IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

aby
9. máj 2011

@zuzancek22 a ty si sa kde stratila???? 😒

@hope2011 gratuluje 😉 😀 😀 😀

alibabaa
9. máj 2011

@ursula5 ahoj, no mne sa pridala teplota.. dufam, ze bude iba mierna a ziadne horucky... to by nebolo dobre ... jej ty uz pojdes za necele 2 dni na krv... ale nastastie toto uz rychlo ubehne...

ursula5
9. máj 2011

@alibabaa ahoj ... no ja som si nemala čas ani bazálnu teplotu merať ani sa nejdem stresovať, kašlem na to uvidíme však streda je za chvíľu 🙂 teraz nemám čas ani rozmýšľať nad sebou v robote sa chystá ščítanie tak som tam do večera a potom ešte brigádujem .... tak nemám čas ani test si urobiť aj tak moc tomu neverím že to vyšlo len strašne moc dúfam.... 😀

ursula5
9. máj 2011

@tinasc ďakujem za držanie palcov, uvidíme za chvíľu .... som ale unavená už 5 dní a neviem sa z toho dostať ale to aj preto že furt niečo robím ....

ursula5
9. máj 2011

@matomajka no treba rátať aj s tým že sa to nepodarí, keby sa to vždy podarilo tak by mnohým z nás odpadlo kopec starosti...... tak držím palce aj Tebe aby si vydržala v pokoji tých 10 dní ešte .... 😉

hope2011
9. máj 2011

@kaaaty ahojky, dakujeme, ano som po druhom IUI.....drzkam moc palce, aby ste aj vy coskoro boli tehu🙂

nana123
9. máj 2011

ahojte, mne doktorka tiez odporucila IUI ale povedala ze je len 15% sanca... tak neviem ci sa vobec do toho pustit...

fomarik
9. máj 2011

@nana123 samozrejme, že sa do toho pusti. Aj malá šanca je šanca. Začať nejako predsa treba. Su tu dievčatá, ktorým to skutočne vyšlo na 1x, mne osobne na 3x. Chod do toho, skus aspon 1-2 pokusy. Budeme ti všetky držať palce!!!!!! 😉

@ursula5 fíha, tak ty si nám poriadne zaneprázdnená, ale na druhej strane, aspon nemám čas lamentovať nad tým, či to vyšlo/nevyšlo... streda je tu cubi-dub. Silno, silno držím palce na nohách aj na rukách!!!!!!

kaaaty
9. máj 2011

Ahojte baby tak dnes som bola u dr opat, ako som uz pisala po laparke prislo len take spinenie a nie ms...dr sa presvedcila ze nie som tehotna a dnes mi supla maitalon antikoncepciu......polovicu casu co k nej chodim beriem antikocepciu najskor diane a teraz tuto....ale ved ja chcem babo......som z toho na nervy....som myslela ze laparka mi upravi ms a bude mi chodit normalna no vidim ze som sa mylila....o dva tyzdne mam ist k nej potom ju asi vysadim a dufam ze pride normalna mrch a budem moct ist na IUI..... sa to hrozne natahuje ☹

fomarik
9. máj 2011

@kaaaty juj, mojenko, to ma mrzí, že máš také patálie. ja som po laparke ms dostala presne na konci 6 týždna od zákroku...tak mi hovorili aj lekári, že do 6 týždnov, by sa mrcha mala dostaviť. A medzi tým som mierne špinila...čo bolo normálne. No ale antikoncepciu pre snažilku....... ale čo už mojenko, ked musíš, tak musíš. len n ech to rýchlo, rýchlo ubehne, aby si už mohla konečne naskočiť "na vlak". 😉

katy33
9. máj 2011

Ahojte babulky moje, tak už sme doma z MT....takže srdiečko nam bije prekrasne, fazulka ma 7mm - to sme velky, čoooo 😀 😀 😀 a vraj sme v 7tt. Dr. nam napisal spravu pre našu dr., zajtra cupitam k nej a modlime sa, aby už bolo všecičko v najlepšom poriadku a fazulka nam rastla a mala sa dobre. Ked mm počul bit srdiečko, jemu sa zastavilo, taku radost a štastie v jeho tvari som asi ešte nevidela 🙂 😵
@fomarik Zlatinko, ty si kedy šla ku svojmu dr. a kedy ti začal robit nejake vyšetrenia-krvička a tak...? Teraz budem len vyzvedat 😀 ..neviem, čo nas dalej čaka 😕 🙂
@nana123 Mojenko, určite nevahaj a chod do toho...je to spôsob, ako byt bližšie ku svojmu snu 😉 ...určite je šanca , a ak vam to dr. odporučil, tak ta šanca tam teda určite je...neviem, aky mate problem, no viem , že IUI je uspešna u vela babuliek....zlatko, šup sa na to 😉
@ursula5 ...mojenko, ja silno verim, že ta unava bude spôsobena aj inym dôvodom a držim palčiska, aby krvička bola pozitivna a mali sme tu zasa o tehulku navyše, ved sa to tak krasne pohlo 😉 ...a po tebe je na rade alibabaa 😉

katy33
9. máj 2011

@kaaaty No mojenko, a prečo ti dala vlastne antikoncepciu 😕 😕 😕 ...to je teda, ja to nechapem 😕 aj ti to nejako odôvodnila?

apolenka6
9. máj 2011

@katy33 Jéé 😵 tak už kráne bilo srdiečko..to sa tešííím a veru aj ste pekne podrástli ,daj fotočku fazulky ,to si viem predstaviť tú radosť Petina ....muselo to byť úžasné,len tak dalej pekne krásne rastitiete do krásy! 😉

fomarik
9. máj 2011

@katy33 mojenko, že......tvojmu mm sa zastavilo ♥ ked počul biť ♥ vašej bábiky? Krááásne!!!!! 😵 Už bude všetko v poriadku, si šťastná mamuľka!!!!!!! 😵 😵 😅 😀 😉 😎
Tak zlatko, ja som išla na prvu poradnu, kde mi brali prvu krvičkua dostala som aj knižočku až 11.2. neviem teraz kolko je to týždnov, ale ty si to vypočítaš, že? IUI bola 3.12. Kludne sa kedykolvek a čokolvek opýtaj, ked budem vedieť, rada sa stebou podelím o všetky skusenosti, vyšetrenia, vysledky, proste všetko všetúčko! 😉 A dostali ste aj fotočku? 😉

petuska123
9. máj 2011

@katy33 tak sup sup zmenil status gratulacia velkaaaaaaaaaaaaaaaa

fomarik
9. máj 2011

@apolenka6 moja zlatá magdalénka. ja tak na teba myslím ♥.... stále mám v mysli tu dovolenku, o ktorej si písala,...nech je pre vás 100% plodná. A už aj viete, kde by to malo byť? Inak ja strašne túžim po dovolenke tu, u nás, na Slovensku,...ja sa bojím ísť niekam daleko..ja som taký strachopud. Len teraz musíme stískať peniažky pre malú. Dovolenku už absolvujeme s nou, cca o 10 rokov..... to je moja prognoza čo sa týka našich financií

nana123
9. máj 2011

@kaaaty Ja som po laparke necele 2 tyzdne zistili mi endometriozu, ale aj vybrali vsetky loziska takze uz by to malo byt priechodne tak sa musime snazit alebo mam ist na IUI povedala Dr. Ale chcela som ze sa som menzes dostala este o niekolko dni skor... ale bol iny... tiez som najprv spinila a potom to uz bola normalka. Pred laparkou som mala dost velke bolesti a teraz nic 🙂. Tak dufam ze to stale tak bude uz... tebe co zistili pri laparke?

dzuli08
9. máj 2011

@katy33 Ajooj no tak to som veľmo šťastná, že si už oficiálna tehulka :D Keď si predstavím ako sme všetky s tebou prežívali tie začiatky a takto to všetko krásnučko dopadlo, som fakt šťastná.A ten termín pôrodu teda zostáva stále taký krásny?
U mňa to prebiehalo tak, že do nejakého 12 týždňa so mnou moja dr. nič nerobila. Chodila som k nej každé dva týždne a iba kukala na babatko sonom. Až po tom 12 týždni som dostala knižočku, a začala mi sestrička merať tlak, vyšetrovala moč a vážila som sa a vtedy mi zobrala aj prvú krvičku - tá je na vyšetrenie protilátok. Potom som chodila znova každé 2 týždne do poradne (váženie, tlak, moč), kde len kukala sonom. Potom až v 14. týždni mi zobrala krv na tie tripple testy a ďalšia poradňa znova len klasika (váha, tlak, moč, sono). A teraz okolo 20 týždňa by mi mala robiť morfologické sono.
Ale kámoška dostala knižočku už v 9 týždni, takže každý doktor má asi iné praktiky

Ja mám teraz také trable so zubami. Boleli ma, tak som bola u zubárky v piatok, rozvŕtala mi dva zuby. Zub celý víkend bolel, tak som bola dnes znova, rozvŕtala ďalší a kurňa zub stále bolí. Ja som už zúfalá. Vraj mám veľké blomby a doktorka nevidí, či je pod nimi kaz a nevie, ktorý tak bolí. Najhoršie je, že mi nemôže robiť rontgen, aby to zistila a ja si nemôžem dať ani nič od bolesti. Je to des.Tak všetko prebiehalo doteraz krásne.

tinasc
9. máj 2011

@nana123 ahoj, určite to treba skúsiť, však šanca je vždy aj keď je to iba 15% 🙂 možno ty budeš patriť práve medzi tých 15% 🙂 skús aspoň 2x, potom sa rozhodneš ako ďalej, možno sa to práve tebe podarí a nebudeš musieť podstupovať ivf 🙂

tinasc
9. máj 2011

@kaaaty neviem prečo ti dr. šupla antikoncepciu, čo zabudla, že sa snažíte? inak s tou ms, ja som dostala presne o tri týždne, tak ako normálne dostávam 😉

dzuli08
9. máj 2011

@fomarik Aj my by sme chceli ísť niekam na Slovensko, známi nás volajú do Bulharska, ale my ani len počuť. Nevieš dať tipa? Riadne ide tá výbavička do peniažkov, však? Vôbec som si to takto draho nepredstavovala :D My chceme tento rok ešte aj okolo domu dvor urobiť a fasádu na baráčik natiahnuť, tak uvidíme či tiež pôjdeme. Idete si aj dať odobrať pupočníkovú krv? Ja o tom dosť čítam a vôbec sa nevieme rozhodnúť. Dosť protichodné názory sú na túto tému.

pici
9. máj 2011

@kaaaty aj ja som mala pred IVF na mesiac nasadenu anti, aby si vajecniky oddychli...a nastartovali sa...

tinasc
9. máj 2011

@katy33 gratulujem k srdiečku, nech je všetko aj naďalej v poriadku 🙂 neboj sa aj prvé vyšetrenia tu budú čoskoro 🙂

pici
9. máj 2011

@katy33 pipi daj adresu :D do IP

tinasc
9. máj 2011

@pici ja som antiku nemala 🙂

nana123
9. máj 2011

@katy33 @tinasc Tak rozmyslala som ze naprv skusime prirodzenou cestou kedze by som mala mat teraz priechodne cesty a manzel ma dobre vysledky... az potom to IUI... lebo 15% je to iste ako sex 😀

pici
9. máj 2011

@tinasc no mne dali :D tak asi to od viacerych faktorov zalezi...

tinasc
9. máj 2011

@pici asi hej 🙂

tinasc
9. máj 2011

@nana123 🙂 🙂 😉

dzuli08
9. máj 2011

@nana123 Za vyskúšanie nič nedáš. Ak dobre počítam, tak zo všetkých nás, ktoré sme podstúpili IUI sa pomocou IUI babatká podarili 4 kočkám a prirodzene "z ničoho nič" 2. D 😀 😀 Držím prsty

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre