IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
3. sep 2012

@tinasc no uvidíme či sa vklad podarí ale aspon mám dobrý pocit že som bola v Brne a ozaj sú tam fain doktori chvílu sme tam čakali a kto šiel okolo všetci nás zdravili či doki alebo sestrička objednaný sme boli na 13 a zobral nás presne čo sa v našich centrách nestáva 😒 😒 ja som z Brnom velmi spokojná 🙂 🙂

tinka9075
3. sep 2012

@mirka2010 ozaj Mirka spokojná a vysmiata som od dokiho šla a bolo mi také čudné ked sa ma opýtal či mi môže spravit sono a ja že jasné tam všetko v poriadku 🙂 🙂 mám velmi dobrý pocit z centra keby aj tu boli taký doktori hned by to bolo krajšie 🙂 🙂

tinasc
4. sep 2012

@tinka9075 no tak vidíš, teraz budeš v pohode a spokojná z toho Brna a po vklade na to nebudeš myslieť a podarí sa vklad 🙂

tinasc
4. sep 2012

ozaj chcem sa pochváliť, naša princezná je už prváčka, dnes je druhýkrát v škole 🙂 takže vychutnávajte si vaše bábätká, veľmi rýchlo to ujde, ja si to ani nepamätám, že bola aj ona kedysi malinká 🙂 ešteže si to zopakujem, lebo mi to už veľmi chýba mojkať sa s takým bábom 🙂 už sa neviem drobca dočkať 🙂 🙂 🙂

apolenka6
4. sep 2012

@tinasc na deťoch vraj vidieť ako ten čas letí ,ja vlastné deti nemám ,ale vidím to na synovcovi už je 5tak ..
budeš mať o zábavu postarané písať,čítať 😅 a raz dva tu je október a bude mať drobca doma 🙂

dnes som vstala a bolí ma hlava aj som sa najedla a je mi divne 😒 idem si ja podriemať či ma to neprejde ,aby som do práce poobede bola fit hm....

dadax84
4. sep 2012

@ursula5 Waw, tak Jarusko rastia ako z vody, uz je z neho velky chlap, tesim sa s tebou 🙂

dadax84
4. sep 2012

@tinka9075 Drzim palce do dalsieho boja, verim ze uspesneho 🙂

tinasc
4. sep 2012

@apolenka6 ale však to uvidíš moja aj na vlastnom ako to letí... hlavne, keď už bude po troch rokoch treba nastúpiť do práce si človek uvedomí že už??? no a nástup do školy, no to sme si uvedomili veľmi ako to letí... 🙂 😉

mirka2010
4. sep 2012

@tinka9075 to je super ze su tam tak dobri lekari...ako to tam mate daleko??

tinka9075
4. sep 2012

@tinasc spokojná som aj doki v Brne mi povedal že mi bude velmi držat palce 🙂 🙂

tinka9075
4. sep 2012

@dadax84 dakujem ja tiež verím že už budeme úspešný 🙂 🙂

tinka9075
4. sep 2012

@mirka2010 je to super všetci sú tam taký milí všetci sa usmievajú nie ako u nás v centrách všetko naduté ledva ta odzdravia 😒 a po skončení konzultácie s nami doki šiel na chodbu podal ruku poprial štastnú cestu tam aj cítiš to že ti chcú pomôct 😉 😉 máme to dokopy asi 500km ale muž povedal že keby to bolo aj viac aj tak by sme tam šli 😉 😉

adikasala
5. sep 2012

@mariankach ahoj aku krasnu kocku mas 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 zlatunka je sikulka

adikasala
5. sep 2012

@ursula5 podareny jarusko normalne mu to meno pristane 🙂 🙂 🙂

walta
5. sep 2012

@apolenka6 ahoj moja.... mne dr. povedal, ze zasadne rano pichat, cize rano som pichala. Dostala som injekciu a sup do prace 🙂 Mne to moj manzel pichal, nic komplikovane to pre neho nebolo 🙂 Drzim ti palce

adikasala
5. sep 2012

@tinka9075 ahojky tesim sa stebou ze brno urobilo dobry dojem,,,tak len hor sa dotoho,,tvoje babateko uz niekde na teba caka 😲

mirka2010
5. sep 2012

@tinka9075 jemine, no 500 km je naozaj dost...to teda ano...ale oplati sa to, samozrejme...hlavne keb vam pomohli, to by bolo najlepsie...aky je teraz postup dalej?

sijust
5. sep 2012

@mirka2010 ahoj moja,musela som ist na kyret...ostal mi tam kus placenty zrasteny so stenou maternice...bolo to dost komplikovane,takze som rada,ze to mam za sebou!preto nechcela ist placenta po porode von,nasilu ju vytlacili a takto aj dopadlo....malinka teraz spinka v nasej milovanej liberte 😀 vonku s pradedkom...ten je cely stastny,ked ju moze strazit...ale on jediny ju vie v tom kociku uspat...tak mam chvilku volno 😉 vcera sme boli na kontrolnom sone klbikov...nosili sme abdukcnu perinku,pravy je uz v norme,ale lavy este nie...tak musime este dalsich 6t nosit tu perinku...no co uz?!stale nieco...vies si predstavit,aku ma ritusku cervenu v tych teplach,ked musi nosit tu rarohu...ma to mat 23 hodin...1hod.je urcena na hygienu...chrumkave je to hlavne v noci,ked ju musim do toho tak tri krat snurovat...ach...ale nic sa neda robit...a dakujem za fotky...malinky je uzasny,ste krasna rodinka 🙂

sijust
5. sep 2012

@tinka9075 tesim sa s vami,snad to teraz bude uspesne...prajem vela sil,energie,stastia a uspechov 🙂

mariankach
5. sep 2012

dakujem baby 🙂 Sice teraz mame hrozne tazke obdobie, malej idu zuby a ja mam strasne toho vela do prace, takze vsetko robim na ukor mojho spanku...ale tak, vsak ony raz vylezuuuu...

a neviete, co je s @cmelica a Brankom?

nejak nestiham citat velmi, ☹, neviem, ci ste ju spominali.

tinka9075
5. sep 2012

@adikasala velmi dobrý dojem ked tam človek príde akoby bol na inej planéte všetci milí usmievajú sa 🙂 🙂 ja verím že ma už čaká a možno bude spravené v Brne a budeme mat malého moraváka 🙂 🙂

tinka9075
5. sep 2012

@mirka2010 je to dost ale šli sme si pomaly a v klude a dobre naladení 🙂 🙂 teraz mám íst na vklad na sk a potom uvidíme čo dalej a ked sa nepodarí tak pôjdeme do Brna na iui 🙂 🙂 tak veríme že sa podarí 🙂 🙂

tinka9075
5. sep 2012

@sijust dakujem budem to potrebovat posielam Stelinke cmuk na líčko 🙂 🙂

mirka2010
5. sep 2012

@sijust ach mojinka, to som ja nevedela, ze si mala taketo problemy...a ako ti na to prisli? ci na kontrolnom sone po 600nedeli? ci si mala bolesti? ach, moc mi je to luto...a malinka to ako brala, ked si bola v nemocnici? a co bolo s mlieckom, no vsetko ma zaujima....a uz si v poriadku? nemas uz ziadne problemy, bolesti?tak malicka len v Liberte vie spinkat...moja zlatucka, ono sa to casom zmeni, uvídis aj v normalnom kocicku pospinka aj v postielocke...urcite 🙂 dakujeme za pochvalu za fotky 🙂 aj ty nejake posli ked budes mat cas, rada vas ako rodinku uvidim...

mirka2010
5. sep 2012

@tinka9075 urcite sa vklad podari, o tom niet pochyb...a kedy by mal byt?

mirka2010
5. sep 2012

@walta ahojteeeee,,,,ako dlho som vas tu nevidela, no ako sa mate???

tinka9075
5. sep 2012

@mirka2010 už čakám na mrchu mala by príst 8 až nebude štrajkovat 😀 😀 a vychádza to na 22 vklad ešte uvidím podla toho čo povie na sone 🙂 🙂

mirka2010
5. sep 2012

@tinka9075 fiiha, tak to je co nevidiet...parada...to sa velmi tesime 🙂 a samozrejme drzime moc palce...🙂

tinka9075
5. sep 2012

@mirka2010 už je to za dverami ja verím že bábo ma čaká či už na sk alebo v čechách ale viem že bude dobre 🙂 🙂

tinka9075
5. sep 2012

Babenky pozdrav od
@buba13 volám sa Romanko narodil som sa 5.9. 2012 s mierami 3450g a 49 cm 🙂 🙂 maminke aj bábetku prajem vela zdravíčka štastíčka 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre