IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

little_miracle
12. nov 2010

@fomarik viem presne čo prežívaš - tiež som po IUI nevydržala a 2x som testovala.....na 8 DPO a keď bol negat., ešte som sa utešovala, že je skoro. Druhý test som sa bála urobiť, ale ráno pred odberom krvi (14 DPO) som testla, takže už pri odbere som vedela, že nič sa nekoná. Preplakala som 2 celé dni ☹
Čo sa týka manžela......teraz je už taký nainfikovaný, že stále mi hovorí že on to "mimi" chce ešte viac ako ja 😅
A ja sa veeeeeeeeľmi teším že aj on sa dostal do takého štádia 😀

...........ale hlavu hore - všetky ideme ďalej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

katy33
12. nov 2010

Ahojte babulky moje zlate, moc vam dakujem, že ste na mna mysleli, no bohužial je to zle. Nejako som to tušila, bala som sa. Takže vajka nie su žiadne, dr. vravel, že je to cele zle, ked zbadal to, čo nemusel - na pravom vyječniku mam 5,5cm cystu - krvnu, takže neviem, čo bude dalej 😔 IUI sme hned stopli, mam prist hned po ms a pozrie sa na to, či sa aspon troška vstrebala, al. nie. Ja som vedela, že nie nadarmo som bola na pohotovosti a tam , že asi ste prechladla, ani dr. v MT nechapal, ako je možne, že to tam nevideli ☹ Vraj môže aj prasknut a vtedy mam ratat s ukrutnymi bolestami, ale mali potom prejst, tak radšej tak, len nech sa jej zbavim. Je to hrozne, nikdy som cysty nemala a teraz, ked už konečne malo byt IUI, tak toto ☹ Babulky moje, len sa bojim, aby to nemuselo ist von operaciou a aby som neprišla o vaječnik, moc sa bojim 😔 Ale som silna a verim, že ta hnusoba zmizne, nema na vyber, zbavim sa jej tak, či tak 😝 Novy rok musim začat s IUI a hotovo 😠 Lubkym vas zlatička moje, som rada, že ste tu 😲

katy33
12. nov 2010

Kočenky, čo ste k nam pribudli - vítame vas s otvorenou náručou, a držim palčeky, aby ta vaša cesta za fazulkou bola odteraz čo najkratšia 😵 Čaka nas dlha cesta, ale my sme zvyknute na beh na dlhe trate - nie sme nejake padavky 😎 Ešte len ukažeme, ako vieme rodit dietky 😀

katy33
12. nov 2010

@fomarik Zlatko, žiadne dalšie testy - JASNEEEEE 😠 Fakt sa už tolkokrat ten kusok papierika zmylil a ty mu chceš verit 🙄 Mojenko, vyčkaj na krvičku a potom sa uvidi. Je zavčasu tvrdit, že to nevyšlo 😉 Nešpekuluj, lebo bude kaca-puca 😀

fomarik
13. nov 2010

@katy33 Zlatko naše ľúbezné 😔 . v prvom rade ti chcem povedať,že mi je úprimne ľúto, že nie sú vajká. Budem sa za teba modliť,aby sa ti bekaná cysta vstrebala. Ja som mala tiež po clostile 2x, ale len 3,5 cm a sama odišla, nebola nutná operácia. A nemala si ani jeden jediný folík, aspoň malilinkatý? Ale vlastne ten by ti aj tak nepomohol. Teraz v prvom rade sa musíš zamerať na to, aby si bola fit a cysta bola preč. Katyinka, čím si stimulovala?Ale asi clostilom, však?

strelicia
13. nov 2010

@katy33 to mi je luto. cysty su svine. je jeden liek na prirodnej baze-robi to myslim herba life. Vola sa to TANG KUEI

- Tang kuei podporuje udržanie optimálnej kondície ženy,
- povzbudzuje organizmus a podporuje telesné funkcie organizmu tým, že pomáha organizmu pri adaptácii v extrémnych a stresových situáciách,
- obsahuje vitamíny A a B, vápnik a horčík,
- zlepšuje funkcie vaječníkov,
- vyrovnáva hladinu hormónov v tele ženy,
- odstraňuje problémy pohlavného systému,
- odstraňuje bolesť pri menštruácií,
- upravuje nepravidelnosti cyklu,
- pomáha pri cystách na vaječníkoch a myómoch na maternici,
- pomáha pri liečbe neplodnosti,
- vhodný pri depresiách a poruchách spánku,
- zlepšuje funkciu krvných doštičiek,
- zlepšuje pružnosť svalstva,
- chráni pred osteoporózou,
- zmierňuje nepríjemné pocity spojené s menopauzou.

Aj ja som mala malu cystu a po tomto lieku mi sama zmizla.
Len potom ak by si otehotnela, tak vysadit.

strelicia
13. nov 2010

@little_miracle vitaj medzi nami. aj ked je toto tema o 1.IUI, tak my co sme ho uz absolvovali neuspesne, verime ze prave to dalsie bude uz urcite uspesne.

katy33
13. nov 2010

@fomarik Ahojky moja, stimulovala som clostilom ☹ , no nikdy som s nim problem nemala. Nevadi, novy rok začneme naplno a to si tie moje vajka odskaču, ked budu stale štrajkovat 😠 A ty si mala , ake cysty, nevraveli ti vtedy, ako sa volaju 😖 Folikuly tam boli, no malinke, ono dr. sam povedal, že bolo zbytočne brat clostil, lebo ta cysta to tam cele brzdi, preto sa jej musime zbavit, aby zasa vajka mohli znova začat pracovat. Bol tam dr. Galo, zlaty bol, mala som pocit, že ho to mrzi, ešte mi povedal, že ,,no, ked vy ženy to mate take tažke,, - pravda pravduca, no hned som mu stihla povedat, že preto si to musime odskakat my, lebo sme silne, ak by toto mali byt na chlapa, tak ludstvo vymre 😀

katy33
13. nov 2010

@strelicia Vdaka moja, ja to veru vyskušam, no kde sa to da kupit? 😖 Verim tomu, že nejake bylinky a vitaminy musia tomu pomôct 😉

zuzancek22
13. nov 2010

@apolenka6 sľubujem, že to splním naradšej by som to odpálila už teraz, inak myslela som si že nebudem rátať dni, ale ako sa to dá ked beriem utroš, ktorý mi to stále pripomína.

zuzancek22
13. nov 2010

@fomarik ja som sa rozhodla že testovať sa nebudem, 26.11. mám prísť na krv, chvala bohu nemám doma žiaden zostatý test, tak testovaniu dám pokoj, veď aj minule ma ten test ošálil, (neplešník jeden.) 😀 Nechám toto 3 IUI na náhodu, lebo ak to nevídem musím už ísť na IVF, lebo doktorka mi povedala, že pri endometrioze by ďaľšie pokusy IUI len znižovali náledné IVF.

little_miracle
13. nov 2010

@katy33 veľmi ti držím palčeky, aby sa to vstrebalo.........je to tak ako si povedala, že my ženy sme veľmi silné !!!!!!!!!!!!!!

little_miracle
13. nov 2010

@zuzancek22 toho IVF sa neboj, mám 2 kamošky čo majú zlaté detičky po IVF. Obidve absolvovali viackrát IUI (jedna 3x a druhá 6x) a IVF im vyšlo na prvý krát !!!
My sme si už teraz - na začiatku stimulky na 2.IUI rovno podali žiadosť - ja z toho obavy nemám. Jasné že by mi bolo príjemnejšie "prirodzenejšou" cestou, ale pre mňa je dôležitý výsledok - a nie cesta akou sa k nemu dopracujem.

aby
13. nov 2010

@little_miracle ahoj a kde chodíš do centra? mne povedala doktorka, že nech skusíme ešte jedno IUI a ak nie tak len IVF tak som zvedavá ako ste podali žiadosť? 😉

little_miracle
13. nov 2010

@aby chodíme do Iscare BA. So žiadosťou nebol problém - my sme všetky potrebné "chorobopisy" rovno priniesli na prvú konzultáciu. Oni si to spracovali, založili do karty a keď sme v piatok povedali že chceme rovno podať žiadosť, tak Doc. Války to skompletizoval asi tak za 5 minút...........podpísali sme a už len čakáme 🙂

aby
13. nov 2010

@little_miracle a aký máte problém ak sa môžem opýtať? a 2IUI? nevišlo či ešte neviete???

apolenka6
13. nov 2010

@katy33 😔 😔 slniečko naše zatiahol ťa obláčik,ale znovu zasvietiš 😉 nebojkaj všetko sa na dobré obráti a cysta bude fuč 😕 od nového roku začneš tam kde si skončila to ti moc prajem

little_miracle
13. nov 2010

@aby manžel má "azoospermia" takže my ideme darcovsky. Na druhé IUI začínam stimulovať v pondelok a už sa na to teším 😝

katy33
14. nov 2010

@little_miracle Vdaka zlatíčko, verim, že sa určite vstrebe, ja ju len tak živit nebudem 😝 A vam držim palčeky, aby sa nastimulovali krasne vajka a potvorky sa ujali 😀

katy33
14. nov 2010

@apolenka6 Dakujem, slniečko moje, ja tiež verim, že ta potvora bude fuč a Novy rok začíname v plnom nasadeni 😎 Budem mat čo robit, aby som vas dobehla, lebo vy už budete tehulkovat 😝 Aj tebe sa to už bliži, všakže? O chviločku stimulacia a čo nevidiet - fazulka v brušku 😲

katy33
14. nov 2010

@fomarik Zlatičko,myslim na teba a zajtra držkam palčeky, všetky čo mam k dispozicii aj manželove 😀 Verim, že je to tam, musiiiiiiiiii 😉

fomarik
14. nov 2010

@katy33 dakujem veľmi pekne. Ale ja nemám tyký pocit, že by to vyšlo, ale človek nikdy nevie. ked som si ráno pozerala snár, tak mi všetky indície smerovali k tomu, že príde nečakaný príliv šťastia a moje túžby a sny sa splnia... tak uvidíme. A ty sa ako cítiš?

yasminne
14. nov 2010

@fomarik vydrzala si netestovat? drzim palce na zajtra!!! 😉

fomarik
14. nov 2010

@yasminne áno, vydržala som to,vlastne ani ma netrklo aby som to skúsila. Čo bude, to bude. Zajtra vám ihned napíšem, ako sme dopadli, ale až po 16.00, dobre?

yasminne
14. nov 2010

@little_miracle ahojky drzim Ti moc palce 🙂 a chcem sa spytat nebola moznost odobrat tvojmu manzelovi spermie priamo z nadsemenika ci semenika? Musel by si sice ist pod "noz" ale ...

yasminne
14. nov 2010

@fomarik tak to je dobre, ze Ta netrklo 😀 tak vydrz a pekne si dnes hladkaj brusko 🙂

apolenka6
14. nov 2010

@fomarik zajtra budem utekáááť domov z práce som zvedavá 😨 a všetky ti to tu prajeme♥!!!!!!!!!!! ja mám aj dlhé prsty na nohách tak ich zapojím tiež 😀 😉

apolenka6
14. nov 2010

@katy33 no áno už sa mi blíži ta mrcha 😝 aj ked by nemusela ...😠 už na budúcu nedelu by mala prísť a od 3 dňa začínam úúf 😕 idem mangelovi navariť do práce nech mi vládze pracovať

katy33
14. nov 2010

@fomarik Citim sa fajn - až sa čudujem, že som psychicky vpoho, ale to je len super, nesmiem na to mysliet 😒 Dnes ma troška to vajko hnusne pobolieva, no nevšimam si to. Rozmyšlam, že zajtra pôjdem za mojou dr. a chcela by som sa jej spytat, či nie su nejake injekcie, al. tabletky, aby sa ta hnusoba rychlejšie vstrebala 😒 Našla som na nete nejake tabletky indol3c, stoja okolo 40eur, no ak by mali pomôct, je mi to jedno, len chcem vediet, či naozaj dokažu pomôct. Zlatko, zajtra budem čakat na tvoje pismenka ako na spasenie 😝 Už viem, že budem mat cely den mravčenie v bruchu a budem nervoznejšia ako ty 😀

katy33
14. nov 2010

@fomarik A ešte niečo - tej našej intuicii - ,,šiestemu zmyslu,, môžeme dôverovat - ja som sa tiež už viackrat o tom presvedčila 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre