IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
10. jan 2012

@dasaa ahoj!!aj si si oddychla??tak aj tvoj je Petko??ja si idem dat pichnut pregnyl ...tak o 21.15 som tu zas 🙂

dasaa
10. jan 2012

@cmelica no chcela som si pospat poobede ale nejak sa mi nedarilo ked mi stale kazde 10 minut nie kto volal 😖.Ano aj moj dobre neeeee 😀.Ides na pohotovost ?
Co si dnes robkala? 😉

cmelica
10. jan 2012

@dasaa hej na pohotovost 🙂 dnes som sa dost pohla v puzzle a som na seba pysna 😀 😀
a co robis teraz??

dasaa
10. jan 2012

Ahoj @alibabaa ako sa mas? Dlho si tu nebola 🙂

dasaa
10. jan 2012

@cmelica jeeej aspon nie kto.Tiez som sa chcela pohnut s puzzle ale nejak som do izby nedosla 😕
Pozeram panelak a pozriem este Nevinni a tak pojdem spat 🙂 A ty co mas dnes na plane?

cmelica
10. jan 2012

@dasaa idem sa dat pichnut a budem potom pozerat kosti 🙂 idem mojka...este sem nakuknem 😀

dasaa
10. jan 2012

@cmelica tak chod budem tu cakat na teba 😀

sijust
10. jan 2012

@cmelica mne sa paci chlapcenske Luca...mm je povodom talian,takze k priezvisku som chcela aj tal.meno...ale vsetci by mu hovorili lukaš co ma teda nebere moc...nechavame to otvorene....ale dievcenske je rozhodnute uz dlho,uz sa len dozvediet,co to bude 😉

cmelica
10. jan 2012

Mame dopichaneeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀

cmelica
10. jan 2012

@sijust Luca je veru krasne meno 🙂 adievcatko prezradis??kedy je asi vidiet na sone co to bude?

walta
10. jan 2012

@tinasc ahojky.... jasne, ze postupne budem sama zistovat, co bude mala potrebovat, len som chcela "nakopnut" pre zaciatok, aby som nenakupila zbytocne vela veci a ani ich nevynosi. Ja sa potesim kazdej dobrej rade.... este ze vas tu mam, dievcence moje 🙂 🙂 🙂

walta
10. jan 2012

@adikasala ahoj, vdaka za infosky.... aj to mas pravdu, ze obchody zatial cakaju na jarny tovar, ale tak nieco sa uz aj teraz da nakupit.... deka, zavinovacka a tak 🙂 . Tak hor sa na nakupy 😀

tinasc
10. jan 2012

@cmelica to si sa tak rýchlo vrátila z pohotovosti?

majca55
10. jan 2012

@dasaa ahoj moja nevolala som dnes som bola bez nálady zajtra idem na kontrolu tak uvidím možno zavolám 😵

tinasc
10. jan 2012

@walta no pospomínam si a potom ti pošlem IP čo sme potrebovali... len už nie dnes, postupne Ti to napíšem 🙂

zuzancek22
11. jan 2012

@apolenka6 ahojček, ano budeme mať dvoch chlapcov, cítim sa guľato 😀 , ale neskutočne šťastne, nebola som tu dávno kôli svadbe, lebo som mala toho moc, ale už som vydatá pani, tak už sa mi bude dať aj občas popismenkovať. a ty ako?

adikasala
11. jan 2012

@zuzancek22 ahoj zuzi mozno si na mna nepamatas ale minuly rok v januari som sem pisala a bola si tu aj ty...pamatam si ako si bola na zakroku koli krcku,,, a teraz sa stebou tesim ze si tehulka a dokonca dvoch spuntov 🙂 🙂 zo srdca gratulujem,nam sa podarilo v auguste na dovolenke... a tiez sme mali dvojky no nakoniec je ztoho jedna bambulka 🙂

cmelica
11. jan 2012

@zuzancek22 moooc gratulujem k drobciatkam a aj k sobasu 🙂 prajem vela zdravicka a coskoro veselu domacnost s chlapciatkami 😀 drzkam vam palce 🙂

adikasala
11. jan 2012

@walta no ono ma laka kupit aj take na buducu zimu ked uz malinka bude vacsia,ved ked je to zlacnene tak sa to oplati,kupila som uz jeden kompletik na 6-9 mesiacov za 9e,,no nekup to 🙂 a sestra mi uz nakupuje vo velkom,ved v tescu sa oplati a v marci pride na navstevu tak mi to donesie 🙂

adikasala
11. jan 2012

@cmelica ahoj ako sa citis? pripravena na zajtra? drzim palce aby bola pekna urodicka a aby bolo aspon jedno vajko to prave suce na vase babetko.... 🙂 🙂 ale mala by si dat stop netu a mk!!!!

sijust
11. jan 2012

@cmelica mne sa paci dlho,dlho...len nie sme si este isti...uvidime najskor,co to bude...ak sa nam drobcek ukaze...tak sono robia,aspon mne tak robili,v 1trim.v 8tt a 12tt...a ked je tehu bez komplikacii,tak sa robi sono az 20,30,36 a potom uz ani neviem...ale myslim,ze sa da pohlavie zistit aj skor ako v 20tt....nas to caka za 3tyzdne...ak to bude dievcatko tak bude Stella 🙂 ako sa citis?dnes len oddychuj ,ziadna namaha,ok? 🙂

cmelica
11. jan 2012

@adikasala ahpooJ!!!dakujem 🙂 mam sa vcelku dobre,len uz ma chytaju riadne depky...a to nie je dobre 😝
musim si stale hovorit,ze to zvladnem a vsetko dobre dopadne 🙂 za to mimi to urcit stoji
a presne to mam aj na plane vobec sem nechodit 🙂 mm uz sa nevie dockat kedy to uz bude 😀
a ty sa mas ako??

cmelica
11. jan 2012

@sijust jeee to je krasne meno 🙂 🙂 🙂 mne sa pacila aj Sonicka ale mm je skor za Ninku 🙂
citim sa celkom dobr,len uz ma chyta panika 😒 musim to vsetko vydrzat koli mimi....ved ked kukam fotecky tak naozaj to vsetko za to stoji...a to je este len zaciatok 😅 dnes len odpocivam...aj som vcera navarila na 3 dni 🙂
aj teba tak neskutocne boleli prsia??

adikasala
11. jan 2012

@sijust jaj stella je krasne meno....aj mne sa paci,to by bola druha alternativa v nasom pripade 🙂

sijust
11. jan 2012

@cmelica boleli...mna uz vsetko bolelo...uz som Krajka na poslednej kontrole prosila,nech su ake chcu,ale nech uz idu von...fakt je dolozite velmi oddychovat...uspech zalezi od kvality vajicok...zajtra po zakroku,hlavne vecer to bude bolave....ale da sa to zvladnut...ani pohnut som sa nemohla,mozno budes trosku krvacat,to si zober aj do Helika vlozku...a treba stale vela pit...lebo po odbere hrozi este hyperstimulak....

sijust
11. jan 2012

@adikasala Andrejka,som rada,ze sa ti paci 🙂 Stellinka je jasna,len s tym chlapcom stale nevieme... 😔 akurat citam,ze uz pomalicky nakupujes 🙂 ja uz mam nejaku kozmetiku,ale vecicky,ktore sa mi pacia su bud modre alebo ruzove,neutralnych je malo,alebo sa mi nepacia....musim este pockat 3tyzdne...

cmelica
11. jan 2012

@sijust ja citim vajka len ked sedim a som nahnuta nad niecim..najnovsie je to puzzle...tak uz len polosed 🙂
ja ked som mu to povedala,tak sa zasmial a povedal,ze to je len dobre 🙂 aj si brala potom este nieke lieky??ja som mala naposledy sliznicu 14mm a bojim sa ze do vkladu sa zmensi..je to mozne ?Dakujem mooc za rady 🙂
a moja ty mas niake tehu chutky??drobciatko este nekopka,ci??

adikasala
11. jan 2012

@cmelica ziadne depky sa nepriustaju 😉 len pozitivna nalada,,a poradim ti uz si teraz predstavuj v mysli ze budes mat testik pozitivny,ine si ani nepripustaj,z vlastnej skusenosti radim....snetom viem ze je tazke obmedzit ale spon skus daj si zavazok.osvecilo sa aj to!!!mi sa mame ok zacinam byt viacej unavena aked vela chodim uz nevladzem tolko co predtym.ved brusko riadne rastie amalinka kopka ostosest,dnes vnoci mi ani spat nedala 🙂 🙂

cmelica
11. jan 2012

@adikasala takze testik bude pozitivny a my budeme mat za 9 mesiacikov mimi!!!od dnes len takto 🙂 🙂 🙂 🙂
hej je to tazke sem nechodit ked su tu take super babenky,ale snad to vydrzim aspon do toho 12tt,alebo do testiku 🙂
ter az asi rastie brusko rychlejsie,ze?to bude take nocne vtacatko 🙂 a vy uz meno mate??

mirka2010
11. jan 2012

@zuzancek22 jeeeej, dakujeme, a ty cakas chlapcekov? ja som to niekde musela prehliadnut....tak konecne tu budu aj chlapi 🙂 lebo bola som tu jedina s tym nasim drobcekom 🙂 a ako sa citis,,????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre