IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
13. júl 2011

@ketere tak teraz sa už s tým netráp, ja sa tiež netrápim... však keď nebudeš vládať, tak budeš oddychovať, pri prvom tehotenstve sa to ešte dá, že si vyložíš nohy a relaxuješ, budeš unavenejšia ale to bude v pohode, porobíš koľko budeš vládať, ja som tiež neriešim, hoci už mám doma jedno šidlo, ale zatiaľ sa nad tým nezamýšľam, ale bude sranda, ak pôjdem k doktorovi a budú padať tie cifry 😀 😀 😀 a vlastne až ked som si povedala, že na váhu kašlem, tak sa zadarilo... a takisto aj pri prvom tehu... tiež som neriešila... a bolo...

tinasc
13. júl 2011

@zambilka no tak super, nie sme samé 🙂 a ešte nevešaj hlavu, všetko môže byť inak 🙂 držím palce 🙂

ketere
13. júl 2011

@tinasc 😀 😀 musím to asi takto brať 😀 nooo, môj lekár sa asi aj prekotí, keď mu zadrem váhu... keď sme začínali s hormonálnymi liečbami mi kázal 10% váhy schudnúť... a ja som ešte 8 pribrala tými všetkými liekmi...
@zambilka zlato to nie sú mrchovské bolesti, to sa uhniezďuje vajko 😀 😀 ...tiež som tými hormónami pribrala... to sa nedá asi bez toho... veď to je samá chémia..

ketere
13. júl 2011

@tinasc ty si teraz koľko 9-10 tt?? už máš tehu vodičák??

tinasc
13. júl 2011

@ketere ak ti bude nadávať, tak je to o ničom doktor... prednášku ti môže dať, ale nie odsudzovať... a čo už, my budeme také riadne maminy 😀

tinasc
13. júl 2011

@ketere nie nemám taký vodičák, však doktor v centre ma stále vodí za nos, uvidím za týždeň čo z neho vylezie ale dnes chcem skočiť k obvodnému sa aspoň objednať, tak dúfam, že pochodím, alebo ma objedná na bud. týždeň... som cca. ak to počítam od posledneho menzesu 9+4 tt. 😉

ketere
13. júl 2011

@tinasc tak to som si aj dobre tipla 😀 😀 .. no to bude ta váha na vodičáku... 😀

zambilka
13. júl 2011

@ketere idem do robotky okolo jednej vám dám vediet 😒

tinasc
13. júl 2011

@ketere no tak čo, na nás to nebude aspoň tak vidieť... môžeme to dlhšie tajiť 😉 😉 😉

tinasc
13. júl 2011

@zambilka ok čakáme dobré správy, maj sa krásne papa 🙂

ketere
13. júl 2011

@tinasc no poznámku bude mať určite... hej, také "erdegbaby" 😀

tinasc
13. júl 2011

@ketere môj doky, čo som k nemu chodila predtým pri prvom tehu tak nepovedal ani slovo... super doktor... ani mi nenadával...

ketere
13. júl 2011

@tinasc to je pravda, na chudých to je vidieť hneď, na nás až pomaly v 5 mesiaci 🙂

ketere
13. júl 2011

@zambilka ok, tešíme sa 🙂

tinasc
13. júl 2011

@ketere tak tak pri prvom tehu to len začalo byť vidieť v 5 mesiaci... presne... a pretože ja chcem toto tehu ešte chvíľku tajiť pred rodinou tak sa mi to veľmi hodí, lebo prvé tehu som vytárala v 6tt a potom som sa len bála...

ketere
13. júl 2011

@tinasc tak to je dobrý prístup... veď to je čiste problém toho človeka, ktorého sa to týka... veď my budeme trpieť, a budeme unavené a neviem čo... načo nás má ešte on stresovať, nie???

ketere
13. júl 2011

@tinasc ok, idem makať, bo som v práci... pa ...ale si na trošku ukľudnila 🙂 🙂

tinasc
13. júl 2011

@ketere tak bežkaj, nech ti deň rýchlo ubehne 🙂

tinasc
13. júl 2011

@ketere tak tak, však teraz už s tým nič nenarobíme ani my, ani on, tak čo už netreba sa do toho zbytočne rýpať 🙂

ria191
13. júl 2011

@tinasc už som si myslela, že len ja mám takého užasňáka 😠 a ono ich je viac 🙂

fomarik
13. júl 2011

@tinasc Utroš som začala postupne vysadfzovať ku koncu 10tt...postupne, z dávky 2x2 som znížila na 3x1 na nejaké 4 dni, potom na 2x1 tiež 4 dni a napokon 1x1 dovtedy, kým neskončil 12tt. Asi tak nejak to bolo.

fomarik
13. júl 2011

@zambilka al ekd bruško bolí ako na menzes, to je dobrý signál na žač. tehu. KAžda to predsa tak mám, že ju bolí spodok bruška. Uvidíš, neboj sa a nebud predčasne smutná, jasné??? 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀

fomarik
13. júl 2011

@ketere veru, aj na mne bilo vidieť až v tom 5 mesiaci, vlastne až ku koncu. mne za moju váhu nikto nič nevyčítal, ani v MT (tam ma dokonca pochválili 😵 )- že počas tehu aspon veľa nepriberiem, pretože mám dostatok zásob, z ktorých si bábika može čerpať. Sme krv a mlieko.

@zambilka budeme čakať na tvoj výsledok. Sme s tebou!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉

fomarik
13. júl 2011

@apolenka zlatinko naše naj,milovanejšie, po dovolkenke s apridávaš k tehulkám!!!...vieš o tom? Tak sa láskavo na to priprav!!! Hádam neostaneš na ocot..no to by už vyzeralo. Ked pojdeš s Katuškou na kávu, nech ťa popluje za nas všetky a ty nás potom prekvapkáš ako jediná dvojičkami!

fomarik
13. júl 2011

@walta takže v piatok máme OPU? To je už cubi-dub.... no len nech vajinká vydržia pekne. nejde o kvantitu ale o kvalitu.

fomarik
13. júl 2011

No, idem ja k tomu mojmu dokymu, vyčistiť mu žaludok... že poradna po 5 týždnoch a na pasy až v 39tt??!!!!! To už mala bude pri nás. Som zvedavá, či mu primár z porodnice volal a zdžubal ho! OK, idem sa poriešiť, nech som čím skor doma, bo palacinky nás čakaju. 😅

aby
13. júl 2011

@tinasc 😅 dík

zuzancek22
13. júl 2011

@aby no trosku sa to začína pohýnať, volala som do centra, zajtra idem na konzultáciu, lebo potom má moja pani doktorka dovolenku 2 týždne, tak zajtra uvidíme čo mi vlastne povie.

aby
13. júl 2011

@zuzancek22 budem držať prsty aby si začala čím skôr 😉

fomarik
13. júl 2011

@zuzancek22 tak nech to už naberie rýchly spád.....mojenko, ty si sa už tak dllllho načakala, kým s aniečo začalo riešiť. Ale tá operácia bola nutná predsa. Teraz to už pojde ako pomasle 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre