pysne v maji hovorit, ze je tehulka!!!!! 🙂

hope2011
30. apr 2011

@fomarik ahojky.....ja hovorim, ze vdaka modremu z neba mam kazdotyzdenny vylev emocii...my kolko krat aj s manzelikom placeme...no a co....vsak to je hlavne prejav empatie s tymi tazkymi osudmi???? clovek si hned rebricek hodnot pozmeni !!!!!!

hope2011
30. apr 2011

@aby krasna ta svadba, vsak???? mna vie kazda svadba rozcitit....ved to je take krasne....a oni sa k sebe neskutocne hodia, strasne zlaty par su.....🙂

hope2011
30. apr 2011

@aby inak mas nadhernu tu cicu-micu...aj ja skusim pridat moju lasku🙂 teda my mame dve, tak pridam aj jedneho aj druheho🙂 a ms by teda naozaj nemusela prist....a co ak nepride???? to bude nadherneeeee🙂

hope2011
30. apr 2011

to su nase lasky.....ten v okuliaroch je ocko a ta druha je dcerka🙂

oknosmas
30. apr 2011

@aby normalna....vonku 😉

oknosmas
30. apr 2011

@hope2011 nadherniiiii su .. juj, musis s nimi zazit kopec zabavy...a uzasne prechadzky po vonku....krasa

aby
30. apr 2011

@hope2011 mňo presne to ja som zas bučala pretože oni su fakt ideálny pár najkrajší čo bol a myslím najúprimnejší a Caty bude určite na koni 😀 😀 😀
Mňo mi máme lásiek teda 4nohých a nás lúbia teda hlavne mi ich .
No máte ich krásne, ja som neznášala mačky a moc mala rada psiska však táto moja má 11ty r. moje srdiečka.
No ak mm nepríde a clearblue bude pozitívny možno aj tomu uverím no aj tak krv je 100% a aj tak nebude vyhraté som realistka už 😉

@oknosmas cicula si sa nadýchala čerstvého vzduchu a večer čoro moro 😉 😀 😀 😀

hope2011
30. apr 2011

@oknosmas ano, su to nase obrovske lasky....a moc ich lubime...oboch....su pre nas obrovskym zdrojom energie a stastia...travime s nimi kopec casu a vela prechadzky kazdy den🙂 tie totiz zboznuju🙂

oknosmas
30. apr 2011

@hope2011 tomu verim...my sme mavali vzdy doma psika, macky boli na dvore, ale zvlast som ich neoblubovala... potom svokrovci mali doma kocura a zistila som, ze to nie je az take zle... a ked este aj moja kolegyna stale basnila o jej emilovi, tak som sa rozhodla pre macku... teda kocurika... a nelutujeme.. doda to vela energie, take zvieratko....

hope2011
30. apr 2011

@aby no tak kedy budes teda testovat????

hope2011
30. apr 2011

@oknosmas ano veru je to tak....a vies ta kombinacia, domace zvieratko a babatko...tak to je pre mna ta najkrajsia predstava....neviem sa dockat, ked bude nas havino pri nasom babatko...a budu sa laskat....ach, ja romanticka🙂

oknosmas
30. apr 2011

@hope2011 😉 😉 😉 romanticka dusa...je to krasna predstava

oknosmas
30. apr 2011

@hope2011 ja mam strach, co bude nsa bobo robit, ked budeme mat babo.... ci nebude ziarlit.. a hlavne, on ked sa chce hrat, tak do nas niekedy skoci... a zadrapne trocha..tak sa bojim, aby mi potom neskocil do postielky .. ale to budem davat pozor...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre