IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
25. aug 2011

@zuzanka7834 jaj zuzi tak ked som citala som to asi nepochopila ze s uz po odbere.tak drzim velmi palce aby sa mrnousi pekne delili a prezili a tesili sa ku maminke 🙂 🙂 🙂my super dovolenka uz davno sme na takej krasnej neboli naozaj..suvenir zatial este neviem ale vyzera to ze nebude.....v sobotu ma prist mrcha a uz tyzden mam bolesti podbruska dost intenzivne.ale prsia nic....tak to nevyzera na suvenir aj ked sme sa naozaj velmi posnazili aj uvolnili.no nevadi ked to ma prist pride to aj zo stresom.som v poho bola som na kontrole u mojho homeopata som ti uz spominala ze som mala kuru.podla neho to je len otazka casu,vsetky hodnoty mam v uplnej super hladine....a o tom tehu v juni tvrdi ze to bolo urcite 🙂 🙂

adikasala
25. aug 2011

@pici neboj posielam ti vela pozitivnej energie eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,v oktobri sa vam to uz musi podarit naozaj si to zasluzis po tolkej trpezlivosti a cakania....na dovolenke bolo super bolo nam to naozaj treba mali sme narocny predosly rok,ved vies o com je rec.ale neboj aj my sa dockame 🙂 🙂

tinasc
25. aug 2011

@adikasala no ahoj tuláčka 🙂 no my sme boli v Tatrách, bolo super aj počasie vyšlo 🙂 a vy ako suvenír ste si nepriniesli??? 😉

tinasc
25. aug 2011

@zuzanka7834 no tak super, nech vám pekne vydržia a nech si čoskoro maminou 🙂

pici
25. aug 2011

@adikasala
vsetky si zasluzime.. a ideme do toho a konecne sa nam to poradi

katy33
25. aug 2011

@adikasala No vitaj, dovolenkárka 😀 Tak oddychnuta, dobita energiou, ale, čo ty vieš, možno predsa ste si stade priniesli suvenir 😀 😉 Musiš hodit nejake foto na FB, som velmi zvedava na tu krasu 🙂 🙂 🙂
@zuzanka7834 Čožeeee...ty si už po odbere, a akože sme nemali info? 😕 Veru urodička bola prekrásna, malým bublinkam sa určite dari krasne, tomu ver a po vikende bude z teba krasne tehulka 🙂 😉 ...srdienko, prosim si ihned info, ako budeš vediet, ako sa drobčekovia maju, jasan 😉 ...ja som ti to vravela, že určite dlho pichat nebudeš, ty si to mala ako rychlokurz 😀 😉 A ako si zvladala odber?

katy33
25. aug 2011

@zuzana151 No, mojenko, ja som s klbom bola tento tyžden u dr...tiež ma hrozne boli, no len lavy, ani sa otočit, ani posadit, z vane vyliezt hotovy pruser...dr. vravela, že je to pravdepodobne spôsobene roztahovanim panvy a že lieky mi na to davat nebude, mala som si iba v lekarni kupit nejaku mast na rastl. baze a mm každy den masti o sto-dvesto, no nemam pocit, že by to polavovalo, dr. mi dala hned doporučenie k ortopedovi, vraj, ak to do dvoch tyždnov neprejde, ale su tu babenky,kt. maju tento isty problem 😢
Kočík práve dnes prišiel a je úžasny, je nový - chcela som neutralnejšiu farbu, aby nám poslužil aj pri druhm mimi 🙂 Určite by som kočík kupovala neskôr, no nemohla som ho zohnat na celom SK, zohnala som ho až cez jednu česku stranku, tak som ani nevahala a objednala. Mojenko, ja som v prom rade nechcela trojkolku, pre mna su 4 kolesa-4 kolesa, potom som chcela lahko skladatelny - aby sa vmestil bez problemov do kufra a najmä, aby mal odlahčenu konštrukciu(bývame na 3.posch. bez vytahu), tym padom sa aj navyšila jeho cena - trojkombinacia nas vyšla 840,-, s tym, že mi k tomu poslali tašku, plaštenku, nakupny košik, baby vak-lodger shelter, kt. sme chceli i tak dokupit, osušku a žinku na umyvanie, tak je toho docela dost. Velke plus bolo pre mna to, že jednotlive časti-vajičko, vanička...sa naklikavaju uplne jednoduchym spôsobom, stlačenim jedneho gombika a šport. čast je obojstranna, čiže dietatko môžeš mat otočene k sebe i opačne - preto je šport. čast o niečo menšia, ale snad nam to postači 🙂 😉 neechcela om ani miniaturne kolesa, lebo som mala obavy, ako by to bolo v zime po snehu....a ty si už aj niečo pozerala?

apolenka6
25. aug 2011

@adikasala No tak si domka dovolenkárka 😉 😉 som si včera všimla, že sa ti páčili fotky na FB 😎 bolo super všetko sme zvládli a zostali,len už spomienky.... ☹ ale krásne
Ja som si určite nič nepriniesla 😒 už som mala mrchu 😠 ale moc som tomu nedávala a ani som sa nesústredila na výrobu dieťatka 😀 ,len sme si užívali jeden druhého a kedy bude vtedy bude,čo už narobíme .....
tak pridaj aj ty fotečky ako bolo som zvedavááá 😨 😨 určite bolo krásne 😉

apolenka6
25. aug 2011

@zuzanka7834 jééj Zuzka tak vy už ste tak daleko?? 😕 😨 😵 som ani netušila,že to tak rýchlo prebieha...veľmi Vám prajem aby ste do zahraničia odišli traja!!! 😉 😉 😉 a úroda je fakt hojná...pekne nám píš ako detičky napreduju a v nedeľu al. pondelok už budú u mamičky 🙂 ozaj? 😕 a kolko si chcete dať v ložiť?

apolenka6
25. aug 2011

@adikasala ešte som zabudla dúfam,že aspoň ty budeš mať pamiatku na Maltu a niečo ste zmaltovali 😀 😀 😀

apolenka6
25. aug 2011

@katy33 Ták formulu už máš domka ..to si ju prídem naživo omrknúť 😉
a ty máš nám takéto problémy?? 😔 jooj aj toto existuje 😕 bolesti pánvy ...hm,nech ti to rýchlo prejde srdiečko !!!

katy33
26. aug 2011

@apolenka6 Veru, mojenko, formulka doma, som z nej cela happy...a bolesti su stale, no snad sa časom polepší a už mame 5kg navyše 😀 a ide nam to do kufrika 😀 😝 Už mame obyv.skrinku, už čakame len na stolik a sedačku a môžeš prist na seansu 😀 ...sa tešim 🙂 😉 ...čo klby, ale musela som ist aj očnej a zistila, že som slepa ako taky patron 😕 o dva tyždne idem znova na premeranie a šup brylky na frnak 😝

cherry1981
26. aug 2011

Chcem sa Vas tu v teme opytat, ci Vam niektorej vyslo IUI na nedelu alebo na sviatok a ako to riesili v centre? Ja som bola stimulovana clostilom a IUI by mi vyslo na nedelu a IUI sa nakjoniec nekona ☹ ☹ Ja som myslelal ze v centrach sa vykonavaju aj v nedelu aj v sviatky taketo ukony. Preto prosim Vas ktorej to takto vyslo a urobili Vam tento ukon a kde? Dakujem

adikasala
26. aug 2011

@tinasc
@apolenka6
@katy33 no kocky asi s tym suvenirom z malty nic nebude 😒 😒 nejak sa mi to nezda...podla mojej intuicie mrcha dorazi zajtra alebo v nedelu najneskor v pondelok.i ked uz tyzden ma dost pobolieva podbrusku tak inak ako pred mrchou,len ine priznaky nemam ako prsia tak si nemyslim ze to nevyslo...ale nevadi beriem to s optymizmom ono to raz pride verim tomu 🙂 fotecky musim dat este do pc trosku ich usporiadat potom nieco hodim na fb... 🙂

adikasala
26. aug 2011

@cherry1981 ahoj mne to tak vyslo raz a posunuli mi to na pondelok snazili sa nastimulovat menej aby to nepresvihli.ale aj tak nic ztoho.nezufaj ak mas pregnyl pichnuty mozte skusit posnazilkovat prirodzene uz dnes a zajtra a v nedelu,niektore baby stimuluju na rast vajicok aj bez iui a skusaju prirodzene 🙂 a podarilo sa aj bez iui....drzim palce aby si dalsiu iui nepotrebovala

zuzanka7834
26. aug 2011

Ahojte babuliatka 🙂
Takze len tak frnkom v skratke, lebo trochu nestiham (daka som spava z utrogestanu tak nevstavam o 7 ako zvycajne, nuz a potom nestiham 🙂 )

@cherry1981 asi zalezi od centra. My chodime do Heliosu a tam robia kazdy den bez ohladu na to, ci je vikend alebo sviatok. Teraz sme prave na ivf a vklad by mal vyjst na nedelu alebo pondelok (co je statny sviatok) a vobec to neriesili, proste to na vtedy vychadza, takze to bude vtedy. Do akeho centra chodite Vy? To oni Ti povedali, ze iui sa nekona? 😕

@katy33 kuriatko velmi ma mrzi, ze mas taketo trapenie, ale mozno budes mat mensie potom pri porode, ci? Myslim na Teba, nech to cim skor prejde... A co sa tyka brylok, budes kocka, Ty si taky typ baby, ze ak by si si dala aj serblik na hlavu, tak si prekrasna, takze nestresuj a pekne nam posli fotky ked budes mat kupene okulare 😀

@adikasala ha ha ha! Si myslis, ze to nevyslo a sup, zajtra mrcha nikde ani v nedelu a v pondelok mas krasne dve palicky // 😀 😀 😀 Uvidis, ze malta bude tvoja oblubena destinacia 😉

@katy33 @apolenka6 @adikasala @sijust no, u nas to preslo tak rychlo, ani som velmi nepisala, lebo som sa bala aj citat konika, predsa len, nie vsetky stimulky vyjdu... tak sa este stale bojim o tie nase gulôčky.

Bolo to riadne prekvapko aj pre mna, ved v nedelu som bola iba na druhej kontrole co som pichala gonal (a to uz znizene davky), to bol 9 DC a Krajko s usmevom, ze sme na konci, ze som dobre zareagovala, ani som sa nestihla spamatat a sup, dostala som stiplavku do zadku, vecer pregnyl a v utorok bol odber.

Z odberu si vela napamatam, o sladka aneszteza 😉 Len viem, ze ked som isla na salu, Krajko lezal na stole /koze a ja som bola hrooozne vtipna, ze ci mu idem ja vyberat vajka... dufam, ze vedel, ze uz mam v sebe trochu oblbovaku 😀 No a prebrala som sa vraj hned ked ma doniesli na izbu, baby sa smiali, ze som sa hned po prebrati posadila, ze idem Petovi do cakarni povedat, ze uz som prebrata, ale ja si to vobec nepamatam. Udajne som este stihla poprosit sestricku, co ma pacifikovala, aby to spravila za mna, tak Petko hned vedel, ze uz som po 😀

Mali sme 19 folikov, v nich 9 vajok, na druhy den 7 oplodnenych a dnes ked som volala, mi povedali, ze 4 su jednotkove a 3 dvojkove, tak sa modlim, aby sa im do nedele pekne darilo. Vtedy by mal byt odber, v nedelu alebo pondelok. Teda, aby sa im darilo aj potom, nie len do nedele 😉 Boze baby, to cakanie je strasne, toto je mozno este tazsie ako cakanie na vysledky krvi....

Co nove sa udialo tu? Mame nieco nove? 🙂

zuzanka7834
26. aug 2011

ze v skratke... 😀 😀 😀 😀

adikasala
26. aug 2011

@zuzanka7834 jaj zuzi to by bola pecka keby naozaj 😲 😲 vies ani som na to nemyslela lebo naozajnic zvlastne necitim,skratka som to vyhodila z hlavy ze priznaky su neni tak cakam mrchu,ale vcera som si tak trosku presla posledny tyzden a ono ma dost pobolieva podbrusko a tak inak ako pred mrchou,zvycajne mavam prve bolesti tak den pred ms.no neviem pockame si par dni a uvidime 🙂 ty si mala krasnu urodicku uvidis ze ti to vide,,,,a ozaj dnes vnoci som dost intenzivne na vas myslela aj sa mi svami snivalo 🙂 zvlast stebou @katy33 a @apolenka6,ale moc si nepamatam o com to bolo 🙂 teraz mi to preslo hlavou

cherry1981
26. aug 2011

@zuzanka7834 Ano povedali mi ze IUI nebudu robit, lebo v nedelu ani v pondelok ho nerobia ☹ Iscare MT ☹ Sklamanie velke

zuzanka7834
26. aug 2011

@adikasala dufam ze to bol sen o tom, ako sme vsetky 4 kocikovali svoje ratolesti 😉

cherry1981
26. aug 2011

@adikasala Dakujem Ti pekne za povzbudive slova

adikasala
26. aug 2011

@zuzanka7834 vazne neviem aj keby si ma zabyla neviem....len teraz mi to pefrcalo cezhlavu ze som vas v noci videla ale co robyt neviem...skusim dnes vnoci znovu pomyslat a mozno bude pokracovanie 🙂

aby
26. aug 2011

@tinka9075 presne si to vystihla 😉
@adikasala 😉
Tak som chudokrvná a pečeňové testy zlé juuu 😖

adikasala
26. aug 2011

@aby ahoj ani sa necudujem po tom vsetkom co si si musela preskakat.po tych vsetkych liekoch,by mal aj ten najzdravsi clovek pecienku ako ty.dufam ze sa to da dat nejako do poriadku.skus nejakeho homeopata pocula som ze dost pomaha liecba homeopatikami.aj moj mm sa lieci nimi ma problemi zo zlcou na pecienke.ja mam jedneho v nitre velmi dobreho doktora.ak by si chcela dam ti nanho kontakt 🙂

alibabaa
26. aug 2011

@zuzancek22 ja som sa rozhodla pre oktober ... tebe budem drzat palceky aby si v oktobri mohla pozitivnu stafetu podat mne a pici 🙂

sijust
26. aug 2011

@alibabaa zlatik,tak si sa rozhodla pre oktober?tesim sa...pojdeme na to spolu...zacinam s proverou cca 30sept.

alibabaa
26. aug 2011

@cherry1981 v GF v ba robia vsetky zakroky aj cez vikendy. sviatky neviem ale vikendy na 100% ... rozdiel bude teda v centre kam chodis. ale ako ti uz radili, tak treba sa snazit aspon normalne, ked uz iui nebude... mozno aj motyka vystreli 🙂

alibabaa
26. aug 2011

@sijust jeej to je super. ja asi trosku skor, ale vsetko zalezi od mrchy. ked pocitam dobre a priblizne mi to aj mrcha odsuhlasi, tak pichat by som mala zacat uz okolo 19... ja zacinam s dipherelinom ci ako sa to vola... potom gonal a nieco na lu... tusim...

sijust
26. aug 2011

@alibabaa tiez mas asi dlhy protokol,vsak?a hned zacinas pichat?nemas najskor nejake tabletky?ja zacinam s proverou-to su tabletky,potom diphereline a finally menopur...ja uz by som mohla zacat uz teraz 30teho...ale vsetko ma svoj cas 😉

zuzanka7834
26. aug 2011

@aby ahoj mojenko, robili ti nejake testy? Som tu dlhsie nebola, tak som mimo, dufam, ze Ta uz nic nebolka... Ako ste sa potom dohodli s tou operaciou?

Ak si chudokrvna, papaj co najviac cerveneho ovocia a zeleniny (cvikla, bobulove ovocie a pod.) ale aj vela zelenej zeleniny, salaty, spenat, brokolicu. Krvicku by ti mohol napravit aj must z cerveneho hrozna, Matysak ma teraz novinku na trhu, 1l stoji 3€ ale je fakt vyborny, ja som si ho teraz kupovala, ked som musela vela pit a uz mi nic neslo dole krkom... Drz sa 🙂

@alibabaa luveris? To som ja nemala doma, v Heliku to pichaju priamo pri kontrole a vraj to zvyknu pichat aj 3x co citam na roznych forach ale ja som dostala iba 1 injekciu. Ale som aj rada, lebo riadne bolela, juuuj, cele stehno ma z nej bolelo 😉

@cherry1981 presne ako pisu kocky, sprska, pradielko a sup na manzela cez vikend 😉 A o dva tyzdne sa budu v centre cudovat, ze mas krasne dve palicky na teste 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre