IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

supoliatko13
22. máj 2016

@zuzsat ahoj zatedy som to spozorovala len dnes ráno, ten výtok je slabý až le mam aj malé bolesti v podbrusku ... čítala som o tom článok že to môže byť uhniezdovanie ... nechcem stresovať tak sa tým utesujem

zuzsat
22. máj 2016

@supoliatko13 urcite to tak je. drzim palceky

zuzsat
23. máj 2016

takze 2.IUI Negativne....

bedova
23. máj 2016

@zuzsat to mi je luto,ani nam to nevyslo.V sobotu som si poplakala a ideme dalej.

zuzsat
23. máj 2016

@bedova ja ani neplacem. bola som pripravena na to... vo stvrtok konzultacia a uvidime

bedova
23. máj 2016

@zuzsat Idete este raz skusit iui?Ja este raz a potom umele.

zuzsat
23. máj 2016

@bedova vraj musim 3x neuspesne iui az potom podat ziadost na ivf.vraj sme v poriadku obaja

lenkakrpcek
24. máj 2016

@zuzsat Určite sa to podarí, nikdy to nevzdávaj 😉 ja idem na druhé IUI o pár týždňov a som pripravená bojovať aj ďalej.....

alexslovakia
24. máj 2016

@zuzsat je mi to ľúto

supoliatko13
24. máj 2016

@zuzsat mrzi ma to ze si to mala negativne, ja si to idem potvrdit v piatok do martina. uz mi sice nasadili estrimax, ascorutin a kanavit ale neverime tomu s manzelom, vcera sme si poplakali ale ideme dalej este mame dve zamrazene, nevies po akom case mozem ist na dalsie KET? citala som o tom ale nietore nazory su ze mam pockat a druhe ze treba hupnut na to hned kym to mam vsetko nastavene a v sebe

zuzsat
24. máj 2016

@supoliatko13 s tymto skusenosti ziadne nemam, ja som bola len na IUI

isabellita
25. máj 2016

@zuzsat to ma mrží, zazila som to isté. Mam za sebou 2.neuspesne IUI a teraz pred tyzdnom som bola na 3.IUI, ale ziadost o IVF som podpisovala v den iui a dnes prisla odpoved z poistovne, ze to spracuvavaju. A vobec som tam nic nevypisovala, ze mam za sebou IUI. aj tak vzdy vraj poistovna preplaca okolo 1300€ a pacientka pri max.stimulke je to vzdy do 1000€. A pri dalsich pokusoch uz len okolo 200€ za vklad mrazeneho embria.

zuzsat
25. máj 2016

@isabellita a to si reisila cez CAR ? lebo ja neviem, zajtra budem mudrejsia na konzultacii... kazdopadne skusime dalsie tretie IUI a potom ziadost vypiseme.. ked mi tak povedali... dufam ze mi odsuhlasi dr. hned IUI dalsie, ms som este nedostala, predpokladam ze v piatok pride, ako po prvom IUI ked som vysadila utrogestan prisla na 4.den po vysadeni, cize teraz by som krasne stihala dalsiu stimulku..... ja verim ze tento rok budu // :D

lucusik33
25. máj 2016

@isabellita ja som ivf presla a nie je pravda ze ty budes doplacat max do 1000eur. Zalezi na mnohych veciach, sposob oplodnenia, pocet vajicok, pocet embryi, ci budes mat pk atd. U mna vyslo 1ivf 2100eur a to uz bol doplatok co poistovna nepreplatila.

isabellita
25. máj 2016

@lucusik33 ahoj, pytala som sa ho na rovinu kolko maximalne budem doplacat, ak by som vyuzila aj vsetky nadstandardne skuzby s doplatky a povedal mi max 1000€. Ved o tom je konzultacia. 2100€ nepripada do uvahy, zasa nekradnem 🙈 😀 A ano zalezi aj od diagnozy pacientky ale pozrel na moje v poriadku vysledky a povedal mi max 1000€. Ale tak mozno kazde centrum inak, neviem. Dam vediet potom.

isabellita
25. máj 2016

@zuzsat ano cez Repromedica v BA. Tiez som v case konzultacie mala super folikuly tak sme stihli este pichnut Ovitrelle aj o 2 dni IUI aj vypisat ziadost. Tak uvidime. Kazda zena inak, kazde centrum inak.

supoliatko13
25. máj 2016

@isabellita nechcem sa starať a miešať .... ale nas to s manželom v iscare v martine vyšlo 2500 aj s rocným zmrazením a so všetkým čo k tomu patrí je pravda že z toho 500 stal manželov zákrok ale tak bez toho by to nešlo ...

isabellita
25. máj 2016

@supoliatko13 opytam sa v tom centre na financie este raz, pre istotu.

lucusik33
25. máj 2016

@isabellita jasne treba sa popytat ja som tiez bola v poriadku a problem bol na strane chlapa. Nam vraveli na konzultacii cca 1200eur len som mala vela vajicok ktore sme dali oplodnit tak preto to vyslo viac

xxxena
26. máj 2016

@lucusik33 ahoj prosím ta kde si bola na IVF? podarilo sa Vám hneď na prvýkrát? aj si cítila že si tehotná, alebo aj po teste z krvi? ak si si robila test aj doma z moču nahodou po kolkatom dni od vkladu ti ukázal dve čiarky? Ďakujem za odpoved.🙂 a gratulujem že to vyšlo.🙂

lucusik33
27. máj 2016

@xxxena ja som pred cca 2rokmi podstupila 1.IVF v MT heliose este z ex partnerom. Nedopadlo to dobre. mala som spolu 4vklady a z toho 3bioch.tehu a 1x MA v 12tt, nasledne sme sa rozisli a mam nove partnera, ktory ma tiez zhorseny spg, cize sme si povedali ze skusime 3x IUI a ak nevyjde tak pojdem na 2.IVF.....a podarilo sa posledne 3.IUI. Testy som si robila vzdy pri IUI od 10.dna od inseminacie a pri vkladoch embryii od cca 6.dna po vklade.

dadka0110
27. máj 2016

@isabellita 1000 je malo....to by ti stacilo len na jeden ET a zaiadne PK a ani zmrazenie embryi a vobec nic .... nas vyslo kol 1.600-1.700€ a to fakt nepocitam este take "drobne" sumy co sme platili....

isabellita
27. máj 2016

@dadka0110 inak asi sa vykašlem na IVF. Toľko otázok okolo toho a vždy sa mi rôznia odpovede. V ponďelok mi prišla SMS ze moja žiadosť je v štádiu schvaľovania, v Repromedice povedali ze ak mam poist,Dôveru, ze to bude bez problémov a dnes mi volali ze žiadosť je neschválena, pretože im chyba operačný nález a sprava z laparky co mi robili v roku 2008!!!!! A v 2010 sa mi narodila dcérka-úplne prirodzene. Takze vôbec nechápem co ma spoločne zdravotný stav ženy spred takmer 10.rokov s terajším schválením IVF?? Nezaujíma ich radšej info z posledného roka-3xIUI, HP v poriadku, spi v poriadku... Aaaaa dnes mam den Debil :(
A zákon schválnosti funguje, ze dnes o 10:00 som zrušila svoju konzultáciu v Brne a o 12:00 mi volali o neschválení žiadosti... Život je komplikovaný...

dadka0110
27. máj 2016

@isabellita asi ti zle napisali v centre ked posielali do poistovne.....my sme nedavali ziadne papiere a ani nic a rovno nam povedali ze oni tam napisu aby dobre bolo....nuz take dni byvaju a neboj to prejde....ak by si sa chcela na hoc co opytat tak sa kludne pytaj....ja mam za sebou aj IUI a prvy ET....

supoliatko13
27. máj 2016

@isabellita sme dve mne oficiálne oznamili že sa KET nepodaril, vedela som to lebo som začala krvácať ale tak oficiálne to musia potvrdiť, boli to ale netreba sa vzdávať a treba ísť ďalej, ja verím že sa nám to obom podarí

xxxena
28. máj 2016

@dadka0110 ahoj , ako dopadlo tvoje prve ET? robila si si testy? alebo počkaš na krv?

dadka0110
29. máj 2016

@xxxena ja som na 8 den po ET zacala spinit a 9 den krvacat, robila som si aj test alle negativny a zajtra idem na krv....ale myslim si na 99% ze to teda tentokrat nevyslo 😊😏

xxxena
30. máj 2016

@dadka0110 netracaj nadej, však sestričky hovorili že krvacenie nemusí hned znamenať že to nevyšlo .
ja idem na krv vo štvrtok . dnes rano som si robila test , ale bol negativny..:(

dadka0110
30. máj 2016

@xxxena ale cosi ja nstracam nadej ☺....vsak ked teraz nevynde tak inokedy ano ☺....ja to berem sportovo☺....ale dnes som si robila test a negativny, bola som rano na krv ale vysledok bude az zajtra, ale bude to negativne urcite....neopustam sa ja uz , nic by to nepomohlo .... takze pojdeme na KET 😊

xxxena
30. máj 2016

@dadka0110 tak ked nevyšlo ET tak víde KET.🙂 budem ti držať palce.🙂
ja som nedočkavá už na krv. test som si asi robila skoro. lebo na ET som bola 23,5,
ty si na ET bola ktorý den? ja na 3den a vkladali mi jedno osembunkové embryo. veríme , že to vyšlo.a test z krvi bude pozitívny.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre