IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
1. aug 2011

@tinka9075 dakujem za drzanie palcov... pomohlo... som tehu 😉

walta
1. aug 2011

@adikasala no, cislo mi nepovedali, len tolko, ze mi gratuluju, ze mam pozitivny test na tehotenstvo a hned ma objednali na prvy ultrazvuk 😉

walta
1. aug 2011

@adikasala dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem moja 😉 😉 😉

aby
1. aug 2011

@walta super moja gratulujem 😉 😀 a držte sa 😉

walta
1. aug 2011

@aby dkujem, a aj ja tebe zelam, aby sa to podarilo, nezufaj, nevzdavaj sa, ved ani ja nemam este nic vyhrane... vies, myslim to tak, pokym neskonci tehotenstvo a dieta nezaplace, nic nie je iste... drz sa 🙂

walta
1. aug 2011

@sijust ahoooj, tak krv potvrdila tehu, tesime sa 😉

little_miracle
1. aug 2011

@zuzanka7834 mojenko, ja som stale tu........kazdy den vas citam, len uz menej pisem, lebo mm sa hneva ze som "zavislacka" 😝

little_miracle
1. aug 2011

@walta gratulujeeeeeeeeeeeem 😲

si31si
1. aug 2011

@walta aj ja sa pripájam ku gratulácii 😵 😵 a vkladali ti jedno či dve vajka?

tinka9075
1. aug 2011

@walta super ja som ti držala palce tak teraz sa len šetri gratuluuuuuuuuuuuuuuuuujem 🙂 🙂 🙂

sijust
1. aug 2011

@walta mojinkaaaaaaaaaaaa....strasne sa tesiiiiiiiiiiiim 😀 😀 😀 gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ketere
1. aug 2011

@zambilka hej, idem, som veľmi zvedavá, čo povie lekár... to je moje prvé sono... čítam, že kyret sa nekonal... aspom to v tom všetkom zlom.... zlato, ale to septembrové IUI musí vyjsť🙂)

ketere
1. aug 2011

@walta gratulujem 🙂

zuzanka7834
1. aug 2011

@aby a skadial vlastne si? Mojenko, budem Ti zajtra drzat velke palce, potom sa nam ozvi...

@walta 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 trala la, trala la, ja som to vravela!!! 🙂 😵 😀 ale si nas riadne dlho nechala cakat... teda, oni nas nechali... sestricka s doktorkou, koťuhy jedny!!!

@zambilka aspon si oddychnes na dovci, prejdete na nove myslienky a potom sup ho, do uspesneho kola! 🙂

zuzanka7834
1. aug 2011

@little_miracle ja som tusila, ze sem chodis, ja som mala tiez dlhe odmlky, vacsinou ked som si sama naordinovala odvykacku. To ze si o mne manzel mysli, ze som zavislacka je uz stara pesnicka, preto sa snazim aj teraz chodit ked je v praci a ja doma PN a potom sa vecer tvarim, ze som taaaaak dlho zehlila 4 kosele, ze som nic ine nestihla, na pocitaci? Nieeee, na pocitaci som dnes ani nebola... 😀 😀 😀 Srdienko ako to vlastne bolo s Tvojimi embrijkami, preco vlastne nedoslo k vkladu? Ak to nie je velmi bolestiva tema... Ved si ich mala dost, ci si zle pamatam? 😔

@si31si dve jej vkladali, budu male dvojicky 🙂 🙂 🙂

fomarik
1. aug 2011

@walta gratulujem zlatko. Ked ťa objednali aj na prvý uzv, tak hcg muselo byť vysoké!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teším sa stebou!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

walta
1. aug 2011

@little_miracle dakujeeeeeeeem 😉 😉 😉

walta
1. aug 2011

@si31si dakujem, a vkladali mi embryjka, nie vajka, a vlozili mi dve 😉 😉 😉

walta
1. aug 2011

@tinka9075 dakujem velmi pekne... budem sa setrit, len oddych 😉

walta
1. aug 2011

@sijust jeeeeej, dakujem aj tebe.... no, sme stastni 🙂

walta
1. aug 2011

@ketere dakujem

janula123
1. aug 2011

@walta Jé, gratulujem. 😵 😵 😵

walta
1. aug 2011

@zuzanka7834 veru, nechali ma cakat, kotuhy- hehe... ale teraz sme stastniiiiii 🙂

walta
1. aug 2011

@fomarik myslis, ze bolo vysoke? lebo cislo mi nepovedali, len tolko, ze som pozitivna na tehotnost.... som zvedava, na ultrazvuk idem o dva tyzdne 😉

walta
1. aug 2011

@janula123 dik, dik, dik 🙂 🙂 🙂

sijust
1. aug 2011

@walta vies ako ma tento vas uspech posmelil?,tak sa na to cele tesim,uz sa nicoho nebojim 😀

walta
1. aug 2011

@sijust jasne, som rada, ze aj moj pribeh niekoho posunie dopredu, a ako vidis, ide otehotniet aj na prvy pokus IVF.... drzim silno palce 😉 😉 😉

zuzanka7834
1. aug 2011

@sijust uplne mi citas myslienky, stat sa moze cokolvek, ale ked sa stane nieco taketo krasne, tak je to veeelmi povzbudive pre nas ostatne, keby tak chceli vsetky iui a ivf co nas ostatne cakaju vyjst s takymto krasnym dvojciarkovym vysledkom!

sijust
1. aug 2011

@walta dufam,ze ta budeme moct viacere nasledovat 🙂 tak si teraz uzivaj/te tento neopisatelne krasny pocit a v dobrom zavidim,ale hlavne ti/vam to strasne prajem!!!! 🙂

sijust
1. aug 2011

@zuzanka7834 presne moja hned sa bude lepsie pichat,aj bolest znasat 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre