IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzsat
27. dec 2015

@alexslovakia hlavu hore princezna, spadne ti korunka.... vo vacsine pripadov prve iui nevychadza. je tam 10% uspesnost. tiez sme boli sklamani s manzelom. ale druhy krat to uz musi vyjst len nestracaj vieru a nadej

alexslovakia
27. dec 2015

@zuzsat každý verí i ten prvýkrát a dúfa...
Veď áno vo februári ideme nanovo. Zajtra ešte krv

zuzsat
27. dec 2015

my v januari asi 😀 drzme si palce

alexslovakia
27. dec 2015

@zuzsat aj ja vám

alica311
27. dec 2015

@alexslovakia Je mi to ľúto, ale test to ešte nemusel zachytiť, ak sa embryo uhniezdilo neskôr, ja som len 4 dni po iui a stráášne sa mi to vlečie...

alica311
27. dec 2015

@bad_delight ahojky, tak ako? už si týždeň po iui, budeš aj testovať?

luciatrencin
27. dec 2015

@alexslovakia ☹ u mna 14, a tiez bielo... a tak som sa tesila na vienocny zazrak

alexslovakia
27. dec 2015

@alica311 ani mi nevrav.trvalo to ako rok.veď uvidim zajtra.nevies mi povedat odkedy sa rata tých 10 dni robenia si test ci od oplodnenia alebo od uhniezdenia.ja som z toho pako 🙂

alexslovakia
27. dec 2015

@luciatrencin my tiez.....ale ked nam krv vide negativna tak ideme vo februári

alica311
27. dec 2015

@alexslovakia 10 dní od oplodnenia, embryo sa uhniezďuje 5 - 6 deň, niekedy sa uhniezdi aj neskôr, čítala som na nete, že medzi 5 - 10 dňom a potom hcg stúpa neskoršie. Ja v kútiku srdiečka dúfam, že mi sa to podarí, ale pri všetkých možných našich diagnózach by to bol asi zázrak 😒

maminka1986
27. dec 2015

baby pri IUI je velmi malá šanca na otehotnenie aj to musi mat muž velmi dobre spermie aby to vyšlo a žena tiež či preichodne vajcovody a byt to super naplanované...to je ozaj tam taký zázrak že to vynde...tak držím palce aby ste si našli 2 čiarky v novom roku-ale poviem Vám potom ešte len začne stres aby bolo všetko ok

nike8
27. dec 2015

@alexslovakia ahoj , citala som, že si bola na IUI u doktora Jankovskeho. Nevies náhodou, ci sa môžem k nemu objednať na IUI aj keď niesom jeho pacientka?

alexslovakia
27. dec 2015

@alica311 ved ja som už z toho citania uplne mimo,kazda piseme daco ine......tak neviem co si mysliet....je to pegnyl nie je?som tehu nie som? Vela info zrazu a kazda z nas ma ine nazory.este je skoro uz je to zle.....neviem sama.muzmi povedal ze da odpojit internet a bude.jeden den sa tesim druhy den som smutna dalsi neviem....

alexslovakia
27. dec 2015

@nike8 urcite ano,operuje aj zeny co k nemu nepatria.ved si to zaplatis ale urcite ano

zuzsat
27. dec 2015

@alexslovakia he he he presne tak to vnima aj moj muz. chceme vediet co najviac info a ozaj kazda pise inak 😀 teraz yz aj muz sa pyta a tejto sa to podarilo a tejto a tejto 🙂 musime mysliet pozitivne inak to nejde... ja verim ze na 2 krat to vyjde

@maminka1986 ja mam priechodne vajcovody. muz velmi dobry spermiogram a predsa nic ☹ ale som toho nazoru ze vsetko je o psychike. proste sa musime ukludit kaslat na vsetok zhon a verit 🙂

illinka
27. dec 2015

@luciatrencin juj opat to nevyslo :((( ale tak hadam buduci rok vsetky budeme tehu

luciatrencin
27. dec 2015

@alexslovakia potvrdzujem, mozes... a lepsie ako lietat niekam do centra v Ba ci Mt. ...a aj lacnejsie

luciatrencin
27. dec 2015
luciatrencin
27. dec 2015

@illinka veru.... dockame sa 😉

alexslovakia
29. dec 2015

Ahojte dievčence tak krv negatívna

alica311
29. dec 2015

@alexslovakia to mi je ľúto, treba sa s tým rýchlo vyrovnať a veriť, že v januári sa to isto podarí 🙂

alica311
29. dec 2015

Dievčatá, dnes som testovala 8 dní po podaní pregnylu a 6 dní po iui, testovala som, či mám v sebe ešte pregnyl a vyšli mi dve čiarky, jeden duch a dobre viditeľný, testovala som ráno o piatej (nemôžem z toho čakania už spávať 😀 ) a teraz pozerám znova na test a tá čiarka (duch) úplne zmizla, že naozaj nič... ako je to možné?

kvetinka125
29. dec 2015

@alexslovakia to mi je ľúto ☹

kvetinka125
29. dec 2015

tak my máme naplánovanú IUI v januári (koncom podľa mojej ms), dávali ste si všetky robiť hysteroskopiu?

alica311
29. dec 2015

@kvetinka125 ja si idem dať spraviť priechodnosť vajíčkovodov v januári, ale neviem akým spôsobom, je toho viac HYCOSY a HSG, laparka....

alica311
29. dec 2015

@alica311 ty si si dala spraviť?

alica311
29. dec 2015

@kvetinka125 ty si si dala spraviť? mne to dôvera neprepláca, bude ma to stáť 300e, tak manžel ma skôr prikláňa k ďalšiemu IUI, a že ak nie, tak ivf, lebo aj tak po dvoch, troch neúspešných iui nás budú tlačiť do ivf, tak sa neviem rozhodnúť

kvetinka125
29. dec 2015

@alica311 ja som si zatial nedala spraviť, že to skúsime zatial bez toho (môžno rozmýšľam zle, obe moje sestry to mali v poriadku, tak som myslela, že by som to mohla mať aj ja a že nebudem zbytočne podstupovať narkozu a tak..), no tak dúfam, že nebudem potom ľutovať...

alica311
29. dec 2015

@kvetinka125 hej, aj ja sa bojím narkózy, každá sa musí rozhodnúť sama, dr. povedala, že ak iui nevíde, tak sa dohodneme čo ďalej a uvidím, aký postup navrhne ona, len ja som dosť netrpezlivý človek... a toto čakanie na termíny, vyšetrenia, výsledky je pre mňa hroooznééé 😠 a aký máte problém?

kvetinka125
29. dec 2015

@alica311 manžel má azoospermiu, takže ideme na darcovské cez IUI, veď to čakanie je veru hrozné a ja teraz ľutujem, že sme sa rozhýbali až po 8,5 roku... sme zapísaní aj v poradovníku na adopciu, už to trvá vyše 3 rokov a nič a to nám bolo povedané že 2 - 2,5 roka (ja si o tom začínam myslieť svoje po tých rokoch), tak som si povedala že skúsime ešte túto možnosť, aj keď sme boli zo začiatku proti, bolo to proti nášmu svedomiu.... ale tie roky smútku a prázdnoty človeka presvedčia, aby konal....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre