IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

maca0411
3. jún 2014

@kescha ahoj nemam silu uz bojovat necham to tak budeme skusat raz sa to musi podarit.na umele nechceme ist.bojim sa toho, znama bola a neni to nic prijemne.drzim vam palce aby sa aj Vam podarilo. 😉

adulkam
4. jún 2014

@marienka1980 ahoj,potrebujem radu 🙂 kedy ta objednali na prve sono. Ja som dnes volala do centra o prelozenie terminu zo stvrtku 12.6 navpond. 9.6. A sestricka na linke ma v ten datum nenasla. Ja v tej euforri som si pomylila nesiac namiesto jul som napisala jun.Iui mi robili 7.5. Nieje to na prve sono neskoro??? Az 14.7.Pri synovi som bola urcite skor...teraz neviem,svojej dr.este nemozem ist?

leona45
4. jún 2014

@maca0411 Ahoj vedela by si o umel. opl. viacej povedat, preco to neni nic prijemne. Lebo asi aj mna to caka, ale neviem vobec co, a zbieram informacie. DAkujem

marienka1980
4. jún 2014

@adulkam ahoj.teraz som pozerala a po Iui som mala 1.ultrazbuk o mesiac a 4 dni. Ale za ten mesiac som bola 2x na odber krvy.

adulkam
4. jún 2014

@marienka1980 ja myslim,ze som mala dobry datum toho 12.6. :'( ja uz neviem,je to mesiac a pat dni po IUI . Ale isla ma presviedcat,ze prvy utz robia medzi 10 az 12 tyzdnom. Este som sa jej to vtedy opytala pre istotu 2x,aby som sa v tej euforii nepomylila,ci urcite 12 teho hned som aj do kalendara zapisala. A na krv som bola raz o vysledok. Ach jaj

marienka1980
4. jún 2014

@adulkam ked si mala 7eho mája iui,tak je neskoro ist na ultrazvuk 14eho jula. Zavolaj a povedz kedy ti robili a nech sa NATO pozrie pani. 🙂

adulkam
4. jún 2014

@marienka1980 zajtra zavolam a opytam sa,ci sa im to nezda neskoro =-O. Dufam,ze tam niekde predsa len najde ten moj povodny termin alebo sa objednam s terminom,ked budem ja chciet.

buxus24
6. jún 2014

ahojte baby.. troška som vas tu čítala a aj ja som sa tu našla .... mam hypotyreozu, endometriozu, na duphaston moje telo reagovalo velmi dobre... bola som na laparke... mm ma dobrý spg...a nedarí sa nam.... začali sme chodiť do sanatoria spln v Ke.....Dr.mi povedal u mna možnosť len IUI alebo umele oplodnenie...... 28.5. mi pichli pregnyl a mali sme 1x IUI... dnes som 9 den po a už asi 2-3 dni mam citlivé vaječníky, raz jeden raz druhy, kríže tiež, a na časy aj prsia ..... chytam depky..lebo mam pocit že príde mrcha.. ja neviem....

hanka3010
8. jún 2014

ahojte baby mam otazku ked ste boli na IUI tak ste potom zakroku boli aj pn?

zuzu2389
9. jún 2014

@maminkakacenka
ahoj..dakujeme za podporu..my sa s muzom snazime 3 roky a stale nic..v aprili som bola na prvom IUI..mala som 4 foliky a ani to nepomohlo...dnes som dostala menstruaciu na 26 DC a manzel sa ma opytal ci neskusime 2 IUI..tak asi dalsi cyklus pojdeme oapt do toho..teraz som mala od toho vsetkeho odstup..bo som potrebovala mysliet na nieco ine..lebo uz toho bolo na mna dost..tak verim ze vsetky co sme tu a stale nepozname trebars II palicky na teste sa raz aj toho dozijeme..🙂 len treba pozitivne mysliet ..a vsetko ma svoj cas..

maca0411
10. jún 2014

@hanka3010 ahoj ja som nebola na pnke a bola som dvakrat na IUI a bolo to neuspesne ale radsej som mala byt doma a odychovat.mozno by sa sa zadarilo.

maca0411
10. jún 2014

@buxus24 ahoj aj ja som mal bolave vajecniky,aj krize ma boleli a mala som aj citlive bradavky a IUI bola neuspesna a menst.som dostala na 17den cyklu.ale dufam ze u teba bude uspesna drzim palce 😉

evadek
10. jún 2014

@buxus24 ja mam to iste co ty...este aj chronicky zapal stitnej zlazy...okrem endometriozy mam aj myom...acht...tiez uz dlhsie snazime....Teraz sme si dali pauzu...v lete to nechame na prirodu....a na jesen druhe iui...a ak tak neskor ivf....
Inak mas dobry hormon tsh.?..to vraj sposobuje neplodnost...ja mam vysoky....:(

maminkakacenka
10. jún 2014

@zuzu2389 ahoj Zuzu, my sme cakali styri roky a nakoniec sme si to urychlili tym IUI, chvalabohu, raz som citala tu na modrom konikovi, ze jedna kocka skusila IUI devat krat do roka, a na ten deviaty sa zadarilo, takze treba skusat, ak mozete, nemate to daleko, my sme chodili do Ba az od Trencina. Staci jeden dozrety folik, neviem, preco si mala styri, to je moc, nie ? IUI je nenasilna forma, nie je to drahe a mne sa teda psychicky vtedy ulavilo, pretoze som tusila, ze sme na dobrej ceste za babatkom, ze uz sa proste nieco deje ... Prvy krat mi ho robila taka nesympaticka doktorka, to som tusila, ze z toho nic nebude, ale druhy krat ten hlavny sef, ktory to tam riadi, velky presedively fescisko, tak to bola jasnacka, ze sa nasej Barborke zapaci a usalasi sa mi v brusku 🙂

zuzu2389
10. jún 2014

@maminkakacenka
tak to som rada..🙂
no ja som mala 4 foliky z uzivania Clostilbegytu..ci ako sa to vola..🙂
ja aj v normalnom cykle mavam ovulku...teda vzdy som nejake to vajicko mala...
no prve IUI nevyslo...nevadi...skusime este...my sme zo Ziliny a chodime do Martina..tak sa to este da...
dalsi mesiac pojdeme do toho opat...tak som zvedava..🙂

maminkakacenka
10. jún 2014

@zuzu2389 Zuzu, drzim palce, a ak sa nezadari, skusajte viac krat urcite, nalad sa dobrou energiou a privolavaj si dietatko k sebe ... krasne letne dni prajem
😉

buxus24
11. jún 2014

@evadek my sa snažíme 2,5 roka,,,aj ja mam myom tsh? ja neviem ani aky mam... moja dr. len vezme krv a povie vysledky su dobre... nič viac... ☹ držím ti prsty aby sa vam čím skôr zadarilo....a aby si bola šťastna čakatelka a maminka.. 🙂
@maca0411 vieš čo teraz mam už len jemne bolesti alebo teda jemne cítim všetko...dnes som 14 DPO IUI ... aa nič... zavolam k dr. a objednam sa na krv ..... ale tehu testy jeden mi ukázal pozitívny vysledok....a dnes 2 NIč,.... 😢 TAK AsI NIč..NO

evadek
11. jún 2014

@buxus24 fuuuha..sme my ale stastne...( ...mame to iste....A uz si bola na iui?..co ta caka teraz?...To mas dobre, ze mas dobre tsh - hormon stitnej zlazy..ja ho mam vysoky...teraz dokial sa to neupravi nemozem ist ani na iui ani ivf...
A kam chodis do centra?

buxus24
11. jún 2014

@evadek bola som pred 14 dnami ma IUI....naše prve.... myslela som že vyšlo kedže aj na teste ukazalo slabu čiarku..ale asi nič... ☹ dnes ešte zavolam a objednam sa na krv a tam mi len potvrdia že to nevyšlo.... a pak zavolam do centra a poviem im vysledky...a oni povedia čo dalej..... ja chodím do Ke...spln...ty chodíš do Ba že?

evadek
11. jún 2014

@buxus24 neboooj ked tam bola slaba ciarka...tak to mozno i vyslo...Uz sa kludne objednaj na krv a budes ta mat na 100 percent..Ja som isla na 14 den na krv...
Hej....do Ba..
Drzim ti palce...a ked to nevyjde...tak pri druhom mas vyssiu sancu🙂

buxus24
11. jún 2014

@evadek slaba čiarka bola v nedelu....a dnes 2 testy neukázali nič... ☹ už som si aj poplakala..nič... inak spýtam sa ťa o objednanie na krv mam hovoriť so sestrou či dr,.? nevieš? vdaka

maca0411
11. jún 2014

@buxus24 objednaj sa na krv a uvidis drzim palce 🙂 sestricke povedz ze sa chces objednat na HCG tehotensky test s krvi.aspon u mna to bolo tak, ja tiez chodim do Ba.ale po dvoch neuspesnych IUI sa bojim objednat na dalsiu konzultaciu.asi to skusime este na jesen. 🙂

evadek
11. jún 2014

@buxus24 ja som si volala na recepciu a objednala k sestram...och...neboj...bude to dobre

buxus24
12. jún 2014

@maca0411
@evadek baby vdaka..ste skvele.......včera mi začali príznaky mrchy... dnes zatiaľ jemne krvacam.... takže na krv ani nejdem... ked sa rozprudia zavolam do centra a uvidím čo mi povedia..ako dalej...a začneme 2IUI....pekny dník vam 🙂

evadek
12. jún 2014

@buxus24 nemas za co..len sa nevzdavaj..Viem ako mna prva neuspesna iui demotivovala...teraz by som bola rada keby som uz mohla ist na druhu...hadam coskoro🙂

buxus24
12. jún 2014

@evadek neodradilo...čo si 🙂len trošku sklamalo..ale sklamanie posuva v pred.. 😉 aj ja sa už teším na dalšie IUI....držím ti prsty aby si čím skôr mohla začať ,...a nech sa výsledky čím skôr upravia.... napíš ako pokračujete 😉 držím ti prsty

maminkakacenka
13. jún 2014

@evadek ahoj, vsimla som si, ze mas vysoky TSH hormon, neboj, ja som mala okolo 12, brala som Euthyrox, po dvoch rokoch mam ideal, okolo 2, dietatko zarobene a uz ideme zarabat na druhe 😉

evadek
14. jún 2014

@maminkakacenka az po dvoch rokoch sa podarilo dat spravnu vysku tsh?...a otehotnela si az ked si mala dobre tsh....ci da sa aj s vyssim?...Dakujem🙂
A gratulujem k dietatku🙂

maminkakacenka
15. jún 2014

@evadek nooooooo, neviem kolko mas ty, ale ja som mala dost, 12 TSH je dost vysoke, pomalicky mi skusala davat davky Euthyroxu, zacinali sme na 5O, ked nefungovalo, dali sme 75 a tak dalej, ked som otehotnela, to uz som mala znizene hodnoty okolo 2, vtedy uz telo pracuje, tak ako ma a tehotenstvo sa udrzi. U kazdeho je rychlost znizovania TSH ine, moja doktorka proste isla na to pomali a vzdy na kontrole mi predpisala vyssiu davku az sme zistili, ktora je pre mna vhodna a islo to pomalicky dole. V tehotenstve je potom velmi dolezite zvysit davku kvoli dietatku a po tehotenstve sa zase znizuje.
Ale evadek neboj, kazdeho telo funguje inak a u Teba to moze ist rychlo, do par mesiacikov, spytaj sa endokrinologa. Drzim palceky 🙂

evadek
15. jún 2014

@maminkakacenka mne uz skoro rok upravuje..momentalne mam tych spominanych 8tsh...ale riadne mi to skace..uz som mala i 0,050 ...co tiez je zle....tak dufam, ze coskoro sa podari a tato 88 euthyrox je konecna davka...bo uz som brala asi vsetky mozne velkosti...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre