IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
21. dec 2011

@dadax84 dakujem ti 😵 užívam si vyjedaním všetkého 😀

dasaa
21. dec 2011

@mirka2010 Ahoj ako sa mate a ako babo ? 🙂

majca55
21. dec 2011

@alibabaa veru moja wauuuu 😵 dakujem pekne 😲 😲 a ty kedy ideš na vklad?

alibabaa
21. dec 2011

@dasaa uz sa mam dobre.. 🙂 zarezavam v praci.. dnes som bola vyzdvihnut posledny darcek pre mm.. dala som mu urobit hrnceky s jeho logom... som zvedava ako sa mu budu pacit.. 😉
a co ty? co mas nove a ako sa citis? dlho som tu nebola a priznam, nezvladam to citat dozadu.. ☹

dasaa
21. dec 2011

@majca55 nie lebo som prisla domov len pred chvilkou.Ale zajtra budem volat.Juuuuj ako sa tesim na tvoju fotecku.A co ti hovorila dr?

dasaa
21. dec 2011

@alibabaa uz chodis do prace ?Tak to som rada ze ti je uz lepsie 🙂 Mam sa dobre sice niekedy rano mi je zle ale da sa.Na kontrolu idem az v 13tt.Bola som u svojho gynek.na kontrole tak som aspon videla malickeho zatial je vsetko v poriadku tak som rada.Len mi povedal ze mam byt v klude,nenamahat sa a nic tazke nedvihat.Toto iste mi povedali aj v Martine 😀

majca55
21. dec 2011

@dasaa ta bola velmi rada a že pekne rastu obe a o dva týždne by malo byť už aj srdiečko 😵 😵

dasaa
21. dec 2011

@majca55 to musi byt velmi krasne vidiet dvojicky som velmi stastna ze mas dvojicky jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

alibabaa
21. dec 2011

@majca55 juj, toť otazka... neviem este.. ale to pride z cista jasna.. 🙂 ked to pride dam vam vediet 😀

dasaa
21. dec 2011

@majca55 uz ti aj povedali kedy budes mat priblizne termin?

majca55
21. dec 2011

@alibabaa jasne ked ťa to chytí tak to bude to pravé a prajem ti to moc moc 😲 😵

alibabaa
21. dec 2011

@majca55 das aj foto? 😕 😕 😀 😀

majca55
21. dec 2011

@dasaa ešte nie ale ked som si podla mrchy rátala tak 13.8. no ale pri dvojkách to kludne može byť aj v júli 😵

majca55
21. dec 2011

@alibabaa dám za chvílku išiel mm pre kábel 😵 😵

sijust
21. dec 2011

@majca55 ahoj moja,gratulujem ja som to tusila,lebo to hcg bolo obrovske... 😵 moc drzim palce,aby vsetko dobre islo...a hlavne aby si neochorela...davaj si velmi na seba pozor,lebo ja som po mesiaci zase chora... 😒 ak ti mozem doporucit vyhybaj sa teraz nakupnym centram lebo klima roznasa bacily,preplnenym priestorom,busom,cakarnam...prvy trim na je dost nebezpecny....a zvlast ked su to dvojky....ale velmi sa s tebou tesim!!!!!! 🙂

majca55
21. dec 2011

@sijust dakujem moja si zlatá 😵 ja som už ako ty si písala zjem všetko a kombinujem no hruza 😀 a stále by som spala idem sa pokusiť dať foto dufam,že uvidíte 😵 ja mám zas herpes 😝

adikasala
21. dec 2011

@majca55 jej fantastycke budes mat dvojicky 🙂 🙂 🙂 🙂 tesim sa velmi stebou 🙂 🙂 🙂 a drzte sa!!!ja som sa dnes dozvedela ze mame v brusku kocku 🙂

dasaa
21. dec 2011

@majca55 🙂 zatial mas pekny datum.No moja tak uz musis pozerat vecicky pre dvojcata a aj kocik uz bude pre dvojicky.Drzim ti prsteky aby vsetko dobre dopadlo 😉

majca55
21. dec 2011

tak tu su naše fazulky dúfam,že ich vidíte sú hore pekne pri sebe 😲 😲

majca55
21. dec 2011

@adikasala jej gratulujem moc ako sa máš? 😲

dasaa
21. dec 2011

@adikasala to je super tak ze budete mat dievcatko.Zatial same dievcence su 🙂

majca55
21. dec 2011

@dasaa moja som si už nejaké aj pozerala a už asi mám aj vybrane 😵

dasaa
21. dec 2011

@majca55 to je krasny pohlad 🙂 🙂 🙂

sijust
21. dec 2011

@majca55 zlatik vies co...teraz nezjem skoro nic...tak neviem kde som nabrala tie tri kila...skor mi nechuti ako chuti,ale nie je mi zle,len proste nemam na nic chut...moj drobcek je taky dobrucky,keby som nenosila pred sebou melonik,tak ani neviem,ze som tehu...musim dat fotku,neuveritelne sa mi brsuko zvacsilo 🙂 len tie choroby moje 😒 a tesim sa na tvojich dvoch drobcurikov,tak sem rychlo fotocku 🙂

majca55
21. dec 2011

@dasaa vidíš ich tam?mm už prestavuje izbu prmýšla už 😵 😵

dasaa
21. dec 2011

@majca55 to je super ze uz mas popozerane a vybrate.My sme dnes boli v detskom obchode ach jaj take krasne vecicky maju ze je problem az vybrat 🙂

adikasala
21. dec 2011

ahojte babenky napisem vam co sa mi prihodilo dnes 🙂 rano som bola u zubara robyl jeden zub samozrejme z inekciou,vsetko islo hladko a po hodine ked mi presla inekcia som sa zacala citit divne,,,este ze som si sadla u mm v praci ,bolo mi na odpadnutie.praktycky som stratila zmysli na par sekund,tak ako ked odpadnete....tak mm mi zavolal sanitku hned,naststie to bolo len okamih a hned mato preslo,na pohotovost ma pre istou zobrali vysetrili,vsetko je ok a urobyli aj sono co som nevidela babika sa krasne mrvila a ukazala mi co ma medzi nozkami...takze mame dievcatko v brusku a bude sa volat VALENTINA a ja som cela bez seba,,ona sa nam chcela uz ukazat pred vianocami.nechcela nechat cakat maminku az do 27....sranda 🙂 🙂

sijust
21. dec 2011

@adikasala zlatik,ty budes mat bambinu a ani mi nedas vediet?!no pekne 😠 ale nie moja....strasne sa tesim!!!ja citim,ze to bude bambino 😉

dasaa
21. dec 2011

@majca55 ano su hore ale mohla si vyskusat urobit este jednu fotku ale blizsie

adikasala
21. dec 2011

@sijust ved iba dnes na obed som sa to dozvedela aj ja...keby mi nezostalo zle by som sa to dozvedela az 27.12...no malinka ma chcela potesit na vianoce,,moj poklad uz teraz mysli na maminku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre