IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
27. apr 2012

@majca55 ale hádam sa to tu rozbehne 🙂

majca55
27. apr 2012

@tinasc no dufam,že ano tak dobre sa tu pisalo 😵

adikasala
27. apr 2012

kocky ja som tu este svami...len nejak nestiham....vcera sme boli na monitorovani vsetko je ok,plodova voda stale viacej,tak dalsie monitorovanie mame o tyzden ak by sme uz neporodili nahodou 😝 co by sa mi aj pacilo uz v maji sato moze rozbehnut...

kostickabonnie
27. apr 2012

@majca55 ja beham po lekaroch - bojujem s candidou 😒 nejak sa u mna premnozili kvasinky....tak ma caka radikalna ocistna dieta ....len ci budem mat pevnu volu. A buduci stvrtok ideme do Heliosu 😉

majca55
27. apr 2012

@kostickabonnie super takže pomaličky sa posuvate tešim sa stebou 😵 ja tam idem v pondelok 😵

majca55
27. apr 2012

@adikasala moja myslim stale na teba 😵 držim palce a tešim sa na bambulku 😵

buba13
27. apr 2012

ahojte babulky 🙂 ja nejako nestiham sem moc chodit. vela prace a neajako tie dni mi splyvaju. my sa mame dobre (musim zaklopat). teraz ideme menit lustre v byte a dalsi vikend malovat detsku izbu. konecne sme dali zamerat skrinu do detskej, lebo tie veci uz nie je kam davat 😀
AKO SA MAVATE VY?

dasaa
27. apr 2012

@majca55 Ahoj tak to mas pravdu ze je tu nejak uz ticho.Mam sa dobre len dnes sa nejak sa citim tak divne.Asi koli tomu ze som si dala jeden pohar pivka 😒.Jeeej tak to je super ze ides pondelok do Heliku potom nam daj vediet ako bolo.Strasne ti drzime prsteky a zo srdiecka ti to veeeeelmi prajeme. 🙂

dasaa
27. apr 2012

@buba13 ahooooj veru vidno ze tu uz tak casto nechodis.Tak to je super ze sa mate dobre len si davaj pozor a neprehanaj to z pracou v domacnosti.Ja este nic nema porobene len konecne mm vymaloval WC a to este chceme aj obyvacku a spalnu.My sa tiez mame dobre len dnesne pivko mi asi neurobilo dobre nejak divne sa citim ale co uz ked som taku chut dostala na pivko 🙂

dasaa
27. apr 2012

@kostickabonnie ahoj ta co to moja ale som rada ze uz sa posuvate dalej to je supeeeeeer a tesim sa.Daj potom vediet co a ako bolo v Heliku. 🙂

dasaa
27. apr 2012

Ahoj moja @cmelica ako sa mi mas? Uz nam tu strasne ale strasne chybas kedy prides tu.Dufam ze ste v poriadku. 🙂

buba13
27. apr 2012

@dasaa polepsim sa slubujem 😉 pivko si mala? joooj hned si dam doma, ked pridem z prace. najnovsie mi chuti radler nealko. 🙂 no my sme malovali len prednedavnom, len malemu chcem pekne nacerstvo vymalovat. si doma stale? do prace nepojdes uz pred porodom?

kuspitka
27. apr 2012

ahojte.tak ja mám dva malé folikuli nejako sa bojim ,že nedorastu...
ako sa mate inak

tinasc
27. apr 2012

@kostickabonnie ale čo takáto potvora ťa chytila? no dúfam, že budeš rýchlo fit 🙂

tinasc
27. apr 2012

@buba13
@dasaa takže takéto robotky v domácnosti vás čakajú? no ale netreba to preháňať, pomaličky a hlavne dávajte si na seba pozor 🙂

tinasc
27. apr 2012

@kuspitka neboj sa dorastú 😉

buba13
27. apr 2012

@tinasc ahojcek, no jasne ja pomlicky a isto 😀 Radsej to mat teraz urobene ake, ked nebudem vladat. tesim sa na tu nudu 🙂 🙂 🙂 ako sa mas ty? vsetko v poriadku? oddychujes vela?

majca55
27. apr 2012

@dasaa moja dufam,že to neni nič važne a je ti už lepšie,dam vedieť ako som dopadla a dakujem 😵

tinasc
28. apr 2012

@buba13 no ja som to zažila, keď som čakala babulu, toľko roboty, potom som nevládala... potom riadne oddychuj 🙂 ja oddychujem dosť si myslím, tento víkend nemám babulu doma, tak si to užívam, je to taká moja psychohygiena 😀

adikasala
28. apr 2012

kocky este sme zatial 2v 1 🙂 🙂 drzte palce.......a myslite na nas....

tinasc
28. apr 2012

@adikasala držím palce 🙂

alibabaa
28. apr 2012

@adikasala myslime, myslime 😉 😉

apolenka6
28. apr 2012

@adikasala ja tiež myslím a čakám 😵 😕 kedy napíšeš 😉

dasaa
28. apr 2012

@buba13 tiez este chceme do porodu vymalovat byt.Ja nepracujem teraz mi dal gynekolog PN a potom hned idem na matersku.A ty este do prace chodis ?A dokedy este planujes chodit do prace ? 🙂 🙂

dasaa
28. apr 2012

@tinasc Ahoj no skor moj mm bude robit ja ked tak budem na neho davat pozor 😀 alebo mu urobim kavicku atd.Nemozem sa namahat a mam vela oddychovat a aj lezat 😢.A ty ako sa mas? 😵

dasaa
28. apr 2012

@adikasala drzime prsteky a myslime na vas 🙂

dasaa
28. apr 2012

@majca55 uz je to v pohode asi som si s chuti vypila pivko 🙂.Co mas dnes na plane?Aspon u nas je krasne a teplucko normalne by som isla na opekacku alebo na kupalisko. 😵

dasaa
28. apr 2012

Babenky nase dlho ste tu neboli ☹
@mirka2010 ako sa mi mas a ako sa ma Marosko ?
@sijust a ty moja ako sa tiez mas a malinka ako ?
@tinka9075 no moja ty tu nejak uz nechodis ako sa mi mas?

tinasc
28. apr 2012

@dasaa ja sa mám celkom fajn, len v noci sa mi zle spí, bolí ma chrbát a aj v podbrušku, musela som si dať ešte jeden vankúš a spať navysoko 😉 tak to pomohlo 🙂 inak stále rovnako 🙂 dosť ma dolu pichá a pobolieva, tak snáď rastieme ako sa patrí 🙂

tinka9075
28. apr 2012

@dasaa ahoj mám sa dobre len mám počítač v oprave tak sem nakúkam cez mužov aspon že jemu funguje 😀 😀 ale vo štvrtok idem do centra tak som zvedavá čo mi povedia 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre