IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
27. jan 2012

@renka5 ok budeme si radiť a posúvať štafetu 😵 😵

renka5
27. jan 2012

@majca55 tak tomu sa tešim 😀

majca55
27. jan 2012

@renka5 ajjaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

petuska123
27. jan 2012

baby ako sa to tu pekne rozhybalo 😀 😀 😀

renka5
27. jan 2012

@majca55 a pichat si to začinaš po mrche?

majca55
27. jan 2012

@renka5 nie najprv lieky na upravu cyklu a po druhej začnem 😵

renka5
27. jan 2012

@majca55 a to aj ja budem brat? 😵

majca55
27. jan 2012

@renka5 asi ano vraj si oni musia nás nastaviť mám ísť ked mi príde mrcha do 16 dc na konzultáciu čo mi všetko dajú tak som zvedavá potom napíšem ale možeme to mať každá iné podla problémov 😨 sama som zvedavá a vraj už majú aj moj protokol spracovaný 😵

renka5
27. jan 2012

@majca55 jaj tak to som zvedava 😨 co ti tam povedia 😵

majca55
27. jan 2012

@renka5 moja tak to aj ja čo mi dajú 😵 a ty chodíš tiež do Heliosu?zabudla som 😝

renka5
27. jan 2012

@majca55 ano aj ty? 😀

majca55
27. jan 2012

@renka5 ano ajja 😀 ku Gaťovej 😵

cmelica
27. jan 2012

@majca55 moja a ty si tu stale????? ja ze kuknem co nove a ha ju 😀 😀 😀

renka5
27. jan 2012

@majca55 hej aj ja ku Gatovej chodim 😀

majca55
27. jan 2012

@cmelica ano som moja ale už idem ku kmotričke 😀 😀 takže večer tu budem 😵 😵

renka5
27. jan 2012

@majca55 ona je zlata 😅

majca55
27. jan 2012

@renka5 jej to je super tak sa tam aj stretneme možno jupííí 😵 😵 idem už preč tak večer

cmelica
27. jan 2012

@adikasala @katuska54 Dakujem vam koceny 🙂 🙂 🙂

majca55
27. jan 2012

@renka5 ona je superrrrrrrrrrr helios má najlepšie výsledky 😵 😵

cmelica
27. jan 2012

@majca55 jasne moja vecer sme tu ako na koni 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
27. jan 2012

@renka5 a tu stimulaciu mas na co???bodaj by ta mrsisko neprisla 🙂

renka5
27. jan 2012

@cmelica to je ako IUI ale nakonci robíšlen tumutu s mužikom 😀

cmelica
27. jan 2012

@renka5 aha 🙂 🙂 🙂 🙂 tak uz som tomu pochopila 🙂 🙂 a kedy ste podavali ziadost??

renka5
27. jan 2012

@cmelica minuli týžden piatok nam to mala poslat Gatova.Bola som už pripravena na x2 IUI ale zacala ma velmi driek boriet tak sme to ukoncili pichnutim pregnilu a tutumutu doma.

sijust
27. jan 2012

@mirka2010 ano zlatko uz pozerame...len mam z toho hlavu ako melon...dufam,ze dobre vyberieme...vas kocik je velmi pekny!mojka a dari si ti kojit?

sijust
27. jan 2012

@adikasala som rada,ze sa mate tak fajn...to je velmi dobre...a si ma ukludnila s tymi kilami...lebo som sa uz zlakla,ci babatku nic nie je...ja som bola na sone v 12tt...a idem az bud.stvrtok...ja ani neviem ako malinke rastie...moja dr.mi povedala,ze ked mam normalne tehotenstvo robi sa sono len v 12tt,20,30 a 36tt...keby som bola rizikova,aj castejsie...ja by som sa na drobceka divala najradsej kazdy den 😀 a uz bublinkujeme 😉 este to nie su take kopanceky ake zazivate vy,ale tesime sa z kazdej bublinky,aspon si myslim,dufam,ze je to nas drobcek...len to spanie moje...to je fakt na gulu do hlavy...vsade sa pise,ze je to normalne v tehu,ze to sposobuju tehu hormony,hlavne,ze nikto koho sa opytam s tym problemy nemal...ja uz neviem 😖

sijust
27. jan 2012

@majca55 moja zlata,ani nevies ako sa tesim s tebou,velmi ti/vam drzim palce,aby ste sa dockali vysnivanej babulky 🙂

adikasala
27. jan 2012

@sijust aj aja som mala sono posledne v 12 tyzdni apotom az v 22 to morfologicke,takze si v pohode vlastne az tam ti prvy krat odmeraju babo a vypocitaju pribliznu vahu 😉 skor sa to ani nemeria lebo babo tak male ze sa to ani neda presne odhadnut.ja som teraz zacala chodit uz castejsie kazde 4 tyzdne na sono lebo ja som rizikova na cukrovku tak ma sleduju ako rastie,ci nie moc alebo malo,teraz dalsie mam 27.2...mame sa fain zo spanim sa aj mne sem tam stava ze vecer som mrtva o pol 9 apotom vnoci halabusim ale da sa mi vzdy aj zaspat.mna napriklad trapi niekedy nadmerne potenie vnoci asi tak pred mesiacom som sa potila kazdu noc velmi ze som si musela aj 3 krat prezleikat pizamo.a treaz ma uz dve noci trapia krce v nohach nad ranom,tak kricim od bolesti,dufam ze to je iba obdobne a nezostane mi do az do maja,co uz nejako to musime dogulat do konca 🙂

buba13
27. jan 2012

@sijust nooo nejko den pred Vianocami sme zistili. dakujem 😉 ako sa dari tebe?

ursula5
27. jan 2012

@majca55 jasné že idem do práce, nemám ťažkú ani stresujúcu prácu, ja ju splachujem, potrebujem niečo robiť lebo doma zhnijem zaživa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre