IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
22. júl 2011

@ludinka no mne to trvalo 6 dni...

ludinka
22. júl 2011

@alibabaa fuuu az tolko ☹

adikasala
22. júl 2011

@walta velmi ti drzim palce 🙂 🙂 🙂 🙂 velmi by sa mi pacilo keby sa nam podarilo umiesit v nitre nieco 🙂 🙂 🙂

walta
22. júl 2011

@adikasala vidis? co nie je, moze byt.... mozno vam nitra prinesie stastie a bodaj by to tak bolo. Kedy dojdete do nr? 😉 😉 😉

alibabaa
22. júl 2011

@ludinka nooo ... pekne ma ta mrcha potrapila a potom dalsi cyklus mi mrchana mrcha prisla radsej 19 dc aby naaaahodou nemeskala... 😀

adikasala
22. júl 2011

@walta 4 augusta som nitre 🙂 🙂 🙂 potom asi 8 pojdeme na dovolenku chceme ist last minutkou do turecka ak sa nam podari nieco dobre zohnat
🙂

walta
22. júl 2011

@adikasala a v ktorej casti nitry byvas?

ludinka
22. júl 2011

@alibabaa 🙂

fomarik
22. júl 2011

@tinasc zlatko, tak ako dopadla včerajšia návšteva sona?

zubrienocka
22. júl 2011

@zambilka Ahoj poklad, prajem Ti vsetko najlepsie k narodeninam 😀 😀 😀
Cakame dobre spravy 🙂

alibabaa
22. júl 2011

@tinasc no veru, ako si dopadla zlatko?

adikasala
22. júl 2011

@tinasc ?????? 🙂

zubrienocka
22. júl 2011

@tinasc Halo-halo, kde si sa nam stratila? Cakame na dobre spravicky 😀 😀 😀

ketere
22. júl 2011

@zambilka zlatko, prajem Ti tie najkrajšie narodeninky!!! A samozrejme hlavne veľa veľa veľa zdravíčka aj Tebe, aj fazulke 😀

alibabaa
22. júl 2011

@zambilka vsetko len to naj naj naj k narodeninkam a nech sa ti plnia tvoje sny jeden za druhym 🙂

fomarik
22. júl 2011

@zambilka k narodeninkám želám všetko najlepšie!!!!!!!!!!!!!

fomarik
22. júl 2011

@zambilka a ako dopadlo dnešné sono? Mala si určite krásny darček k narodeninkám 😉

fomarik
22. júl 2011

@tinasc bojím sa o teba 😔

adikasala
22. júl 2011

@fomarik aj ja sa uz obavam ako to je s nasou@tinasc,,,,dufajme ze je vsetko ok len nema cas a pristup k pc 🙂

fomarik
22. júl 2011

@adikasala no, aj ja si tak hovorím. Však má malu princeznu...ved co ak ju zamestnáva natolko, že nemá čas na koníka?

adikasala
22. júl 2011

@fomarik dufajme 😉 😉 😉 ty sa nam ako gulas????'tahas do konca..... 😀 😀 ja sa tu najsam....spravu dozviem na slovensku dufammmmm.4.8 cestujeme do nr!!! 🙂 🙂

adikasala
22. júl 2011

@fomarik este som zabudla prosime si odovzdat stafetu tehulkovsku v auguste!!!!apolenka adikasala a zuzanka 7834!!!! 😀 😀 😀 😀 cakameeeeeeeeee 😲 😲 😲 😲 😲

fomarik
22. júl 2011

@adikasala Áno, čítala som, že ideš do NR. Jaj, zlatinko, velmi tio to prajem.
Veru, gulam sa gulam. A dnes v porodnej poradni mi dokonca pretiahli termín porodu až na 28.august. Ja som z toho magor!!! Ale niečo sa im nezdalo, tak mám prísť už na buducu stredu znovu. Termín je sice pozdejšie, ale predsa to bude skor.....ja to citim v kostiach 😉

fomarik
22. júl 2011

@adikasala TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
@apolenka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
@zuzanka7834 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zambilka
22. júl 2011

ahojte baby moje tak ja nemám dobré správy 😒 dutinku sme našli peknu 2,4 mm ale hcg kleslo 😔 takže je koniec vysadila som utroš a teraz už čakat kým to odíde dufam že nebudem musiet ist do nemocnice 😒 a strašne ma bolí hlava 😠

zambilka
22. júl 2011

@tinasc ahoj mojka dufam že ste ok 😒 🙂

zambilka
22. júl 2011

dakujem vám za priania a dufam že moj vytužený darček nenechá na seba dlho čakat 🙂

ketere
22. júl 2011

@zambilka zlatko je mi to veľmi ľúto.... ťažko sa v takejto situácii hľadajú slová.... tak som verila do poslednej chvíle, že to bude všetko v najsamlepšom poriadku... prečo sa takéto veci dejú normálnym ľudom??? prečo? Taká, čo nemá ani sociálne zázemie, fajčí, pije, tak taká by mohla mať deciek milion.... 😢 veľmi sa viem na takéto veci hnevať... ☹ ☹ ..ale bohužiaľ s tým nič nenarobíme... je vždy niečo alebo niekto silnejši a mocnejši, čo to vyrieši za nás... a Bohužial si človek nepomôže.... ☹ zlato drž sa, nevzdávaj sa, keď si sa dala na boj, treba aj dobojovať... prajem Ti veľa veľa sily, aby si to všetko zvládla, myslím na Teba ☹

adikasala
22. júl 2011

@fomarik dakujemeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 a plati to samozrejme aj pre ostatne babenky v tejto temicke ved mi doprajeme kazdej 🙂

adikasala
22. júl 2011

@zambilka je mi luto ze to takto skoncilo...ale aspon vies ze sa ti da otehotniet 😉 😉 😉 mozno to tak malo byt mozno to nebolo to sudene babetko pre vas lepsie teraz ako v v pokrocilom stadiu tehotenstva.ps mam skusenost.svagrina dosla o babo v 30 tyzdni 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre