IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

oknosmas
28. apr 2011

@aby my mame len jedneho kocurika v jednoizbovom byte, ale stoji za vsetky drobne. naozaj sa na nom nasmejeme, tesi nas a sme stastni, ze ho mame. je to nase slniecko, ktore nam najradza baby. zatial.

simis105
28. apr 2011

jaj hned mi je lahsie na dusicke ked pocuvam ze sa to niekomu podarilo na 1x. Ja chodim tiez do Gyn-fivu, obaja aj ja aj manzel sme OK ale uz 4 rok sa nam nedari, tak na odporucili inseminaciu. ja dúúúúfa´m, ze to bude na prvy pokus 😀

adikasala
28. apr 2011

@simis105 ahoj aj mi mse na tom podobne 4 roky bez uspechu teraz som po 3 iui,zajtra mam testovat 🙂 🙂 🙂 priznaky su..tak dufame 😲 😲 😲 vitaj medzi nami!!!!

alibabaa
28. apr 2011

@hope2011 helou... tiez sa mi dnes nevedela dostat dr do maternice

adikasala
28. apr 2011

@alibabaa ahoj bola si dnes na iui???drzim palec aby to bolo o 14 dni super pozitivne!!! 😲 😲 😲

alibabaa
28. apr 2011

@adikasala budem drzat palceky 🙂

alibabaa
28. apr 2011

@adikasala dakujem 🙂 cely den ma boli brucho co sa mi tam vrtala... ☹

adikasala
28. apr 2011

@alibabaa a bolelo ta to???ke sa ti tam nevedela dostat. 😠

adikasala
28. apr 2011

@alibabaa neboj to ta prejde ja som mala vsetky 3 bezbolestne ale potom doma ma bolelo brucho 2 dni.

adikasala
28. apr 2011

idem si lahnut zajtra ma caka dennnnnnn s testovanim.dufam ze ma mrcha neprekvapi v noci ako vzdy..... 🙂 🙂

alibabaa
28. apr 2011

@adikasala do maternice... ☹ tak sa dobre vyspi, a zajtra na teba mysliiiim

hope2011
28. apr 2011

@tinasc mame plemeno Akita, je to japonsky psik...krasny...moji rodicia maju ocinka a my s manzelom mame jeho dcerku🙂 takze mame rodinku🙂

hope2011
28. apr 2011

@aby hm, starostlivost o zvieratka je velka zodpovednost....ale hlavne ze vam robia radost...a este k tomu babatko...to bude nadhera🙂🙂🙂

hope2011
28. apr 2011

@alibabaa to uz dnes si mala iui???? mojinka, no viem co si si asi prezila...moc bolkalo????

hope2011
28. apr 2011

@adikasala mojaaaa, tesim sa rano na // vysledok!!! na iny ani nemysli, slubujes???? pa a budem ti posielat pozitivne myslienky.-)

pici
28. apr 2011

@adikasala uvidime co povie doky a podla toho sa zariadim

pici
28. apr 2011

@adikasala zajtra drzim palcoky na test

pici
28. apr 2011

@alibabaa zlatko to ti verim.. neboj zajtra to bude lepsie... mysli na to ze to prinesie babatko a ta bolest bude mensia. ja som myslela ze umrem za ziva po OPU, fakt neskutocna bolest

fomarik
28. apr 2011

@pici zlatko, dlhšie som nekonikovala a zrazu čítam, to čo čítam 😔 . Ja som bola skalopevne presvedčená, že mrnuskovia su začervíčení. Ale berieš to statočne,...teda aspon si myslím. Fajn, že hned idete do dalšieho boja 😵 . Veľmi, ale veľmi držím palce už teraz. Držkaj sa moja!!!!!!!!!! 😉

@adikasala tak na to zajtrajšie testovanie budeme na teba myslieť. Nech si nájdeš pekné lyže!!!!!!!!!!!!!! 😀

pici
28. apr 2011

@fomarik no nevyslo to. bola to rana velka nepopieram lebo som myslela ze ked vsetko tak pekne islo, ze sa to urcite podari, a predsa nie...ale som v pohode... uz teraz ano... k tomu sa pridali aj ine problemy a vsetko sa to nakopilo tak som bola zrela na psychiatriu tri dni. ale dnes je to o poznanie lepsie a ide sa dalej... urcite sa to podari, aj ked z duse tuto vetu neznasam... ale stale verim

fomarik
28. apr 2011

@simis105 vitaj medzi nami. Spolu s nami sa ti bude lepšie bojovať :0). Neboj, všetko má svoj čas, a všetko sa raz podarí. Nám sa podarilo po 4 a pol roka na 3pokus IUI.

@alibaba takže IUI je už za tebou? Jééj,...kročik vpred. Bože, ja vám tak všetkým zo srdca prajem...uprimne. Bodaj by ste si všetky našli // a potom v krvičke aby ste mali vysokáááánske hcg-éčko. Teraz sa len pekne šetrir. Ja som po tej uspešnej 3IUI ostala radšej na PN, a nerobila som absolutne nič, aby sa mi pekne chlapci zavrtali do vajka a nasledne do postieľky.

fomarik
28. apr 2011

@pici Verím, že tu otrepanu frazu vobec nemusíš 😖 . určite je to sklamanie...ale berieš to skutočne tak, ako to osud zariadil. No mrzí ma, že máš k tomu všetkému ešte aj iné problémy. No nie je toho dosť aj bez toho 😔 ? Vlastne ked sa serie, tak sa serie poriadne...s prepáčením. Už nech ideš na tu konzultáciu. kiežby sa dal čas posunut vpred.

pici
28. apr 2011

@fomarik ano ked sa sere tak sa sere... nevadi. aspon sa zase vsetko vyriesilo a bude dobre...

fomarik
28. apr 2011

@katy33 ...že 4000....si frajerka 😎 !! No ale kým som našla tvoj príspevok s hodnotou hcg skoro som tu zaspala 😔 !!!! na sone už určite bude vidieť bublinku. ...asi takú veľku akonechtík na malíčku amožno aj väčšiu 😉 ...alebo dve?. Si proste fenomen, king of pop...vlastne king of the ako otehotnieť bez merionalu, na ktorý som tak dlho čakala!! 😀

aby
29. apr 2011

Dobre ránko, ja už som 2hodky hore heh 😀

@oknosmas my máme v jednoizbovom byte 2mačky a hava heh no ale 40m2 😀 😀 😀
presne viem o čom hovoríš aj ked ma niekedy vedia dobre nasrdiť 😉

@hope2011 jasné že je, ale vieš my sme si zvykli ani no nevadí veď my sme obaja hyperaktívny 😀 😀 😀 čo by sme robili 😉

hope2011
29. apr 2011

@adikasala ahojkyyyyy, myslim na teba a tvoj tesik!!!!!

hope2011
29. apr 2011

@aby dobre ranko...a coze, neda sa ti spinkat???🙂

hope2011
29. apr 2011

@simis105 ahoj, vitaj tu medzi nami....a moc drzkam palce, aby prve iui bolo uspesne🙂 kedy by ti ho mali robit????

tinasc
29. apr 2011

@alibabaa držím palce, nech za 14 dní napíšeš krásnu správu 🙂

tinasc
29. apr 2011

@hope2011 to plemeno mi nič nehovorí, možno ho poznám, ale teraz si to neviem vybaviť, keby som videla obrázok možno si spomeniem... takže máte rodinku...no tak si ho pekne užívajte, určite Ťa dobíja energiou 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre