IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alexslovakia
26. mar 2016

@zuzsat neboj podarí sa vám už konečne ved mala si schudnúť a ako klobúk dole krásne si schudla. Veľký obdiv!!!!!!!

zuzsat
26. mar 2016

@alexslovakia ved toto. same pozitiva. pred tym muz nemal pracu tajze stresy boli odkial na ucty atd teraz ma pracu a teda riadne som sa ukludnila takze dufam ze aj test krvi bude pozitivny aspon tak ako to teraz citim ja 😀

zuzsat
27. mar 2016

baby ktore chodite do gyn fiv v BA a ste po IUI s pozitivnym vysledkom ako to prebieha dalej? na 14.den krv ked vyjde pozitivna co nasleduje? budu aj dalsie odbery? co sono? ako dlho to vsetko trva kym vam daju spravu a poslu k vasmu gynekologovi atd. mesiac dva tri? len sa informujem nakolko som chcela ist na pn (rizikove) od prveho dna co to zistim ze sa podarilo (s obvodnym aj gynekologom som tak dohodnuta vzhladom na cukrovku a som 2roky po operacii chrbtice)
len sa informujem 😀 asi som strelena ze este som ani nezacala s clostylom a uz take myslienky 😀 ale verim ze to teraz dame 😀 😀 😀

alexslovakia
28. mar 2016

@krpeccukru ahoj! Ako sa darí ako tehulkujes? Je vsetko v poriadku?

kaattkka
28. mar 2016

Ahojte bambulky, zajtra idem na krv ,som po iui tak som zvedava ci to vyslo ,test som si nerobila,ale pobolieva ma brucho ako pri ms a predvcerom som mala rano trosku spinenie..tak som velmi zvedava to je nase prve iui..

zuzsat
28. mar 2016

@kaattkka kati drzim palce aby krv bola pozitivna

alexslovakia
28. mar 2016

@kaattkka držím palce daj vedieť ako ste dopadli

denidi
28. mar 2016

@kaattkka silno drzim palce 🙂

kaattkka
29. mar 2016

Bambulky ,tak je to tam...po 4 rokoch trapenia som tehu...straaasne moc vam drziiim palce nec h to vide aj vam.

hranoska
29. mar 2016

@kaattkka gratulujem a zelam krasne bezproblemove tehotenstvo 😉

denidi
29. mar 2016

@kaattkka gratulujem 🙂prajem krasne tehulkovanie 🙂

alexslovakia
29. mar 2016

@kaattkka gratulujem krásne tehulkovanie

zuzsat
29. mar 2016

@kaattkka krasa. supeeer

zuzsat
29. mar 2016

mne muz oznamil aby sme este mesiac dva pockali... som smutna ale zasa mozem schudnut este viac 😀

viki186
30. mar 2016

Ahojte som fakt nestastna neviem co robit tehot.test pozitivny vcera som bola aj u gynekologia a krvy test dopadol ze hcg mam pozitivne 78,56
Dnes dalsi tehot test ale uz 3 den krvacam. Co mam robit?? Toto je nase prve ivf...

viki186
30. mar 2016

Prikladam foto tehot.testu

kakatulik
30. mar 2016

@viki186 a ako asivne krvacas?....vcera si to lekarovi hovorila?

wewika1
30. mar 2016

@viki186 neurobis nic. telo presne vie, co ma robit. asi sa embryo nevyvija tak ako ma. ja viem, ze je to krute, ale bud rada, ze to odchadza teraz ako keby to malo byt v neskorsom stadiu. presla som si tym, snazili sa to vsemozne udrzat, cim mi len davali plane nadeje a o to to bolelo viac...proste proti prirode sa ist neda 😒

viki186
30. mar 2016

@kakatulik ano hovorila beriem ustrogen a estrofem vraj pokial nemam krce tak aspon to je dobre

kakatulik
30. mar 2016

@viki186 ale ak by sa to krvacanie stupnovalo,isla by som na kontrolu.

viki186
30. mar 2016

@kakatulik v piatok idem do martina do heliosu ale ked som im volala ze aky mam problem dost ma zamrzol ich pristup... Vraj bud predtanem krvacat alebo nie to bolo vsetko

lucusik33
30. mar 2016

@viki186 ja som po vklade v heliose tiez krvacala sla som na pohotovost dali mi dicynone a nasadila som ascorutin a pila citronovu vodu. Zastavilo mi to krvacanie.

viki186
30. mar 2016

@lucusik33 a kolko dni si este po tomto vsetkom krvacala?? A nepotratila si?

viki186
30. mar 2016

@lucusik33 na ascorutin sa potrebuje recept?? Ja uz vyskusam hocico

lucusik33
30. mar 2016

@viki186 mne to zastavilo o 1-2dni ale bola som v 5-6tt uz. Nedopadlo to dobre v 12tt som mala MA. Na ascorutin recept netreba.

viki186
30. mar 2016

@lucusik33 tak to mi je velmi luto a ten ascorutin tak prosim ta pomaha?

lucusik33
30. mar 2016

@viki186 ascorutin zmiernuje krvacanie, daj si do googlu ked tak najdes vela clankov.drzim paste aby embrykjo vydrzalo. Ale ako pisali baby ak nie je v poriadku tak je lepsie teraz ked odide ako neskor.

viki186
30. mar 2016

@lucusik33 tak prave odislo ☹☹

22erik
30. mar 2016

@viki186 to mi je luto ale neboj druhé urcite vydrží ! 🍀 Po akom čase od vkladu si si robila test ? Mne vkladali v piatok a mam taký divný pocit ze tiež to nevyšlo ake este mam jedneho mraziacika tak zostava ze bude dobre 🍀👼

lucusik33
30. mar 2016

@viki186 to mi je luto. Nabuduce to urcite vyjde

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre