IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
27. júl 2011

@aby no vidíš, lenže ja 34 a mm 40... takže my už nemáme toľko času... 😉

aby
27. júl 2011

@tinasc to je to, ten čas 😒

zambilka
27. júl 2011

@janula123 ahoj ja chodím k dr lattakovej a som spokojná 🙂

zuzanka7834
27. júl 2011

Ahojte babulky! Hadajte s kym som sa dnes stretla? S nasou Lucinkou a poviem vam, je to nadherna tehulka!!! Pohladkala som Livi a Lucka ma poplula pekne nazivo (no okolo stojaci museli mat z nas sou!) 🙂 🙂 🙂 A teraz idem daco robit, lebo ak teraz nevstanem od PC, budem tu az do vecera a doma nic nespravim 😀 😀 😀

zambilka
27. júl 2011

@zuzanka7834 😀 dufam že ta dooobre poplula 😉

ursula5
27. júl 2011

@tinasc ja 35 a mm 28, ja ok a on štrajkuje 🙂

zuzancek22
27. júl 2011

@ludinka pričina je asi endometrioza, lebo inak je všetko ok, bola som aj na prefukoch bo si mysleli, že vajcovody nebudú priechodné, ale boli, takže to pripisujú ten endometrioze

ludinka
27. júl 2011

@zuzancek22 a tie prefuky ta velmi boleli?

zuzana151
27. júl 2011

@dzuli08 to vazne si tiez citila tak neskoro ?? No si ma trochu upokojila, uz som mala zo seba zly pocit ze som zla matka, kt ani neciti vlastne dieta 😅 aj v poradni sa ma stale pyta ci uz citim pohyby tak som uz nevedela ci mam zacat klamat,ale naco ? radsej poviem pravdu 🙂

tinasc
27. júl 2011

@aby keby len tak rýchlo neletel... však teraz budem čakať minimálne 4 mesiace, kým sa k niečomu dostaneme, tak bude aj január... ufff

tinasc
27. júl 2011

@ursula5 tak snáď sa čoskoro zadarí 🙂

ursula5
27. júl 2011

@tinasc tak ja som presvedčená žeby to mohlo výjsť na prvý pokus, ale to nik netuší, uvidíme, len sa bojím tých hormónov a neviem do čoho idem a hlavne sklamania k to nevýjde, ale som rozhodnutá ísť ďalej 😀

janula123
27. júl 2011

@zambilka Ja som u nej bola len 1x, no bola veľmi milá.
Ako dlho k nej už chodíš?
A čo ste všetko už podstúpili?

tinasc
27. júl 2011

@ursula5 ak to neskúsiš, tak sa nedozvieš... a potom si budeš možno vyčítať, že si preto mohla niečo urobiť a neurobila si...

aby
27. júl 2011

@tinasc no neboj ak nám to nevíde tak aspoň rok, lebo nebudú peniaze lebo sa ideme sťahovať do teraz nás to stálo kolo 2500€. No nič nejdem to zakríknuť 😀 😀 😀 😉

zuzancek22
27. júl 2011

@ludinka po prefukoch ked som za zobudila z narkózy, tak normálne ako po laparke

ursula5
27. júl 2011

@tinasc pravdu máš a takto berieme obaja 🙂

tinasc
27. júl 2011

@aby ale vyjde, musí.. a čo vás vyjde 2500euro? nebodaj to ivf????

walta
27. júl 2011

@zuzancek22 a kam ides na dovcu? 😉 😉 😉

walta
27. júl 2011

@aby ahojky, no, stale ma pobolieva podbrusko, to uz neriesim, a citim sa nafuknuto, neda sa mi poriadne ani stiahnut brucho, take divne to je. Cim vobec nechcem navodit atmosferu, ze som tehu, len toto je sucasny moj stav.

walta
27. júl 2011

@sijust ahoj, ale coby nie? stale rovnako sa citim ☹

mirus11
27. júl 2011

@dzuli08 no mal by sa chystat 9.9,ale uvidime,ci to aj vtedy bude.ci nas nebude natahovat.

fomarik
27. júl 2011

@zuzana151 ja som prvé bublinkovanie pocítila koncom 20tt. Takže o chvíločku to už príde 😉

fomarik
27. júl 2011

A ja som dnes bola so @zuzankou7834 😀 😀 😀 😀 . Prišla ma pozrieť do nemocnice, ked sme s bábikou boli na záznamoch.NO zlatá je 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Babula má už 3400g 😅 😅 😅 , na svet sa ešte nepýta. Další záznam o týžden

adikasala
27. júl 2011

@fomarik no velmi by sa mi pacilo keby naozaj stafeta zafungovala 🙂

sijust
27. júl 2011

@fomarik jeej teba tak rada citam 🙂 moc drzim palceky,aby vsetko dobre dopadlo a uz ste boli s Livinkou spolu 🙂

sijust
27. júl 2011

@walta moja zlata,uz to vydrz...ved pre mimi vsetko...myslim na teba 🙂

adikasala
27. júl 2011

@apolenka6 tu knihu si si uz mala davno kupit a teraz je aj nove vydanie este lepsie..... 🙂 🙂 🙂 neboj bude vsetko len treba mat trpazlivost a optimizmus.....uz si pobalena? 🙂 🙂 🙂 ja som uz myslou v turecku,,, 😎 😀

sijust
27. júl 2011

@tinasc tak mi je luto,cim vsetkym si musela prejst...drzim palce...nech to vsetko rychlo preboli a mohlo sa zacat znovu...vela sil prajem... 🙂

aby
27. júl 2011

Tak som šikovnica stihla som byť už v Heliose, začalo mi byť ešte horšie ešte zimnica potom horko ma zalievallo na vracanie a ani vycikať som sa nemohla som revala pri tom ☹ tak som volala a Galo aj Gaťová ma počkali, zlatý.
som nemohla ani s postele vstať 😖
Tak tá svinská cysta sa tak na prd rozptýlila, že mi tlačí na mechúrek aj maternicu tak mi dali tramal ale je mi stále na vracanie sakra 🙄
Našťastie je to len cysta a nič vážnejšie 😒

@tinasc lebo už druhé a keď počítam čo to všetko stálo aj iui aj ivf tak 😒
@walta bolí podbruško to vypadá byť dobré znamenie 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre