IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
26. júl 2012

@mariankach ahojky, ja som tiez chodila do temy januarovky,len mi tam potom prestali pisat...tak mozem tam ist znova a mozeme si tam pisat zatial my dve aby som sa tam opat k vam dostala, co povies??? lebo kasicky ma zaujimaju??? inak, viem co je fontanela....to je jasne 🙂🙂🙂 len som nevedela ze ked je taka preliacena, ze je to znak dehydratacie babatka...myslim, ze ale nas maly nema tento problem, lebo mu davam aj vodicku, aj pije moje mliecko, nemal by dovod...ako mu davam probiotika je to naozaj lepsie...ako to vsetko zvladas, byt aj v robote? aj kojit??? mas blizko pracu??? lebo ja tiez pracujem trosicka, ale v podstate doma...takze je to v pohode...🙂

mariankach
26. júl 2012

@mirka2010 veru hej, pracujem, dokonca dnes mi sef zvysil plat... a dojdi k nam do fora, kukla som, ze clenom si v pohode, tak pod. Fakt sa tam preberaju velmi dobre veci.

mirka2010
26. júl 2012

@cmelica ahoj zlaticko..no co my...ale ako sa mate vy??? ako Branusko, kopka? poslucha maminku v brusku?? ako sa citis???

mirka2010
26. júl 2012

@tinka9075 moja zlataaaaa, to je uzaaaasneeeee, mooooc sa tesime, ze uz su bambulky v brusinku a ja im prajem aby sa tam kraaaasne drzkali peknych 9 mesiacov, aby maminku posluchali a aby sa krasne vyvijali 🙂🙂🙂 neviem sa dockat potvrdenia tehu...naozaj z celeho srdca sa s vami tesime 🙂🙂🙂

mirka2010
26. júl 2012

@mariankach tak ty sa teda mas...to uz pocut velmi malo ze niekomu sa niekde aj zvysi plat....aspon mas paradnu motivaciu...idem do fora...dufam, ze mi tam odpises 😀 😀 😀 😀 😀

mariankach
27. júl 2012

@mirka2010 idem teraz do BA na vikend, my stale kamsi trajdosime, ale ked sa da, tak pisem. Ale prisla k nam spat fukylove - a vsetky sme ju kraaaaaaaaaaaasne privitali 🙂)))) a urcite to neobide aj teba🙂.
Staci napisat ked dobehnes spat nieco o tebe a o malom Maroskovi a neboj, hned sa baby na teba zosypuuu vsetky 😀.

mariankach
27. júl 2012

@mirka2010 no ten plat musel, to bola dohoda este tak predtym a ja naozaj vela robim 🙂, teraz som normalne 2t zastupovala kolegynku...ale do toho este aj kojim a robim na chalupe. Tak aj preto ta Ba, musim sa trosku zregenerovat a s malou pokukame Devin, Zeleznu studienku,. ma nas byt z rodiny tam asi tak 10 🙂.

danuska111
27. júl 2012

ahojte baby, pridávam sa k Vám včera sme boli v Iscare v BA a bolo nám povedané, že to bude aj v našom prípade IUI, tak som zvedavá, mám clostyl a ideme v utorok na folikulometriu, tak uvidíme, čo bude potom a čo povedia

kostickabonnie
27. júl 2012

@danuska111 vitaj a drzime palce, aby ti prve IUI vyslo 😉

mirka2010
27. júl 2012

@mariankach tak si potom poriadna sikulka, ked to vsetko takto zvladas...a to prosim ta, ako riesis kojenie ked si normalne v praci??? ci pride manzel s malou k tebe do prace a nakojis??? a co jej uz davas papkat??? ovocie este nie, vsak? ta Bratislava je skvely napad...aj manzel bude mat dovolenku, tak dufam a verim, ze aj nam sa podari nejaky krasny vyletik...budeme sa tesit 🙂

adikasala
27. júl 2012

ahojte kocky ozyvma sa po case,nemala som pc este v poriadku,snad teraz uz bude ok.....
mame sa dobre valentinka vas vsetky pozdravuje posiela bosteky.....v pondelok sme mali stepenie,a skoro vobec neplakala spinkala ani si neuvedomila co jrej robia..trosku zamrncala a hned mi zaspala na rukach,,,a tiez cely tyzden mi bola dobrucka papala a spinkala...teraz nam uz pekne spinka aj v noci potiahne mi od 8 az do 3-4....zatial este kojime,zacala som aj odsavat ked mi zostane mlieko,,tak ked sa jej niekedy nechce papat z prsnika tak jej dam z flasi ale vzdy moje,uz sa nam krasne smeje hra sa s hrackami a rozprava si,a papa si rucicky...no poklad je to!!! 🙂 ....teraz tu mame dost teplo horucavy zacali odnes znovu,je to na nevydrzanie... 😀

apolenka6
27. júl 2012

@adikasala Ahoj moja 😵 som rada,že si sa ozvala!!!!!sa teším ,že malá krásne rastie (chceme fotky 🙂 ) a robí vám radosť ,určite je sladká pokladík voňavý 😵 myslievam na Vás aj na Katy,Zuzku,Lucku ..chýbate mi 😝 ale čo máte iné starosti ,,snád aj ja konečne budem mať také 🙂 koncom septembra ideme na to IVF 😝 žiadosť máme schválenú 😉 teraz v nedeľu ideme na dovolenku ,dnes sme kúpili znovu dovolenku do Egyptu ,ved sa nám tam páčilo .....posielam vám pusky a objímam vás !!!

dasaa
27. júl 2012

Ahoj @mirka2010 boli sme vonku v stvrtok ale len na pol hodky bo mala potom zacala plakat ze je hladna.Ale dnes v piatok sme boli az hodinku u nas je to rekort este dobre ze som si odsala mlieko a dala som jej pred odchodom aby sa poriadne napapala a aby sme mohli byt trosku dlhsie vonku.S kocikom som spokojna 🙂 len este sa musim naucit ako s nim zaobchadzat 😀.Jooj Mirka aj nasa nejak zle spinka zobudi sa tak nahle a potom zacne plakat az si ju musim zobrat na ruky a za minutku uz zase spinka.Pozdravujem Maroska a pohladkaj ho za nas 😵

dasaa
27. júl 2012

@tinka9075 ahoj ako sa mas a ako sa citis ?

dasaa
27. júl 2012

ahoj @cmelica ako sa mas chystate sa nie kde cez vikend?Pohladkaj za mna drobceka 😵 😵

tinasc
27. júl 2012

@adikasala tak to je krásne aké máte doma zlatíčko 🙂 len tak pekne ďalej 🙂 majte sa krásne, pekne si užívajte jedna druhú 🙂

tinasc
27. júl 2012

@apolenka6 určite budeš mať aj ty také starosti, len niekto na to čaká dlhšie 🙂 ale ja verím, že čoskoro aj ty budeš maminka a budeš nám tu písať o tvojich maminkovských starostiach 🙂 mne sa zdá, že to tu trochu utíchlo, veru väčšina dievčat je tu už maminkou 🙂 a dovolenka, poriadne si ju uži 🙂

apolenka6
27. júl 2012

@tinasc dakujem určite si ju užijeme ,už sa tešíme konečne oddych (od varenia 😀 😝 ) a nechám sa JA obsluhovať ,je to super pocit 😅
viem,že určite sa aj ja dočkám a budem sem aj ja písať o dieťatku 😉

danuska111
28. júl 2012

@kostickabonnie ďakujem, jéj ty si tiež z NR,či okolie?

ursula5
28. júl 2012

ahojte holky idem podať info, nám sa to už asi čoskoro chytí, od včera ma bolia kríže, hnačka jak vyšitá už som bola dnes asi 8x, v piatok mi namerali kontrakcie ale dnes úplná pohoda maličký je podľa ctg v poriadku, takže už čakám každú chvíľku že to bude 🙂

dasaa
28. júl 2012

@ursula5 juuuj tak uz to pride coskoro jupiiiii.drzime prsteky a budeme na vas mysliet 🙂

ursula5
28. júl 2012

@dasaa no neviem či to príde ale asi mám nejakú virózu už mám aj teplotu 37,6 😖

dasaa
29. júl 2012

@ursula5 och ta co ale moze to byt aj toto.Aspon moja kamoska ked uz to na nu prislo tak mal 2 dni teploty a na 3-ti den isla rodit.Potom nam daj vediet budeme na teba mysliet 🙂

tinasc
29. júl 2012

@ursula5 tak budem veľmi držať palce, nech všetko prebehne v poriadku 🙂

walta
29. júl 2012

@tinka9075 ahojky.... vyjde to, mam tusaka... vydrz a myslim na teba 😉

cmelica
30. júl 2012

@dasaa ahoj moja!! ako sa mate? a co malicka?? citam,ze papka o sto sest...veru musi to byt aj unavne ked kazdu hodinku si pyta... ale zvladate to ,ze?? a my sme boli cez vikend u nasich...sa rozhodli trosku prerabat tak im bol mm pomoct a ja asistovat 🙂 no a nas drobec sa zvesela mrvy,konecne 🙂 🙂 🙂 uz som zas mala aj strach bo 3 dni ako keby sa mu nic nechcelo...som ho musela prebrat kolou lebo ani sladke nepomahalo...uz som mala na male,aby som nesla k dr,ze co sa deje 😒 ale uz je to v poriadku a pekne dava o sebe vediet...vo stvrtok mame sono tak sa tesime 🙂
ty pekne od nas pohladkaj Simonku a bocku veliku posielame 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
30. júl 2012

@ursula5 ahoj! tak ,ze by to bol plany poplach???este mas nejaky ten den cas kymsa to rozbehne,snad to nebude nic zle ... a citis sa ako??? drzim palce na lahky priebeh a samoska na spravicku ,ze uz ste 5ti 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
30. júl 2012

@mirka2010 jeeeeee znova krasna fotecka 🙂 🙂 ako sa mate?? a co Marosko ????

merry1001
30. júl 2012

Prosím Vás, chcem Vas poprosit o radu, som 9. den po prvom IUI. . .pri styku a aj pri chôdzi ma picha v podbrusku, myslíte, ze je to znak tehotenstva, alebo nevydareného IUI? Dakujem za odpoved.

ursula5
30. júl 2012

@cmelica
@tinasc
@dasaa ďakujem baby, no neviem čo to bolo ale asi planý poplach zatiaľ v sobotu som mala horúčku a nejakú virózu presedela som celý deň na záchode s hnačkou, bola som vysilená, že keby som mala rodiť tak nezvládnem, včera som celý deň dietovala, bruško netvrdlo, maličký sa hmýri stále rovnako 😀 v piatok som mala krčok ešte 4 cm takže uvidím zajtra na poradni, mala som ísť dnes ale ešte nechcem ísť kvôli tej viróze, zajtra budem vedieť či sa to pohlo trošku alebo nie, možno aj prenášať ešte budem 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre