IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

daniielka
22. feb 2014

@kvietok228 a ti chodíš ku komu???a aký máš ti problém?

pohorela
22. feb 2014

@javorinka2 tak ja neverim ze nebudes tehu..lebo toto som mala aj ja ..len som to nebrala ako priznaky..vlastne to mam stale.....ja som to brala akko sucast toho ze beres aj lieky ---atd...som sa pítala aj doktora a on ze to je normalne... ci uz si al.niesi....

pohorela
22. feb 2014

@daniielka drzim palceky... ties Helios.....ale su dobry..moja gyndacka ma natahovala 2 roky..az mi dosla trpezlivost.inak tiez vedela ze neovulujem a mam pco......dokonca to vedela ROKY PREDTYM A AJ NAPRIEK TOMU MI PREDPISOVALA ANTIKONCEPCIU..
...

kvietok228
22. feb 2014

@daniielka ja som chodila k Staroveckej a teraj tiez k nemu ked som bola na prvej IUI tak ma v ten den presne o pol 9zacalo bolet brusko a o 9 mi ju spravili a hned to aj vyslo a terz praveze nic pred druhou IUI brusko ma bolelo piatok sobotu a v pondelok mi ju robili tak sa bojim ze ovulka bola skor ako mi iui ja uz neviem ale uz nech je to ako chce a isto nam to obom vide 🙂

pohorela
22. feb 2014

@javorinka2 a este jedna vec..aj ak vam povedia ze cakate,,stale neni vyhrate,,budete zas cakat tyzden na sono,,,ci sa tam vytvori volaky vak ci co,,,ak ano tak je to potvrdene....mi tiez cakame zas..28 feb sa dozvieme definitivnee....aj ked sice povedali ze som tehotna...vraj sa este nemam tuho tesit..kruci ale ja si nemozem pomoct..najradsej by som uz kupovala vecicky..hrozne je to s nami zufalimi snazilkami

javorinka2
23. feb 2014

@pohorela si zlatá, dakujem, v piatok budem mudrejšia🙂 teraz posledné 2 dni mam akýsi hlien vždy na papieri - neviem co zas to znamená....

daniielka
23. feb 2014

@pohorela no mne najprv predpisala duphaston ktory berem doteraz lebo ja som mala cyklus 37 a nie 28 dnovy tak na upravu menzesu a potom mi predpisala Clostyl ktory som brala rok ..vajíčka mi pekne narastli ale nikdy sa neuvolnili a chodila som ako blba na folikulometriu ale nikdy mi nepichla pregnyl až ked som užívala Clostyl a začala mi byť z neho zle tak mi pichla pregnyl ale nepovedala nam že máme mať planovaný pohlavný styk tak som sa už nahnevala a šla som do heliosu...zajtra idem na krv a sono že ako mi rastu vajíčka a potom sa uvidí...

daniielka
23. feb 2014

@kvietok228 no ja dufam že nám to vyjde ...MUSÍ.. držím palčeky aby vyšlo 🙂

pohorela
23. feb 2014

@daniielka som aj ja zvedava.....ako to dopadne..kruci to ta riadne tyrala s tym clostylom.....1 rok..

pohorela
23. feb 2014

@javorinka2 pockaj v piatok idem aj ja......mozno sa stretneme...

javorinka2
24. feb 2014

@pohorela ja ale idem k svojmu gyndosovi..Krajko povedal že možno si dať krv zobrať aj v mieste bydliska..Myslíš že je to dobré?

adka666
24. feb 2014

@javorinka2 jasne, uplne v pohode, ja som takto chodila pekne obden rano na odber a poobede si volala do labaku po vysledky, nemusis byť nlačno............z krvi sa da zistiť tehotenstvo podstatne skor ako z moču

adka666
24. feb 2014

@pohorela ja len dodám toľko, že na sone sa da niečo vidieť tak 6.tt, niektori doktori maju ešte radšej 8.tt, ale ešte stále nie je vyhraté, ja som mala všetko ok a v 9.tt MA, ja som už teraz opatarnejšia..........do 12.tt je to stale neisté.............

daniielka
24. feb 2014

No dnes na kontorle ...zatial iba jeden dominantny folikul v stredu alebo vo štvrtok na inseminaciu tak som zvedava ...tak veľmi chcem aby sa to podarilo.

daniielka
24. feb 2014

@pohorela no aj Krajko sa čudoval...boleli ma z neho prsia,hrozne som ho znášala ale tak folikuly sa robili..z toho Menogonu čo si pichám do brucha to nie je až také...a hlavne že Krajko povedal že tento Menogon je silnejší ved uvidím ako to všetko dopadne..

pohorela
24. feb 2014

@daniielka Snad to vyde dufam...drzim palce.

pohorela
24. feb 2014

@javorinka2 jasne da sa aj to...krvne testy su najistejsie a je jedno kto ich robi....Ved ja som si predtym robila 2 testy a neukazali nic.

pohorela
24. feb 2014

@adka666 joj...no to fakt??kruci -.a ja sa neviem dockat piatku nech uz povie ze je vsetko ok...ha asi som sa zbytocne tesila...no co budem musiet cakat..aspon uz je daco tam.

adka666
24. feb 2014

@pohorela vo 4.tt vidno bodku🙂 v 6.tt by mal byt aj gestacny vacok.

pohorela
25. feb 2014

Kruci este som aj dostala chripku...bojim sa ako blazon ze by malemu nieco mohlo byt.

pohorela
25. feb 2014

@adka666 mohla by teraz chripka ovplivnit babo..asi ano vsak??

adka666
25. feb 2014

@pohorela samotna chripka skor nie, ale lieky nesmies brat, ziadne atb, len paralen ak uz.

pohorela
25. feb 2014

no som uz bola aj u lekarky..dala mi kalcium..a cajiky len...Dakujem za radu.

dasaa
25. feb 2014

Ahojte babenky možno budete vedieť mi poradiť. Už dávnejšie som chodila do Heliosu.Bola som na IUI a podarilo sa. Zostala som tehotná. Ale chcela by som vedieť. Ultrazvuková kontrola sa robí 10až 11 den. Ale nepametam sa či hneď ten večer sa pichal Pregnil alebo až na druhý deň večer. A po pichnúť sa išlo hneď na IUI.Viete mi poradiť ako to je vlastne.

zuzixx
26. feb 2014

@dasaa Ahoj...ja tiež chodím do Heliosu v Mt....na sono som sa objednala u 10- 11 den cyklu....kukli kolko folikulov a akých velkých...a podľa toho sa pichá pregnyl....mne raz pichli hneď po sone pregnyl čiže ráno a na druhý deň ráno IUI....inokedy mi po sone kázali pichnuť v ten deň večer o 21:00 a IUI bola až další deň,nie vždy je to rovnako....zaleží podľa sona hlavne a lekárov ako ti to zhodnotia.....

dasaa
26. feb 2014

@zuzixx ďakujem 🙂mne vtedy kazali prísť až ten 10 a 11 den. Ale keď som prišla na sono tak som ich mala veľké. Na druhý krát som mala prist na 9deň a bolo už všetko ok. Ale už si nepametam ten postup či hneď ten večer som si mala dať pichnúť alebo až na druhý deň.Ale aj tak ďakujem za odpoveď. 🙂

daniielka
26. feb 2014

No dievčatá tak zajtra ma čaká tá inseminácia dufám že sa všetko podarí tak ako má a o pár dní budem aj ja tou šťastnou..držte mi palčeky dakujem...

babo78
27. feb 2014

@iculienka2376 Ahoj, tak ako sa ti dari? Verim ze je vsetko v poriadku. A co priatel?

iculienka2376
27. feb 2014

@babo78 Ahoj darí sa celkom v pohode aj ked mám takú nadchu, že nie a nie prejsť, ale zajtra si beriem v robote dovolenku a musím to vyležať . Drží ma totiž už 2 týždne ☹ Už mi začína byť aj trocha zle celý deň sa mi točí hlavička a teraz v pondelok ráno som skoro odpadla ale našťastie bol pri mne môj chlap - zľakol sa ked som bola zrazu biela ako krieda a hneď bežal po pohár vody. Už sa pomaly s tým zmieruje, že je bábo na ceste 🙂 Nabudúci týžden vo štvrtok idem zase na kontrolu do Iscaru to už budeme v 6.týždni tak verím ,že bude všetko v pohode 🙂
A ty ako moja inač som Ti chcela poradiť mne to poradila kamarátka pred otehotnením na podporu Maca Bio . Začala som to užívat medzisviatkami a myslím, že aj to dosť pomohlo aby sa babätko uchytilo.
Ak chceš na vyskúšanie ostalo mi zo 20 kapsúl tak ak chceš pošli adresu a pošlem Ti .
http://biocare.sk/eshop/produkt/maca
tu je link alebo si daj do google maca bio a prečítaj si viac 🙂

babo78
27. feb 2014

@iculienka2376 Ahoj, to ma mrzi ze mas nadchu ale urcite to coskoro prejde. Hlavne aby ste boli obaja v poriadku. Takze uz zacinas pocitovat tehotenske priznaky, zlate🙂 Ono sa to prejavuje vselijako a u kazdej inak. Budem drzat palceky aby kontrola dopadla dobre. Uz som za tu Macu pocula. Ja som dlhodobo uzivala Inofolic, doporucila mi to moja gynekologicka, dokonca zvysenu davku 2x za den. Myslim ze to malo ucinok lebo prvykrat pred IUI som mala vacsie folikuli ako teraz druhykrat. Nejako som to prestala po prvom IUI uzivat, zostala som taka skepticka a povedala som si ze potrebujem od toho pauzu, ale akurat vcera som si objednala dalsich 5 balikov, skusim to znovu uzivat. Ale aj tu Macu by som skusila. Dakujem krasne,nechcem ta otravovat a robit ti starosti kvoli tym liecikom. Pozriem link. Drzkaj sa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre