IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzancek22
11. máj 2011

@nana123 presne, netreba sa vzdávať, aj ja som si povedala, nevzdám sa !!!!

zuzancek22
11. máj 2011

@petuska123 ale určite sa dočkáme.

zuzancek22
11. máj 2011

@petuska123 kedy ti odosielali žiadosť?

alibabaa
11. máj 2011

@jalanecek vcera som nad tym rozmyslala, ze kde si sa ty stratila... taaaka dlha odmlka .. ale si spat, tak drzim palceky ockovi, nech vsetko dopadne co najlepsie.

petuska123
11. máj 2011

@zuzancek22 20.4. a tebe??

alibabaa
11. máj 2011

@hope2011 jaj zlatoooo, taaak dufam, ze to zajtra dopadne dobre. vcera mi zasa doslo zle.. prsia trochu citlive ale nie tak ako predosly mesiac ... a v boku ma picha... ale viem ze tieto 2 posledne veci vie urobit utros... ale to zvracanie ma tak trosku povzbudzuje, ze mozno aj motyka vystreli. rozhodla som sa ze pockam na zajtrajsiu krv....

hope2011
11. máj 2011

@alibabaa no vidis, aka si odvazna🙂 pockas pekne na krvicku...a to si sa bala, ze nevydrzis....uvidis, bude to pozitivne, ver mi....lebo si zober, byva ti zle...a to nie je asi len tak bezne....aj ked mne napr nebyva voboc zle, zatial...ale nevadi, aj keby som grckala, nevadi mi to ani troska....budem netrpezlivo cakat na pozitivny vysledok zajtra🙂 drzkam moc, moc, moc palce!!!!!!!!!! a ver si!!!! vyslo to!!!!

petuska123
11. máj 2011

@alibabaa a test???

alibabaa
11. máj 2011

@hope2011 bezne to veru nie je... a uz som aj citala pribalovy letak utrosu ci sa tam take neziaduce priznaky nevyskytuju 😀 ale nenasla som ich tam... taaaaaak duuuufam.... a snazim sa nemysliet na to aky bude vysledok... dokonca som sa bola pozriet aj na 3 hokejove zapasy 🙂

jeny
11. máj 2011

Ahojte. Moj dr ma posiela do heliosu, mam za sebou HSG vysetrenie na priechodnost a neuspecnu liecbu clostylom, chcem sa vyhnut laparpskopii tak preto sa pytam či v heliose zvyknu posielat na laparoskopiu ešte pred tym ako sa rozhodnu pre IVI?????? Ako častu chodite do Heliosu,myslim kolko x do mesiaca? Musim si dobre rozmysliet ci sa na to dam preto tolko otazok, ide o to ci ma budu uvolnovat z prace kedze niesom z MT tak budem musiet dost daleko dochadzat tak velmi rozmyslam ci mam do toho ist alebo este skusať inou cestou 🙂

hope2011
11. máj 2011

@jalanecek ahoooooooooooj, tak konecne si naspat....ako si sa mi mala?????? velmi dlho si tu nebola....dufam, ze si si poriadne oddychla a ze coskoro sa date na dalsie kolo...uz aj vies, kedy by to malo byt?????

alibabaa
11. máj 2011

@petuska123 zajtra krv. uz to vydrzim. aj mm ma v tom podporuje, ze radsej pockat na krv...

hope2011
11. máj 2011

@alibabaa no vidis, to je super....odreagujes sa ako sa patri....a ani sa nenazdas a zajtra bude pozitivna krvicka.....🙂

alibabaa
11. máj 2011

@hope2011 ale som sa aj rozculila vcera ☹ rozbili mi spatne zrkadlo ma mojom 3 rocnom tatosovi... som nadavala na cely hokejovy sampionat, ci nam toto bolo treba... ktovie kolkym narobili skodu pocas tycht MS .. a to nehovorim o vsetkych okradnutiach... vcera dokonca okradli kanadana.. mal v penazenke 900 E, a z platobnych kariet mu ukradli hned 3500 E.... sila... to som este dobre obisla s tym mojim zrkadlom. ani na havarijnu sa mi to neoplati dat... ☹

hope2011
11. máj 2011

tak to je sila...si robime reputaciu pred zahranicnymi navstevnikmi, veru!!!! no zrkadlo tiez asi nebude najlacnejsie...ale je dobre ze sa horsie nestalo 🙂

alibabaa
11. máj 2011

@hope2011 tak tak... nastastie sa da este pouzivat... ale je otrasne ..

zuzancek22
11. máj 2011

@petuska123 oooo tak to budeš skôr , bo ja som bola na HP v pondelok 2.mája a oni potom mali odoslať žiadosť. takže ja skôr ako v polke júna sa nedočkám.

sijust
11. máj 2011

@jeny ahoj,ja som z Heliosu...ako prve spravia tm spermiogram...ty by si uz mala mat od tvojho dr.spravene nejake testy,my sme tam isli s tym,ze manzel mal spraveny spg....spravili kontrolny a ovela lepsi ako sa robi u urologa...mne urobili vsetky vysetrenia,ale vzhladom k tomu,ze u mna bolo vsetko ok a manzel mal zly spg.laparku mi nerobili,lebo nebol dovod...aspon tak mi povedala dr.skor si myslim,ze je to individualne...a vsetko ti vysvetlia na prvej konzulatacii...uz si objednana?

sijust
11. máj 2011

@alibabaa drzim palce,neboj ,bude to dobre,musiii...tak ako u Mirusky...z toho sa strasne tesim 🙂

sijust
11. máj 2011

@hope2011 Miruska,ako sa citis zlatko?este som nestihla ani na mailik odpisat...akosi nestiham 😝 ale mam toho dost ,co ti chcem napisat,tak si to aspon dobre premyslim...aj ohladne toho slov.muzea... 🙂 myslim na teba...kiss

hope2011
11. máj 2011

@sijust mojinka, to nevadi...vsak ed budes mat cas...tak mi napises....ako sa citim???? no zajtra mame sono...tak vies, aj sa tesime aj sa bojkam....klop, klop, klop ze bude vsetko v poriadku......a ty ako sa mi mas????

aby
11. máj 2011

@zuzancek22 tak to sme na tom rovnako 😉

ursula5
11. máj 2011

@alibabaa
@hope2011
@nana123
@formarik
takže tak ako som predpokladala.....nevyšlo to!!! ☹
držím palce alibabaa aby aspoň ty si mala pozitívny výsledok, mne už ostáva len IVF!!!! do ďalšieho IUI nejdeme podľa rád Dr. takže neviem kedy začneme ale asi až po máji lebo teraz toho mám strašne veľa na práci a musím sa dohodnúť s mm zohnať money!!!
Tak ja Vám držím palce všetkým a budem Vás aj naďale sledovať.
Držte sa. 🙂

nana123
11. máj 2011

@ursula5 no to je mi luto... ale tak pevne verim za teba ze IVF vyjde predsa tam su vacsie sance ... IUI je len tak na roztrel 😀 ... Kolko cca vyjde IVF?

jalanecek
11. máj 2011

@tinasc jaj mojko tak nech mas krasne vajka a je jich vela a kedy ides na odber?/

jalanecek
11. máj 2011

@hope2011 ahoj mojko co kedy by malo byt mi snazilkujeme prirodzene zatial do dalsieho menzesu a potom clostik a druhe iui a ty sa ako mas ako pokracujete.....A domka bolo senzacne odychnuta nacerpana sil a ideme do daslieho kola

jalanecek
11. máj 2011

@alibabaa mojko dufajme,ze dopadne a uz som konecne domka dnes je tu strasne teplo a ukrutne ma boli hlava zajimalo by ma z coho a co ty ako jsi na tom ako pokracujete???

hope2011
11. máj 2011

@ursula5 mojinka zlataaaa...no mrzi ma to obrovsky...ach, jaaaaj....ja som tomu naozaj verila, ze vam to vyjde.....nebud smutna....aj ked viem ze je to strasne tazke.....je to strasne sklamanie....chodte niekde s manzelom a odreagujte sa....to pomaha...a treba nabrat sily do ivf, ktore sa urcite podari.....treba uz len na to mysliet a pozitivne.....mojinka, objimam ta na dialku....a ver, ze som ti to z celeho srdca priala!!!! a prajem aj nadalej!!!!!

hope2011
11. máj 2011

@jalanecek no pytala som sa na iui...tak teraz viem....no mozno sa prave prirodzene podari....uvidis!!!!! no ako ti bolo???

pici
11. máj 2011

@nat28 ty v prvom rade zmen lekara... moja skromna rada a najdi niekoho, koho budes zaujimat. vsetky tie vysetrenia na nieco su... a su potrebne pre teba aj do buducna... treba vediet preco sa nedari, co bolo pricinou MA, navyse manzelov spermio ak nie je dobry, nie ste ani vhodny adepti na IUI

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre