IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
2. dec 2011

@cmelica co mas dnes naplane vecer ? 🙂

cmelica
2. dec 2011

@dasaa a co by sme tam robili???? 😀 😀 mm ide na nocnu,ja kuknem telku a pojdem na kute 🙂 tak ako kazdy vecer 🙂 🙂 a ty??

dasaa
2. dec 2011

@cmelica kuknem telku a pojdem potom spat 🙂 Zabavali by sme sa tam 😀 😀 😀

cmelica
2. dec 2011

@dasaa no alebo by sa zabavali na nas 🙂 🙂 kazdopadne by to bola prca 😀

dasaa
2. dec 2011

@cmelica presne tak ale aspon by sme si to uzili.Tak ja uz koncim papa

cmelica
2. dec 2011

@dasaa dobru nocku 😔 😔 😔 papapaaaaaaaaaa

dadax84
2. dec 2011

@tinka9075 prisla som nieco pred osmou, a odisla som okolo 9:15, bola som sama bez manzela 🙂

tinka9075
2. dec 2011

@dadax84 ja som prišla pred pol deviatov a odišla neviem kedy som bola v takom šoku a bola som s ocinom mal barle 🙂

dadax84
2. dec 2011

@tinka9075 Uz asi viem, ale vy ste stali pri recepcii, nesedeli ste pri telke. A mala si asi cervenu vetrovku a blond vlasy? Ja som mala zeleno-tyrkysove tricko, a sivu vetrovku 🙂

tinka9075
2. dec 2011

@dadax84 nesedeli ale stáli ano blond a červenú vetrovku to som bola ja ved ja som ani nevnímala čo sa okolo mna deje ked som sa to dozvedela 😒a ty si sedela alebo kde si bola

dadax84
2. dec 2011

@tinka9075 Hej, ja som sedela hore pri telke, prosim ta a co urobili s docentom, nejako sa nemozem k tomu docitat, aspon v skratke

tinka9075
2. dec 2011

@dadax84 píšem IP

majca55
3. dec 2011

Babulky napíšem vám všetkým až na niektorú nezabudnem to by ma mrzelo včera som tu už nestíhala napísať takže testík som robila mm na narodky a boli na nom krásne dve // 😵 veľmi sa tešíme ale zatial potichučky v pondelok krv a sono 😵 dakujem vám všetkým za podporu ste úžastne 😵 to boli najkrajšie narodeniny povedal mm 😵 😵

cmelica
3. dec 2011

@majca55 🙂 🙂 je to uzastne a potichucku gratulujem 🙂 🙂 🙂 juu tesim sa s tebou 😀 a mm vsetko len to naj naj 🙂 🙂

majca55
3. dec 2011

@cmelica dakujeme moja 😵

apolenka6
3. dec 2011

@majca55 jééééééééééééééé 😵 😵 😵 😵 😵 na toto som čakala 🙂 😵 😵 konečne niektorá 😕 tešííííím sa ♥

majca55
3. dec 2011

@apolenka6 dakujem a prajem to tu každej z vas babulky moje 😵

majca55
3. dec 2011

@dadax84 hrozný prístup všetko pokašlal mi IUI ☹

dadax84
3. dec 2011

@majca55 Aj ja Vam obom potichucky blahozelam, a prajem vela zdravicka, najkrajsi darcek pre tvojho manzela, a samozrejme aj pre teba, taky predvcasny vianocny darcek 🙂

bystroocka
3. dec 2011

@majca55 tesim sa s tebou gratulujem, velmi som dufala, ze ti to vyde!
nech sa malinkemu v brusku dobre dari a mamine tiez.

dasaa
3. dec 2011

@majca55 verila som ze sa to teraz podari a tvoj mm mal krasne narodeniny inak vsetko naj.Tak potichucky blahozelam.Ale v pondelok uz nebudem potichucky blahozelat 🙂 len si pockam ked ti budu volat ze si uz nasa tehu 😉

dasaa
3. dec 2011

@cmelica ahoj ako sa dnes mas?U nas je fajna kosa brrrr.Ja lezim pod dekou a kukam telku 🙂

tinasc
3. dec 2011

@majca55 moja, to je úžasné, veľmi držím palce, aby všetko bolo tak ako má byť 🙂

majca55
3. dec 2011

@dasaa @dadax84 @bystroocka @tinasc všetkým vám veľmi pekne dakujem 😵 všetkým našim tehulkám prajem krásne tehulkovanie a ostatným snažilkám aby boli už čoskoro tehulky 😵 táto podpora tu veľmi pomáha 😵

adikasala
3. dec 2011

@majca55 slzy mi stekaju po licach 😉 😉 😉 😉 velmi som sa dojala....a tesim sa stebou,,zatial potichucky a drzim velke palce aby to bolo tentoraz na 9 mesiacikov!!! 😲 😲 😲 😵 😵 😵 😵 😵 😵 aj moj mm ma dnes narodeniny!!!

majca55
3. dec 2011

@adikasala dakujem ti si zlatá 😵 😵 dúfam ajja,že tentokrát sa nás fazulka nepustí nedáme si ju 😵 😵 😲 😲 ty su už v polovičke?bože ako to letí 😲

adikasala
3. dec 2011

@majca55 diky v pohode uz mame aj kopkanie!!!!vcera specialne na prekvapenie maminky to bol koncert 🙂 ,verim ze teraz to uz bude to uspesne tehulkovanie,a v lete kocikujes 🙂 🙂 🙂 🙂

majca55
3. dec 2011

@adikasala dakujem verím tomu ajja a teším sa na tehulkovanie 😵 😲

katy33
3. dec 2011

@majca55 Zlatinko moje, ja som to vedela, tie ceculky su take signalizačne zariadenia 😀 😀 😀 ...moc vam držim palčeky , a prosim opatrujte sa, davajte na seba pozor 🙂 jaaaaj, mojenko milene 🙂 🙂 😲 😲 😲 😲

sijust
3. dec 2011

@majca55 zlatinko,strasne moc sa tesim a potichucky gratulujem!!! 🙂 drzim palce a myslim na vas!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre