IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
6. dec 2010

Inak ja už som sa vtrátila od mojho gyndoša. PN mi dal, ale povedal, že sliznica je nížko 9.5 mm takže si myslí že ani tentokrát to nevyjde. Brala som to jedným uchom dnu a druhým von. Zároven mi urobil ročnú prehliadku.

petuska123
6. dec 2010

@fomarik dakujem 😉 ale vela by som chcela

fomarik
6. dec 2010

@petuska123 my nechceme veľa. Chcema mať len bábatko,a to je tá najjednoduchšia vec v živote ženy a samozrejme tá najprirodzenejšia. Len u niektorých to trvá trošku dlhšie. Musíme byť trpezlivé.

petuska123
6. dec 2010

@fomarik ☹ cakacia doba je dlha..bleeeeeeeeeeeeeeee

fomarik
6. dec 2010

@petuska123 zlatko, ja som asi trošku mimo. O aký problém u vás konkrétne ide?

petuska123
6. dec 2010

@fomarik u nas je problem u muza v morfologii..

fomarik
6. dec 2010

@petuska123 aha.... a budete to skúšať s darcovskými alebo predsa len s vlastnými? Moj mm má tiež nie bohvieakú morfologiu, ale snažia sa povyberať tie najkvalitnješie.

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petuska123
6. dec 2010

@fomarik s vlastnych morfologia stupen 2 na rozhrani doki povedal ze je tam sanca aj na prirodzene otehu ale tak ta sanca trva rok a pol takze nam da iui ktore som sa rozhodla podstupit len 2krat a v priebehu 2 iui chceme vypisat ziadost na ivf..neverim tomu iui malo babam sa podarilo...neviem preco co je tam za prekazku preco sa im nedari vsak sa vyberu len tie najlepsie ktore sa priamo streknut tak preco sa neprebiju do vajka???

zuzancek22
6. dec 2010

@jankaknm no ale toto čo sa tu deje ani jedna nová tehuľka, ja som si už tak myslela že to odpáliš, no čo musíme čakať, určite to príde len treba čakať.

petuska123
6. dec 2010

@zuzancek22 ahoj veru zatial nieje na obzore nova tehulka ☹ ale tak coskoro hadam sa daka najde 😉

aby
6. dec 2010

@jankaknm jj lebo prebrala po neviem ktorom čo umrel ale ja sa nesťažujem vždy mi pomohla poradila 😀
Weisa neodporúčam debil nevie čítať zo sona debil škuľavý a Ševčík tiež nieje boh vie čo 😖
Dlugoša ani Fullu nepoznám tak v tom ti neporadím, mal tu ísť jeden doktor zo žilinskej nemocnice veľmi dobrý a ľudský odborník veľa mi tiež pomohol Ficek 😉 no škodA , lebo inak by som bola u neho 😀
Tá druhá ženská je detská gynekologička .
Radšej si to over a zavolaj a prečo ideš inak naspäť do KM???

petuska123
6. dec 2010

@aby ahoj pises o heliose??o doktoroch??

yasminne
6. dec 2010

@fomarik ahojcek tak ako sa mame? 🙂 si na PN? Ja som dnes bola na prvom kontrolnom sone, tiez mi brali krv na HP som 8DC a folikulky boli dve 9 a 12mm a vraj este jedna velmi mala... a prave mi volali z centra, ze mam pokracovat s injekciami a v stredu dalsie sono. Ty ako skusena "bojovnicka" vies mi povedat ako rychlo rastu folikuly a asi pri akej velkosti alebo ako vedia stanovit kedy urobia IUI? Ja mam stale obavy ci to nepadne na tuto sobotu to je moj manzelik na SC. Vedia o tom v centre aj nam navrhli zmrazenie no ja by som bola najradsej keby to bolo cerstve 🙂... tak zase asi az v stredu budeme mudrejsi.
Ja sa chystam na PN aj ked ja si ju kludne naordinujem sama 😀

jankaknm
6. dec 2010

@petuska123 nie to nepise o CAR, to su len obyc. gynekologovia v jednom meste.

@aby dakujem, no stahujeme sa spat, pretoze uz dlhsie tam staviame dom, no na dialku to ide pomaly, tak preto

fomarik
6. dec 2010

@yasminne Na 8 den cyklu je to pekná velkosť folíkov. No, z mojej vlastnej skusenosti folíky narastú okolo 3mm za jeden den.
Tú PN mám. takže oddychujem.Zlatko a ty si doktorka, ked is samam možeš vystaviť PN? Či? 😕

apolenka6
6. dec 2010

@fomarik ahoj tak už máš veget?myslím tu PN dr mi hovoril za 1 deň folík podrastie 2mm 😉

apolenka6
6. dec 2010

@katy33 ako si dopadla?daj nám vedieť určite si si bola pozerať čižmičky v MT 😉

yasminne
6. dec 2010

@fomarik a aka velkost je idealna aby sa robila IUI? nie, nie nie som doktorka 😀 ale mam pracu povedzme na dohodu takze nie je problem ostat doma kedy si poviem...samozrejme po dohode s rodinkou kde pracujem 🙂 a oni uz vedia co ma caka a beru to v pohode...len akurat ani po dnesku im neviem povedat od kedy si maju zajednat za mna nahradu... 😒

katy33
6. dec 2010

@fomarik Jeeeej, dakujem, Slniečko moje - v tebe sa skryva aka basnicka dušička 😎 Ale zlatinko, pomohlo to, musiš si patentovat,,liečenie veršíkmi,, 🙂 , pretože cysta je fuč, zostal po nej len vysušeny flak 😀 A na moje prekvapenie mi dr. hned predpisal znova clost. a od buduceho cyklu sa ide na to, vraj stačí, ak je prestavka len jeden mesiac 😕 Neviem, ako vyzera dr. Krajkovič, ale ak ma fuziky, tak dnes ma vyšetroval on-strašne prijemny 😵 Takže vyzera to tak, že na Novy rok bude IUI 😀 A tak ho treba začat, tak, tak... 😉 pomalinky sa to na dobre obracia 😉
Toho tvojho dr.by som tiež nepočuvala, pretože sliznica 9.5 nie je najmenšia, ja mat taku , tak skačem meter-dvadsat 😝 A teraz pekne nôžky vyložit a oddychovat🙂))) Babulky, ked nič ine , ason si oddychneme pred sviatkami 😀
@apolenka6 Chaaaaa, a ja mam čižmičky, šalalala 😝 😀 Sa vytešujem a hned mi do nich Mikulaš priniesol mlsanky🙂)))

katy33
6. dec 2010

@yasminne Viem, že pregnyl davaju pri velkosti 18mm a vyššie a nasledne potom IUI, určite ti tam dorastie i ten treti-mini 😉 Môžem sa spytat, že prečo u teba zvolili stimulovanie inj. 😕

apolenka6
6. dec 2010

@katy33 áno dr Krajkovič má fúziky 😎 to som ♥ rada,že je tá neplecha fuč a IUI je na obzore 😵 tfuj,tfuj,tfuj......ták ty ták už mlsáš ved musíš mať aj vela mlsaniek ked máš takú velkú čižmu 🙂 )))a ozaj spermošky boli aké?asi v pohode ked idete na IUI aj si sama odpoviem 😅

mrnous1
6. dec 2010

Ahojte babky 🙂 Môžem sa pripojiť? 🙂 Neviete kedy náhodou by mal vyjsť tehotenský test po IUI. Ja som monetálne 10. deň po IUI a robila som si test, ale vyšiel negatívny, dokonca už ani pregnyl nezachytil. Nemáte náhodou niektorá s tým skúsenosti? 🙂

katy33
6. dec 2010

@apolenka6 😅 😅 😅 ty moje zlato, aj ja si tak odpovedam sama a dost často 😀 Potvorky boli troška spomalene, množstvo dobre a ešte vravel niečo, že niektore hlavičky boli asi ine - mm mal vtedy chripku, ale , že je to dobry spg dokonca na prirodzene otehu a aj na IUI 😎 Drahy sa bal ako čert, ani dnu nešiel so mnou, čakal v čakarni a čučal na mna , ked som vyšla, že no čo, akych ma teda bojovnikov 😀 Hmmm, s tymi mlsankami mi ani nevrav, hned ako som prišla domov, som urobila kavovu roladu a teraz duuuuznime 😝 A ty ako , mojenko?

katy33
6. dec 2010

@mrnous1 Vitaj u nas , kočena 😎 Na testiky sa vykašli a nevyhadzuj za ne zbytočne korunky, radšej potom za ne kup niečo pekne pre fazulku 😉 u kaaždej ženy hcg rastie inak, a preto ti test môže ukazat teho neskôr. Držím palčeky, aby IUI vyšlo 😉

yasminne
6. dec 2010

@katy33ahojky, pytala som sa preco injekcie a nie tabletky no a odpoved znela, ze s injekciami maju lepsie vysledky...vlastne pichaju mi Menopur co sa zvykne davat pri raste vajicok pri IVF ale tu stanovuju inu a mensiu davku tak aby naratsli 2 folikuly no mne sa tam objavil uz aj treti aj ked mi dnes povedali ze je very very small 😀 tak som zvedava o kolko bud vacsie v tu stredu.
Kolko krat tak zvyknete chodievat na sono pred samotnym IUI?

mrnous1
6. dec 2010

@katy33ďakujem veľmi pekne za držanie prštekov, tak strašne by som si priala, aby to vyšlo 🙂

little_miracle
6. dec 2010

Ahojte babenky, trosku som vas v poslednom case zanedbavala, lebo som bola veeeeeeeelmi zaneprazdnena ☹
Ale uz som prestudovala vsetko zameskane........skoda len ze zatial stale nemame ziadnu tehulku.
Ja tento tyzden tuzobne ocakavam mrsku, aby sme este pred sviatkami stihli IUI.
Zla sprava je, ze zatial sa nam z poistovne neozvali ohladom ziadosti na IVF - a to ju mame podanu uz 4 tyzdne. Bojim sa ze sa na to v tomto roku uz vykaslu..........preco nas takto trapia?????????? Dost si vytrpine aj tak - a este dalsie nervy len za nejaky "administrativny ukon" ??? Tie tetusky co tam v poistovni sedia a platia ich z nasich odvodov vobec neberu ohlad na nase trapenie ☹

yasminne
6. dec 2010

@little_miracle kuk nebud smutna, nevesaj hlavku vsetko dobre dopadne uvidis!!! ...keep smiling 😀

little_miracle
6. dec 2010

@yasminne ........ja uz tak velmi cakam na to IUI...........snazim sa kratit si to vyckavanie vselicim. Teraz bolo aj vela prace - aspon z toho nezmagoriem. S tou sluzobkou to vychadza zatial dobre, takze vsetko stiham. Pomalicky sa pripravujeme na vianoce, vyzdobujeme cely domcek a chystame sa s mm piect medovnicky............
Tebe sa to uz blizi - tak drzim palceky !!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre