IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
6. apr 2012

@adikasala no veru, za chvíľku tu všetky budú mať miminká a sem nebude mať kto písať 🙂

tinasc
6. apr 2012

kočky my sme dnes doobeda boli ešte na nákupoch, lebo však prečo nie, potom som varila, juj taká som unavená aj podbruško ma bolelo, taký tlak som tam mala, no už si musím sadnúť a oddýchnuť si 🙂

dasaa
6. apr 2012

@cmelica smejeme sa s mm ze nasa mala bude uz mat parochnu z tej zahi 😀.Este neviem rozmysla som ze budem robit piskotove cesto s pudingom.Este pokecam s mm aky kolac by chcel.Hmmm tortu mnam tak toto urcite aj mm by chcel 🙂

dasaa
6. apr 2012

@majca55 moja zvladnes to a urcite vsetko dobre dopadne.Tak ako si pisala vsetko budes robit pomalicky.A urcite budes aj s mm v kontakte kazdy den.Neboj ved sme tu s tebou 😵

walta
6. apr 2012

@ursula5 ahojky moja... veru, ubehlo to ako voda.... malicka je nadherna, robi nam obrovsku radost.... a dakujeme za prianie, potesilo... ahojky

dadax84
6. apr 2012

Ahojte kocky, prajem Vam peknu Velku noc, a vela kupacov 🙂 🙂 🙂

majca55
6. apr 2012

@buba13 tak to som rada že to není nič vážne 😵 mám sa celkom dobre už akurat cici bolia 😝

majca55
7. apr 2012

Všetkým babenkám prajem Veselú Veľkú noc 😵 😵 😵

tinasc
7. apr 2012

tiež všetkým prajem príjemné a pokojné Veľkonočné sviatky 🙂
len to počasie keby bolo krajšie 🙂

adikasala
7. apr 2012

:kocky aj my vam prajeme krasne velkonocne sviatky 🙂 ada valentina a matteo...(aj u nas pocasie nepraje ,leje ako z krhly)

tinasc
7. apr 2012

@adikasala uf tu tiež leje, hrozné ani von nemôžeme ísť 🙂

walta
8. apr 2012

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ahojte dievcence.... tak tu ma mate 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
8. apr 2012

@walta Babulka je krasna 🙂 🙂 🙂 posielame CMUK 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tinka9075
8. apr 2012

@walta tá je krásna babulka maličká 😉 😉 😉 😉

ursula5
8. apr 2012

@cmelica ahoj, vieme bude to chlapček 🙂 rastieme pekne všetko je v poriadku 🙂

ursula5
8. apr 2012

@walta krásna princeznička, užívajte si to 🙂

kostickabonnie
8. apr 2012

@walta je krásna, nech sa jej dobre darí na svete, nech pekne papká, rastie a nech ju obchádzajú všetky choroby 😉 😉

adikasala
8. apr 2012

@walta krasna babika....posielame bostek na licko 🙂

tinasc
8. apr 2012

@walta krásna, nádherná bábika 🙂 objímame, stískame a bozkávame na diaľku 🙂

majca55
8. apr 2012

@walta krásnučka bambulka posielam cmuk 😵 😵 dakujem za štafetu 😵

mirka2010
9. apr 2012

Šibi ryby, ribičky, ja som chlapček maličký, šibem zhora, šibem zdola, aby dievka zdravá bola 🙂🙂🙂 Všetkým Vám milé tety prajem aj s maminkou krásne veľkonočné sviatky a na dialku vás všetky šibem, aby ste boli zdravé a šťastné po celý ďalší rok 🙂🙂🙂

tinka9075
9. apr 2012

@mirka2010 dakujeeeeeem aj Vám Mirka krásne sviatky Maroškovi posielam cmuk na líčko krásny je 🙂 🙂

majca55
9. apr 2012

@mirka2010 ďakujem Vám obom Vám tak isto 😵 Maroškovi cmuk posielam 😲

walta
9. apr 2012

@adikasala dakujeme pekne 🙂 🙂

walta
9. apr 2012

@majca55 dakujeme pekne a stafeta odovzdana s radostou- tfuj, tfuj, tfuj 😉

walta
9. apr 2012

@ursula5 dakujemeee moooc 🙂 🙂 🙂

sijust
9. apr 2012

@walta prekrasna.... 😔

majca55
9. apr 2012

@sijust ahoj moja a ty sa ako máš?ešte ťa moc bolia klby?

cmelica
10. apr 2012

@mirka2010 ahoj moja!no mame sa v celku dobre,ale stale spinim 😝 😝 😝 je to otrava 😒 😠
a co mame v brusku?ja som presvedcena ,ze kamosa pre Maroska a frajera pre vsetky babyky co su tu 🙂 🙂 🙂
neviem,ale presviedcaju ma k tomu aj miery ked nam drobca meraju tak je taky akurat...myslim,ze dievcence su mensie 🙂 mm strasne tuzi po dievcatku,tak uvidime 🙂
a vy sa ako mate???

mirka2010
10. apr 2012

@cmelica juuuj, tak to ma velmio mrzi, ze spinis...a preco? ale malicke je v poriadku, to je to najdolezitejsie...tak myslis, ze to bude chlapcek....nooo, my by sme boli radi, lebo Marosko by mal konecne aj nejakeho kamosa tu 🙂 ale aj tak najdolezitjesie je, ze nech je babatko zdravucke...aj moj mm chcel straaaasne babu, ale teraz ked je Marosko tu, tak je to pre neho ta najvacia laska...a vcera keby si ho videla...aky bol tato hrdy, ked chodil po kuponi s tym najkrajsim kupacom na svete 🙂🙂🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre