IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
4. nov 2011

@katy33 jasné na čajík prídi 😵 poteším sa!!!!ja zajtra som doma som zabudla sa pochváliť a varím bryndzové halušky ...a tú rybku by som si aj ja dala 😝 glgám tiež
Tú lekárku nepoznám,nič mi to nehovorí ,ale asi je dobrá ked ju odporúčate !!! 16.11 má brat narodky a o týždeň mm meninky zas budem vypekať 😀 😝 glgám tiež

cmelica
4. nov 2011

@tinka9075 mne by aj stacilo ked by mi povedal,ze praskli 🙂 uz to by ma posunulo v mysleni o kus do predu 🙂 🙂

tinka9075
4. nov 2011

@cmelica ono to je takí dobrý pocit lebo na minulom iui tam ešte bol tak dnes sa vytešovali na sone že praskol 🙂

cmelica
4. nov 2011

@tinka9075 je krasne ked ta podporuje este aj lekar 🙂 skoda zte tam nemozem mat toho svojho,ten by mi urcite urobil aj 3 sona aby si bol isty ze je to tam 🙂 🙂 🙂

cmelica
4. nov 2011

@tinka9075 aj si citila ovu???

mirka2010
4. nov 2011

@katy33 ahoj zlaticko...tak ako sa mate s malickou? aj vam navrhli prist este v 37 tt? aj nam to na poslednm sone povedali, ze aby sme prisli na kontrolu, ci je babatko spravne otocene 🙂 tak budeme verit, ze tie nase lasky budu....aj ked este tolkoooo tyzdnov sa mi zda tovtedy....nezda sa ti, ze to ide teraz nejako pomalsie??? mne anoooo.....al uzivam si veru kazdy jeden pohyb toho zazraku nasho v brusku 🙂

tinka9075
4. nov 2011

@cmelica je to krásne docent je velmi dobrý a viem že mi pomôže 🙂 a je dobré ked ti ukáže že folik praskol a ked som videla tích bojovníkov až mi slzička vybehla ovulku som cítila a riadne 😉

cmelica
4. nov 2011

@tinka9075 🙂 🙂
no ja zatial este nie ☹
idem sa na to vyspat,nech som v pohodicke... dobru nocku vam prajem 🙂 🙂

tinka9075
4. nov 2011

@cmelica zajtra ti budem držat palčeky a moc na teba mysliet 😉

mirka2010
4. nov 2011

@cmelica aj my drzkame moc, moc palceeeee 🙂

walta
5. nov 2011

@katy33 ahojky, bre raaanko... ano, mame bambulku, a meno zatial nevieme na 100%, ale urcite vyberieme 😉 😉 😉

walta
5. nov 2011

@tinka9075 ano, ano, inak to ani nemohlo dopadnut... veeelmi vela dievcat mi/nam drzalo palce... za to dakujeme zo srdca 😉

adikasala
5. nov 2011

@apolenka6 ahoj moja no domov bysom isla hned 🙂 🙂 ale nemozem.....ten salat mi ani nespominaj,ja teraz nic nemozem 😒 😠 😠 musim si vazne dat pozor na tu cukrovku nerada by som aby to dopadlo az tak,,to neni sranda,tu na vianoce ako ty hovoris sa cela rodina spoji a oslavuje spolu 3 dni v kuse 😀 😀 s plnymi stolami,neviem ako to zvladnem iba okukavat 🙂 🙂 a bez jedenia!!!na stedry den sme u svokry vsetci a 25.a26 sme u svagrinej s celou rodinou kde nas ja tak 30 ludi.zabava postarana

dasaa
5. nov 2011

@cmelica Ahoj moja tak teraz uz prebieha u teba IUI.Drzim vsetky prsteky aby to vyslo a myslim na teba. 🙂 Posielam ti virusiky sup sup k tebe. 😉

tinasc
5. nov 2011

@alibabaa všetko bude ok, zober si čo bolo už povedané, aj tak hodinu a pol po zákroku nebudeš môcť piť, áno vložku som mala aj ja, lebo som slabo krvácala, ešte výsledky predoperačných vyšetrení a informovaný súhlas nezabudni 🙂 ja som pepsi mala, ale nepotrebovala som ju 😉 iba vodu...

tinasc
5. nov 2011

@sijust skoro sa uzdrav, pekne oddychuj a nenamáhaj sa 🙂

tinasc
5. nov 2011

@pici no mňa by tiež zaujímalo, ako je to s tým, ktorá je teraz na rade 🙂 🙂 😉 😉

pici
5. nov 2011

@tinasc xixixi no ja , ty, apolenka, cmelica , alibabaa :D plus tinka... no poradie neurcujem, potesi ma kazda jedna... ale nova clenka ked k nam pribudne, tak ju oboznamim ze takto idu stafety, tak bude musiet predsa len trosku pockat.. ozaj tebe aj zistili nieco na vysetreniach?

tinasc
5. nov 2011

@pici 😀 😀 😀
no zistili protilátky, čaká ma prednison, fuuuuj 😉

pici
5. nov 2011

@tinasc ber to z lepsej stranky... ze aspon vieme kde bol zadrhel :D

marionca
5. nov 2011

Ahojte, tak ja sa vam sem troska votriem 😉 potrebujem nejake info od skusenejsich snaziliek snad som tu spravne 🙂 Caka ma prva stimulacia a iui. Chodim do gf. Ako casto sa chodi na folikulometriu? Budem moct na nu chodit svojmu gynekologovi v mieste bydliska (kedze niesom z ba)? Je to tak casovo narocne ze je lepsie si vziat pnku? (V praci uz mam s vymeskavanim problem, kedze stale nejake vysetrenia - nedavno som dokonca bola na lapake.)

tinasc
5. nov 2011

@pici čo ja viem, či to bolo príčinou... mohlo aj nemuselo... a ty si bola len na hematológii?

pici
5. nov 2011

@tinasc ano zatial len tam. na imuno ist nemusim nic viac ako prednison nedostanem a ten mi moze dat aj moj lekar...

tinasc
5. nov 2011

@pici no vlastne áno, ono ten prednison je v tomto prípade akosi všeliek, čokoľvek je, tak predpisujú prednison... no ale keď to s ním dojdeme do úspešného konca, tak je to jedno 🙂

tinka9075
5. nov 2011

@walta ahoj ved na to sme tu aby sme podržali jedna druhú ked už takto bojujeme 😉

tinka9075
5. nov 2011

@pici neboj moja všetky si budeme postupne predávat štafety a budú bábetká 🙂

majca55
5. nov 2011

@tinka9075 juj už sa teším 😵 ako sa cítiš?

tinka9075
5. nov 2011

@majca55 zatial dobre len včera bolelo bruško ale len tak trošku dnes už nič 😉 ale som rada že ten dominantný folikul praskol ked som bola minule na iui ešte tam bol docent a sestrička sa tomu tešili viac než ja tak sa dúfam podarí 😉

majca55
5. nov 2011

@tinka9075 jasne,že sa podarilo 😵 bruško bolí lebo fazulka si hladá miesto 😵 tfuj tfuj

tinka9075
5. nov 2011

@majca55 jáj bodaj by si mala pravdu na ivf sa mi velmi nechce íst aj ked už mám schválenú žiadost 😒 ked budem musiet tak pôjdem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre