IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
9. dec 2010

To nikto od rána nenapísal???? !!!!!!! To čo je toto?????
@mrnous1 ako dopadli dnešné testíky, hm?

petuska123
9. dec 2010

@fomarik mesiel celi den MK maju volaku udrzbu 😀

yasminne
9. dec 2010

ahojky 🙂 tak spermijky implementovane a dufam, ze sa posnazia aby nam 24.dec povedili, ze sme v tom! 😀 Potom si uviazem maslu okolo brucha a lahnem si vecer pod stromcek 😀 😀 😀

little_miracle
9. dec 2010

@yasminne veeeeľmi ti to prajem 🙂

little_miracle
9. dec 2010

@strelicia ahooooooooj, čo je s tebou? Ako ste na tom???

little_miracle
9. dec 2010

...konečne sa mi hlási mrcha 😀
Ten premárnený mesiac mi pripadal taký dlhý ☹
Ale teraz svitá nová nádej.........zajtra konzultácia + HP........snáď to IUI stihneme ešte pred vianocami..........

yasminne
9. dec 2010

@little_miracle dakujem a ja drzim moc moc palce, vela stastia! tieto Vianoce budu tehulkovske!!! 😉

yasminne
9. dec 2010

kedy ste zacinali brat utrogestan este v den IUI alebo od dalsieho dna? a moze sa hned po IUI aj seksikovat? 😲 😅

nemko
9. dec 2010

@yasminne ja som mala IUI vcera a sex sme mali prikazani 🙂)) ze vecer to mame este poistit a potom si dat Utros

fomarik
9. dec 2010

@yasminne s tým zamašlovaným bruškom.. to sami páčilo. keksíkovať možeš kedykolvek, ba dokonca mne hovoril doky, aby sme to tiež poistili, ako ti písala nemko. Ja utroš beriem na druhý den ráno.

katy33
9. dec 2010

@fomarik Už som tuuuuu, zlatičko moje, však som cele doobedie, tukala do pc a nič 😠 Však to bolo akesi poruchane 🙄 A ty nam neblinkaj, jemne zubky umyvaj 😀 😝 , al. že by sa to fazulke nelubilo 😀 Juuuj, slniečko moje, ja verim, že ten vianočny darček tam je a aj ty sa praštiš na Vianoce pod stromček 😅 😀 Aj budeš testikovat, al. sa nechaš prekvapit na krvičku, haaaa 😵

katy33
9. dec 2010

@yasminne Ti poviem, aj ja som sa dobre nachechtala.....predstavujem si ta s tou obrovskou mašlou na brušku a ten udiveny mužíkov výraz 😀 Musiš nam slubit, že bude foto-dôkaz na MK 😝 😅 Ked sa ti telo pripravuje na ovulku, znamena to , že musia tam byt i tie ostatne vajka, len ich dr. akosi nevidela-stalo sa to i mne i fomarikovi, ked nam povedali, že vajka nie su a boli 🙄 A určite keksikujte, je to dobre poistit-o sto dvesto 😝 Takže šup-šup-šup 😉

katy33
9. dec 2010

@mrnous1 No čo, ake kolajničky ukazal testik 😨 Na tej prvej foto i ja vidim dve kolaje a ako píše fomarik, na 12DC by to pregnyl už nemal byt a hlavne , ked na 10DC tam kolajka nebola. držkam palčeky a daj nam vediet 😉

katy33
9. dec 2010

@apolenka6 Zlatinko moje, ničoho sa ty len neboj, laparku prežiješ ani nebudeš vediet ako 😉 A neznamena, že ked máš jazvičky, tak tam musia byt aj zrasty, ja mam tiež rezane bruško a zrasty neboli 😉 Ale potrebovat ju nebudeš, pretože fazulka nedovoli, aby maminke robili boooo 😲 😉 a poponahla sa k tebe 😵 Skus moja na hrdielko homeopatika, mne zatial vždy pomohli, juj, aby si sa nam rychlo vyzdravela 😲

apolenka6
10. dec 2010

@katy33 dakujem ale ku hrdlu sa pridal kašel a priedušky 😝 je mi na skapanie aspom mám volný víkend a mužík je už domka od včera 🙂 tak mám dr 😀 idem sa dať do poriadku a šup do práce 😒 tak pekný deň prajem všetkým babulkám!!!!

jerryjanka
10. dec 2010

@fomarik veľmi držím palce aby ste mali krasny vianočný darček 😵

fomarik
10. dec 2010

@jerryjanka Zlatko ty na mna myslíš 😔 ... to je také pekné. tebe sa to už kráti a malá princeznička čo-chvíľa urobí KUK 😅 . Veľmi ti zo ♥ želám, aby si mala ten najskvelejší pôrod, ktorý si budeš užívať a aby Januška bola zdravučkááááá!!!!!!
Ja sa inak nijek zvláštne necítim. Sem-tam ma pichne do podbruška, raz ľavo, potom vpravo. Včera som už negrckala, to bolo asi z toho že som sa bála zubárky, ku ktorej som v to ráno šla. Nič si od 3 IUI neslubujem...radšej 😔 . I ked... v kútiku duše človek dúfa stále. Bojím sa , ako to vezme moj Mirko, ked nám to nevyjde. Po 1 pokuse velmi plakal, mne išlo ♥ roztrhnut. Teraz sa teší, že to už konečne vyšlo..až mám z toho nervy. Hovorím mu, aby nežil v tom, že som tehula, že ako sa s tým potom vysporiada. Ale na druhej strane je mi velkou oporou.Nás to akosi ešte viac zbližuje.

fomarik
10. dec 2010

@katy33 to s tým stromčekom ....to by vyzeralo dosť funny, kedže stromček je maličký a ja som ako slon skombajnom v kope. Zubky umývam s citom, ako som už pred tým písala... to bol asi stres zo zubárky. Ale bolo to pohladenie oproti tomu, ked mi robili 3 IUI.

fomarik
10. dec 2010

@katy33 ešte som zabudla. Testovať asi nebudem. Ale ak by predsa len náhodou... dám vedieť.

erickaa
10. dec 2010

Ahojte, tak ja hlásim, že ani tretie IUI nevyšlo. 😠 Čo teraz? Doktorka mi už ďalšie nechce robiť, že strata času 😠 Ale ja ešte nechcem IVF 😔 No nič, dám si 2 mesiace pauzičku na rozmyslenie 😀
A vám prajem, aby vám tie IUI-čka vyšli, niekto musí tie štatistiky robiť 😉

mrnous1
10. dec 2010

@fomarik Ahoj fomarik, prepáč, že som sa neozvala, ale včera som sa dostala k PC až na obed a vtedy práve web nefungoval a potom sa už nenašiel čas. Test dopadol asi tak, že tam bol slabulilinky tienik sotva viditeľný, ešte slabší ako ten na fotke. Dnes som bola na krv a na USG a o 15.00 mi majú dať vedieť či je to negatívne, alebo pozitívne a na USG som dopadla tak, že na pravej strane mi našla velikú cystu cca 32mmx70mm a keď test bude negatívny, tak by som mala ísť na punkciu cysty. Takže z toho všetkého som získala super cystu, to zato ma pobolievalo na pravej strane a ja som si myslela, že je to kvôli tehu, ale asi nie. Takže v skratke asi tak. Ešte raz prepáč, že som sa včera neozvala. 🙂

mrnous1
10. dec 2010

@apolenka6 Ahoj no opak bol pravdou, bola ešte slabšia, takže asi falošný poplach alebo pomsta pregnylu. 🙂

mrnous1
10. dec 2010

@katy33 Ahoj no zatiaľ to neviem na isto, ale veľkú nádej tomu nedávam, lebo dnes mi na USG zistila iba veľkú cystu a budem musieť ísť na punkciu, takže asi to som získala, bohužiaľ, ale vďaka všetkým babenkám, že ste mi držali palčeky, naozaj si to cením. 🙂

jerryjanka
10. dec 2010

@fomarik jasne že na teba myslim - vždy ked zbadam temu IUI tak nakuknem ako na tom prave si a ako si daleko.
tak velmi by som ti to priala. proste ja verim iuičkam. aj ked niekedy to treba absolvovať viackrat.
ozaj kolko si brala clostilov a kolko bolo folikov

aby
10. dec 2010

Ahojte tak nám druhý pokus nevyšiel ☹
Vybučala som sa a naberám druhý dych čakáme keĎ bude žiadosť s poisťovne potvrdená a pôjde sa na IVF sa toho normálne bojím 😒
Inak k tej toxoplazmóze , že som ju kedysi prekonala , že tam mám jednu hodnotu pozitívnu tak idem aj na infekčné čo s tým keď chceme mať fazuľku 😀

Už by bolo na čase aby sa tu ukázala tehulka držím prsty 😉

fomarik
10. dec 2010

@jerryjanka Si velmi milá, a tak velmi mi psychicky pomáhaš. ja som brala clostil3x1 ale kedže som doma nemala viac tabletiek, tak dávku som si zvýšila len na 1-1-2 aj to len tri dni 😒 . Ale mala som tri 19,19 a 20mm folíky, a štvrtý mal len 14mm. neviem, neviem..... ja sa ani nejak zvláštne necítim..a to ma asi štve najviac 😠

fomarik
10. dec 2010

@aby mojenko, to mi je ľúto. poplačkaj si .. slzy liečia..ževraj. Mysli na to že IVF sa podarí. J asom tiež na to namotaná. Bud silná, teškaj sa na Vianoce, oddýchni si a snažilkovať možete aj pod stromčekom. 😵

fomarik
10. dec 2010

@erickaa Ani tebe? No to je sila! Mrzí ma to... ale nesmieme ľutovať každú neúspešnú snažilku, ved my sme silné ženy a zvládneme tento krutý boj nech je akýkolvek strastiplný!!!!S tou pauzou to je asi dobrý nápad, aj my si dáme pauzičku cca 2 mesiace a šups na IVF ak bude treba.
Prečo nechcete isť ešte na IVF?

jerryjanka
10. dec 2010

@fomarik krasne foliky. joj to by bola parada keby boli dvojičky - ja som to velmi chcela. ale aj jedno poteší.
dufam že toho 17.teho budu dobre spraaaavy. to by bol darček teda. juj. tak verime spolu v uspech 😵

fomarik
10. dec 2010

@jerryjanka hej, ved tri folíky som ešte nikdy pred tým nemala. A sliznicu som mala 10mm, ale moj doky tvrdil, že je to nízko. No ja som skákala od šťastia, že som ju mala 10mm.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre