IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
19. feb 2011

@fomarik ti poviem prestať fajčiť je poriadné sebazaprenie 😖 ja som nefajčila ,ale určite som to skúšala 😀 😀 no nič mi to nehovorilo a raz som po cigarete vracala a bolo mi na umretie 😝 😖 a od vtedy v papulke cigareta nebola... 😒
Veru stálo a stojí za to ten dôvod pre čo ste prestali 😉 😉 To je fajn ten zoznam ved každá si tam nájde niečo pre seba...

fomarik
19. feb 2011

@apolenka6 zlatko a mrcha prišla? Dnes si 28DC, však?

apolenka6
19. feb 2011

@petuska123 zlatko nechaj testy pekne tak..ved vidíš testy aj ukázali a neukázali a nič z toho...nechaj to pekne na osud čo ti prinesie

fomarik
19. feb 2011

petuska123 neber to tak veľmi tragicky. Ved ešte nie je nič stratené, a testm never...teda nie n a100%. Každá si musí prejsť neúspechom a nejedna aj viacerými, bohužiaľ. Počkaj ešte prá dní petuska, hlavne na tu krvičku, ktorá je istejšia ako testy. Aký bol včera hamburger? 😉

apolenka6
19. feb 2011

-@fomarik nie ešte nie ja mám tak zväčša 29-31 deň cyklu menzes málo kedy 28 DC 😒 ale už ma prsia prestávajú bolieť a to je 1 1príznak tak zajtra al. pondelok 😕

apolenka6
19. feb 2011

Idem umyť riad ved je sobota 😀 😀 😀 každý deň to isté jáj ha... 😠

katy33
19. feb 2011

Čaute kočeny 😎
@petuska123 netestuj sa, ved už tu bolo tolko pripadov, kedy vôbec teh.test nebol smerodajny, mna test ani len nenapadne robit, ved sa len zbytočne stresuješ...musiš tomu verit a vyčkat do krvičky 😉
@apolenka6
@fomarik No babulky, aj ja som fajčila 🙄 ....no ako som rychlo začala, tak aj skončila 😎 ...ale už velmi dlho som čista 😀 😀
@apolenka6 Poumyvane, aj k nam by si mohla prist 😀 ...ale nie, ja som spratavala riady o jednej rano, ked sme prišli z roboty, susedia ma musia mat radi 😀 😎

katy33
19. feb 2011

@tinara23 Mojenko a na štitiku ti prišli pri horm. profile? Tam by to malo ukazat, všakže 😕

tinara23
19. feb 2011

@katy33 ahoj, zistili mi to až v CAR-e, hormonálny profil 3DC, neviem či bežne gyn. to robi, aspoň mne nerobil 😠 . Keby mi to zistili skôr, tak už možno som tehu, aj keď neviem či to je jediná príčina, všetky výsledky sú dobré, akurát priechodnosť neviem.

apolenka6
19. feb 2011

@katy33 😀 😀 aj ja by som mala radosť ako suseda keby v noci riad spratávaš 😠 😠 😉 už mám umyté, od včera navarené tak mám vegetík..ááách už dlho nebude ked budem soboty v práci 😖 ešte jedna sobota voľná má čaká ☹

adikasala
19. feb 2011

ahojte kocky nikto tu neni????co robkate???'trosku som to tu postudovala a nasla som zaujimavu temicku😲 "recept na uspesnu plodnost" 😲 ""urcite si ju precitajte su tam zaujimave vecicky

andy175
20. feb 2011

krásne ránko prajem!!!! to je tak, keď môžem spať koľko chcem tak som hore už od siedmej!!! 😉

andy175
20. feb 2011

@zuzanka7834 mrzí ma to! ☹

aby
20. feb 2011

@katy33 ach jo no zatial len provera tabletky no ale chce sa mi spať no a pichať začínam až od stredy , v utorok si pôjdem dať zobrať krv, na marodku sa vypísať a predoperačné si urobiť 😀
a ty ako?

miskab
20. feb 2011

ahojte babulky. Tak nam IUI robit vobec nebudu,ze to je zbytocne tak ideme hned na IVF,,,,jaaaaj jak sa toho bojim ale musim vydrzat koli miminku .....Sa bojim co ma este vsetko caka

katy33
20. feb 2011

@miskab Ahojj moja, a prečo vam nedoporučuju IUI-mate zly spermiogram, či? 😕 Nebojkaj sa, musiš mysliet na ten krasny vysledok, čo z toho bude 😉 Určite sa to podari na 1.raz 😉

apolenka6
21. feb 2011

Dobré ráno! začína mi posledný týždeň leňošenia ...ách a potom už práca 🙄 a včera?! som si rozbila moju oblúbenú voňavku skoro plnú 😠 ☹ a keby nebola ešte aj drahšia 😒 neviem kedy sa k nej znovu dopracujem 🙄 no čo?! Vianoce daleko,narodeniny som už mala tak si počkám na výročie sobáša do jesene....

petuska123
21. feb 2011

@apolenka6 dobre aj tebe

apolenka6
21. feb 2011

@petuska123 No už sa ti to kráti..kedy ideš na krv?

petuska123
21. feb 2011

@apolenka6 hej krati..ale bohuzial mi to nevyslo test dnes negativny..... ☹

apolenka6
21. feb 2011

@petuska123 ešte určite počkaj na krv a až potom bude záver...kedy ideš?

miriamka
21. feb 2011

Kocky...po kolko neuspesnych IUI navrhnu IVF?

petuska123
21. feb 2011

@apolenka6 ani ta krv nebude ina.......musim sa objednat na krv zajtra budem volat

petuska123
21. feb 2011

@miriamka ja skusim este 2iui ale teraz ked najblysie pojdem do MT chcem si vypisat ziadost na ivf

aby
21. feb 2011

@miriamka jj po mne po dvoch ale inak minimálne 3

katy33
21. feb 2011

Čaute kočeny moje 😉
@apolenka6 No pekne, slniečko moje, mna by asi tiež švihlo, keby som si rozbila vonavočku 😠 ...aleeeee, črepy prinašaju štastie a ty ho budeš mat k tomu ešte aj vonave 😎 🙂 a ms je už tu, či 😕

@miriamka Ahoj moja, nezaleži podla mna kolko IUI ste absolvovali, idealne su možno take 3 pokusy, no ked je iny problem, môže sa IVF podstupit hned a vlastne to dost zaleži od toho, ako sa vy rozhodnete 😉 ...ale pozeram, že ty už maš nadherneho princa 🙂 , tak prajem, aby sa vam vydarila princeznička 😉

katy33
21. feb 2011

@aby Ozaj mojenko, ma napadlo, že aky je u vas problem?

aby
21. feb 2011

@katy33 no mm má potvorky v celku v poriadku ja mám jeden ne vaječník a endometriózu k tomu 😒

katy33
21. feb 2011

@aby ...a ty nemusiš ist pred IVF na laparku?

aby
21. feb 2011

@katy33 ee

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre