IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
19. jan 2012

@cmelica ty to pekne vysvetluješ ako doktorka no vidím že tu nakúkaš 🙂

alibabaa
19. jan 2012

@renka5 na zahradnickej ulici v BA. no zalezi od toho kolko oocytov vyberu (teda odsaju z folikulov vajicok)... mna to stalo 900 + hormony.. v tych 900 je zahrnute aj vysetrenie v sobotu a v nedelu, mrazenie embryok, embryoscope-ten maju len tu v GF, predlzena kultivacia, napichovanie spermii do vajicok ICSI.
spolu asi 1300 eur

cmelica
19. jan 2012

@dasaa ahoj moja nop citim sa super ,az mi je to divne 🙂 🙂 a ty ako este pobolieva hrdlo??

dasaa
19. jan 2012

@tinka9075 to je tak ked cakas tak nechodi a ked nie tak pride aj skor 😀.Vinko ti pomoze

cmelica
19. jan 2012

@buba13 moja ty sa pekne liec a pot v postielke az si coskoro fit 🙂

tinka9075
19. jan 2012

@dasaa neboj ved dnes si cecnem ale len trošku lebo ja si dám dva deci a som ožratá 😀 😀

cmelica
19. jan 2012

@tinka9075 sem tam kuknem je mi smutno 😕
tak este stale nic??a co takto skusit testik nez si das vinko,hm 🙂

dasaa
19. jan 2012

@cmelica jeeeej ty si tu ? 😵 😵 Uz je to trosku lepsie sice som unavena bo od rana som stale nie co robila a teraz ma berie na spanie 😀

cmelica
19. jan 2012

@dasaa teraz som nakukla 🙂 som si podriemala tak uz neviem co so sebou...ale som len na skok 😉
moja tak sup sa do postele 🙂

tinka9075
19. jan 2012

@cmelica neboj všetko bude dobré a fazulka sa pekne uhniezdi 😉 😉 testík robit nemusím lebo sme málo snažilkovali lebo manželíno bol chorý a potom aj ja pekne si len počkám na iui na najrýchlejšiu spermošku 😀 😀

dasaa
19. jan 2012

@tinka9075 ja tiez vela nemozem vinka mne staci jeden pohar a tak isto uz som skoro opita 😀 😀 😀

cmelica
19. jan 2012

@tinka9075 ale vies ze vtedy sa deju zazraky 🙂 🙂 🙂 stacila jedna sikovnica 🙂

tinka9075
19. jan 2012

@cmelica ja viem ale tá jedna asi bola chorá a nedostala sa tam kde treba 🙂 🙂

dasaa
19. jan 2012

@cmelica ja uz lezim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a pozeram telku.Pomalicky zaspavam len keby nam tu nebuchali na stenu tak by boo vsetko ok 😀

cmelica
19. jan 2012

@tinka9075 nikdy nevies 😝 😝 😀 😀 😀 a v praci ako??

cmelica
19. jan 2012

@dasaa len si odpocin 🙂 a coze buraju nieco??????? 😅 😅 😅

tinka9075
19. jan 2012

@cmelica ved uvidím ešte počkám 😉 v práci ok len dnes ma jedna tak nasrala normálne chcela aby som robila za nu tak som jej pekne do duše povedala že ja mám len jeden plat nech si máká sama 😉 všetci sa smiali lebo ja som jej to povedala s kludom angličana a ju išlo roztrhnút od jedu no ešte len prídem a už ma budú výužívat tak to teda nie 😉 😉

dasaa
19. jan 2012

@cmelica skor mi to pripada ako keby nie co na stenu davali .Ale viem ze susedka je sama doma bo mm ma v praci este 🙂

cmelica
19. jan 2012

@tinka9075 presne netreba sa nechat vyuzivat 🙂 🙂 🙂

@dasaa a mozno tam niekoho ma 😀 😀 😀

kocky budem koncit...vecer este isto nakuknem...papa zatial 🙂 🙂

dasaa
19. jan 2012

babenky @cmelica @tinka9075 moje budem koncit idem si pospat tak sa zatial majte 🙂

tinka9075
19. jan 2012

@cmelica
@dasaa ahojte len pekne oddychujte obe 🙂 🙂

dzuli08
19. jan 2012

@mirka2010 Gratulujem, ďalšia mamička. Riadny valibuk :D. Nech ste len zdravučký.

alibabaa
19. jan 2012

@tinka9075 nedaj sa! ziadne vyuzivanie. typicky slovaci 😠

tinasc
19. jan 2012

@buba13 uuuha tak skoré uzdravenie, nech je teplota čoskoro preč 🙂

tinasc
19. jan 2012

@cmelica je to nadlho čo? nuž musíme si nájsť iné zamestnanie, hlavne ako zamestnať hlavu 🙂

majca55
19. jan 2012

@buba13 len ty moja pekne lež a čajíčky a čajíčky 😵 😵 skoré uzdravenie prajem 😵

majca55
19. jan 2012

@tinka9075 zlatko výsledky mám až za mesiac a ostatné zatial čo mi brali su negatívne tak uvidím 😵 tá mrcha ťa ale napína potvora jedna 😀

yasminne
20. jan 2012

Ahojte chcem sa len spytat neostal niekomu nazvys Menopur? IP pls.

jalanecek
20. jan 2012

@tinasc ved to mojko robotky a robotky a verim,ze babetko pride musi prist ved budeme skvelymi rodicmi mi vsetke snazilky co chceme babetka ono sa to fakt raz nalepit musi dnes mam uz navarene,a idem upretovat sice sa mi moc nechce dosla mrska bolesti mam riadne ,do kto by nemal na 43 dc ked mi to meskalo tak dlho aleee prejde nasadime dufhaston a bude snad lepsie a ty co ako sa dnes citis a co si porabala??? 🙂 🙂 🙂

sijust
20. jan 2012

@tinasc ano moja v Tescu,tie body su naozaj krasne,cervene,biele s mickey mouseom a cerveno biele pruzkovane 🙂 a ta zavinovacka bola u nas tam ako su plienky a detska kozmetika,plachticky a tak...a moja mamina je k nezastaveniu 😀 kupuje aj take veci,co by ma nenapadli,musim uznat,ze je dobra 😵 podlozky do postielky,latkove plienky,postolkove nohavicky,uz aj vlozky do podprdy mi kupila... 😀 moja a vy sa kedy do toho pustate?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre