IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
27. mar 2012

@cmelica myslela som si ze uvidim malu teraz ale nerobil mi sono 😢 tak musim pockat na dalsiu kontrolu alebo este uvidim ci pojdem na 3D.Verim ti ze sa tesis na drobceka a bude aj foto ?

majca55
27. mar 2012

@dasaa držkaj sa moja a len pohodička a relax 😵 😵

cmelica
27. mar 2012

@dasaa no to dufam,ze bude 🙂 urcite je to pre teba dlho nevidiet babulku,ale aspon ta pekne kopka 🙂 🙂 a co si porabala dnes??

mirka2010
27. mar 2012

@dasaa dakujeme za velku pochvalu 🙂 vies, pre nas je to naozaj taky obrovsky relax, na kazdy vikend sa uz tesime, ze co zase povymyslame, je to naozaj taka motivacia tak pre ocinka, ako aj pre mna, lebo ja sa snazim hladat napady a samozrejme aj kulisy, tak sa zabavim aj ja 🙂 no a potom ked vidime vysledok, ze ten nas poklad aky je uzasny, tak sme najstastnejsi na svete .-)🙂🙂

dadax84
27. mar 2012

@majca55 Ahoj Maji, tak zajtra mas OPU, budem na teba velmi mysliet, a potom sa nam ozvi ako si dopadla. Juj uz sa s tebou tesim 🙂 🙂 🙂 🙂

dasaa
27. mar 2012

@cmelica no pripada mi to strasne dlho.Aspon ju pekne citim a aj hladkam aby vedela ze mamka aj ocko ju mame radi 🙂 Dnes som bola trosku u nasich ale skoro cely den som lezala a pozerala telku .

majca55
27. mar 2012

@dadax84 dakujem moc za podporu jasne babulky že vám tu dám všetkým vedieť 😵 😵 vaša podpora je neopísatelná 😵

dadax84
27. mar 2012

@cmelica Tebe tak krasne a rychlo pribudaju tt, prajem vela zdravicka 🙂 🙂 🙂

dasaa
27. mar 2012

@cmelica moja budem koncit idem sa najest a potom lahnut.Prajem ti pekny vecer a dobru nocku 🙂 Pohladkaj za mna drobceka 🙂 🙂

cmelica
27. mar 2012

@dadax84 dakujem moooc 🙂 🙂 🙂 no mne sa to ani nezda ze rychlo 🙂

cmelica
27. mar 2012

@dasaa dobre moja led odpocivaj 🙂 dobru nocku a hladkame tiez bambulku 🙂

dadax84
27. mar 2012

@cmelica Pamatam si ked si este pichala injekcie, to bolo na zaciatku januara, sa mi zda. Ci sa mylim? A uz si zacala 4-ty mesiac 🙂 🙂

cmelica
27. mar 2012

@dadax84 hej hej na zaciatku januara to bolo 🙂 dobre pamatas 😀 a ty ako??

dadax84
27. mar 2012

@cmelica No ja som teraz na cakacke, ci mrchana dorazi, mala by prist v nedelu, ovu bola, manzel tiez bol doma, tak sa necham prekvapit. Len ma prekvapilo ze ma prsia bolia uz od ovu, zvyknu ma boliet len tyzden pred a nie dva. 😀

cmelica
27. mar 2012

@dadax84 juu tak to az nechodi mrsisko jedna najblizsich 9 mesiacov 🙂 🙂 ...tfuj tfuj tfuj
no to budem v pondelok cakat ci prisla ,alebo nie...daj vediet 😵

dadax84
27. mar 2012

@cmelica Jasne ze dam vediet, len od decembra ako som bola na IUI, si zacala chodit na 26 DC, a dovtedy chodila na 28 DC ako hodinky. Takze ak pride skor uz ju budem mat aj v piatok 😝 No nemusela by prist 😵 Uvidime .....

cmelica
27. mar 2012

@dadax84 no veru nech nechodi ani skor,ani neskor 🙂 🙂 🙂 moooc ti to prajem 😵

dadax84
27. mar 2012

@cmelica Dakujem, a ty si to mala ako s prsiami, ked sa na to spatne pozries, a vies ze si bola tehu. Dialo sa u teba nieco? 😉

cmelica
27. mar 2012

@dadax84 moja mna ani cici neboleli,teda trosku,ale mylsela som ze je to z tych hormonov...ja sa ani teraz ako tehu necitim 🙂 teda ak nebolia cici,co sa niekedy az zlaknem ze preco nebolia 🙂 aj sa citis niako inac??unava ,alebo nieco??

apolenka6
27. mar 2012

Dávno sa neozvala @tinka9075 neviete o nej niečo ?

dadax84
27. mar 2012

@cmelica Ani nie, len mam aj nafuknute prsia, a este mi nezacalo chutit sladke, no neviem 😨

dadax84
27. mar 2012

@apolenka6 Ahoj, neviem o nej nic, uz dlho tu nebola, teda vyse tyzdna, dufam ze sa jej fazulke dari 🙂

dadax84
27. mar 2012

@cmelica Musim utekat, zajtra som tu ako na koni 😵 Prajem ti dobru noc a pohladkaj babatko 🙂

apolenka6
27. mar 2012

@dadax84 aj ja verím,že je všetko OK 😉 už sa nám ozve ked bude vidieť fazuľku

cmelica
27. mar 2012

@dadax84 o.k moja 🙂 🙂 pekny vecer a dobru nocku 🙂 🙂 🙂 🙂

sijust
28. mar 2012

@majca55 som rada,ze sa ti paci...tuto farbu,co je na obrazku sand beige...musime na nu cakat,lebo k dispozicii su len kriklave farby...dnes na teba moc myslim,drz sa zlatko... 🙂

sijust
28. mar 2012

@dasaa dakujeme moja za podrav 🙂 ...nemame nic nove...akurat som rada,ze sme zacali 28tt...hovori sa,ze ten je taky hranicny,ze keby sa babatko narodilo teraz, uz ma velku sancu prezit...dufam,ze si tam Stelli este pohovie...je to mala vymyselnicka a neskutocne reaguje na tatinka...ten sa len k brusku priblizi a uz s nim komunikuje,uz teraz vidiet,ze to bude tatinkov cicicek a maminka bude len okakane plienky vymienat atd. 😀

adikasala
28. mar 2012

@majca55 moja drzkam palce aby bolo vsetko ok dnes...a ten kasel nebudete mat s @tinasc od tych hormonov nejaky neziaduci ucinok? 🙂

adikasala
28. mar 2012

@tinasc ahoj moja no uvidime snazim sa dobre papat a dufam ze valentinka nam podrastie este do 5 tyzdnov...
inak vcera som sa moc necitila dobre mala som taky moment ze ma bolelo brusko ako pred mrchou...taky zvlastny pocit som mala tak som si polezala a preslo ma to,a dnes v noci som toho moc nenaspala...zajtra mam kurz opytam sa porodnej asistentky na tie bolesti

majca55
28. mar 2012

Babulky moje tak som už domka všetko prebehlo super jajok bolo 19 ale dobrých len 12 😵 teraz už len čakať aby sa krásne oplodnilo aspon 4-6 ks tfuj tfuj 😵 😵 dostala som aj infuziu,že ich bolo tolko a mám teraz dosť silné bolesti ale nato ma upozornili,lebo som tak dobre reagovala 😨 Dakujem vám všetkým že ste mi držali palce a mysleli na mna 😵 😵 teraz je všetko na mojích vajuškách tfuj tfuj 😲 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre