IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
14. nov 2010

@katy33 aj ja si to platím už vyše 2 rokov asi to na materskú nestíham ale? využila som to ked ma prepustili zo Sewsu tam som pred tým pracovala a celkom fajn mi to sypalo 😎 ani mňa to neťeší ak to zrušia ešte trošíčku verím ,že my čo si to platíme budeme to môcť využiť.A ako bolo?dnes bolo pekne a preto som asi sedela doma 😕 😀

apolenka6
14. nov 2010

@katy33 ak náhodou mi budeš ešte písať idem už hajať tak dobrú noc 😔

aby
15. nov 2010

@little_miracle tak držím moc moc prsty 😉

apolenka6
15. nov 2010

@aby a kde je cica? 😨 dobré ránko

aby
15. nov 2010

@katy33 no moja mala 4 cm a po väčšine cez mrchu prasknú a ak nie tak ďalší cyklus. No môže sa vstrebať a nemusí podľa toho aký je jej obsah ja som teraz mala vodovú 😒
Jj praskla mi aj s vaječníkom lebo ten akože doktor nevedel čítať zo sona a nevidel ju tam debil slepý a povedal to je zápal a za 2dni puk a praskla 😖

@zuzancek22 inak vieš čo mi ešte napadlo som začala brať indonal to mi jeden výborný gyndoš poradil je to len ako doplnok stravy, však ho aj vygoogli 😉 jáj a ešte toto som dostala
http://www.fertility.sk/riesenie-problemov/prir...

@fomarik držím prsty a pfuj, pfuj, pfuj 😉 😀

Ja idem vo štvrtok na sono a hádam v sobotu na druhé IUI 😀

aby
15. nov 2010

@apolenka6 cicu vymenila za koňulka, lebo ta cica moja neposlúchA a vidím ju tu stále za oknom heh 😀
nem cica 😀

apolenka6
15. nov 2010

@aby a ty čo?stimuluješ ,alebo ako ideš na IUI? 😕 nem vaječník

aby
15. nov 2010

@apolenka6 dneska posledný clostík večer a vo štvrtok idemna sono tak sa uvidí no som moc zvedavá 😀

apolenka6
15. nov 2010

@aby úúúú tak ti držím palce 😵 .Ja v nedelu čakám mrchu už mám aj PMS(príznaky)bolia ma prsia,nafuknutá... 😖

zuzancek22
15. nov 2010

@apolenka6 tak to poznám, ja dúfam že tento mesiac , a tak najbližších 9 to nepríde 😀

apolenka6
15. nov 2010

@aby idem pomaly do práce ešte behnem na poštu poplatiť šeky a do potravín tak pekný deň! všetkým

aby
15. nov 2010

@apolenka6 Ďakovala 😀
mne niekedy pomôže keĎ si dám na chvílu studený obklad 😉
prájemný deň, aj ja budem bežať pred 10tou 😉

apolenka6
15. nov 2010

@zuzancek22 ešte čakám pupáčiky ,chuť na sladké a je to na komplet 😠 budem dúfať s tebou ,že nám nič nepríde 😵 u mňa je to už isté 😔 tak pa pa idem sa nervovať do práce 😉

zuzancek22
15. nov 2010

dnes asi všetky čakáme na @fomarik, ako dopadla, celý deň na teba myslím a nech HCG je čo najvyššie

elienocka
15. nov 2010

@fomarik ahoj mojko mne to nedopadlo dobre doktor povedal ze tam nic neni.tak ty drzim palceky nech to tebe dnes vyjde

petuska123
15. nov 2010

ahojte baby tak po vikende som tu bola som na chate sa odreagovat v piatok som bola na poslednej krvy cca za 10 dni sa mame objednat na celkove informacie o vysledkoch a teda o dalsom posstupe sa ide rozhodovat...tak uz sa nam to krati a aj my zaciname 😉

fomarik
15. nov 2010

Takže babulky moje zlaté.... sme po odbere apo sone. Dr. hned povedal, že asi to nevyšlo, lebo sliznica bola dosť malá... iba 6mm...a to som brala aj estrofen 3x1 Dokonca bola nižšia ako pri IUI, ja tomu nechápem...ani som nešpinila, tak kde sa vyparila? Rozprávali sme sa o 3 IUI, ktorú podstúpime ešte teraz, začiatkom decembra aby sme to otehotnenie zbytočne nanaťahovali, ideme na IVF. Ešte si počkám na ten telefonát, ale viem že aj tentokrát je to pasé 😔 Už mi kázali aj utroš vysadiť, clostil je už vybraný z lekárne...žiadna pauza nebude a to už stimulujem 5 mesiac po sebe. Takže znova s dávkou 3x1 ☹

fomarik
15. nov 2010

Tento november nám akosi nepraje. Teraz už len čakať na zuzanku a spol....ktoré ste po IUI. Vám zo ♥ držím palce!

speranza1
15. nov 2010

@fomarik ahoj..my sme sice este nepisali..ale citam si tu casto vasu temu a velmi som ti drzala palce.. ja som sice len po prvom iui a to som este len 7 dpo... takze ja este len cakam na vysledok...ale je mi luto, ked ti potvrdia, ze to opat nevyslo 😖 .... vy mate nejaky konkretny problem?

fomarik
15. nov 2010

@elienocka zlatko, mne je to tak ľúto 😔 😔 . Musíme byť silné, veľmi silné!

strelicia
15. nov 2010

@fomarik
@elienocka
babulky, to nieeeeee. to je ale skoda. no nevadi, vyjde nabuduce. urcite ked pojdete na dalsie IUI pred vianocami, tak vyjde, bo budeme doma oddychovat a nemat stres.

ja idem zajtra rano na folikulometriu do Heliku na 12. DC takze sa trochu obavam, ci nieco najdu, a kedy ma objednaju na IUI.

fomarik
15. nov 2010

@speranza1 Ahoj Vítam ťa tu. Dakujem za podporu. no, ja mám PCO a bez clostilu žiadne vajkáa teda ani ovulku. najnovšie nám robí problém nízka sliznica maternice. Takže hovoríš, že 7.deň? .......... pfuj, pfuj, pfuj 😲 😲 😲 😲 😲 😲 - to sú naši cumlikátori 😉

fomarik
15. nov 2010

@strelicia Čo už narobíme? Nič! Takže ty ideš zajtra do Helíka? Na 12DC by si mala mať krásne folíky. Ja mám ísť na prvé sono až na 14DC, lebo u mna je všetko akosi opozdené 😠 😖

speranza1
15. nov 2010

@fomarik dakujem moja 😅 ... u nas je problem...slabsie spermijky a ja mam nepriechodny 1 vajickovod... vajka by som mala mat.. ja ovulujem a aj mrchujem ako hodinky.. ale co ja viem... ja osobne tomu iui velke sance nedavam... 😔

@strelicia a ty preco ides do heliku az na 12dc..ja som mala prist najneskor na 10-11dc....

strelicia
15. nov 2010

@fomarik tak presne. inak, mne robili prve IUI na 15.DC a to uz bolo asi neskoro. Bo moj gyndos ked som bola na sono mi vypocital na 14. DC ze by som mala ist. Lenze to by bola nedela takze v Heliku ma objednali o den neskor-v pondelok. No ved uvidime co bude.Najradsej by som bola, aby mi vysiel pregnyl na stredu vecer a v piatok rano IUI. Bodaj by.

strelicia
15. nov 2010

@speranza1 ano, normalne sa ma prist 10-11 DC, ale ked som tak bola minule, tak mi este kazali o dva dni ist k svojmu gyndosovi na dalsie sono a az potom na IUI. Preto som si to teraz posunula az na 12.DC aby ma uz nikam neposielali, ved uz by to mohli vediet dobre odhadnut. Ja tak ocakavam, ze zajtra to sono, asi v stredu by mi dali pregnyl a v piatok bude 15.DC takze asi IUI. Lebo cakat do pondelku by asi uz bolo neskoro.

speranza1
15. nov 2010

@strelicia velmi ti drzim palceky a ku komu chodis do Heliku?.. kto ti robil prve iui?

strelicia
15. nov 2010

@speranza1 chodim ku Krajkovicovi, ale IUI mi robila nejaka pani doktorka, bo doktor bol vtedy odcestovany. Myslim si ze je jedno kto z nich to IUI robi. Inak ta pani doktorka bola velmi fajn, a velmi mila.

speranza1
15. nov 2010

@strelicia aj ja som zacala chodit k nemu..ale potom ma 2x vysetroval a aj zakrok mi robil Galo.... ale nabuduce si budem vyslovene ziadat Krajkovica, alebo Dr. Gatovu... ano ona je veeelmi mila

fomarik
15. nov 2010

@strelicia mojka a le v helíku IUI predsa robia aj v nedeľu, tak prečo ti to posunuli až na pondelok?
Mne túto 2 IUI robili dokonca až na 17DC.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre