IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
23. mar 2012

@walta dakujem teším sa 😵 😵 a ty to máš za pár 😲

ursula5
23. mar 2012

@cmelica tak to ešte budeš chvíľku unavená a potom sa to zmení, ja som chytila druhý dych 🙂 to asi na tie daňové 😉 no mali by sme v pondelok vedieť ak sa drobček ukáže a nebude sa schovávať 😀

mirka2010
23. mar 2012

@walta ahojkyyyy, no ako sa mas mamicka nasa buduica??? ako sa citis??? este ziadne priznaky porodu??? myslime na teba 🙂

petuska123
23. mar 2012

@walta no veru sa ti blizi den D len aby si to zvladla lavou zadnou prajem na 3 zatlacenia a je von 🙂

petuska123
23. mar 2012

@mirka2010 ahoj ty si v kolkom tt rodila??

ursula5
23. mar 2012

tak kočky takto vypadáme na konci 20tt 🙂

alibabaa
23. mar 2012

@ursula5 kamoska je v 14tt a takto vyzera.. 😀 😀 co bude ked bude tak ako ty v 20? a ako sa citis? s tymi danovymi.. no ja ich robim od rana do rana... blee nech uz je april

alibabaa
23. mar 2012

@majca55 jej tak uz v nedelu OPU? to ako rychlo ubehlo. ... a ze 16 folikov.. no ty brdo... ja som mala 10..

adikasala
23. mar 2012

@ursula5 ake zlate brusino a si stihlucka 🙂 moja svagrina je v 19 tt a je na tom podobne...ja som uz mala brusino dobre vytrcajuce 😀

anlady
23. mar 2012

Ahojte kočky,prosím Vás máte skúsenosti s duphastonom???

majca55
23. mar 2012

@alibabaa moja v nedelu pohovor s embriologičkou a kontrola OPU asi v utorok alebo v stredu 😵 😵 som zvedavá kolko ich vydržalo a či ešte tie male náhodou nedorastli 😵

buba13
23. mar 2012

@majca55 velmi drzim palce. tesis sa, ze? 😉

dasaa
23. mar 2012

Ahoj @mirka2010 tiez prajeme pekny ,prijemny vecer a dakujeme 🙂 Mam sa dobre a dufam ze aj malicka.Uz sa neviem dockat kedy pojdem na kontrolu aby som videla svoju lasku.Uz mi to tak chyba ju vidiet.Ja nemam nic nove u mna je vsetko po starom.Citim sa uz ovela lepsie 🙂 Maroskovi posielame velky boztek Cmuky 😵 A vy ako sa mate ?

tinasc
23. mar 2012

čaute babulky, pre pobavenie vám sem dám rozhovor s dcérou z rána:
"moja čo toľko robíš v tej kúpeľni?" (mala si umývať zuby)
"nič mami, len si škrabem chuťové poháriky" 😀 😀 😀 (učili sa totiž o jazyku a jeho funkcii, tak ju to nesmierne baví 🙂 🙂 🙂

majca55
23. mar 2012

@buba13 dakujem moja ano teším sa velmi a verím tomu 😵 😵

walta
24. mar 2012

@mirka2010 ahoj, ahoooj... no, zatial nic, termin sa uz bliiizi nezadrzatelnou rychlostou... dnes koncim 38.tt, tak som zvedava... ved keby nieco, ja vam dam vediet 😉 😉 😉

walta
24. mar 2012

@petuska123 dakujem moja.... drz palce 😉

walta
24. mar 2012

dievcata moje, teraz sa drzte.... prave mi volala moja mamina, ze mi vcera dosiel list zo socialnej poistovne- VYZVA- ze ak do 8 dni neprinesiem rodne cislo dietata, tak mi pozastavia davky materskej. Skoro som odpadla- sak na matersku som nastupila 12.2.- 8 tyzdnov pred terminom porodu, a este som ani neporodila a uz chcu RC dietata. V pondelok sa tam chysta moja mama narobit s nimi poriadok 😀 , ze sa ich opyta, ci nechcu vidiet moju fotku, ze to brucho este mam. Sak uznajte, moze sa toto stat??????? Ja neverim vlastnym ociam, to je sila jak hovado. Co si o tom myslite?

mirka2010
24. mar 2012

@petuska123 ahojky, ja som prenasala skoro 2tt, takze tazko povedat, ktory to uz bol tyzden 🙂

mirka2010
24. mar 2012

@dasaa ahojky, tak super, ze sa citis dobre...verim, ze to aj dalej takto pojde...len si to krasne uzivaj...koooolko sa len da 🙂 my sa mame fajn, ideme na krasnu prachdzku, tak sa mooooc tesime 🙂 pa a boztek

tinasc
24. mar 2012

@walta no tak toto je teda byrokracia, čo nevedia počítať? no nech tvoja mamina narobí s nimi riadny poriadok... aj tak budeš mať po pôrode kopu vybavovačiek na úradoch, tak čo už teraz strašia... 🙂

mirka2010
24. mar 2012

@walta ahojky, tak mooooc ti drzkame palce...myslime na teba a nevieme sa dockat, ked k nam pribudne dalsia nadherna babika 🙂 inak, co sa tyka tej socialky, tak ja mam taku skusenost, ze mne minuly mesiac volali, ze mam nedoplatok na dobrovolnom pripoisteni...a ja im na to, ze to nie je mozne, tak som si to odkonzultovala s jednou pani a o tyzden mi prisla upomienka, ze mam tam nedoplatok, tak som volala znova a zase s inou pani som rozpravala o tom, ze ja som predsa od konca novembra na materskej a ze ja nemozem mat nedoplatok, ked som vsetko pred nastupom na materksu mala v poriadku...a nakoniec bol problem v tom, ze mna vobec neeviduju, ze som na materskej!!!!! nie som v systeme!!!! a pritom mi materska normalne chodi...tak aky v tom maju neporiadok, ked materska mi chodi a pritom ma nemaju v systeme...to je ako mozne???? takze niet sa comu cudovat, ze od teba chcu RC ked si este tehotna...ach, jaaaaaj 😠

tinasc
24. mar 2012

@mirka2010 užite si prechádzku dnes je krásne 🙂

mirka2010
24. mar 2012

@ursula5 naaaaaaaaadherne brusinko....kraaaaasne!!!!! tesime sa s vami 🙂

mirka2010
24. mar 2012

@tinasc dakujeme velmi pekne...ale este predtym ideme maleho pofotit, uz chystame rekvizity 🙂 ako sa mas???

tinasc
24. mar 2012

@mirka2010 ale dobre, len ma tu dieťa ťahá za vlasy, ona tomu hovorí, že ma češe, ale mne oči vyliezajú 😀

mirka2010
24. mar 2012

@tinasc hmmm, to ti verim...ale je to krasne, ze sa o teba tak stara 🙂 chce, aby si bola krasna...aj ja som moju maminku stale len cesala, malovala, fintila...tie detske rucky ked sa hrabu vo vlaskoch...nie je nic krajsie 🙂

tinasc
24. mar 2012

@mirka2010 áno je to zlaté, len asi prídem o polovicu vlasov 😀 😀

walta
24. mar 2012

@mirka2010 @tinasc Tak dievcence moje, vidim, ze nie som sama, co ma problem so socialkou.... som zvedava, co z toho bude, lebo ma trafi, az mi pozastavia matersku- ale sak mam doma rozhodnutie o vyplacani a uz som aj prvu davku dostala na ucet. Nech si to tam daju do poriadku, debily sprosti.... to neni mozne taky preslap- este mam v podstate 2 tyzdne do terminu porodu a poslu mi vyzvu... to sa moze stat len na slovensku

ursula5
24. mar 2012

@alibabaa mne sa zdá, že mám to bruško akurát neviem si predstaviť keď bude väčšie ale teším sa ja na to a Tvoja kámoška to má asi viac vonku ja možno vo vnútri ale možno to ešte podskočí 😉
s daňovými som tak akurát ešte mám asi 5 urobiť lebo niektorý mi to doniesli len vo štvrtok už sa teším na apríl tiež ale to zas budem robiť zas už DPH, no furt čosi 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre