IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zabka60
31. aug 2011

@hope2011 no ale mame len jeden ostatne boli malinke tak 13mm 😒 ..a dakujeeem moc...aj ty si po iui otehu??

iva567
31. aug 2011

Čaute baby, môžem vám skočiť do témy? Bola som na prvom iui a v pondelok 5.9. mám ísť na krv. Podľa cyklu by som ale mala dostať menzes už teraz v piatok alebo sobotu. Ak do pondelka dostanem, mám ísť normálne na krv, alebo sa to berie tak, že to proste nevyšlo? Beriem utrogestan, môže to mať vplyv na to, či dostanem menzes podľa cyklu alebo nie?

tinasc
31. aug 2011

@iva567 utrogestan môže ovplyvniť či dostaneš menzes... ja som napríklad nikdy nedostala menzes, kým som brala utrogestan... ale niektoré baby dostali aj napriek tomu... takže aj tak, aj tak... takže na tú krv by som v tvojom prípade išla...

iva567
31. aug 2011

@tinasc ďakujem za odpoveď. Aj som si myslela, že na tú krv treba ísť. Aj tak ale dúfam, že to vyšlo... 😉 Toto som sa pýtala len tak pre istotu... 😉

pici
31. aug 2011

@iva567 urcite chod na krv... menzes mozes aj nemusis mat ja som raz dostala s utrosom a raz nedostala az po jeho vysadeni tak tazko povedat.. krvicku urcite absolvuj a vela stastia...

tinasc
31. aug 2011

@iva567 dúfam, že to vyšlo 🙂 držím palce...

iva567
31. aug 2011

@pici dakujem 🙂

cmelica
31. aug 2011

pregnyl stastlivo pichnuty 🙂

tinasc
1. sep 2011

@cmelica tak už len šťastlivé iui... držím palce 🙂

adikasala
1. sep 2011

@tinasc @katy33 @zuzanka7834 @apolenka6 @fomarik @pici babenky asi bude malta nasa naj destinacia!!!! 🙂dnes rano som si nasla na teste / / krasne dve kolajnicky.este som z toho v soku nemozem uverit.citim sa normalne tak ako pred mrchou.....mrcha mala prist v sobotu a vcera a predvcerom som mala trochu spinenie nic extra trosku hnede....a dnes uz nic.. 🙂 no a len tak zosrandy som skusila co to spravi,az mi oci vysli 😀 😀 😀 drzte palce aby to bolo naozaj...este zopakujem vecer test a budem volat doktorovi.uz by som mala byt v 5 tyzdni podla mrchy 😀 😀 😀

majca55
1. sep 2011

@cmelica držím palce 😲

katy33
1. sep 2011

@sijust Mojenko, tfuj, tfuj, tfuj, kiež by sa ti stal tak zázrak ako nám, ja som prave tento tyžden upratovala lekarničku , a ked som tam uvidela tu obrovsku kopu injekci, striekačiek , merionalu a tabl., kt. som si bola vybrat z lekarne asi tak tyžden pred tym, ako som zistila, že sa nam podarilo prirodzene, tak sa budem modlit a mysliet na vás, aby ste aj vy mali take prekrasne prekvapko 😉 do 30.sept.dalekoooooooo 🙂 😉
@zabka60 Mojenko, presne tak, ako kočky tu pišu, my sme tiež boli rozhodnutí podstupit IUI minimalne 3x a ak by boli neuspešne, potom by sme šli do IVF, zázraky sa deju a tu su babulky, kt. s IUU nedavavali šancu a ony otehotneli po IUI.A s tým PCO, ja som tiež nemohla otehotniet z toho dôvodu a to som mala 56kg/175cm výška, takže trt to spôsobuje nadváha, vravia, že ak žena schudne, tak pco sa da doporiadku, chcela by som vediet z čoho by som mala schudnut ja 🙄 😕 ...takže pekne ver tomu, že budeš tehulka raz-dva, mysli na fazulku, kt. bude o chvilku v brušku - určite tam bude a hotovo 😉

katy33
1. sep 2011

@pici
@petuska123 Baby moje, to čo je za oplodnovača? 😀 Mna z toho švihne a to vyzera byt chlap, kt. ma normalne pravdepodobne rodinu 🙄 😕 ...hned som draheho upozornila, že nie že ho najdem, ako sa ponuka, resp. ponuka svoj matroš 😀 😝 ...to je sila

katy33
1. sep 2011

@zuzancek22 Zlatinko, držkam palčeky, nech su krasne vajka a picháš, čo najmenej 😉 ..takže v septembri už bude z teba aj tehulka 😉
@pici Slniečko moje, tak ja ti predam štafetu - vianočnu 😉 ...tak tfuj,tfuj,tfuj - najradšej by som ta oprskala osobne 😀 , nech sa to len pekne na teba nalepi a vianocovat budete už traja 😉 Ako sa mi inak maš? Aj ste boli na nejakej dovolenočke, či ste doma bačovali, ako my 😕 😉

katy33
1. sep 2011

@adikasala ZLATOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO MOJE, to je úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasnéééééééééééééééé, ja sa tak neskutočne tešim, to je nádherne, bombova, špica, nemam slova, slniečko moje, velmi sa tešime a j s Vikinkou v brušku - ta sa teši, že bude mat tal.kamarata/ku 😀 , hned som to oznamila mm a ten hned povedal, že tak , ked pôjdeme do IT, tak pôjdeme pozriet aj rodinku - teba, mm a vašho anjelika, on miluje IT, tak ja verim, že nas stretnutie určite čaka 😉 Zlatino, ja sa až cela klepem, tak som ti to priala a ono to vyšlo, davaj na seba pozor, mojenko, oddych, žiadna praca, jasneeee, teda, ak to bude možne 😉 a čo na to mm, ten musi byt preštastnýýýý, mojenko, čakam neustale infošky, jasan 😉 😲 😲 😲 😲 😲

katy33
1. sep 2011

@adikasala Mojenko a ešte niečo, určite to tam je, u mna to prebiehalo presne tak isto , ako u teba, tiež som mala hnede špinenie v čase, kedy mala prist ms a vidiš, kde už sme 😀 😉 ...papkaj vela kyseliny listovej, ta je dôležita 😉

katy33
1. sep 2011

@hope2011 Mojenko, my vydržime aj tu sladku žbrndu 😝 😀 Vikinka, kopka stale častejšie a častejšie, aspon mam ten pocit, mm sa smeje, že je to maly agresorik 😀 ...už sa nam robia kopčeky na bruchu, asi sa vtedy vrti, je to hrozne krasne a smiešne 😀 - je to náš malinky votrelček v brušku 😀 😲 má sice dni, kedy sa jej priliš hybat nechce a vtedy ma samozrejme hned chyta panika, ale stači sa napit, al. napapat, lahnut na lavy bok a o chvilu už tancuje 😀 ..je z nej nočny vtak, najvia vyvadza od 21.00, až dokial nepride tatino z prace, ten ju vystiska, vypusinkuje a ona ho určite citi, lebo potom je taka rozdivošena, že tatinko si v klude zaspi a my sme hore. 😕 😀
Jajha, tak nech už mame tu sladku vodu za sebou 🙄 Nech len drobček krasne kopka 🙂 a kedy mate presne termin?

adikasala
1. sep 2011

@katy33 dakujem katuska len zatial sa tesim s rezervou 🙂 🙂 dnes rano som si privstala.urobyla test a hned som utekla za mm do postele som ho zobudila zo slovami som tehotnaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 on ze ci mi sibe????co ho tak skoro budim.ostal aj on v soku a teraz sauz tesi!!!!som velmi pozitivna musime sa modlit aby sme to dotiahli do maja 😲 😲 😲,to si pis ze vikinka bude mat kamosku bude to VALENTINA to som si ista!!! 🙂 🙂

katy33
1. sep 2011

@adikasala Chuda mm, tak tenn musel mat iný šok - mal budiček šokovou terapiou 😀 😝 ...slniečko, bude to dobre, i ked viem, že obavat sa budeš stale, ja mam stale zimomriavky, či bude všecičko vporiadku, no musime verit, že ano...Valentinka, prekrasne meno, maminku už neopusti, to mi ver 😉 ...a foto testiku nebude 😕 🙂 ..ja by som ta tak teraz vystiskala 🙂 😲 😲 😲

adikasala
1. sep 2011

@katy33 kati ja stym na mk neviem robyt....tak to nebudem riesit....hlavne je ze som to videla ja...stale na to myslim ako sa to zafarbovalo na teste...najskor ta pozitivna ciarka a potom ta kontrolna.len ja som myslela ze to ma byt naopak tak som cakala ze zostane biely a ja dnes mrchujem.nazozaj som to necakala.nejak nemam sintomy len ma dost pobolievalo brusko minuly tyzden a od piatku mam trosku citlive prsia...vcera vecer som aj okna umyvala 😀 😀 😀 no co by si mi povedala....

hope2011
1. sep 2011

@pici no tak to je super, ze si to budem moct zapijat...dakujem za skvelu radu...uricte si tam vodu zoberiem....len dufam, ze nebude s tym problem...takze oktober? to je super, tesim sa ze idete opat do toho a naozaj uz to bude uspesne...tu uz ina moznost ani nie je 🙂

hope2011
1. sep 2011

@adikasala ahojky, tak co to tu citam??????? pozitivny testik???? to je nadhera....tesim sa neskutocne moc s tebou...s vami....juuuuj, to je hned den krajsi po takejto sprave...ako sa citis???? uricte mas aj obavy, ale to je u buducich maminiek uplne normalne....ja sa tiez neustale obavam....ale to male ti da pocit, ze nemusis....uz je tam v brusinko, krasne si ho opatruj a uzivaj si ten neskutocne krasny pocit ze si TEHOTNA 🙂🙂🙂

hope2011
1. sep 2011

@zabka60 ahojky, to vobec nevadi , ze je len jeden....my pri prvom iui sme mali dva a boli velke, krasne a nepodarilo sa to....druhe iui sme mali jeden folik...a ten bol pre nas tym vitaznym 🙂🙂🙂 bude to uricte dobre, treba verit!!!!

hope2011
1. sep 2011

@katy33 tak vasa mala bude asi tanecnica,ked sa tak krasne zvrta a na ocka reauguje, to musi byt nadhera...no my kopanceky citime len par dni, takze ja som z toho uplne unesena, ani pomaly nedycham, ked maly zacne a som len cakam, kedy pride dalsi...vcera sme boli na oslave a asi sa chcel zapojit do rozhovoru, tak zacal tak kopkat, ze som ostala az prekvana...aj citim, ked sa pohne, alebo ked si hlada polohu....niekedy len sem tam kopne raz, dva krat a potom klud...no je to naozaj nadhera...to sa neda slovami ani opisat, ake krasne to je...vsetkym kockam to moooooooc z celeho srdca prajem....🙂
my mame termin 8.1 a vy kedy presne? pici mi pisala, ze tu glukozu mozeme zapit citronovou vodou, pocula si o tom nieco?
tak malicku krasne pozdravujeme od jej kamosa-frajera 🙂🙂🙂

dzuli08
1. sep 2011

@adikasala jééééémine gratulka, tak to je skveléééé. Prihoď fotočky, strášne som rada.

dzuli08
1. sep 2011

@katy33 My sme sa s drahým tiež rehotali. Hlavne chcem vidieť tú ženskú čo by chcela, aby jej dieťa dedilo gény po takom retardovi, ktorý takto rozmýšľa, a ktorý nevie s akým i sa píše slovo robiť....že urobým vám dieťa. no fakt brutál 😀 😀

adikasala
1. sep 2011

@hope2011
@dzuli08 kocky dakujem za gratulacie 🙂 🙂 este som z toho nejak mimo.....snazim sa mysliet pozitivne.mam sa ok zatial nic zvlastne necitim.vobec som stym nepocitala...nuz nasa dovolenka sa vydarila v plnej parade.nasa vysnivana malta nam dopriala 🙂 🙂 🙂 🙂

pici
1. sep 2011

@adikasala jezis maria. ja odpadnem... este nemam poriadne oci rozlepene a normalne sa vyskieram od ucha k uchu..... paraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadddddddddddddddddddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pici
1. sep 2011

@katy33 no chystame sa teraz koncom septembra na par dni do prahy... tu moj manzel velmi moze a ja takisto.. len sme chceli pockat kym nebudu taketo megatepla... ja mam buduci vikend stretavku z gympla po desiatich rokoch a v tyzdni idem na par dni ku kamoske do rakuska... oddychujem, co ti poviem.. :Da vy sa ako mate? brusko rastie?

hope2011
1. sep 2011

@adikasala naozaj, ja mam z toho taku neskutocnu radost...to sa naozaj neda ani slovami opisat...lebo jazdej jednej to tu tak moc prajem....presne si pamatam moje slova, ked som vam oznamila, ze mame //.....tiez to bolo take, opatrne...ale krasne....uzivaj si to, ako sa len da....pojdes k doktorovi na krvicku a zajtra bude pre vas opat nadherny dnik, ked vam povedia, ze je to potvrdene.....vasa dovolenka naozaj nemohla dopadnut krajsie...budete mat tu najrajsiu spomienku na svete....a zober si....malicke je v brusku a prirodzene...to je naozaj nadhera 🙂🙂🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre