IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
18. jan 2011

@jerryjanka aha... hned som mudrejšia.ešteže ťa tu máme 😉 . Dakujem. A ako sa má malá Janka? Papká pekne? 😵

strelicia
18. jan 2011

ahojte, tak vidim ze vsetky sa hrniete hlavne ku krajkovicovi na iui. to moze byt taky rozdiel kto to robi? mne ho po obidva razy robila dr. gatova, aj ked stale chodim ku krajkovi. Je vobec niekto komu to s dr. gatovou vyslo? zacinam panikarit aaaaaaaaa.

fomarik
18. jan 2011

Tak, a fotočka zo včerajšieho UZV je v albume 😵

apolenka6
18. jan 2011

@fomarik No teda!!! 😠 😠 😠 čo si nezoberieš kartu?len ťa stresuje mm sa tu jeduje 😀 že pričapenec !! 😠 inak pozdravuje ťa tento týž.zostal doma aby ma odviezol do Bánoviec ku gyn. Ved knižka sa dáva v 8tt?! 😕 😨 nie?a ked je srdiečko a prečo by si nemohla počuť biť ♥? 😠 😉 čo to tu píšeš je hrozné radím ti bal kufre!!aj tie odbery....

apolenka6
18. jan 2011

@strelicia jáááj nepanikár prosím ťa to je podla mňa náhoda,že obe nás robil dr.Krajkovič neboj budeš tehulka !!! 😉

adikasala
18. jan 2011

@zuzanka7834 ahoj zuzka je talian bol na slovensku na dovolenke,najprv sme si iba vymenili t.cisla a potom ked som dosla do mi.sme sa zacali stretavat a sme tu9 rokov spolu.ja mam 36 manzel 34

adikasala
18. jan 2011

@strelicia ahoj ako sa citis uz si tyzden po.... nie? mas nejake priznaky????ja som bola na moju druhu iui vcera

adikasala
18. jan 2011

@apolenka6
@fomarik babenky ahojte vcera vecer som tu nebola venovala som sa manzelovi ked prisiel z prace. chcem sa spytat mala som vecer vytok taky hlien a trochu cerveno hnedy ako ked vam ma dojst mrcha.aj vam sa to stalo?pri prvom pokuse som nemala nic.a aj teraz citim v podbrusku trochu bolest.dakujem

strelicia
18. jan 2011

@adikasala ahoj, ja som dnes 6. den po. Necitim sa nijak zvlastne, uplne normalne. Tak budeme spolu cakat co z toho vznikne. a ty sa ako citis, mas nejake nezvycajne priznaky?

katy33
18. jan 2011

Dobre ranko cicušky 😀 ...ja som ešte len teraz karpinky otriasla 😎
@fomarik Zlatinko moje, zdrhaj od toho truda kede lahšie, ved ja sa ho už teraaz bojim 😠 Teh. knižka sa dava, ked bije srdiečko, tak nechapem, čo mu zas vadi 🙄 Ja by som sa bala, aby mi niečo nezanedbal - nejake vyšetrenia, al. aby mi niečo nezatajil, čo ,,by buduce mamičky nemali vediet,,
@strelicia Srdco moje, žiadne obavy, ja si myslim, že nema na to vplyv, kto to robil, ked bol ten spravny čas, tak to musi vyjst, takže žiadne panikarenie, nohy na kanapku a lažo-plažo 😉
@apolenka6 No pekne, tak ešte by sme sa mohli stretnut v lekarni - tam najčastejšie parkujem 😀 Inak, dajme dohodu, že ak sa mi podari otehu - čo si začinam mysliet, že tvoja fazulka už bude vtedy min. maturovat 🙄 , tak určite dame spolu čajik, aby sme si mohli vymienat rady a skusenosti, budeš mojim sprievodcom tehu 😀 😀 😀

strelicia
18. jan 2011

@adikasala a mate nejaky problemik, ci preco chodite na IUI? ja som tiez teraz mala druhe IUI. no uz teraz viem, ze ak nic z toho, tak uz len IVF.

katy33
18. jan 2011

@adikasala Zlatino, najskôr si myslim, že to mohla byt ovulka 😉 ...vtedy byva hlien a krvička bola možno z IUI, z tych kliešti 😉 Myslim, že je to na dobrej ceste, kuriatko, držkaj sa 😉

adikasala
18. jan 2011

@strelicia ahoj nemame problem mame diagnosu nevysvetlitelna sterilita po 3.5 roka snazenia.tak sme sa odhodlali nieco podniknut 1 iui nevyslo mala som po stimulke 2 velke cysty telo zle zareagovalo na lieky a pri tejto som uz mala 5 vajok tak duffffammmmm 😀 😝 😀 😝

adikasala
18. jan 2011

@katy33 dakujemmmmm dufam uz by sa naozaj patrilo....

adikasala
18. jan 2011

@strelicia velmi ti prajem aby ti to vyslo,kedze som zastrehla ze mas darcovske.na 3 uz neplanujete?ja vyskusam aj tretie ked bude treba aj stvrte mozno.no dufam ze mi to nebude uz treba po 30januari 😝 😝 😝 😀 😀 😀 budeme tehule

katy33
18. jan 2011

@adikasala No mojenko, vidim, že i ty si mala zo stimulacie cysty, ja som mala v decembri jednu, zmizla a teraz sa mi začala robit druha 😠 Tebe zmizli same, či 😕 A dalšiu stimulku ti dali hned cyklus po cyste, lebo mne ano a mam obavy, aby sa mi neurobila znova 🙄

adikasala
18. jan 2011

@katy33 takze moje prve iui som mala 12 novembra mrcha mi dosla hned po dvoch tyzdnoch presne ako hodinky takze ani test som si nerobila,uz na 1o den som vedela ze to nevyslo prestala som mat bolesti v prsiach a potila som sa.29.11 som bola na sone ze zacnem novu stimulku a zistili mi 2 cysty na lavom vajecniku.tak december pauza.na sylvestra za dostavila mrcha tyzdnovym meskanim a 5 januara som zacala tento cyklus.uz som si myslela ze budem musiet cakat dalsi mesiac lebo tu za stimulka zacina 3-4 den aja som bola uz 6 ale podarilo sa to dobehnut.a cysty mi zmizli same myslim ze mi praskli lebo som mala bolesti,a vytok hnedy na vianoce ked mi mala dojst mrcha apotom dosla az o tyzden,pila som caj na cysty

strelicia
18. jan 2011

@adikasala tak drzim palce nech vam to vyjde. ja som mala len 3 foliky teraz a mozno som mohla este den pockat. mala som ze: 17mm, 16mm a 14mm. ale bala som sa ci to nebude pre mna horsie ked pockam. takto mi robili prve IUI s 20mm folikom a to uz bolo asi neskoro. resp. v piatok som mala 20mm a az v pondelok IUI. druhykrat mi zas povedali pri 17mm ze oplati sa este pockat (to mi povedali na 16DC ) a o dva dni uz bolo zase neskoro tak mi ani nerobili IUI. teraz mi robili IUI na 13DC bo mi pekne po clostile rastli foliky. tak uz nic len dufat co bude.

strelicia
18. jan 2011

@adikasala ano, mame darcovske. nam tiez povedali najskor ze nevysvetlitelna sterilita u muzika a zacali sme planovat IVF ICSI a TESE/MESE bo muzik mal zopar kusov vtedy OK. poslali nas este na geneticke vysetrenie pred IVF, uz nam aj IVF schvalili a na genetike nam povedali ze: muz ma geneticku translokaciu a ta sposobuje azoospermiu. keby sa aj podarilo tehu, tak potratim, alebo ak by sa aj narodilo tak vysoka sanca ze postihnute. nam odporucili darcu, tak sme teda isli s darcom, no kedze ja som OK tak som si vydupala pred IVF este IUI. len v heliku mi andrologicka naznacila ze IUI je v mojom veku (31) strata casu, su uz stare vajicka a podobne somariny. A mne sa uz fakt nechce tolko skusat IUI, bo uz mi aj u obvodnej doktorky povedala sestricka ze na prvorodicku som uz stara. :(

strelicia
18. jan 2011

jaaaj baby este aj doma na PN dokaze zamestnavatel cloveka tak vytocit. tak ja si berem jak somar PNku aby som nemyslela na robotu a sefka po mne chce aby som pracovala z domu....ze mi to preplati. a co ja som si brala PN koli tomu aby som nesedela v robote? nie...koli tomu, aby som mala konecne pauzu od roboty, ale toho sa ja asi nikdy nedockam. len som sa zbytocne rozculila, volaju, mailuju a este sa sefka cuduje ze preco si necitam firemne maily.

adikasala
18. jan 2011

jej neblazni ze stara a ja co mam povedat ked v decembri som mala 36.podla doktorov v it sme ezte mlade a mame kopu casu do 40 to potom uz mozme povedat ze sme stare.tu je vekova hranica moc posunuta prvorodicky su okolo 30 32 rokov aj neskor.moje zname vsetky rodili az okolo33 rokov tak v poho.... 🙂 🙂 🙂 vypni telefon a relaxuj

mirus11
18. jan 2011

@apolenka6 no ahoj moja-ja som dopadla celkom dobre.pytala som sa na ten utrogestan a kazda to ma individualne.ale ja beriem uz len dnes,zajtra a pozajtra uz poslednu.ja uz mam vysadit.a som v polovici 8tt

apolenka6
18. jan 2011

@mirus11 AHOJ!no vidíš tak už ty budeš končiť s utrogestanom a my kam chodíme ja a fomárik do Heliku MT tam sa utrogestan berie do 12tt....každé centrum je iné.Tak ty si ako fomarik približne 😉 aj dnes ti počuvali srdiečko?

apolenka6
18. jan 2011

@katy33 dúfam,že lekárne budem obchádzať a nebudem ich potrebovať 😝 no jasné ten čajík platí!!!a čo to máš za myšlienky!!??hej hej!nebudeš mať bábo až ked bude moje maturovať 😀 ved musíme chodiť natriasať kočiare na naše námestie .verím tomu a hotovo bude to tak! 😉

apolenka6
18. jan 2011

@adikasala neviem kedy si bola na IUI2 ja som hned mala po IUI krv.výtok a to v ten deň na další deň už nič 😕 a na tú bolesť v podbrušku si moc nepamätám bola som chorá a od kašla som mala brucho vyťahané aj keby ma bolelo tak vtedy som to nevnímala držím moc palce aby tvoje druhéIUI bolo posledné 😵

mirus11
18. jan 2011

@apolenka6 no hej,hovoril,ze malinke je v poriadku.a ze ked mu uz bije pekne srdiecko,tak sa utrogestan moze kludne pomaly vysadit

adikasala
18. jan 2011

@apolenka6 vcera som bola na iui a cely den ma pobolievalo podbrusko a vecer som mala hlien s krvou a aj dnes sa citim ako pred ms...no dufam ze som na dobrej ceste 😲 😲 😲

fomarik
18. jan 2011

@adikasala ja som prsne to isté cítila po tejto 3 úspešnej IUI. tiež som trošku krvácala a bolelo ma bruško. Tak treba dúfať, že to vyšlo!

miami2010
18. jan 2011

Ahojte babulky, chcela by som sa spytat jerryanky a teba fomarik ci ked sa nasadi vyssia davka clostilu,
nehrozi vacsie riziko hyperstimulacneho syndromu??? moj problem je tiez PCO.
Velmi Vam obom blahozelam k babatkam a prajem vela zdravicka.
Ste mojim vzorom, My sme mali 1x IUI v BA , zial nevyslo, clostil iba 2 x denne rano a vecer. Vo februari ideme na druhe
ale davkovanie mi doktor nezvysil. Rozmyslam ze si ho sama upravim, ale bojim sa aby som nedostala ten HSS.
Velmi ste ma obe povzbudili, tiez som po prvom IUI uz nechcela nic riesit, bola som na dne, srdiecko mi puka, ale dali ste mi nadej a vieru a chut bojovat. Normalne idem do toho ....
Prosim odpiste Dakujem

fomarik
19. jan 2011

@miami2010 jééj, to som veľmi rada, ked tolkým babenkám dávame nádej. Treba aby sme boli odhodlané bojovať stoj čo stoj! No, jasom clostil barala povodne 3x1, ale Jerryjanka ma inšpirovala zvýšenou dávkou. neváhala som ani chvíločku. ja som na hyperstimulák ani nemyslela ..... mne osobne nič nebolo. Trošku som po 3IUI mala zväčšený ľavý vaječník, ale to bolo všetko. Ani ma to nebolelo. Lekári zvýšenú dávku síce neodporúčajú, ale u nás to vyšlo. Veľakrát si hovorím, že čo ak to vyšlo práve preto. Čo ak sa oplodnilo práve to vajko, ktoré bolo z tej vyššej dávky? To sú tie moje hypotézy..... Neúspešné prvé IUI iba odštartovalo tvoj bojovať a dosiahnuť vytúžený cieľ- Budem silno držať palce!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre