IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
11. jan 2012

@sijust no a j mi sme chlapca vobec neriesili,az ked by bolo naozaj potvrdene,tak som rada ze nakoniec je valentinka anemusela som nasilu riesit meno...no pomalicky nakupujem,ale zatial sa moc neda lebo v obchodoch je len zimny tovar tak si musime pockat par tyzdnov a to budes aj ty uz vediet co nakupovat 🙂 kedy mas termin ty? uz sa mi to pletie...

mirka2010
11. jan 2012

@sijust ahoj mojinka, tak super, musis byt stastna, ze je zatial vsetko ok 🙂 ja som papala len magnezium 4x1, na spanie vobec nic...ale teraz by som uz veru nieco potrebovala, ked nespim skoro vobec...som v neustalom strese a stale myslim len na to iste...aj sa ma manzel stale pyta, ze co som taka smutna, ze som bez nalady...no, je to veru pravda...myslim uz len na jedno...a hlavne nechcem aby sa maly narodil tento piatok....takze som z toho v takom strese...hmmmmm

adikasala
11. jan 2012

@cmelica no teraz zacina naozaj rast vo velkom ved aj bambulka ma uz viac ako 30cm,no dufam ze to nocne vtaca nebude!!a bude pekne buvat v noci 🙂 🙂 meno je uz vybrate 10 rokov valentina 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
11. jan 2012

@adikasala jeee ,ze uz 30cm...no veru rastiete ako z vody 🙂 tak Valentinka 😵 😵 krasne meno 🙂

ursula5
11. jan 2012

@cmelica neboj všetko zvládneš nie je to také hrozné a hlavne obmedz PC a choď do toho s tým že to vyjde! ja som tak šla pri KEt a po vklade tiež oddychuj nič ťažké nedvíhaj a hlavne sa nestresuj a nepozoruj povedz si že si zaslúžiš vylihovať a vylihuj, ja som cítila zahniezdenie až na 6 deň tak hlavne kľud, držím palce nech sa podarí! 😉

adikasala
11. jan 2012

@mirka2010 jaj neboj mozno sa mu zachce az v sobotu 🙂 🙂 a ak nahodou by to bolo v piatok tak na zle veci nemysli ved cisla nic neznamenaju,napriklad tu v it 13 je stastne cislo a piatok 17 prinasa smolu 🙂

ursula5
11. jan 2012

@zuzancek22 gratulujem k svadbe a aj k chlapčekom 🙂

mirka2010
11. jan 2012

@adikasala no si zlata...vsak ja na nic zle ani nemyslim...ale to len tak..ze proste tento piatok je taky datum...ze radsej nie, tuk, tuk, tuk....a keby aj ano..tak naozaj je to pravda, ze cisla nic neznamenaju....ja si to tiez myslim 🙂

mirka2010
11. jan 2012

@cmelica drzakme moc, moc palce.....🙂 aby si vedela, ze aj my na teba myslime 🙂

cmelica
11. jan 2012

@ursula5 Dakujem mooc!!!su to pre mna cenne rady a urcite si ich beriem k srdcu... 🙂 🙂 🙂 veru,ta pauza od PC mi aj prospeje ..budeme odpocivat ako sa len bude dat 🙂 🙂 drzkaj sa!!!! a citis sa ako??
Dakujem este raz kocky moje zlate 🙂

cmelica
11. jan 2012

@mirka2010 Dakujem moja!!!ja to urcite viem,ved sme tu taka velka rodinka 🙂 a ty sa zajtra drzkaj u lekara 🙂

mirka2010
11. jan 2012

@cmelica ku lekarovi idem dnes....k mojmu porodnikovi...tak som zvedava, ako sa zase vyjadri 🙂

cmelica
11. jan 2012

@mirka2010 ju som si to poplietla 😀 kazdopadne sa drzkajte a drzkam palce aby malicky dal najavo,ze uz je cas 🙂 ako sa citis??uz je to riadna zataz co?

mirka2010
11. jan 2012

@cmelica joooj, je to narocne..hlavne teraz aj na psychiku...to cakanie...bojim sa troska, ze uz bude moc velky a pojdeme cisarskym....tak, ci tak...aj tak porod je riadne strasidlo...ale vravim si, zvladli ine, zvladneme aj my 🙂 tuk, tuk, tuk....dnes budem mudrejsia....drzkaj sa aj ty...hlavne aby boli tie vase embrijka krasne a len jednotkove 🙂

sijust
11. jan 2012

@cmelica tak len pekne lezkaj a odpocivaj...zajtra o takomto case uz bude na ceste domov...nie je to nic strasne...fakt,ja ani neviem,ze som to cele absolvovala... 😉 drobcek este nekopka,chute nemam ziadne...absolutne nic... 🙂

sijust
11. jan 2012

@mirka2010 babulka,neboj sa moja...bude to dobre...len aby ste boli obaja zdravucki 🙂 a syncek mojej sesternice sa tiez narodil piatok 13teho a stale sa smejeme,ze 13teho piatok narodil sa škriatok 😀 ...prosim ta,snad by si neverila na povery...malicky sa vypyta,ked bude on chciet a ci to bude stvrtok,piatok alebo sobotu,hlavne aby bol v poriadku...zlaticko,myslim na teba!!!opatruj sa

sijust
11. jan 2012

@ursula5 moja a ty ako?ja vobec netusim,ci sa vtedy to ket podarilo.... 😔 dufam,ze sa mate dobre....

sijust
11. jan 2012

@adikasala zlatko,Valentinka je prekrasne meno... 🙂 sa mas,ze uz vies co nakupovat...ja mam termin 27juna...veciciek mam uz teraz dost,kedze s tym robim a cez net sa tieto malicke nepredavaju,takze som si povyberala,co sa mi paci 😉 ...a je fajn,ze na leto toho vela netreba...a uz mi poradili kamosky,co maju babatka,ze treba kupovat 62 a najlepsie 68cky...

majca55
11. jan 2012

Takže babulky dnešná kontrola dopadla dobre doktorka bola veľmi zlatá a povedala,že nech len nemám strach,že miminko mať isto budem a doležité je,že dokážem otehotnieť.vychválila helios je snimi rada spolupracuje,že má najviac pozitivných výsledkov a potom ked zostanem tehu budem aj pod jej kontrolou 😵 takže ideme dalej aj ked to ešte bolí 😢

sijust
11. jan 2012

@majca55 zlatik,som rada,ze uz si trosku pozitivnejsie naladena,aj ked viem,ze to musi riadne boliet...a som presvedcena,ze babatko bude... 🙂

majca55
11. jan 2012

@sijust dakujem moja verím tomu ajja a moja gynekologička tiež takže sa už nato teším 😵 hrozne som zvedavá ale čo čakáš ty 😵

adikasala
11. jan 2012

@sijust no ja som zatial z tych malinkych kupila iba body na narodenie take malinke a ostatne mam az na 0-3 mesiace ono to cislovanie je vsade ine....no a ty vlastne si az letna tak ty mas cas kupovat a len body celkom letne 🙂 pripadne si uz kupis na september 3 mesacne.jaj normalne sa mi to nechce verit ze sme sa dockali debaty o vybavicke 🙂 🙂 sranda takto pred rokom som bola na mojej 2 iui 🙂 prave sme sa bavili s mm ze to naozaj sme sa dockali a tesime sa velmi a hladka mi brusko,jaj zlaty ocinko 🙂

adikasala
11. jan 2012

@majca55 som rada ze si pozitivne naladena,,,,uvidis ze ty to este das 🙂 🙂 verim tomu ze do buducich vianoc tu budete vsetky uz minimalne bruskate 🙂 🙂 🙂

majca55
11. jan 2012

@adikasala ano zlatko ajja tomu verím 😵

mirka2010
11. jan 2012

@sijust mojinka zlata, vsak ja vieeeeem 🙂 ale ja citim, ze to aj tak v piatok nebude, tuk, tuk, tuk 🙂 o hodinku idem na kontrolu, ja uz neviem, co si mam mysliet....uz ani moc nechcem citat na internete o prenasani atd...ale stale si hovorim...vsak malicky vie, kedy chce prist....moj poklad milovany...tak ho lubim, ze by som ho hned vystiskala, vybozkavala.....len uz to mat za sebou....naozaj niektore zienky ani nevedia a praskne im voda, a porod je na ceste...a este aj o dva, tri tyzdne skor,...ja mam pocit, ze mi to brusko uz praskne.,..take ho mam velke...doteraz som nemala ani strie, uz aj tie sa mi na bokoch a zadku robia, co je to brusinko take tazke....ale nejdem sa stazovat...je v nom moj najmilovanejsi poklad na svete, takze vydrzime co treba 🙂

cmelica
11. jan 2012

@majca55 jee to je uzastna spravicka,ze je vsetko v poriadku a verim tomu ze coskoro si tehulka 🙂 🙂 🙂 tfuj tfuj tfuj 😀

cmelica
11. jan 2012

@mirka2010 budeme cakat na dalsie spravicky 🙂 🙂 🙂

cmelica
11. jan 2012

@sijust veru,ze odpocivam..ani mm mi nic nedovoli 😝
ale teda riadne citim v ajka teraz 🙂 tak za 3 tyzdne uz budete vediet ci modre,alebo ruzove... 🙂

adikasala
11. jan 2012

@mirka2010 neboj vsetko bude v najlepsom poriadku a malinky sa vypyta von uz ochvilku,,,tak uz len vydrzat 🙂 aj mne mm uz predpovedal ze podla neho to bude 11maja 🙂 termin mam 5 maja...,ved uvidime hlavne je ze sa bambulka sa vypyta v ten spravny cas pekne donosena a zdrava 🙂

mirka2010
11. jan 2012

@adikasala presne tak, to je to najdolezitejsie 🙂 aby bolo donosene kraaaaasne....akurat ideme na tu kontrolu, tak na nas myslite.....🙂 potom dame vediet...teda, ak si nas tam nahodou nenechaju,....ak sa neozvem, tak som tam 🙂 ale nieeee....myslim, ze este tam neostanem....pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre