IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ketere
21. júl 2011

@kaaaty tak to som zvedavá, či mu to vyjde🙂)) super, daj potom v piatok vedieť, budem na teba myslieť.. ja chodím do CAR na Antolskú Dr. Maršíkovi.. Ty si z ba?

ketere
21. júl 2011

@fomarik teším sa, že je všetko v poriadku.. tak to už vydržíš, nie?? 2 týždne, veď to už je o chvíľku tu🙂))

ketere
21. júl 2011

@tinasc to je pekná blbosť, že 6tt... veď ja som teraz v piatok 4 týždne od iui a od poslednej ms 6 týždňov... a ty si o dobre 4 viac...

ketere
21. júl 2011

@zambilka zlatko nevzdávaj to!!! musí to byť OK...

ketere
21. júl 2011

@lujza2208 ahoj, ja som pri iui v obidvoch prípadoch pichala merional.. nereagovala som na clostil..

ludinka
21. júl 2011

@sijust ahoj , no ved prave ja som uz bola zmierena stym ze to nevyslo a potom som sa zbytocne 5 hodin stresovala az kym nezavolali, nabuduce uz na to sono ani nepojdem, ved naco 😔

walta
21. júl 2011

Krasne ranko, dievcence... chcela by som sa vas opytat, ze ake ste mali pocity po ET, lebo ja mam take, ze ako keby ma prist mrcha. Take mensie tlaky v podbrusku... nechcem mysliet na to najhorsie.... Stale beriem utrogestan a estrofem, kontrolu mam mat az 1.8.- hcg. 😒

ludinka
21. júl 2011

@little_miracle ja presne viem ako sa citis u nas tiez namiesto mna otehotnela svagrina, ktora to ani nechela, som to poriadne prebucala.....a ked idem k svokrovcom na navstevu tak sa furt vypytuju ze kedy bude vnuca...neznasam to ako keby to bola nasa vina alebo co 😔 oni vobec netusia ze problem je u mm a ani im to nechceme hovorit....ale niekedy by som im to najradsej vykricala aby som mala pokoj 🙄

walta
21. júl 2011

@bahara ahojky, prave som si precitala tvoje pocity po ET, aj ja ich prave prezivam. A aj ja chodim k docentovi Valkymu... pozrela som si aj fotky tvojej princeznicky, je rozkosna.... a zavidim ti tisko, ze sa ti to hned na 1x podarilo... ja musim cakat na hcg test, kontrolu mam 1.8.- porad, ako to mam vydrzat??? 🙂

aby
21. júl 2011

@walta len sa prosím ťa nestresuj, kľud neboj 😀 😉

Mno my by sme mali mať nejakých 7-8čo mi zoberú inak ich mám nejakých 12, Krajkovi sa to moc lúbilo 😀 😀 😀
V sobotu sa uvidí či v pondelok lebo utorok na odber 😀 😀 😀

walta
21. júl 2011

@aby jeeeeej, tak ty mas bohatu urodu.... neboj, dobre ti to dopadne... po odbere si trosku pospis a bude ok. Inak, tu u nas (NR) tak prsi, jak sialene. U vas ako? 🙂 🙂 🙂

kaaaty
21. júl 2011

@ketere nie som priamo z BA ale z okolia...zajtra dám vedieť... 🙂

aby
21. júl 2011

@walta mňo no uvidíme, aby to nedopadlo ako naposledy 😖
mňo u nás neprší len je zamračené no chladno ale fajn 😉

walta
21. júl 2011

@aby aaaale co, dopadne to dobre, co sa bojis... treba mysliet pozitivne 😉

aby
21. júl 2011

@walta to vieš myslím na to čo bolo minule ale bude to dobre, len aby som zas neskončila v nemocke lebo pred ET chcem ísť ešte povegetiť do welnesu juuuuuuuu, minule to nevišlo a ty ako?

fomarik
21. júl 2011

@walta No aká si ty feši 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Ohladom Ket ti neporadím, ale pocity ako pred ms su aj dobrým 😉 príznakom....embryjká sa viac a viac zavrtavajú 😀 😀 😀 😀 😀

fomarik
21. júl 2011

@aby jééj, zlatko , 7-8 vajok...to je super. Teškám sa stebou. nech ti to už vyjde mojenko, aby si mala komu rozdávať tolko lááásky, ktorá je v tebe. 😵

fomarik
21. júl 2011

@tinasc tak zlatko, myslím na teba.... posielam energiu, aby bolo všetko OK. 😉 😉 😉 😉 ak ťa tu dnes už nestihnem, tak si ťa prečítam až zajtra, lebo ja už spávam pri mojich rodičoch, ked nie je mm doma v noci. Držkaj sa!!!!

aby
21. júl 2011

@fomarik joj ešte sa moja moc neteším ale hádam uvidíme, si zlatá až mi slzičky vybehli 😢 😀 ale cez smiech zlatá 😉 moja tebe sa to nebezpečne kráti, ty koky ako to ubehlo fuuuuuuu 😀 😀 😀

fomarik
21. júl 2011

@aby no, a teraz slzičky vyhŕkli mne 😉 . neboj nič, už to odpáliš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aby
21. júl 2011

@fomarik bambulka vieš ja som tu od vtedy tiež išli sme v rovnaký včas v rovnakých šľapajách a viem ako to bolo s tebou strašne ti prajem aby ste boli zdravý a lúbili sa a jasné že aj Lívinku 😉 😀 😀 😀
chcem to odpáliť, ale nejak psychicky mi to moc nedochádza ale moc moc chcem, no nič stále omieľam to isté uvidíme no hádam Krajko bude mať šťastnú paprčku 😀 😀 😀 pri ňom sa viem tak vyškeriť 😀 😀 😀

fomarik
21. júl 2011

@aby Tak tomu ver, že Krajko má tú najsamšťastnejšiu paprčku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Za to ti ručím.
ja som včera bola taká vyškerená, ked som ho uvidela.....normálne orgazmus skoro. Proste ja na neho nedám dopustiť, aj som mu povedala, že čo by sme bez neho robili........ Bol úplne užasný! Povedal, že do roka bude mať Livinka aj surodenca, no som ho trošku zabrzdila, že ho-ho-ho...to by bolo nejako skoro, nie? Ze vraj veľa žien potom veľmi skoro otehotnie prirodzene...bez ich pomoci.
Musíš veriť, že ti pomože a fakt....jeho ruky su zlaté............priam čarovné!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

walta
21. júl 2011

@aby jasne, ze to bude dobre, neboj 🙂 ja by som pred ET nesla do ziadneho wellness, ja by som sa bala bakterii, ze by som tam mohla vselico nachytat, neviem, no. To je ale tvoja vec. A ja? No spominala som, ze mam take pocity, ako keby ma prist mrcha... neviem ani ja, co to je... nechcem ani typovat, chapes 😒

walta
21. júl 2011

@fomarik jaaaaaaj, len nech sa zavrrrtaju, betari... nic ine im ani nezostava 🙂 🙂 🙂 , snad tie pocity mrchy budu dobrym znamenim 🙂

aby
21. júl 2011

@fomarik aj ja mám akúsi slabosť a keď som čítala článok do ktorého prispel do myslím časopisu mama a ja o testoch no keď som to čítala ako by to mne hovoril 😀 😀 😀
hohoho heh no npr. ja by som bola rada keby som mala hneď druhé no už som stará kofa to vieš 😀 😀 😀

@walta toto je súkromné 😀 😀 😀 netipuj ale ver moja 😀 😀 😀

katy33
21. júl 2011

Ahojte žaburky moje 😀
@aby Srdco moje jediné, že aké kraásne vajuška sa chystaš zniest 😀 😀 😝 ..tfuj, tfuj, tfuj , nech sú len kraásne kvalitné , čo nepochybujem, že budu a šup s nimi maminke do komôrky 😀
@fomarik
@aby Baby, mi o Krajkovi nehovorte, štuplíček môj malinký 😀 Ja vždy držím úškrn, ked ho zbadám, je strašne zlaty, jaaaaajha, keby nás tak mohol odrodit, čoooo 😀 -budeme jeho ctitelky do konca života 😀 Len by nas tu tak naši chlapi čitali, by sme mali po chlebe 😕 😅 😅 ..ja by som ho šupla do nejakej animovanej rozprávky 😀
@fomarik Mojenko, verim tomu, že Livinka pride v ten 1.aug.tyž.ako Krajko predpovedal 😉 Bude krasne babatinko, krasna vaha, bude akurat do ruky 😀 my sme si aj včera bublinkovali - po trošičke, ale predsa, dnes nam dvakrat šramotilo bruško, je to neopisatelne krasny pocit, hned mam endorfiny na hranici 😀 Včera som drobčeka počuvala s aparatom a tak zo dva razy kopkol, až sa mi bruško zdvihlo a aparat mi skoro vypadol z ruky, sa mu nepáčilo, že som ho šmirovala, už teraz je vidiet, že nebude mat rad bulvar 😀 😀 😀

katy33
21. júl 2011

@walta Zlatino, verim, že su to tie najsamlepšie pocity, ake môžeš mat, už teraz sa teš na 1.8. 😉 Aj ja som mala mrchovske bolesti a bola som tehu, dokonca niekedy až take silnejšie 😉

aby
21. júl 2011

@katy33 zlatučká mamina 😀 😀 😀
že Klub Krajkovič ctiteliek 😀 😀 😀

katy33
21. júl 2011

@zubrienocka Presne tak , ani sa nesnaž pretrhnut, ved to nechaj na kolegov 😀 Haaaa, jasne, že pokračujeme v rannom rituali a už mame z toho aj nočny, uvidiš to, ty budeš mat celodenny 😀 😀 😉

si31si
21. júl 2011

ahojte 🙂 ja mám za sebou 1IUI ale zatial necítim žiadne tehu príznaky cítili ste niektorá niečo či nič 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre