IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
26. mar 2012

@buba13 pekne mena ste si vybrali 🙂)

majca55
26. mar 2012

@buba13 Dávid a Filip 😵 😵

buba13
26. mar 2012

@majca55 hmmm tieto mena sa nam tiez pacili, ale vela znamych ma tie mena a este aj Samko 🙂 je krane meno, ale smola

buba13
26. mar 2012

@cmelica nooo tak to je super, ja som mala tak akurat veci a trosinku volnejsie, ked sa naobedujem, nech gate nepraskaju 😀 dakujeme. no ja som obe vybrala. a muz, ze jasne aj jemu sa pacia 😉

mirka2010
26. mar 2012

@cmelica dakujeme velmi pekne.-..a prajeme vam krasny dnik...hladkame fazulku v brusinku 🙂

majca55
26. mar 2012

@mirka2010 moja ked sa pozriem na tvoju fotečku sMaroškom hned mi je lepšie prekrásna 😵 😵 prajem pekný dník teraz si to na prechádzkach uživáte že? 😵

cmelica
26. mar 2012

@mirka2010 dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 uzite si slniecka 😵 😵

nikitka2
26. mar 2012

Dlho som tu nebola a som prekvapená aké zázraky sa tu dejú🙂 Samé tehulky a mamičky konečne sa to podarilo moje bojovníčky, zo srdca Vám to prajem. Aj ja chcem ešte vyskúšať dáke to IUI a jedno máme ešte zamrazené tak sa ešte neviem rozhodnúť čím začnem. Držte sa a užívajte si tieti pekné chvíle.

bobinka77
26. mar 2012

Ahojte babenky 😀 😀 , takže ak všetko pôjde ako má, tak v stredu nás čaká ET, teším sa a modlím aby to vyšlo 😀 😀

alibabaa
26. mar 2012

@bobinka77 drzim silno palceky
@majca55 neboj vydrzia to do opu..
obom tfuj, tfuj, tfuj 🙂

bobinka77
26. mar 2012

@alibabaa Ďakujeme krásne, si zlatá 🙂 🙂

majca55
26. mar 2012

@alibabaa dakujem moja moc moc 😵 😵

majca55
26. mar 2012

@bobinka77 tfuj tfuj aby všetko super dopadlo 😵 😵 silno držííííííííííííííííím palečky 😲 😲

tinasc
26. mar 2012

@bobinka77 moc držím palce 🙂

adikasala
26. mar 2012

kocky dnesne sono..nasa bambulka sa ma dobre len je maluskava 😒 vazi 1960gr,podla doky rastie v norme len vazi menej. ma menej priblizne 250 gramov,,,co by som mohla urobyt aby priberala viacej???

dasaa
26. mar 2012

Ahojte babenky @cmelica @buba13 @sijust @majca55 @mirka2010 ako sa mi mate? 🙂
Ja som dnes volala dokt.ci by som nemohla prist dnes na kontrolu bo uz 3 den ma boli pod bruskom.Tak mi kazal prist co som aj rada bola aspon ma vysetril a som trosku aj spokojna.Krcok mam zatvoreny co sme radi a tie bolesti su jemne kontrakcie tak mi dal lieky co mam bra 2x1 a aj vitaminy 2x1- magnerot.Kazal mi klud a viac lezat a keby sa to nezlepsilo do 1 alebo do 2 tyzdnou tak mam prist na kontrolu.Fotku malej nemam a to DVD mam nove ale zase nam to nejde ☹

dasaa
26. mar 2012

@bobinka77 drzim prsteky 🙂

dasaa
26. mar 2012

@majca55 jeeej to je dobra spravicka 🙂 budem na teba cely cas mysliet a verim ze teraz to dopadne super 🙂

majca55
26. mar 2012

@dasaa dakujem zlatko 😵 moja dávaj si ty len pozor a ležkaj terazt stále asi si viac porobila ale nebijkaj všetko bude ok 😵 malinká dala trošku o sebe vedieť aby ste náhodou nezabudli 😉

jania023
26. mar 2012

ahoj kolke z vas ste pichali gonal 75ui pred IUI?mne kazal puchat doky,neviete kolko budu po tom foliky?ja mam ovu v pohode aj bez liekov,co myslite na to? 😝

bobinka77
26. mar 2012

@dasaa
@tinasc
@majca55 Ďakujem krásne kočky za vašu podporu 🙂

tinasc
26. mar 2012

@adikasala neboj sa moja to dobehne, ultrazvuk je aj tak len orientačný, neboj sa ona ešte priberie 🙂 v posledné týždne bude ešte priberať 🙂 všetko bude ok, neboj sa 🙂

tinasc
26. mar 2012

@dasaa držte sa, veľa oddychuj, všetko bude ok 🙂

majca55
26. mar 2012

@adikasala moja ale to nieje presne može kludne vážiť už aj viac a hlavne teraz začne priberať čo najviac nebojkaj 😵 😵

mirka2010
26. mar 2012

@majca55 ahojky, dakujeme veeeeelmi pekne...a hlavne neskutocne moc ma tesi, ze nase fotocky ti vedia urobit lepsiu naladu a potesit ta 🙂 uz mame zase nove fotocky z vikendiku, tak pridam 🙂 a ty sa ako mas??? uz sa neviem dockat vaseho opu 🙂

mirka2010
26. mar 2012

@dasaa ahojky, tak to ma mrzi, ze si mala bolesti...ja som ich mala tiez od piateho mesiaca...uzila som si bolesti v podbrusku tiez poriadne...ale magnezium pomohlo az do 36 tt, tebe ho tiez predpisali? hlavne sa sestri a davaj si na seba pozor..neboj, tieto kontrakcie by nemali byt nebezpecne, ak ti netvrdne brusko, tak by si mala byt kludna....malicku krasne pohladkaj od nas 🙂 a Marosko posiela boztek 🙂

majca55
26. mar 2012

@mirka2010 dakujem moja už som ako nafuknutý balon 😀 😀 a tlačia ma folíky tak ich hladkám až nám vydržia do stredy 😵

adikasala
26. mar 2012

@majca55
@tinasc dakujem vam kocky ja len dufam ze to je iba orientacna vaha a ze nakoniec bambulka bude mat krasnu vahu a ze teraz posledne tyzdne nam krasne naberie,aj ked hovoria ze posledne tyzdne uz naberaju menej babetka 😉 😉 ved uvidime,hlavne aby bola zdravucka a nebola podvahou 🙂 ved aj ja som bola 2,70 pri narodeni....

@majca55 moja takze v stredu mas velky den drzkam palce aby bolo vela vajok na oplodnenie z ktorych bude vase babo vytuzene... 🙂

majca55
26. mar 2012

@adikasala dakujem moja určite tu napíšem ako som dopadla 😵 😵 tak bambulka má byť pokom taká malinká 😵

majca55
26. mar 2012

Kočky moje pregnyl pichnutý mm úspešne zvládol 😵 😵 takže na OPU som pripravená

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre