IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
18. júl 2011

@fomarik tak nech vám to pekne vyjde ako si to želáte a aby aj mužík mohol byť pri tom, hoci neviem či pri cisárskom... no uvidíš ako vám to lekári povolia... no a to že sa nebojíš pôrodu, to je super... ja som sa tiež nebála a došlo mi to až na pôrodnom stole 😔 ale u vás to bude rýchlovka 🙂

walta
18. júl 2011

@aby ahoooj, tak uz mam v brusku 2 krasne silne embryjka. Embryologicka mi povedala, ze dnes by mali byt 6 az 8 bunkove a nase boli 8. Krasne nieco... uz len cakat 2 tyzdne na krv.... to bude doba 🙂

walta
18. júl 2011

@fomarik dakujeeem moja... v brusku mam krasne silne embryjka 🙂 🙂 🙂

tinasc
18. júl 2011

@walta no tak supeeeer... len nech sa pekne zahryznú 🙂

zuzancek22
18. júl 2011

@walta tak to je krásne, a u teba im bude prijemne 9 mesiacov. kolko si mala vajíčok? mala si predĺženú kultiváciu?

fomarik
18. júl 2011

@walta takže 8 bunkové pampúšiky su u maminky v brušku? 😀 😀 😀 Tak si ich len pekne opatruj, hladkaj bruško,a nenamáhaj sa!! 😉

walta
18. júl 2011

@tinasc veru, to si teraz zelame najviac 🙂

walta
18. júl 2011

@fomarik nie veru, ziadne namahanie nebude... su uz u mna v domceku, nech sa len pekne zabyvaju 🙂

walta
18. júl 2011

@zuzancek22 ahoj, vajka boli 3, oplodnili sa 2 a tie mi vlozili... a nebola ziadna predlzena kultivacia, naco aj?

aby
18. júl 2011

@walta supeeer už len dobrá správička 😉
no ja idem ešte vo štvrtok na kontrolu pohovor s embriologičkou a šup šup na odber neviem či cez víkend 😀 😀 😀

zubrienocka
18. júl 2011

@walta Drzim Ti palceky. Davaj na seba pozor 😉

little_miracle
18. júl 2011

@walta silno držím palčeky, nech sa o 2 týždne môžeme tešiť s tebou 😲

adikasala
18. júl 2011

@walta drzim ti moc palce aby vam to vyslo 😲 😲 😲 a hned na dvojicky 😀 😀 😀

zuzancek22
18. júl 2011

@walta ved práve ked sa tak krásne delili? u vás je vlastne aký problém?

ketere
18. júl 2011

@zubrienocka ahoj moja... konzultuj s lekárom, neviem Ti poradiť... ja som inak dnes taká, ako keby na mňa niečo šlo.. nejaká chrípka,.... bolí ma hlava, mám nádchu, nemôžem poriadne dýchať... a tiež neviem, či si môžem dať aspom paralen alebo acylpyrin, zatiaľ pijem len čajiky a keď to neustupi tak budem musieť tiež ísť k lekárke...
...... a máš nejaké tehu príznaky??? ja nie, okrem toho, že som stále nafúknutá z utrošu a trošku ma bolia prisia, tak nič... kedy ideš na ultrazvuk??? ja sa veľmi bojím, či bude všetko ok, neviem sa toho utz dočkať....

ketere
18. júl 2011

@walta držím päste, nech sa im v novom domčeku veľmi páči... 🙂 🙂 a nech je všetko v poriadku 🙂

walta
18. júl 2011

@aby no bodaj by si isla na odber... to je nic, to je pohodka, uspia ta a hotovko ... drzim silno palce 🙂 a kam chodis? sorry, stale zabudnem

walta
18. júl 2011

@zubrienocka vdaka mojka, ano, budem si davat pozor... toto je pre mna vsetkym momentalne

walta
18. júl 2011

@little_miracle ahojky, bodaj by si mala pravdu... tie dva tyzdne budu dlheeeee, no vydrzat musim 😎

walta
18. júl 2011

@adikasala fuuuu, veru, keby hned dvojcata, to by bolo... moc by som sa tesila a moj muz este ako 🙂

walta
18. júl 2011

@zuzancek22 no, problem bol trosku aj vo mne a aj v mm... ale chvalabohu existuje IVF a mozno nam to vyjde 🙂

walta
18. júl 2011

@ketere dakujem krasne, velmi si to aj ja zelam 🙂

aby
18. júl 2011

@walta ja viem už som raz bola 😒 mňo do Heliosu a ty neboj tiež som sklerotická 😉 😀 😀 😀

walta
18. júl 2011

@aby ja chodim do ISCARE do BA.... ty si uz raz bola? no teraz ti to uz musi vyjst- velmi ti to prajem

little_miracle
18. júl 2011

@walta ku komu chodíš v ISCARE? Ja som bola už aj u Petrovej (IUI), u Valkyho (IVF) a v stredu som objednana k Lattakovej 😀

majca55
18. júl 2011

@aby tak gratulujem a nech všetko dobre dopadne 🙂 dúfam,že aj mne sa už konečne zadarí 😲

zuzancek22
19. júl 2011

@walta aké možno, určite to víde !!!!

walta
19. júl 2011

@little_miracle no, chodim k docentovi, gro vysetreni mi robil on, aj IUI, a potom dr.Lattakova ho zastupuje, ked tam nie je, vcera mi vkladala embryjka ona, inak je zlata.... s dr.Petrovou skusenost nemam 🙂 🙂 🙂

fomarik
19. júl 2011

@zubrienocka zlatík, tak ako dopadlo sono pampúšika? Dufam že n1* 😀 😀 😀 😀 A srdiečko ste už videli???? teším sa na tvoje správičky 😉 Myslím na teba.

alibabaa
19. júl 2011

@walta u dr.petrovej rodila moja kamaratka a bola s nou spokojna 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre