IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzka56
6. nov 2015

@sandria33
urcite ano 🙂
pozitivne myslenie je zaklad, to ostatne je v rukach bozich.

isabellita
9. nov 2015

dievčatá, možem sa opýtať ako dlho sa pripravuje na IUI? berú sa pretým nejaké hormony? a ak ano ako dlho? tvrá to niekolko mesiacov?
nám doki teraz povedal, že som v poriadku , manžel tiež, mame 1 deceru no teraz sa nedarí už skoro rok..Hormonálny profil mam Ok, folikul mi raz praskne raz nie, Ovulaciu mam,...
tak vravel, že skusime ešte priechodnosť vaječníjkov nejakým gélom a IUI.
Ja by som chcela už s tým všetkým byť aspon do 4mes. otehotnieť 🙂 som trúfala?
kolko to asi trvá (mesiacov)? vdaka za odpovede. som z toho jeleň.

luciatrencin
12. nov 2015

@isabellita ja som prisla do centra v septembri, v oktobri mi robili priechodnost vajcovodov a tento mesiac prve IUI. Takze ak budes mat stastie, tak stihas 😉

clarissa77
17. nov 2015

@isabellita no mne priechodnost robili skor, ale to je detail. Do CAR som prisla v maji a do mesiaca som uz mala aj prve IUI za sebou. Na termin prvej konzultacie do GF som cakala mesiac, ale do Brna len 2 tyzdne. S tam by som mala ist aj buduci tyzden na IUI, v mojom pripade uz tretie. V Gyn-fiv som mala aj stimulaciu - clostilbegyt a pregnyl plus utrogestan. V Brne bez stimulacie, maximalne po IUI utro alebo duphaston bude. Snad uz to bude do tretice vsetko dobre a dostanem najkrajsi vianocny darcek. Drzim palce aj tebe 🍀

zuzsat
19. nov 2015

@isabellita ja som bola v auguste na prvej konzultacii, kvoli chorobam az v oktobri na priechodovosti, cakala som na mrchu cca 14 dni, od 5-9 dna mrchy som brala clostylbegit, na 10den som bola na ultrazvuk pozriet na folykuly, mali len 11mm to bolo 16.11 a dnes 19.11 uz maju 19mm pichli mi pregnyl a zajtra rano ideme na prve IUI s manzelom.. malo to rychly spad... tak budeme ocakavat "mikulasa" v podobe dufam dobrych sprav...

xxxena
22. nov 2015

ahojte baby. chcem sa opýtať či tu mala niektorá z vás , že partner mal nekrozoospermiu. znamená to ,že nám hned odporučia umele oplodnenie? alebo sa budu snažiť najsôr IUI?

alexslovakia
29. nov 2015

Ahojte! Máte niekto skúsenosti s Dr Jankovsky v TN a IUI. Ďakujem

kvetinka125
12. dec 2015

Ahojte. Chystáme sa do Heliosu Martin na moje vstupné vyšetrenia pred IUI, nakoľko má manžel azoospermiu, rozhodli sme sa pre IUI s darovanými spermiami. Absolvovali ste niekto? Pýtala som sa na cenu, platí sa 300 e. Poisťovňa nič neprepláca?
Ak by som bola v poriadku, čo ma čaká? Aj nejaké injekcie, či len nejaké lieky? Ďakujem.

janaplt
12. dec 2015

Ahojte, my už máme naše prvé (kiežby aj posledné 🙂) IUI za sebou. V piatok idem na krv, no nemôžem sa dočkať, taká som plná očakávaní 🙂 Chodí mi po rozume aj spraviť si tehotenský test, ale dúfam, že odolám a nespravím si a vydržím na výsledky z krvi 🙂

janca2262
12. dec 2015

@janaplt vydrž, ja som neodolala, spravila si a bol neg, ale výsledky z krvi boli pozitívne 🙂 ale už som to aj po týždni cítila, bolo mi tak inak... 🙂

alexslovakia
13. dec 2015

@janaplt ja idem zajtra. Dúfam že všetko bude ako má byť a budeme konečne šťastní. Bola by som tiež veľmi rada keby to vyšlo hneď ale bojím sa že budem sklamaná. Nechávam tomu voľný priebeh.

janaplt
14. dec 2015

@janca2262 Tak to je ten lepší prípad, že test bol síce negatívny, ale výsledok z krvi pozitívny 😵 teším sa s vami 🙂 nechystám sa robiť si test, jeden síce doma mám, ale nie nie nie, žiadne také, vydržím a bude prekvapko, či už pozitívne, alebo negatívne 🙂
@alexslovakia ako si pochodila? môžme gratulovať? 😵

alexslovakia
15. dec 2015

@janaplt ešte nevieme. Včera mi našťastie našli na 14 deň neprasknute vajíčko a pichli injekciu a dnes o 17 ideme nato. Mám zmiešané pocity ale dúfam že nám to dobre dopadne a držím palce aj vám

alexslovakia
15. dec 2015

Máme to za sebou..... Trošku nepríjemný zážitok ale zvládla som to. Teraz už len čakať a dúfať

zuzsat
16. dec 2015

@alexslovakia o 17.00 si bola na IUI?

alexslovakia
16. dec 2015

@zuzsat áno bola

zuzsat
16. dec 2015

@alexslovakia drzim palce aby ti to vyslo

alexslovakia
16. dec 2015

@zuzsat ďakujem veď uvidíme na nový rok možno si budem pripijat na úplne iné veci ako by sa mali malo

janaplt
17. dec 2015

@alexslovakia Mne tiež nebol ten zákrok práve príjemný, tak ale povedzme si narovinu, čo by sme my ženy predsa pre svoj sen nevydržali? :D
Ja idem zajtra na krv, ale necítim sa nijak "tehotne", tak asi nič z toho.. dám vedieť

janaplt
17. dec 2015

@alexslovakia a samozrejme držim palce aby to vyšlo 😉

alexslovakia
17. dec 2015

@janaplt ďakujeme.ja mam ešte trosku bolesti v podbrušku po zákroku. Chcem sa spýtať nevieš po akej dobe si môžem urobiť test? Ms mam dostať na nový rok. Ďakujem

janaplt
17. dec 2015

@alexslovakia Neviem, asi cca 12 DPO? Fakt neviem, šálila by som ti 🙂 ale je tu istotne o tom veľa tém a diskusií. Ja som našťastie odolala, test som nespravila a zajtra sa uvidí 🙂

janca2262
17. dec 2015

@alexslovakia ja som robila asi 10dpo a bol neg a krv bola poz po 14dnoch🙂 tie bolesti v podbrusku som mala aj ja🙂

alexslovakia
17. dec 2015

@janaplt
@janca2262 mne povedal doktor že mám čakať kým mi nepríde ms ale to je ešte dlho a neviem ci vydržím. Mám to o to horšie že bude medzi sviatkami a mne nemá test z krvi kto urobiť.

alexslovakia
17. dec 2015

@janca2262 v prvom rade gratulujem teším sa s vami. A kolko iui si mala

janca2262
17. dec 2015

@alexslovakia dakujeme, tak by som pockala, kym ubehne tych 14 dni, mozno to uz bude vidno🙂 ja som uz potom neskusala robittest tak neviem...🙂 drzim prsty🙂

alexslovakia
17. dec 2015

@janca2262 koľko iui máte za sebou

janca2262
17. dec 2015

@alexslovakia 1🙂 a vy?

alexslovakia
17. dec 2015

@janca2262 prvý tak dúfam že to bude OK my sme zdraví obaja

alexslovakia
18. dec 2015

@janaplt ako si dopadla.... Držím palčeky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre