IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

makovicka53
6. nov 2010

@katy33 ...jeeej dikes za privitanie...ja tiez chodim do heliosu...vies co clostyle sa mi vytvorili asi dva ak som dobre pochopila...ved uvidime ked pojdem do toho mam ist na utz 12 DC tak som zvedava ako mi narastu aj mi zvysil davku na 3x1 ....tak si myslim ze ich narastie viac....hlavne aby to vyslo....a ty kedy ides absolvovat IUI?

fomarik
6. nov 2010

@makovicka53 Vitaj makovicka- heliosáčka 😉

zuzancek22
6. nov 2010

@fomarik inak ako tak pozerám tak som jediná neni Heliosáčka 😅

carmenuska
6. nov 2010

Ahojte, tak ako citam, aj vy mate cudnu mrchu po IUI....Ja som ju mala 3 dni taku slabu, potom nic asi 2 dni a vcera a dnes okolo obeda len take spinenei na 1 intimku....Nerozumiem tomu, preco to prestalo na 2 dni. Je to taka tmavohneda krv, cuda, nikdy som to nemala, ani po prvom IUI. Hrozne ma bolia krize, az nemozem chodit, som na tabletkach. Vy ste sa s tym nestretli? To tie hnusne hormony dokazu s telom teda porobit.

makovicka53
6. nov 2010

@fomarik ..ahojky a diky takze to ideme zdielat spolocne? 😉

zuzancek22
6. nov 2010

@carmenuska tak s tým som sa nestretla ale ja tiež po 1 IUI som nemala problém s menzesom ako teraz, dnes je 6 deň a ja stále normálne krvácam, a to som 4 a 5 den potrebovala tak max intímku, bud je to dobré alebo podla mna je to celé zle, a niečo nieje naporiadku, ale uvidím čo a ako dalej, nechcem moc stresovať ak by to trvalo dlhšie ako 10 dni tak určite pojdem kuknuť dokiho. ale myslím si že už by to malo prestať, lebo oddnes beriem costil.

fomarik
7. nov 2010

@carmenuska ja mám prchu presne tak, ako ju opisuješ. Najprv slabulinké, potom akoby som mala pauzu a potom príde čosi čudné 😕 😕 . veru, tie hormony sú sviňa!

fomarik
7. nov 2010

@zuzancek22 helios-nehelios...t o je predsa jedno, nie? Zdieľame ten istý problém a preto sme všetky sestry 😉 😵

zuzancek22
7. nov 2010

@fomarik krásnučko si ti napísala, u mna to dnes konečne vypadá, že mrcha asi skončila, čo ma neskutočne teší 😀 😀 😀 , uvidíme cez týžden na sone ako rastú vajká 😉 , nech su tam aspon dve

strelicia
7. nov 2010

mne narastla pred 1.IUI maternica na 6mm, neviem ci je to dobre alebo zle....ale aj tak nic z toho nebolo.
ja idem 16.11. do Heliku na folikulometriu a pocitam tak v stredu mi pichnu pregnyl a asi v piatok 19.11. by sme asi sli na 2.IUI...asi...to by bol 15. den cyklu.

strelicia
7. nov 2010

inak...s tou mrchou je to fakt divne. ja mavam vzdy najprv 3 dni pred nou spinenie, potom slabu mrchu a potom asi 2 dni silnu a este par dni spinenie. taha sa to.
teraz po IUI zacala bez spinenia, hned prvy-druhy den ze masaker a dnes je treti den....a uz skoro nic, uz koncime. nechapem ci je to ok, alebo co. ale neriesim. zacala som dnes s clostylom. uvidime. drzime si palce a aj my by sme chceli byt na vianoce uz traja. mmmm.

zuzancek22
7. nov 2010

@strelicia citim to v kostiach, že to pojde, na vianoce si tu budeme písať aké sme tehuľky 😀 ,ako sa ktorá cítime

fomarik
7. nov 2010

Aj ja som teraz taká optimistka, pretože pevne verím, že pod stromčekom budeme mať všetky tehu test s // 😅 😅 😅 😅
. A či to pjde s IUI alebo bez nej... to je jedno....

katy33
7. nov 2010

Ahojte babulky, ja som celu noc bola hore, dostala som obrovske bolesti na pravu stranu, boli ma už cely bok a kríže a moc sa bojim, aby to nebol vaječník ☹ Ak to neprejde, idem na pohotovost 😔 Z clostilu to snad nemôže byt, mam ho ešte len 3DC 😒

katy33
7. nov 2010

No nič, muž ma ide zaviest na pohotovost, držte palce 😔

aby
7. nov 2010

@katy33 držím prsty aby to nebolo nič vážne. 😉
Ja som tiež v noci toho nenaspala ma všetko bolelo vaječník , nemvaječník aj ľadviny 😖
Dala som si od rána 3xpanadol nemám nič iné doma už to prešlo aspon na chvílu idem si ľahnúť hádam aj pospať a psychicky sa pripraviť na zajtra 😒

apolenka6
7. nov 2010

@aby budeme ti držať palčeky 😉 moc,moc,moc

apolenka6
7. nov 2010

@katy33 nestraš nás ☹ dúfam,že to nie je nič vážne 😕 daj nám vedieť ako si dopadla ☹ drž sa!

apolenka6
7. nov 2010

inak aj ja som mala po IUI strašnú mrchu 😠 upozornil ma aj dr Krajkovič ak nebudem tehu tak budem mať silnú mrchu pretože som mala vysokú sliznicu Vianoce???a tehotná?o tom snívam.... 😵 nebojte vytvoríme veľkú reťaz tehotných 😉 😵

aby
7. nov 2010

@apolenka6 dík moc , ale neviem či to v mojom prípade pomôže ale pripravím sa na druhé IUI 😀
to bude iná reťazovka heh 😉

fomarik
7. nov 2010

@katy33 Zlatko, my sme asi počarované. ja som sa v noci zobudila na ukrutnú bolesť v pravom vaječníku...najprv som myslela, že s mi to sníva, pretože to súviselo aj s mojím snom....ale bolo to skutočné. Strašne som ho cítila, akoby mala vo mne každú chvíľu explodovať!

fomarik
7. nov 2010

Dne som bola na návšteve u mojich rodičov, keďže manžel je v práci až do zajtra.Ako som spomínala, že si chceme dať pauzu od Heliosu až do jari.... žiadna pauza nebude! maminka povedala, že nám pomôže(finančne) a mať bábiku je pre nás prvoradé, takže dlhy bokom....ak nevyjde toto 2 IUI, ideme aj na 3!!! Že aby sme sa neopovážili v tom prestať...juj, hneď je deň krajší. takže do konca roka to máme zmáknuté....aspon budeme splňať kritériá pre poisťovňu pre prípadné IVF! Maminka, ľúbime ťa!!!!♥
Tieto Vianoce už musia byť krááásne dievčatá!!!!!!!!!

petuska123
7. nov 2010

@fomarik a tie ktiteria pre ivf su ake??

apolenka6
7. nov 2010

@fomarik teším sa spolu s tebou 😵 maminka dá svojmu dieťaťu aj modré z neba ak sa dá 😉 a pre takúto "záležitosť"?dieťa je prvoradé 😲 my sme manželia 4roky a až po roku sme začali pracovať na babätku a nič... 😝 najskôr naše plány kúpiť byt,zariadiť ho potom auto a až na koniec dieťa...človek plánuje len to nejde ako si naplánuje 😔 malo to byť naopak! ☹ ako píšeš musíme to zmáknuť 😉

katy33
7. nov 2010

Takže babule už som tu, prehadzovali si ma tam ako horuci zemiak - pozerali na mna ako na ovcu 😕 Prišiel primar z chirurgie, tomu som začala rozpravat, že som stimulovana clostilom a on na to, že ,,čo to je,, - parada tak som mu povedala, že sa liečim na neplodnost - a on, že to bude začínajuci hyperstimulak, tak vtom momente to už bol gyn.problem 😖 Na gynekologii som znova vysvetlila, čo je vo veci, ten dobry ujo ma pozrel a povedal, že mam trocha zväčšeny vaječnik, ale že je to vramci normy a ja mu na to, že ten pravy mam zväčšeny stale kvôli pco - a ujo, že ,,ja nepoznam vaše vajka,,a ja jemu na to, že ani ja vaše, baby som to zas ja utrusila - skoro sa zadusil. Vraj je to nasledok stimulacie, ale vlastne ma potešil - povedal, nech len pekne pokračujem s clost. a že mi moc drži palce, zlaty ujo s vajkami,juj 😀 A musim vyčkat aby to odoznelo samo, a ak sa to zhorší , treba hned k dr. Ale ja verim, že nič horšie nebude a buduci tyžden sa ide na IUI 😝 Baby , my to dame, snad toto všetko nepodstupujeme len tak, neeeee.... 😠 😝 Dakujem, že ste na mna mysleli, pomohlo 😉 😎

katy33
7. nov 2010

@aby 😅 To sa tam už asi fazulka roztahuje, no a zavadza jej vaječnik aj nemvaječnik 😀 Zajtra ideš už na testik? 😕

katy33
7. nov 2010

@fomarik Mojenko, že by telepatia 😕 Joooj, som hrozne rada, že vam rodičia pomôžu, ale ani nebudu musiet - už len budu musiet detske vecičky ponakupovat😉 A vajko kakane už poslucha, už nebolka? ☹

aby
7. nov 2010

@katy33 aspoň, že si v poriadku heh 😀 to bol iný hlod aj ja ich mám v poslednej dobe dosť 😀
jj zajtra idem ráno na krv a sono hádam urobí no som zvedavá, ae aj tak som nejak nachystaná na druhé IUI a to už bude musieš vísť 😀

katy33
7. nov 2010

@aby Tfuj, tfuj, tfuj - už musiš byt taka popluvana 😀 , tak zajtra mooooc na teba myslime, bude dobre, určite, a hned napíš, lebo sa tu zblaznime od nedočkavosti 😝 A ty si bola aj domka po IUI - či si si dala nejaky oddych, al. máš stale vzadu vrtulu 😅

aby
7. nov 2010

@katy33 heh už som taká doopľuvaná heh 😀
Bola som doma mala som veget aj mangelíček zakázal aj okná umývať heh nenamáham sa aj bez roboty som teraz tak to docela aj vyhovuje som si kopec vecí doma urobila 😀
jj dám vedieť 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre