IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
24. júl 2011

@tinasc ahojky to mi je luto.....ked si sa neozyvala uz sme sa z luckou o teba bali 😒 viem ze to je velmi tazke ale preboli aj toto vravim zo skusenosti..ved vies o com hovorim.neboj budes coskoro znovu tehulka a mozno aj prirodzene 🙂 🙂 drzim vrlmi palce a ako pisu babenky ty si 2 babo zasluzis ako kazda z nas si zasluzi ci prve alebo dalsie 🙂 🙂 🙂 posielam ti teple objatie

adikasala
24. júl 2011

@apolenka6 ahoj magdi no nemusis mi dakovat za tehu virusiky to je samozrejmost ze by som aj pre teba vydrancala,,jaj uz aby to bolo dufam v august ze sa postasti zamiesit na dovce,uz viete kam idete???'kedy cestujete?? 🙂 🙂 🙂

apolenka6
24. júl 2011

@adikasala blbne zas sieť 😠 inak včera sme boli v NR v tvojom rodnom meste na nákupy ,lebo tu u nás nie je výber 😒 no tento týždeň mm príde v stredu a vo štvrtok ide do cestovky a niečo už kúpi chceme last minute tak uvidíme čo sa nám pritrafí,ale vypadá to na Egypt neboli sme tam ešte a hádam prežijeme aj črevné problémy 😉 ja viem už si ma na ne upozornovala a vy? kam a kedy? my ak niečo kúpime tak v sobotu už možno odlietame 😕 😵

tinasc
24. júl 2011

@adikasala ďakujem ti, hej čítala som ako ste sa báli, že sa neozývam... a ja som bola v nemocnici, hneď z centra som tam išla... takže som sa nemohla ozvať...

apolenka6
24. júl 2011

Dievčatá dobrú noc Vám prajem...idem ja už spať čaká ma posledný týždeň v práci tak bude veselšie a potom dovolenka .... 😵 😵 😵

tinasc
24. júl 2011

@apolenka6 dobrú aj Tebe... takže posledný deň a potom hurá na dovolenku... super 🙂

pici
24. júl 2011

@tinasc to su take slabe slova utechy... ale moc ma mrzi, ze clovek sa moze tesit az ked dieta zaplace.... lebo dovtedy nic nie je iste...

tinasc
24. júl 2011

@pici veď to... ja som si to plne uvedomovala, že stať sa môže všeličo... len som tomu tak verila, že to dotiahneme do konca... vôbec som nepredpokladala, že sa také niečo môže stať aj mne...

pici
24. júl 2011

@tinasc ja ti verim.. trosku si oddychni... a ideme do toho dalej. nevzdame sa kym ti krpci nezaplacu. dohoda?

tinasc
24. júl 2011

@pici jasné... však uvidím, čo mi Drábek v utorok povie... ale asi ešte jedno ivf dáme, som zvedavá kedy 🙂 a uvidíme aj čo vyšetria... jasné, snov sa nevzdáme 🙂

alibabaa
24. júl 2011

@tinasc tu nepomozu ziadne slova utechy. ☹ posielam ti jedno obrovske objatie a vela sil do dalsich dni 🙂

apolenka6
25. júl 2011

Krásne ráno aj ked tu je upršané 😖

zubrienocka
25. júl 2011

@tinasc Ahoj mojko, velmi ma to mrzi. Vsetky sme Ti drzali palce. 😢 😢 😢

zuzanka7834
25. júl 2011

@tinasc Tinuska len teraz som si precitala Tvoju spravu, vcera som len pisala pisala a neviem ako som tu hroznu spravu preskocila ☹ Velmi velmi velmi ma to mrzi 😢 Prajem Vam, aby ste sa z toho co najskor psychicky dostali a aby ste uz dlho necakali na svoj druhy uzlicek 😔

@bibi11 mne sa zda, ze tie testy robia ak zena mala viac potratov, ale fakt neviem... Co vlastne ukazu? 😕

@pici ja uz od stvrtku beriem proveru, tento stvrtok zacinam s decapeptylom, takze pomalinky sa posuvame... Ste sa rozhodli uzit si leto a potom sa na to vrhnete oddychnuti? 🙂 Spravne 🙂 🙂

@apolenka6 30€ za hodinu?!!! To co je? Ja idem zavesit moju pracu na klinec a zacnem sa zivit predcvicovanim, no nie? Taky biznis!!! Ja to cvicim podla knizky Metoda Ludmily Mojzisovej od Jarmily Novotnej a Olgy Struskovej a je tam uplne perfektny popis. Mavam take obdobia, ze to cvicim dva-tri mesiace denne, dlhsie vacsinou nevydrzim, neviem preco. Ale vraj to cvicim dobre, lebo raz som mala problemy s chrbatom a ked som chodila na rehabilitaciu, som tej babe ukazala ako to cvicim, ako pri tom dycham atd atd a povedala, ze to robim dobre. Len ma nik nenaprava, ale to som aj celkom rada, lebo nikdy nevies, ci je ten, co Ta chce napravat odbornik, alebo len nejaky habľankár, ktorý môže urobiť viac neplechy ako úžitku. Naprávanie stavcov nie je sranda...

@zambilka ak Ti prisiel menzes, tak sa telo vycisti samo... a je silnejsi nez zvycajne?

adikasala
25. júl 2011

dobre ranko babenky aj tu v it mame onicom pocasie take bez slnka aje dost zima na to ze je 25 jul,,no hroza taketo leto som tu este nezazila,
@apolenka6 ahojky no mi cestujeme 4.8 smer nitra caka nas 1000km autom 🙂 🙂 a potom dufam ze sa nam na pondelok podari zohnat dovolenku,chceli by sme turecko no neviem,lebo som to pozerala ceznet a nejako sa tie ponuky prerieduju....co to? 😀 😀 😀 slovac cestuje vo velkom 😎 😎 😎 😎

tinasc
25. júl 2011

@alibabaa
@zuzanka7834 ďakujem za podporu... ale aspoň viem, že to ide a viem otehotnieť... takže uvidíme... len ten čas keby tak rýchlo neletel... už je lepšie, len kŕče v bruchu mi to pripomínajú...

walta
25. júl 2011

@apolenka6 krasne ranko, v mojom pripade "ubolene" 😖

tinasc
25. júl 2011

@walta dobré aj tebe ja mám tiež ubolené ráno, kruci brucho ma bolí ako šlak ani po zákroku ma tak nebolelo... a čo bolí teba?

walta
25. júl 2011

@tinasc ahoj zlatko... boli ma brucho- stale priznaky mrchy, tak neviem. I ked mi par dievcat napisalo, ake mali pocity po ET, tak sa zhoduju s mojimi, a aj zostali tehotne. Este tyzden mam pred sebou, ako to len vydrziiiim????

sijust
25. júl 2011

@zuzanka7834 asi tie injekcie davaju podla nejakych vysledkov krvnych,kto ma aky problem...inak neviem...tiez mas dlhy protokol?ked sme tam u tej koordinatorky sedeli a ukazovala mi ako to vsetko bude prebiehat,co mam kedy robit,mm mal taky vyraz,ze sa musela smiat 😀 celu cestu domov ma hladkal po kolene,on to hrozne preziva...chlapi vobec menej znesu 😉 ...Dr.mi povedala zaujimavu vec,mate sancu to dotiahnut do konca,lebo viete a pocitate s tym,ze to nemusi dobre dopadnut...najskor sme boli u tej koordinatorky a potom sme isle k Dr.a tam mm zo seba vyvalil,ze on by radsej isiel do darcovskych cez uiu,len aby som nemusela toto cele podstupovat,doktorke skoro zabehlo 😀 ze to este nazazila...on ti to myslel vazne,aj doma mi o tom splietal...moj zlaty...ale ja to zvladnem,urcite...drzkaj sa moja,aby si to dobre znasala...cmuk

sijust
25. júl 2011

@walta moja,ty si uz po ivf?ja to nestiham vsetko citat,ked tu dlho nie som ☹ moc drzim palce,aby to vyslo...vydrz to a vsetko bude dobre,uvidis 🙂

tinasc
25. júl 2011

@walta to môžu byť dobré príznaky 🙂 hoci ja som nemala žiadne 🙂 tak si vyber... ten týždeň ubehne ako voda, neboj...

sijust
25. júl 2011

@pici mojaa,to pojdeme na "to" priblizne v rovnakom case 🙂 tak sa drzkaj a oddychuj...

pici
25. júl 2011

@zuzanka7834 ano anmo presne tak, potrebujem oddych... trsku mi to uz na hlavu islo... no pekne pokracujes... super.. coskoro opu co?

pici
25. júl 2011

@sijust tak to sa tesim ze mam partacku.,.. a kam ti zmizloa fotka?

walta
25. júl 2011

@sijust ahojky moja..ano, som po IVF... drz mi palceee 🙂

walta
25. júl 2011

@tinasc som zvedava sama, co sem budem pisat potom... ci som tehu, ci nie... 🙂

fomarik
25. júl 2011

@tinasc zlatík naš milovaný..... žiadne slová útechy nepomôžu 😔 . Ale dovoľ, aby som ti povedala, že je mi to úprimne ľúto. Ja som čakala na tvoje správy už vo štvrtok, potom v piatok...a potom som sa už fakt začala báť ☹ . Nikto by nepredpokladal, že to takto skončí.Mrzí ma, ako sa tvoj obv. doky zachoval a ešte ti dal aj tehu knižku..... toľko nádejí. Však som ti písala, že srdiečko bije tak to musí byť OK. ten kreten bol skutočne slepý alebo čo? Načakala si s atýžden po týždni...... a nakoniec taká rana. Zlatko, sme tu s tebou.. i ked pomôcť ti dokážeme fakt len minimálne. - povzbudeníma podporou zo strán tých, ktoré ťa chápu viac, akokolvek ktoré iné.

fomarik
25. júl 2011

@apolenka6 anjelik moj, ja som včera večer ked si mi ešte napísala poslednu sms - zaspala. Dufam, že sa nehneváš. našla som tu správnu polohu a už som bola odpísaná. Ale spali sme len do 1.00 😠 , bo už žiadna poloha nebola dobrá. Inak 30eur za hodku je už trošku moc si myslím..... 😖 . V tom prípade, ti dá doučovanie @zuzanka7834 😉

fomarik
25. júl 2011

@aby tak už je po OPU? Držala som palec a myšlienkami som bola pri tebe 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre